Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 není zač :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun ve vzkazu jsi psalaa že to vyrábí? má tam krásné věci... nádherný náramekkk ten chci.... jen neuvádí obvod... napíšu jí..
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 aukro je ještě horší než ebay, nižší zabezpečení.. mimibazar znám, a pokud je to dobře hodnocená prodejkyně, nechápu..
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 a tady má ještě webovky http://www.sperkyproradost.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no pokud mi v klidu vrátí peníze... ani já jí hodnocení nedám špatné... jedině kdyby byla problémová.... možná ani sama nemá pojem o tom co je to štras.... je vidět že více lidí tápe.. dala jsem na fb otázku lidem co je to štras... vždy jak se na něco ptám odpoví milion známých a vede se diskuze...ale ted odpověděla jedna kamarádka.. skoro nikdo to neví.... tak možná ani paní prodávající ne... kdo ví....každopádně jí píšu email a doufám, že mi peníze vrátí... @janina_sun vy\brala jsme ti u té paní co mi ji doporučuješ nádherný náramek.. je moc krásný.... díky za doporučení
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 :) držím palečky, ať jsi spokojená :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 štras je napodobenina drahých kamenů, jak jsi sem dávala definici, a jak vidíš dělá se i napodobenina napodobeniny, z plastu :-S prý se to našívá i na svatební šaty šité v číně.. tak snad vrátí peníze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @cibetka_veronika díky holky.. určitě vám pak napíšu... paní je teď na dovolené, tak odpoví až za týden... snad odpoví.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 případně se jí neboj za týden připomenout :) Holky, já peláším do postele...pro dnešek jsem vyřízená....bylo toho nějak moc a moc se těším, až se zachumlám, zavřu oči...juuu, spánek, to je lék :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jj tak dobrou noc... :))
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin budu se muset podívat :-) @krejci1510 jelikož se budu vdávat na začátku 8 měsíce,tak svatba bude malinkatá. Navíc kamarádka se vdávala a měla na svatbě skoro 80 lidí a říkala,že nikdy. Po svatbě si s mužem uvědomili,že se skoro neviděli,byla to oslava pro svatebčany a oni si to spolu vůbec neužili,neměli na sebe čas. Druhá kamarádka se vdává a má na svatbě asi 100 lidí,to bych nedala.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika @petrajavor když my máme spoustu dobrých přátel...ale předpokládám, že třeba z mojí rodiny pár lidí účast odmítne, protože nejsme dost nóbl, abychom jim stáli za reprezentaci :-| Takže se to postupně sníží. A upřímě: kdyby z těch 20 na večer dorazilo jen 6 lidí, tak mi to vadit vůbec nebude 8-) My si budeme hostinu připravovat sami, takže si můžeme dovolit zvát pár lidí jen ze slušnosti, protože se to v tom ztratí. Kdybychom měli hostinu někde v restauraci, kde platíš balík navíc za každou osobu, tak to taky proškrtáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 jako buď v klidu my když začínali plánovat měli jsme seznam na obřad asi 40 lidí a pak asi dalších 60 na party...drahý sportuje,takže spoluhráči a tak..ale pak jsme si řekli,že chceme jen ty nej a bylo nás kolem 35 a teď je to kvůli mimíškovi zase jinak :-) Uvidíš jak se svatba bude blížit...každopádně jde o to abyste si to užili...
Odpovědět
@xpila jj, tohle je určitě nejlepší :-) já taky radši cestuju na vlastní pěst, než s cestovkou. Švýcarsko je jinak hodně drahá země, člověk si tam nemůže zajít do restaurace apod. Ale takhle, když jedete sami, tak je to ideální. My jsme tam jezdili na týden a ta dovolená nás vyšla levněji, než dovolená v tuzemsku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyy, jsem magistra!!!! :-D :-D :-D Takže sraz kdykoliv a kdekoliv. Teď ještě najít práci :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe No obrovská gratulace !!!!!!!! :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe gratuluju !!!! Holky tak 26.11.2011 v 13:00h na radnici v Napajedlích se ze mě stane vdaná paní :-D
Odpovědět
@petrajavor Já koukala na do albíček a Tvůj přítel je z Malenovic že? ;-) ..já jsem z tama původem taky tak od vidění znám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Další radostná zpráva !!!!! to je parádní Peti !!! Tak moc, moc gratuluju a už se těším na Tvoje zážitky a fotky !!!! :)
Odpovědět
@jipe gratulujuuuuuu!!!! to je paráda :-) tak ještě užívej volna, dokud můžeš a pořádně to oslav! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet jojo po svatbě budu Hamrlík Javorová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mrkněte na tohle (pardon, že to píšu tak blbě, ale když se sem dá rovnou odkaz, bude adminem objeven a smazán... :-| takže: www tečka mydeals tečka cz/ svatební-nabidky
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak to moc gratuluju,koukám,že ještě dřív,co? @jipe Moc gratuluju! já si připadám jak idiot,nedala jsem tu poslední zkoušku,takže v pátek znova,mám z toho nervy,je mi špatně a do toho mě bolí hlava,chce se mi brečet,tak veselý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já jsem se na to již dívala, jen škoda, že většina slev končí na konci roku 2011:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_ to ano...ale třeba tam bude něco "věcného" co se bude hodit už teď .... a nebo máme aspoň tip na sledování pro příští rok
Odpovědět
@jipe ty jo, já ti tak závidím!!! Už chci taky mgr! Gratulace :-)!
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe gratuluju :-) @petrajavor datum vyšlo, to jsem moc ráda :-) @krejci1510 my máme spoustu dobrých známých, ale to bych fakt musela sezvat davy, takže prostě rodina a nejbližší. u jiných by mi to přišlo nepatřičné, pozvat je, ale to je na každém. neříkám, že můj pohled je jediný správný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @cibetka_veronika jojo...super,aspon neco se povedlo...u pana doktora to bylo horsi ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jakto?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?