Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 No snad můžeš být klidná, nebo kdy se vám potvrdí termín? Nám ho vypisují až v lednu, takže to teprve budu rychle první týden v lednu zamlouvat místo, restauraci, všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíte, že by se po svatbě prodaly šaty maggie sottero? =-)
Odpovědět
@cibetka_veronika no těžko říct, na jednu stranu je to dost oblíbená značka, ale na druhou jsou dost drahé, tak je otázka, jak se bude chtít nevěstám investovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 No ještě jsem to nezjišťovala. Jinak obřad budu zajišťovat přes agenturu,abych nemusela řešit výzdobu a hudbu u obřadu...nějak pořád nevím co všechno vlastně potřebuji zajistit mám strach že to nezvládnu..Protože vůbec nevím co všechno svatba obnáší a co je potřeba zařídit když se chci vdát. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to si taky myslím. zas oproti půjčovnýmu by to už taková částka nebyla, když by zájemkyni navíc šaty zůstaly. to se asi nedá zjistit jinak než v praxi :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika no je fakt, že to půjčovný je asi 6-16 tis., takže nějaké hezky udržované šaty, na kterých by obnošení nebylo moc znát, tak by se prodat mohly dobře... Ale já ti nevim, jako jednoduché šaty si nevěsta ještě nechá, ale jestli plánuješ koupit nějaké bohaté, "princeznovské", tak to si asi nevěsty nenechávají, ale prodávají dál...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs teď mi přítel říká: tak si to přiznej, že chceš ty šaty, nemám já skvělého snoubence? :-D obnošené by být neměly, protože je budu mít jen já a já jsem docela opatrná na věci, svoje i cizí, zvlášť když jde o kvalitní práci :-) prodávají dál, jasně.. já to myslela tak, že by oproti půjčení vyšly o pár tisíc dráž, ale byly by její a může s nimi udělat, co se jí zlíbí. nemusí pádit za čtyři dny zase do půjčovny.
Odpovědět
@cibetka_veronika nj, už zná svojí budoucí ženu :-D ufff.. no tohle je těžký rozhodování, to ti povim... Já jsem i koukala, že když se někomu šaty hodně líbí, tak si je nechá ušít. A musím říct, že taková práce české Madory opravdu vypadá překrásně... Ale fakt těžko říct, jak by se ty šaty prodaly... Jak si psala, to jedině asi vyzkoušet v praxi :-N
Odpovědět
@cibetka_veronika Podle mě by se určitě prodaly, vždyť to je jedna z nejvíce žádaných značek...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Madora se mi taky líbí, o tom žádná, možná na ni taky dojde při jiné příležitosti :-) @xpila je žádaná, ale komu se chce investovat, vidíš to sama..
Odpovědět
@cibetka_veronika To jo, ale taky pokud to je nějaký méně častý model, tak si myslím, že by se prodal... Na kolik by tě vyšly?
Odpovědět
@nejstastnejsinevesta Tak my máme taky květen. :) A ta pověra je, je to "svatba v máji věští máry" a vychází z toho, že dřív většinou žena hned po svatbě otěhotněla, tudíž rodila v únoru, což byl dříve docela špatný měsíc, kdy byli lidé už vyčerpaní po zimě, pomalu jim docházeli zásoby, navíc v mrazech to dřív asi taky nebylo úplně fajn a hrozilo že se k nim ani nedostane porodní bába, tudíž ty porody byli těžké a ne vždy se povedly. Tohle vysvětlení mi přijde docela logické a v dnešní době jsou ty obavy dost neopodstatněné. :)
Odpovědět
Článek se načítá
@zabicka192 Ahoj, moc mě mrzí to s těmi dvojčátky. :( Muselo to být těžké, ale hlavní je, že jste to společně překonali. :) S těmi přáteli jste na tom stejně jako my, naši přátelé akorát tráví čas po hospodách, což nás moc nebere a nic jiného s nimi není. Koukám, že jste ještě trošku mladší než my, oni ty lidi okolo jsou prostě někde jinde, ani nemají trvalé vztahy, všichni jsou sami a podle toho se chovají, což je sice pochopitelné, ale my si s nimi už moc nerozumíme no.
Odpovědět
@zabicka192 jj, s těma přátelema souhlasim... Okolo nás jich taky takových pár je, ani nevím, jestli je můžu označit jako "přátele". Jsou prostě úplně někde jinde než my... A to nemyslím jen ohledně svatby a rodiny, ale prostě celkově chováním....
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Ahojky. Ano bylo to těžké a stále je nám smutno,navíc znám holku která má stejný termín porodu jako jsem měla já,ale už s tím bohužel nic nenadělám,takže se snažím dívat dopředu a soustředit se na budoucnost. Jinak s těmi přáteli máš naprostou pravdu. Většina mladých žije diskotékami a alkoholem a nic jiného než kde se pobaví je nezajímá. My si s drahouškem taky občas rádi zajdeme někam posedět,odreagovat se,případně na diskotéku..ale to je jednou za dlouhou dobu a neopíjíme se,dáme si nějaký drink a trošku se odreagujeme od každodeních starostí a poviností. Všichni ostatní se opíjí a mají z toho hroznou srandu a velké zážitky. V dnešní době se najde málo normálních lidí,kteří nejsou o generaci starší než mi a mají nebo chtějí rodinu. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Přesně tak. Docela mě to mrzí,jaká je teď doba. :-|
Odpovědět
@zabicka192 Řekla jsi naprosto přesně, to že se opíjejí a mají z toho velké zážitky. Chvilkama mi přijde, že jejich největší zážitky jsou jak se opili. :/ My holt neznáme žádný pár, z blížších kamárádu jsou teď všichni sami, ale my si vystačíme sami, takže nám to nevadí. :) My máme svoje společné záliby, umíme se bezvadně zabavit sami, nejlíp je nám prostě spolu. Zkus se soustředit na to co přijde, třeba si najděte s přítelem něco nového co dělat, abyste se odreagovali a nemysleli na to, i když chápu, že to prostě úplně nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 ahoj, vítej a na pověry se vykašli ;-) Já jsem vysvětlovala své mladší ségře, že ta pověra už dneska nemá žádnou váhu, ale stejně je zabejčená, že ona by se v květnu nevdávala ani za nic! My zatím uvažujeme o červnu 2012, ale jelikož můžeme termín určit nejdřív koncem července, tak se bojím, aby se našel vůbec nějaký společný termín, kdy bud mít ještě volno fotograf, kterého bych moc chtěla a bude volné místo, kde chceme mít hostinu (protože to určitě nebude volné červenec a srpen)....takže jsem rozšířila možnosti od konce května do poloviny září s tím, že mám popřípadě ještě vyhlídlé jiné místo na hostinu (které je mnohem lepší než to první, pokud by bylo ošklivě, ale z venku nic moc a to první tam by to zase bylo hezké venku, ale musíme doladit co a jak, pokud by bylo ošklivě :-| a ohledně příprav...když ukážu příteli něco, co se mi líbí, tak jen prokroutí panenky, že jemu teda ne. A když se zeptám, co by navrhoval on, tak pokrčí rameny, že neví :-( tak se nemůžu dočkat, až bude tak měsíc před svatbou.....
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Moc děkuji !!! :-D :-D Mrkni na facebook na video...fakt se jim to povedlo :-D :-D Euforie mě ještě drží, právě jsem přišla z tréninku, jsem opět totálně vyflustlá, ale prostě za ten dětský úsměv "na bedně" to zkrátka stojí !!! :-) :-) A není to jen moje práce, ale i dvou dalších trenérek Renči a Móni :-D :-D Bez nich bych to všechno nestíhala ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Ahojky. No já momentálně řeším že svatba asi není tak jednoduchá jak si myslím..že to asi není jen vyřídit oznámení,prstýnky,fotografa, šaty pro mě a drahého,místo,oddávajícího,místo na hostinu a hostinu a dort a pak nějaký hotýlek pro nás,ale že toho asi bude mnohem víc..a už teď se z toho klepu. :-| No snad to nějak zmáknu a zjistím co všechno,jednu věc po druhé musím zajistit a vyřídit. Ale pak na sebe budu aspoň patřičně pyšná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Naprosto souhlasím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo tak to je fajn, jsi mi teď rozšířila obzory, jestli to jde, zvětšit či zmenšit je další kriterium které můj výběr posouvá :-D :-D wofranové prstýnky vypadají takto, první dva jsou z wolfranu a poslední je z titanu, to je další volba k výběru :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 no, já si to kvantum věcí, co se musí zařídit a oběhat, uvědomila až tady na diskuzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka192 Ahojky vítám tě, máš pravdu, že to není jen tak, postupně člověk zjišťuje co všechno by ještě chtěl a rozpočet se nenápadně šplhá nahoru:-) No a pak když máš všechno sladit, naplánovat, tak aby ten den šlapal jak na drátkách chce trochu usílí a rpomyslet to do detajlů..ale neboj jestli máš trošku organizační schopnosti, tak to hravě zvládneš a krom toho budeš mít kolem sebe spoustu lidí, kteří ti rádi pomůžou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina jo já nic neříkám, tak snad tady může říct každý svůj názor, já jen řekla, že já bych se v květnu nevdávala, nic tak hrozného jsem snad neřekla
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Jasně že půjde :-) zařídí si volno a zaujme pozici špehovatele na balkóně, to si přece nemůžu nechat ujít :-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Ahojky. No organizační schopnosti mám jak pro co :-D takže jsem zvědavá jakto dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím prosím máte nějaký typ na dobré obchůdky kde mají pěkné botičky k šatičkám? Já hledám hledám a zatím jsem toho teda moc nenašla :-|
Odpovědět
@zabicka192 Podle mě to je tak jednoduché, jak si to uděláš. Takže čím víc věcí chceš, tak je jasné, že tím to bude složitější na zajištění a zorganizování. Ale tak je to se vším...
Odpovědět
@zabicka192 Roub boty, mají hodně velký výběr a nádherné, jen povětšinou stojí kolem 1500 :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?