Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor copak?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Jani, to mě mrzí, ale určitě to napodruhé dáš, už víš, do čeho jdeš, tak si dnes odpočiň, zítra opáčko a v pátek na plný plyn ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Moc děkuju,jsi zlatá
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika @janina_sun vůbec to nedopadlo dobře...teď sme slzavé údolí,uvidíme v pondělí...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To mě moc mrzí, Peti...a co dopadlo špatně? test se nepotvrdil? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor drž se
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun potvrdil,ale vypadá to špatně..... ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to neeee!!! :( moc držím palce, aby to v pondělí byly zase dobré zprávy....držte se
Odpovědět
@petrajavor drž se :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun to asi nebudou...sotva sem se dohodla s matrikou tak tohle....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Ajaj,drzim palce,aby vse dobre dopadlo!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To mě mrzí, drž se! moc na tebe myslím
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs Já taky radši jedu sama. Sice jsme dvakrát byli s cestovkou, ale ty průvodkyně ze mě celkem nemohly, další profesionální deformace :-D A teď se na to těším, chtěli bychom aspoň na 12 dní z toho týden u moře a zbytek procestovat. Hlavně jedeme druhým (víkendovým) autem, což je už zážitek sám o sobě, takže i přítel si to dosyta užije :-D
Odpovědět
@jipe Gratuluju! Uvidíš, že něco seženeš, teď už se to lepší!
Odpovědět
@xpila My jsme byli kdysi v Římě, poprvý a naposledy s cestovkou....bylo to jedním slovem hrozné. Průvodkyně byla zapřísáhlá katolička a neustále nám nutila nějaké kostely. Například jsme všichni po návštěvě Vatikánu chtěli jít na Andělský hrad, docela hojně navštěvovaná památka v Římě, patří k těm "povinným". A paní průvodkyně nás nutila do nějakého kostela, který je prý zajímavý tím, že je obložený lidskýma kostrama!!!!! :-N Pak byla hodně uražená, že tam nikdo nechtěl a na Hrad nám nechala asi 10 minut, takže jsme ho jen proběhli. Poslední den jsme se na ně úplně vyprdli a šli si po svých,protože se to nedalo. Navíc nám slibovala, že nás provede vatikánským muzeem, který je šíleně nepřehledný....a neprovedla, dala nám lístek a bloudili jsme tam sami. Dneska už opravdu raději jezdíme sami, já si vytisknu od všeho mapy, průvodce, informace, do galerií si i sama dělám vlastní průvodce (vyberu ty nej obrazy podle mě a sepíšu k nim nějaké menší info pro nás). A pohodička.
Odpovědět
@aimirin Já to dělám dost podobně. Jako když už bych jela s cestovkou, tak bych rozhodně nešla na nějaké hromadné výlety. Upřímně nesnáším české turisty :-D Nejhorší to bylo, když jsem byla právě v Karibiku na okružní plavbě jako průvodce - měla jsem skupinu 21 Čechů a bylo to teda děsné, vážně už nikdy víc!
Odpovědět
@xpila no jasně, my jsme seděli za nějakýma důchodcema v autobuse a po pár hodinách mi přítel řekl, že bud vystoupí, nebo ty dva opravdu zabije :-D To bylo hrozný, jim se nic nelíbilo....na vše nadávali, vše bylo trapný, moc "italský" a v Čr je vše lepší.....a pak probírali politiku, samozřejmě převážně levicovou...atd. :-D A nějak přes uličku zase seděly nějaký pubertální pipiny, který se celou cestu neuvěřitelně stupidně hihňaly. A nejhorší je, že ani nespaly.
Odpovědět
@aimirin Jo, to my povídej. Já s nima strávila 3 hodiny v letadle do Madridu, tam je dotáhnout do hotelu, druhý den ráno opět na letiště a pak 10 hodin v letadle :-D Naštěstí mi hodné letušky daly business, takže jsem byla v 1. patře a na ně se šla jen občas podívat, oni se za mnou nahoru asi báli :-D
Odpovědět
@xpila no my jsme si od cestovky jen nechávali zajišťovat ubytko poprvé v tom Švýcarsku, jinak taky sami :-) s cestovkou jsme čistě jednou byli ve Španělsku a byl to můj nejhorší zážitek v životě! Nejen, že nic nesplňovalo to, co bylo deklarováno v katalogu, ale navíc tam vařili bůh ví z čeho, takže půlka hotelu skončila v nemocnici se zažívacími potížemi - já jsem skončila podobně, sice ne v nemocnici, ale dovolenou jsem strávila na WC a jen jsem se modlila, aby to přešlo, než pojedeme zpátky domů, páč to bylo busem :-S takže už NIKDY :-D
Odpovědět
Jo je pravda, že jsem si aspoň myslela, že tam cestovka bude v případě nějakého průseru...a to teda stejně nebyla. Dostali jsme otřesný pokoj, zaplatili jsme si opravdu mnohem lepší standard. Dokonce ani toaleta nebyla na pokoji. A vyřizovali jsme si to stejně sami. Akorát po cestovce jsem žádala vrácení peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe tak gratulace :-) a no worries, mě čeká hledání práce od srpna, takže už se taky nemůžu dočkat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @aimirin @janina_sun @carpatia holčiny moc děkuju,dneska jsem totálně mrtvá,ale zítra zase začnu bojovat a nějak to zvládnu. Jsem šťastná,že se 26.11. v 13:00 ze mě stane vdaná paní a tak budeme s drahým bojovat :-) jinak dneska mi Jaruš vytvořila album,je úžasné,tak se jukněte http://www.beremese.cz/fotoblog/jaark... :-D
Odpovědět
@petrajavor to je moc pěkné album....je dobře, jak k tomu přistupuješ a že chceš bojovat. Jste na to dva a určitě to spolu zvládnete!
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor máte krásné datum a já věřím,že všechno bude dobrý :-) album jsem viděla,moc pěkný
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,vždycky jde všechno líp,když jste na to dva,já to zjišťuju v současnosti taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak je to správně, Peti, hlavně to nevzdávej !!! moc vám tu s holkama držíme palce!!! x-)
Odpovědět
@petrajavor Je super, že to bereš takhle, hlavně nepropadnout beznaději. Přeji hodně síly, pevné nervy a toho Tvého chlapa po Tvém boku! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin @stastnanevesta bojovat musíme,já se totiž nikdy nevzdávám a mám vždycky co chci :-D jinak ty knoflíky miluju...zítra mi začnou chodit první balíčky knoflíčků od holek a jedna babička mi pošle knoflíčky skleněné ještě po svojí babičce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun děkuju @kaarina měla bys ho vidět...stará se a bojuje...úžasné
Odpovědět
@petrajavor To je krásné, opravdu. :) Když budete stát při sobě, tak všechno půjde a všechno překonáte. :-) Držím palce aby vše dopadlo dobře!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?