Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mám v albu tu stránku z časopisu,kde jsou ty moje šaty,hlavně je to pro @cibetka_veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika sem je utíkala zachraňovat na chodbu,ale máme jich dost...všechny fotky co jsou v kalendáři najdeš tady http://bleskove.centrum.cz/fotogaleri... schovala jsem ti 5 kalendářů,což je jedno balení :-) my je máme v kasínu ořezané v bílé paspartě a v černém rámu za pár kaček i Ikea a vypadá to božsky...posílat ti je nebudu,je to celkem velké,ale vzala bych ti je na sraz co bude v Brně :-) Mareše nemusím ale Hanka (Mašlíková) je hrozně fajn aj jí to tam sekne...hrávají u nás poker :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jdu se kouknout :-) @petrajavor ty jsi vážně nejhodnější, budu na sraz shánět knoflíčky x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to není problém...toš přeca to nevyhodím do koša,když tobě to může posloužit...měli jsme těch kalendářů asi 50 nikdo to nechce bo jsou staré...něco jsme rozstříhali a použili,zbytek je v chodbě a čeká na popeláře.... :-) za knoflíky budu ráda...mám album plné inspirace,tak je využiju x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor v čechách jsme s tím tématem asi celkem originální, ale jak jsem začala shánět dekorace v zahraničí, vidím že je dost frekventované. jenom u nás neseženeš nic 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no já když jsem to vaše téma zadala do google nic moc to nevyhodilo....musíš to dávat doalba ať všechno vidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor docela dávám, nějaké hrůzy opomíjím :-D já dávám do vyhledávače třeba james bond wedding theme ideas
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tohle se mi líbí...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor v restauraci mít návleky asi nebudem, mají pěkné židle, ale taky se mi tyhle líbí. v albu mám zase pruhované :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika my taky mít návleky nebudeme,le jsou dobré...já dám možná na židle jen kytičky s knoflíčkama
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jasně, to souhlasím :-)
Odpovědět
@stastnanevesta prosím tě, to nevím proč... U nás jsou taky takový "vyhazovací" předměty, nebo spíš teda vyučující :-D a ty taky dělaj takhle problémy... Takže tím se vůbec netrap ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@denulkaapavlik šatičky jsou moc krásný a sluší Ti !! Taky je mám v albu jako inspiraci, ale zatím jsem na ně v žádném eshopu nenarazila .. :-( Tys je koupila kde a za kolik, jestli to není drzá otázka... ;-) Jsou fakt krásný x-) @martasek89 vítám Tě tady!! My plánujeme srpen 2012, ale jsou tu i holky se zářijovým termínem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tohle zas není tak strašný,mám za sebou složitější a právě ty vyhazovací předměty,ale s tímhle prostě bojuju pořád a doufám,že to bude v pohodě :-) @cibetka_veronika Tak co ty na to?
Odpovědět
@stastnanevesta nj, tak stane se. Neboj to dáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co si myslite o kombinaci barev - tmave fialova a zluta? ja se porad vaham mezi zluto-stribnou a zluto-fialovou
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 Proč ne,fialová se žlutou by nebyla tak špatná
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta docela pěkný, moc toho na fotce vidět není :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 mně se moc líbila žluto-šedá, mám něco v albu, a žluto-fialová bude taky vypadat moc pěkně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs @petrajavor zrovna ráno jsem přemýšlela, jak to udělat s kyticema pro maminky a zasedacím pořádkem, protože mi před rokem a půl maminka zemřela.... taťka má teď novou přítelkyni a jsme s ní v pohodě, ale zase si v těhle letech těžko budeme hrát na náhradní mámu... a taky nechci, aby třeba náhodní čumilové (jsme malé město) taťku nepomluvili atd? A zasedací pořádek taky nevím, když matka nevěsty má sedět vedle ženicha....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty... jak se daří?... @petrajavor koukala jsme na tvojí knoflíkovou svatbu... to vypadá zajímavě... a co jak ti je?? nějaké těhu nevolnosti?
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime...holky jako druzicky mi to zrovna neusnadnuji...a fialova je zenichova nejoblibenejsi barva. uz aby byl cervenec a jeli jsme do Cech, zaridit vse co potrebujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 žluto-fialová by mohla vypadat krásně. Možná veseleji a nápadněji, než žluto-stříbrná...záleží, zda chceš mít svatbu hodně jemnou (pak bych volila stříbrnou) nebo spíš veselejší a extravagantnější (pak dej fialovou) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byla na procházce šla jsem opět kolem našeho zámku... zjistila jsem že kolem roste všude fialový rododendron... nad kterým jsem před týdnek začala uvažovat jako o svatebním kvítku... tak jsem si zkusila udělat kvítko dneska jen tak pro zajímavost vím není to profi ale myslím že ani ne uplně nejhorší... co myslíte... ????
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ahojky je mi fajn...jsem nadšená z knoflíku.... @krejci1510 kašlala bych na lidi,navíc si myslím,že všichni ví,že je s ní...ona nějakou významnou funkci na svatbě nemá,k oltáři tě povede tatínek a při hostině by měl tatínek sedět vedle tebe myslím a vedle něj ona,aspoň tak bych to udělala já...měli by být spolu,ať je jim hezky a vám taky...myslím,že bys tatínkovi bylo líto kdybys ji posadila jinam....
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Přeji upřímnou soustrast....nevím, jak to funguje, když jeden z rodičů není...myslím, že taťku nikdo nepomluví...teď je jen na Tobě, jak to cítíš...a myslím, že se zasedací pořádek nemusí dodržovat dle tradic...takže si sepiš lidi, které zveš a zkus najít někoho, kdo by mohl vedle ženicha sedět, když necítíš, že bys tam chtěla posadit taťkovu přítelkyni...a nebo to udělat tak, jak píše @petrajavor :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Teda Sylvi, Ty se nezdáš!!!! Jsi fakt moc šikovná a kytička je povedená!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 jééé, taky zařizuješ ze zahraničí? no, ono odsud se toho vlastně moc zařídit nedá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Me se ta kyticka moc libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Ahoj, ja taky nebudu mit zasedaci poradek dle tradic. Je to tvoje svatba a vubec bych neresila, ze by tatku nekdo pomluvil..Asi mi prijde nejlepsi, aby tati sedel vedle tebe a pak jeho pritelkyne...Neprijde mi spravne, aby sedeli oddelene.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?