Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek Já taky zatím oficiálně zasnoubená nejsem, ale o svatbě mluvíme, víme, že se chceme vzít, společně vybíráme, máme zatím vybraný předběžně datum (snad ho vypíšou), místo obřadu a barvu, jak to chceme ladit. Neřešíme to nějak extra moc, ale když něco zajímavého najdu, tak probereme, jestli se mu to taky líbí nebo když na něco přijde řeč.. jo, počet hostů jsme nedávno stanovili na max. 30 ;-) Datumy nám vypíšou taky až v říjnu nebo listopadu a od toho se bude odvíjet většina věcí, takže prstýnek čekám někdy v létě :-D a s klidem hledám inspiraci už teď
Odpovědět
@jipe takže vítej v mém klubu :-) no my o tom taky mluvíme,už sme si i říkali kdo na svatbu pude a tak,ale jak sem psala o prstýnku nesmím mluvit nebo ho nedostanu :-D je to potvora ten můj přítel,ale jako taky se pomalu inspiruji a datum on určil sám,prej to půjde zajednat abych to nevěděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek a protože budeme zařizovat na dálku, tak pomalu plánujeme testovací návštěvy restaurací, aby až bude datum, mohla hned být nějaká zamluvená
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek Já chápu,že nesmíš o zásnubách mluvit,já to slyšela taky,jsem strašně nedočkavá a nejradši bych se fakt vdávala zítra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta :-D U nás je ten vdavekchtivější přítel, kdybych nestudovala (řekla jsem, že nejdřív škola, pak svatba) a byly peníze, tak už jsem vdaná. Už spolu celkem dlouho bydlíme, takže je rád, že jsem se konečně nakazila svatebním plánováním.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Já ještě taky studuju a budu i po svatbě :-D
Odpovědět
@jipe stejná situace u nás... Přítel mě požádal o ruku už před 3 lety... Ty jo, to je neuvěřitelný, to už jsou fakt 3 roky... TeĎ kdyz jsem si to tak spočítala, tak se to zdá být neuvěřitelný, jak je to dávno... No každopádně jsme byli uprostřed studia a mě to prostě přišlo takové divné. Jako kdybysme už pracovali a žádná vysoká, tak bez ohledu na náš věk do roka a do dne by byla svatba... Ale takhle... Takže příští rok už budu snad rok pracovat, tak něco ušetřím, tak to bude určitě lepší. I když podle přítele už to nebude ze zamilovanosti, ale čistě z plánnovacího hlediska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Vy jste se zasnoubili před třemi lety? letí to strašně,co?My budeme mít za chvíli rok od zasnoubení a ani mi to tak nepřijde :-D
Odpovědět
@stastnanevesta no vlastně dvakrát. Jednou před těmi třemi lety v Římě u Fontány, bylo to super a ty lidi okolo... a pak ještě letos, vlastně už loni ;-) při mých 25. narozeninách. ASi abych na to nezapomněla, nebo jako potvrzení, že i po těch 3 letech to myslíme oba pořád vážně. Jo a taky z toho prvního prstýnku mi vypadl kamínek, tak jsem teď dostala nový, ale ten je tak nádherný... Skoro se bojím ho nosit, abych si ho nezničila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Mně taky nedávno vypadl kamínek,tak jsem chodila týden bez prstýnku,byl to strašný nezvyk.Jinak jsme se tuhle bavili,jak požádat naše o moji ruku a přítel to chce udělat příští rok až budeme mít jistý termín,jsem na to sama zvědavá :-)
Odpovědět
@stastnanevesta když mě to příští rok přijde jako pozdě... No nevím, nechám to na něm, ale myslela jsem, že by to mohl udělat po promoci.. No ale ta pokud se všechno dobře povede bude až v listopadu, tak to už je taky docela pozdě...
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Pozdě?a proč?já myslím,že nejde o to kdy,ale hlavně že ,ne?já se těším,že si jako odměnu za státnice dám ty prstýnky,snad všecho dobře půjde,musím na tý práci teď máknout.já bych měla mít promoci v červenci
Odpovědět
Článek se načítá
@stastnanevesta hm, tak to je asi každýho věc... Fakt nevím no, kdy to udělat, prostě já bych chtěla plánovat, ale i tak, že se do toho oni zapojí, víš?
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Jasně,to je pochopitelný, naši se do toho zapojují i tak, tuhle jsem našim poslala fotku těch vybraných prstýnků a byli z nich nadšení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak @stastnanevesta My to plánujeme rodičům oznámit (žádné žádání o ruku :-D ) o Vánocích, až budeme mít jistý termín. Dokud nedodělám školu, nebudou stejně chtít o svatbě ani slyšet a ani je moc do plánování zapojovat nechceme, chceme si to udělat podle svého a drobnosti stihnou i za ten půlrok. Jen doufám, že najdu po škole práci a nic se nějak nezkomplikuje. Taky bych chtěla v době svatby skoro rok vydělávat. @stastnanevesta Ty při škole pracuješ nebo máš velkou podporu rodičů, že zvládáš chystat svatbu?
Odpovědět
@jipe co studuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Práva v Brně, v červnu bych měla končit, když se nebudu vykecávat tady a budu psát diplomku :-p
Odpovědět
@jipe a co chceš dělat? Já abych se tím inspirovala, studuju práva v Praze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak jééé 8-) Chtěla bych někam do firmy nebo k ombudsmanovi, advokacie ani soud mě nelákají. Ještě se mi líbila práce v neziskovce, ale tím bych si moc nevydělala asi. V Praze je o hodně víc možností. Kam směřuješ ty?
Odpovědět
@jipe no to kdybych věděla... asi budu dělat úplně něco jiného, ještě fakt nevím, nejvíc mě děsí ty 3 roky koncipošský, kdy nemáš skoro žádný peníze a v práci jsi od rána do večera... :-( To bych si na svatbu asi nevydělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak a potom jsi tam taky od rána do večera a co si neuděláš, to nemáš, sehnat klientelu, zařídit učetnictví, hlídat sekretářku,.. prostě žádná jistota a děti si pořídit tak ve 40, až se podaří něco rozběhnout a něco si nahrabat :-| Docela závidím těm, co už rok, dva makají někde v oboru a mají tam pak práci jistou, já byla jen na neplacených praxích, brigády mám mimo obor :-(
Odpovědět
@jipe Takže ty už končíš teĎ před prázdninama, jo? To já budu mít za sebou teprve první část státnic, doufám... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak když všechno dobře dopadne, tak ano
Odpovědět
@jipe tak budu držet palce, aby pak vyšel tvůj vysněný job ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Já končím v červnu snad taky,my to naštěstí nemáme rozdělený. Ta podpora rodičů tam je,ale zatím nic moc nechystám,je to spíš teorie,neplatili jsme skoro nic kromě nějakých dekorací.
Odpovědět
Ahoj holky, kolik z Vás tady udělá svatbu tak, že obřad rodina + kamarádi, oběd jenom rodina a večer + kamarádi? My to ted tak zvažujem, hodně lidí co jsem se tu dočetla to tak dělá , ale mě to připadá blbé, kam pak pojedou po obřadu? Domů a znova k večeru na raut? :-N Ale i tak to asi uděláme, dost bychom ušetřili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,my zatím nevíme,jak to bude,ale asi to nebudeme rozdělovat,je to divný poslat část lidí na oběd domů,aby se to pak všechno zase sešlo zpátky. Kamarádi,co jsme jim byli loni na svatbě,to měli spojený od začátku a vůbec to nebylo špatný
Odpovědět
@stastnanevesta Já vím no, právě jsem si říkala, ale nás by bylo asi hodně a kdyby jsme zvali všechny na oběd, tak by to vyšlo na dost. Asi vyberem pár jak jsme původně chtěli a bude, nebo se ještě domluvím s kámoškou oni to tak měli a poptám se jí co a jak a uvidíme.
Odpovědět
ahooj, my to asi nebudeme taky rozdělovat, připadá mi to divné :-) jako na druhou stranu chápu, že se ušetří dost peněz, ale budeme zvát jen ty nejbližší kamarády, a s těma si chci užít ten den celý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Moje řeč,já si chci s nejbližšími kamarády ten taky užít.Těším se,že se o víkendu uvidím se svým svědkem a řeknu mu to,určitě bude mít radost :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?