Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak doufám, že někoho takovýho tam mít nebudeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe @punk jasně, to jsou spíš skalní případy, ale všimla jsem si takových párů i mezi holkama kamarádkama, možná bez žmoulání rukou :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nechci nikoho urážet, ale takové páry moc zábavu nerozjedou..
Odpovědět
no jeden pár, co jsme pozvali k nám na jeden večírek, se po sobě neustále plazil (bylo nás asi jen osm celkem :-D) a cumlal.....to pro mě bylo hodně nepříjemný na ně koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nepříjemný, taky? jsem si doteď myslela, že jsem divná :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika tak mně nevadí když se někdo políbí nebo tak :-D ale zase že bych musela koukat celej večer na to, jak si vyměňují sliny.... :-p
Odpovědět
@cibetka_veronika @aimirin To je mi taky nepříjemný. Nejste v tom sami...
Odpovědět
Profilova fotka
@punk @aimirin @cibetka_veronika čím jsem starší, tím víc mi to vadí taky. Mezi lidma se omezujem na držení za ruku (ne vždy a za všech okolností, např. na rodinné sešlosti to být rozhodně nemusí :-D ) nebo na pusu, ale žádný výměny slin :D to jsem omezovala snad už v 18 ;-)
Odpovědět
@jipe @aimirin @cibetka_veronika Já se vždycky nerada líbala na veřejnosti - vadilo mi, jak na mě lidé zírají a nepřišlo mi to ani vhodný. Minule jsem jela přes centrum tramvajou, když nastoupil jeden pár, sedl si přede mne (ona jemu na klín), opřela se o sklo, on se k ní nahnul a celou cestu od Václaváku až na Újezd (cca 10 minut) se tam líbali. Tím, jak ona byla opřená o sklo a on se k ní takhle na bok nahnul, jsem to měla v přímém přenosu. Obličeje měli od mého tak 40 cm a vůbec jim to nebylo blbý. Mně z toho bylo špatně. Ještě jak nahlas mlaskali...
Odpovědět
@punk jo tohle vídám často.. my tohle na veřejnosti neprovozovali nikdy, schováváme si to na doma 8-) mně to taky vadí čím dál tim víc...
Odpovědět
@punk Taky si všímám že to teď dělá hodně lidí, třeba i na eskalátorech v metru. My teda tohle nedělali snad nikdy, vždycky jen v ústraní, na veřejnosti by mi to fakt nebylo příjemné...
Odpovědět
Článek se načítá
já teda sem asi taková puritánka ve více směrech. Třeba nedávno jsem na hlavním nadraží v Praze viděla holčinu, tak přes 100 kg bych jí tipla, měla upnutý džíny a tričíčko (fakt tričíčko mini), z kterýho jí lezlo celý břicho (pochopitelně ne moc plochý), a byla tam na kole, a když si na něj sedla, tak se jí ty džíny sesunuly až pod zadek a ona celýmu hlaváku ukazovala holej zadek v tangách!!!! :-S Takže k týhle nesoudnosti k sama sobě mám snad ještě větší odpor než k těm cucajícím se teenagerům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tady v Anglii se nám bude v létě ženit kolega a říkal mi, že dají na každý stůl dvě lahve vína a vodu a kdo bude chtít něco dalšího, tak si to bude platit :-)
Odpovědět
@punk jo to se mi stalo taky nedávno....byla jsem v tramvaji a nějací dva lidi si stoupli přede mně...vytrvale se ocicmávali a byly jim u toho vidět jazyky....brrrr. Furt jsem na ně vrhala pohoršený pohledy, ale nezabralo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak seber ženicha, taťku a odleťte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs a měla jsi taky na něco ekonomického Ing Janderu nebo Patáka? :-D
Odpovědět
@krejci1510 Janderu ne. Ale Patáka jsem měla už 2x, nejdřív na bc. a teď na navazujícím taky... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to je taky vůl jak lev :-) Naštěstí se mi u státnic vyhnul 8-)
Odpovědět
@krejci1510 případ sám pro sebe.. já bejt psychiatr tak si smlsnu :-D no já se právě bojim, že na navazujícím se mu u státnic nevyhnu, a to bude boj... šmarjá, jen si na to vzpomenu a už se mi ježej chlupy...
Odpovědět
@krejci1510 ten by bez mámy nejel :-) A co sestry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 to by u nás asi neprošlo...ale tak nějakou velkou palbu za hostinu nečekáme...asi kolem 15.000,- máme jen pozdní oběd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všechny :-D :-D :-D Jsem teď byla chvilku mimo, tak mě omluvte, že nedočítám :-S :-S Tak co je nového??? Povídejte přehánějte :-) :-) Už víte čas a místo našeho "babského dýchánku"?? Tak rásnou slunnou sobotu děvčátka ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Ach jo, holky... Psala jsem na místo, kde chceme mít obřad, už je to týden a furt žádná odpověď. :/
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ahojky,já už jsem to tady psala,máme zamluvenou kapelu, byla jsem u vizážistky na poradenství o pleti a nechala jsem se nalíčit,co bych si představovala na svatbu,mám tu fotky :-) řešíme ženichův frak a postupně i prstýnky,co si chceme koupit v létě v Irsku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta JJ, líčení už jsem zhlédla, gratuluji ke kapele:-) a prstýnky, to je věčné téma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak My už je máme vybraný,jen musíme doladit velikost a objednat si materiál,abychom si je mohli vyzvednout až tam budeme. Z kapely mám radost a z líčení taky :-) někdy si rezervujeme ten víkend v Lednici,moc se těším :-)
Odpovědět
@kaarina to je, řekla bych, normální. Teď začínají mít zase shon, tak jim to chvilku trvá. Já sem si občas taky na odpovědi počkala ;-) dej jim ještě tak týden a pak jim kdyžtak napiš znova. Já jsem psala jeden e-mail a na odpověď čekám už asi měsíc :-D ale neni to nic důležitýho, takže je mi v podstatě jedno,jestli odepíšou nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina To bycvh taky řekla,že to je normální,v tomhle shonu jim to trvá, já psala před časem na rezervaci toho pobytu v Lednici a nenapsali doteď,tak tam asi zavoláme :-)
Odpovědět
@olinkak já bych řekla, že vše při starém :-D máme pořád to stejný - kamera, foto, DJ a místo :-D myslím, že na ostatní je ještě čas... navíc nemám ani čas nic zařizovat, takže se sem chodím jen tak jukat, jak kdo tady pokračuje :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?