Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@hannnahs Záleží na tom jestli je(vlasy) budeš stříhat nebo ne. Průměrně rostou okolo 1 cm za měsíc, ale je to individuální, každému to roste jinak, někomu víc, někomu míň. A taky pokud je každý měsíc zastřihneš, jen konečky, "aby byly zdravé" nikdy Ti nenarostou, protože vždy ustřihneš to co narostlo. ;)
Odpovědět
@petrajavor Taky se přidávám ke gratulacím. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jak jsem psala,jde o to jak budu mít vycházky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina díky :-)
Odpovědět
@petrajavor Ahojky, tady se rozmohly gratulace....čekáte miminko, zadařilo se??
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ahojky,ano v sobotu jsme začali 6.týden :-)
Odpovědět
@petrajavor no to je úžasný, moc gratuluju! :-) To musí být super pocit
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin děkujeme...ani nevíš jak...je to super,naše šťastné období a nenecháváme si ho ničím kazit...mimíška milujeme a moc se těšíme ;-)
Odpovědět
@olinkak a v létě prý rostou rychleji, tak nestříhat :-D @kaarina jj, to je jasný. Já se právě už vůbec nestříhám :-)
Odpovědět
@petrajavor tak to se taky přidávám ke gratulacím!! :-) hlavně, ať je mimi i ty zdraví, ať si to můžete užívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs děkujeme...snad ano,teď rodina uzavírá sázky na to co to bude :-)
Odpovědět
@petrajavor jé, vy už máte vybraný i jména? To jste rychlíci :-) Gabriella i Tadeáš jsou krásný jména, mně se teda líbí především ta Gabriella :-) a jaký je prozatím kurz na sázení? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs zatím je to půl na půl...čekají jak se začnu kulatit...jinak jména máme vybrané od března..o miminku jsme uvažovali již od listopadu :-) jinak my s drahým to máme tak: já chci holčičku,ale kvůli drahému chlapečka a drahý chce chlapečka,ale říká nám vy Andělky moje milované,takže si myslí,že to bude holčička :-D si vyber :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Taky se v těch kratších vlasech cítím nejlépe,takže to příčesek jistí :-)
Odpovědět
@petrajavor i jsi otěhotněla ve správnou dobu, prý ty letní děti jsou zdravější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no to nevím,u nás je hlavní,že se to povedlo a jelikož už očekáváme od dubna,tak je to jarní miminko a na naše další výročí,prvního rande, budeme 3 :-) ale že mimíšek bude spokojené a zdravé v to doufáme :-)
Odpovědět
@petrajavor jakože po léto bude u tebe v bříšku...asi je to teplem a taky že víc roste ovoce a tak :-) Nevím. Jaká máte ta jména?:-) My se chystáme na mnohem menší událost....příští týden pravděpodobně dorazí rodiče přítele a jestli jo, tak jim to chce prý říct o té svatbě :-D To bude tóčo
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin aha,takhle :-) jinak jména máme Gabriella a Tadeáš :-) jinak my jsme teďka šťastní,takže vše negativní odsouváme stranou....no to budete mít asi veselo...pak musíš napsat co tchýně...
Odpovědět
@aimirin My to o svatbě oznámili hned první víkend po zasnoubení. A bylo to velmi zajímavé. :-D Přítele mamča v celku v pohodě, ale táta na to neřekl ani slovo, pak jen odešel do ložnice kde asi půl hodiny ležel a doteď se nevyjádřil. =-) My to s nimi budeme mít hodně složité i proto, že se naše a jejich představy dost rozcházejí(a já se nedám! :-D ). Ještě že moje mamča zastává názor, že to máme mít podle sebe. :-) Takže přeju hodně štěstí ať to dobře dopadne! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po delší době zdravím ;-) @petrajavor moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka. My dneska s našema drobečkama vyrazili do muzea a poptali se na svatbu v klášterní zahradě, je úžasná. Tak snad nám matrika vyjde vstříc. Taky jsme domluvili místo pro grilpárty, jen musíme po novém roce potvrdit termín 8-) A moje mamina nám řekla at si vybereme prstýnky jaké chceme, nechá nám je vyrobit na zakázku :-p tak mám dost smíšené pocity. Původně jsme si naše zásnubní chtěli nechat jako snubáky a ted nevím a navíc mi žádný do oka nepad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata díky... jinak neboj ty pravé uvidíš a budeš vědět,že jsou to ony...
Odpovědět
@petrajavor to jsou moc krásná jména :-) @kaarina :-D cože? To je zajímavý typ taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata Neboj,máte na výběr času dost a pak budeš vědět,že jsou to ty pravé :-)
Odpovědět
@aimirin No jo, člověk si nevybere. :-D
Odpovědět
@petrajavor tak já to vidím na dvojčátka - klučina a holčička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun díky, já mám teda vlasy dlouhé, ale mikádo se mi taky líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak nevadí, dala jsem tam tu fotku kvůli tobě a spíš ji dám pryč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím... nějaké novinky??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ty už jsi těhu??? nestíhám dočítat...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak to moc moc moc gratuluji... a přeju klidné a pohodové těhu.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?