Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@amadeuska Jaký parník jste nakonec vybrali? Jinak s tou školou tě úplně chápu. @alusak U nás to bylo také hodně o kompromisu a nakonec jsme vybrali.....I když to bylo těžké...
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak To je mi líto,že se ten Tvůj k tomu staví takhle. Já si osobně myslím, že na datu až tak nezáleží, spíš jde o to, že ti dva chtějí být spolu.My bychom to taky chtěli na výročí, ale když to nebude, tak si nohu za krk nedáme. A fakt je,že ve vězšině případů jsme nadšené a zapálené jenom my holky, ti chlapi to moc neřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda.... taky jsme původně plánovali svatbu až na říjen 2012, ale včera jen tak ležíme v posteli a najdnou nám došlo že nám nejde dohromady s jiným plánem, tak bude už letos :-) takže mám na to 9 měsíců a chceme si to udělat sami podle svýho. Přítel tvrdí že se to zvládne za 2 měsíce úplně v poho, takže dnes zase ulehnem do postele a já se mu pokusím vysvětlit že pokud už letos, tak na tom už musíme začít pracovat :-) aspon zajednat fotografa, místo, kadeřnici a místo na hostinu... no sem na to zvědavá, třeba se termín opět přesune až na říjen 2012
Odpovědět
@amadeuska já jsem právě koukala na tvoje fotky a viděla jsem tam parník, ale nenapadlo by mě mít na něm i obřad, to musí být super. jak jste na to přišli? no sládeček je zatím přede mnou, teď válčím s finančkem :-D taky se dost těším až to bude za mnou. ve státní správě, jo? a baví tě ta práce? zas máš ale super pracovní dobu, co? to bych si taky přála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smanet držím palce,ať to vyjde, někdy mi přijde,že si to ti chlapi představují moc jednoduše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smanet : no nevim, jestli za 2 mesice, to by jste museli mit po vsech strankach vazne stesti, ale za 6 mesicu jde zaridit opravdu vse, u me to tak bylo a to neziji v cz, ale ma mamka mi hodne vyridila....jenze my svatbu odkladame takze uz neni co moc zarizovat jen deko na pritelovo auto a prstynky ;-)
Odpovědět
Dobrý den,jsem z Kolína.Máte některá zkušenosti zda existuje firma,která půjčuje talíře,příbory,sklenice .....Budeme mít jednoduchou svatbu ve stylu gardenparty.Anina :-D
Odpovědět
@anina982 Cateringové společnosti to půjčují..od příborů po stoly. Jen tak namátkově http://www.zbiroh.com/pujcovna/
Odpovědět
Loli,děkuji za typ.Určitě kouknu na stránky.Bohužel,ale mě to příjde daleko od nás :-(
Odpovědět
Nejsem si jista,ale myslím,že ti to tam dovezou. Každopádně určitě i v okolí Kolína jsou cateringové společnosti a nebude to problém sehnat. Hodně štěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se taky přidám, když už je řeč o sládečkovi a finančku (který mám od minulého pondělí za sebou:) a je zrovna zkouškový :D, takže radši hledám věci o svatbě, kterou máme předběžně naplánovanou na 2.6.2012. Radši bych dřív, ale se školou a prací se to dřív stihnout bohužel nedá - končit snad budu v září, v lednu, když se nějaká státnice nevydaří... a začít plánovat až po dokončení školy se mi nechce, to bych se taky nemusela dočkat. Už přes měsíc se snažím vybrat místo v Praze, nejradši bych klidnou zahradu s posezením, jenže to tu nějak neexistuje, takže stále váhám.
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak No napadlo nás to díky holkám tady. Navrhovali mi GolfYacht a nám se ta myšlenka moc zalíbila. Ale tam jsme se nedohodli, tak jsme hledali jinde a našli naši Atlantidu:-) Snad se to povede, moc se těšíme...konečně místo, které nás oba nadchlo. Ve státní správě jsem dělat chtěla, pracovní doba je super (teď tu sedím a mám už to přesčas:-) Akorát by to chtělo víc penízků a bylo by to úplně super. A taky dělám něco, kde mám pocit, že to má nějaký smysl. Co se Toho Sládečka týče, tak radím utíkej pryč, pokud ti ho vylosují do komise. Taky jsem si myslela, že to umím, když jsem tam lezla...úmrtnost u něj je strašlivá:-( @blannie No vítej:-) Držím palce s hledáním místa, ale hlavně se školou. Já měla plány, že skončím v květnu a nakonec jsem se v tom kvůli správě plácala o rok déle. A to bych vám ani jedný nepřála!
Odpovědět
Článek se načítá
@blannie tak to jsem zvědavá, kolik se nás tu ještě sejde, to asi spolu chodíme do ročníku, co??? :-D já jsem pro viniční altán, ale nevím no, pak ještě chvalská tvrz, ale nějak jsem nenašla žádné pěkné fotky Tvrzi, co by mě převědčily. Já bych chtěla nějaké krásné místo za přijatelný peníz a hlavně si to krásně užít. to chce ale asi každý :-D jinak jsem si dneska vybrala oznámení a šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@blannie Vítej, taky patříš mezi zkouškující nevěsty,co radši hledají inspiraci o svatbách,co? já už chci mít zkouškový za sebou, nebaví mě to :-( Držím palce ve škole a s hledáním místa. @amadeuska Já jsem školu taky o rok protahovala, pak se mi to nepodařilo dotáhnout a vyrazili mě, loni v červnu jsem se tam dostala znova a teď konečně dodělávám bakaláře a snad v červnu nebo v září :-) @alusak Gratuluju k výběru oznámení a šatů, já dneska měla úžasný svatební pokec se svojí mamkou,doporučovala mi se zajímat o šaty co nejdřív,když si je nechám ušít. jdu hledat nějaké boty a nějaký pěkný účes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Ty jsi teda rychlík...já nemám ani jedno :-) Ale mám dvacet lampiónů:-D Objednával je drahý a asi se zbláznil ;-) @stastnanevesta Tak držím palce, ať to tentokrát vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Dvacet lampionů? To je dobrý, to já zatím nemám, ve čtvrtek jdu pro nějaké dekorace. Děkuju, že mi držíš palce, měla bych psát diplomku,mám jen pár stránek a vůbec se mi do toho nechce, snad po zkouškách. a co ty, do jaké barvy ladíš svatbu a tak?
Odpovědět
@amadeuska já myslím, že těch dvacet lampionů užijete anie nebudete vědět jak ;-) rozdáte přátelům a budete to. případně je od tebe odkoupím ;-) ježiš to je dobnrý, začínat od lampionů :-D @stastnanevesta až bdueš mít nějaké typy, tak se určitě pochlub, ať víme a taky ti můžeme podat objektivní kritiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak No jasně, jdu koukat po účesech a kdyžtak hodím nějakou inspiraci do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak O Viničním altánu jsem taky přemýšlela, ale slyšela jsem dost šílené reference - někde je tady o něm diskuze. Takže se pro jistotu poohlížím jinde, ale třeba už se to zlepšilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Do oranžova:-) V neděli a pak ve středu jdu ještě na šatky, ale pokud se mi tam nic nebude líbit, tak jsem předběžně domluvená na ušití:-) Drahý bude mít oranžovou aspoň kravatu. Ještě potřebujem balónky na ozdobení parníku, doladit oznámení (děláme si ho sami a motivem bude překvapivě parník:-) no a dodělat seznam hostů a více méně to bude hotové. @alusak Já od nich nezačínám :-) Je to tak spíš prostředek;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blannie Navíc teď střídají altán a pavilon- jeden týden jsou svatby tam a druhý zase v pavilonu. Takže člověk musí případně přizpůsobit datum svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Oranžová je taky pěkná, drahý dostal oranžovou kravatu k Vánocům :-) kolik máte lidí na hostině? u nás to vychází tak 30-40
Odpovědět
No tak to už teda fakt nevím, i když ten Pavilon by taky nebyl tak špatný, ale chtěla bych to vidět na vlastní oči.... ježiš kdybych tak už měla čas :-D
Odpovědět
@stastnanevesta a vy už máte nějaké místo na obřad a na hostinu? já vím, že ty jsi úplně od někud jinud, ale...
Odpovědět
Profilova fotka
No původně z Prahy,ale už skoro 6let bydlím v Brně. Obřad chceme mít na zámku v Lysicích a hostinu možná v Brně na přehradě,to se ještě neví
Odpovědět
@stastnanevesta a jen ze zvědavosti, to místo jste si vybrali, protože k tomu máte nějaký zvláštní vztah, nebo prostě proto, že to tam je krásný... Já bych chtěla něco s tím vztahem, ale zatím jsem v Praze nic takového nenašli... Asi se fakt vezmeme v tom Krumlově... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No to ještě nevíme, Minimálně 40, ale tchýně se nám tam snaží natlačit ještě další příbuzné a já jsem zvědavá, jestli drahý odolá... @alusak Pavilon je taky moc pěkný, dokonce jsme o něm napřed uvažovali;-) Ale není tam na rozdíl od altánu výhled..
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Vybrali jsme si to místo proto, že nám to doporučil námi vybraný fotograf a pak jsme se tam byli podívat a skutečně se nám to moc zalíbilo :-) Krumlov je nádherný byla jsem tam kdysi na výletě ještě se školou
Odpovědět
@stastnanevesta Krumlov je nádherný, to bezesporu, byli jsme tam na první výroč a od té doby tam jezdíme každý rok minimálně jednou... x-) ale já si to prostě nedokážu představit, jak to udělám s těmi všemi lidmi... jak je tam dostanu, kosmetička, kadeřnice, šaty, kytky.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak No to mi povídej, my to aspoň vymysleli tak,že budeme na místě o den dřív nebo tak a všichni se sejdou na místě, zařídíme jim přespání a tak. Kosmetičku a kadeřnici tam musím taky nějak dostat a nevidím se z toho, kytky asi vyzvedneme dřív...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?