Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já z vás mám normálně depku :-( Ale tak my můžeme začít zařizovat až od srpna až se vrátíme z Anglie a budeme se moci dojít podívat na potencionální místo činu, zda by to tam vše šlo zařídit podle představ. A termín budeme vybírat až po domluvě s majiteli objektu, městským úřadem a fotografem, kterého chceme.... Teda pokud se do té doby zasnoubíme :-( A to jsme spolu už téměř 8,5 roku :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik a máš nějaký nápad jak to udělat.... jinak takové programy vubec neznám
Odpovědět
@krejci1510 a kde je potencionální místo?
Odpovědět
No pokud to dobře půjde, tak mám zítra definitivn zamluvený smyčcový kvarteto na obřad. A za super cenu! Žádný aristoquartet
Odpovědět
@aimirin hmmm.. asi jim záleží na smluvních podmínkách, za kolik co dostanou, když zprostředkujou..
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Aristoquartet ti přijde předražený?
Odpovědět
Profilova fotka
zítra se půjdu asi proběhnout na louku, už deset let jsem tenhle rituál nepotřebovala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak obřad bychom chtěli na hradě (teda zřícenině) Orlík u Humpolce.....to nebude problém. Ale hostinu chceme na takové chatě, kterou bychom si pronajali na celý víkend a vše si tam zařídili sami. Ale musíme kouknout, jestli a kam by tam šli postavit party stany, kam zbudovat parket atd atd atd :-(
Odpovědět
@cibetka_veronika předražený bych to nenazvala, nicméně raději zaplaítm za kvarteto 4-5 tis. než 9 tis. :-) Toje snad normální
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo, to je určitě normální, chápu :-) a koho jste vybrali konkrétně?
Odpovědět
@cibetka_veronika no to vlastně nevím, zajistí agentura. Pouze jsem si vyžádala informace o vzdělání a referencích dotyčných a jelikžo všichni mají JAMU a účinkují jinak ve velkých souborech třeba v divadlech, tak ok. Tady jsem v Praze měla Klárovo kvarteto, to stojí 4 tis. a jsou to členi souboru Národního divadla :-) Takže myslím, že ta cena 9 tis. byla velice nadsazená.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin aha, my jsme dostali informaci, že cena za hodinu hraní s dopravou a vším by byla 8500,- a to mi, vzhledem k dalším souborům co mě zajímaly, přišlo srovnatelné..
Odpovědět
Článek se načítá
@cibetka_veronika Fakt? To já dostala tuto částku a BEZ dopravy... :-( Já právě každý, kterýmu jsem napsala, měla za 4-5 tis., tak sem se docela lekla!! :-D Navíc v Brně je ještě ta Beladona kvartet (tak nějak) a ta má ty samý ceny. Tak už jsem si snad myslela, že budu bez toho. :-D Vy budete mít to aristo?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin já jsem teda nižší cenovou nabídku dostala jen od studentů Janáčkovy akademie nebo by to byl hudebník plus varhany. no, chtěli bychom je :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak až by mi řekli i jméno tak ti řeknu kdyžtak, jak se jmenují. Já bohužel v Brně moc nic neznám, v Praze bych uměla poradit :-) Určitě nejsou studenti, ale vyučující naopak :-) tak ještě pořešit kapelu a hudbu mám hotovou....musím si je zajet poslechnout
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin díky, je pravda že přes agenturu jsem to ještě nezkoušela, to budu chtít zase jiné záležitosti pořešit..
Odpovědět
@cibetka_veronika a koho jste si vybrali a na co? My slečnu Katy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin koordinátorku svatebního dne chceme asi přes restauraci, to se bude teprve řešit a něco do programu od agentury Originel, pokud to teda vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny,co nového? Vůbec vás nestíhám dočítat :-( Jinak my stále posunujeme,za týden mě čeká znovu lítání po matrikách a snad už i budeme vědět termín svatby..můžu vám říct,že jsem z toho na vývrtku...jinak svatba bude listopad/prosinec...jelikož 30.12. se jednomu panu starostovi nechce makat. Jsem zvědavá,už mě to nebaví,spíš unavuje...jinak mám brož na kytici od babičky,aspoň něco pozitivního :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 ahojky vubec depku neměj.... kamkoli příjdu takvšude mi říkají že je ještě brzo... a stejně mne odkáží na jiný měsíc většinou na leden.. sice zapíšou, ale na uřadě ani doklady ještě nechtěli, že až v lednu... a co se týče známých, když kolikrát mluvím o svatbě.. tak většina se divně tváří.. "vždyt to máš až za rok..." no tak vubec depku neměj... :-)
Odpovědět
@petrajavor u nás vůbec nic nového... To se dalo čekat, že 30.12. se nebude někomu chtít, ale vůbec jako nechápu proč.. svátek to není, všici normální choděj do práce, jen úředníkům se nechce.. fascinující... ]-( ale aspoň, že něco pozitivního sis našla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to ano,jinak bych se šla asi střelit..jako oni třeba v prosinci oddávají jen 1 den :-( nechápu...
Odpovědět
@petrajavor co takhle to zkusit tak jak to dělá hodně holek. Ne mít přímo nějakého úředníka, ale najít si nějakého oddávajícího, co vás oddá, kdy budete chtít... Jako víc ti ale nenapíšu, tuhle možnost jsem ani nezamýšlela, tak nevím, jak to funguje...
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak holky mají unitáře,ty jsme chtěli taky,ale jsou daleko...a najít někoho kdo má pravomoc nás oddat a bude chtít je nad lidské sily,uvidíme co nám nabídne matrika v Napajedlích :-)
Odpovědět
@petrajavor Gratuluju! Já jsem nakonec sehnala fakt pěknou perličkovou v bijou bijou. Jen chci najít nějaký brože i pro družičky, ve tvaru houslovýho klíče, a je to vopruz. Našla jsem jen jednu brož na netu a jeden kus stojí 450 :-D Tak možná se odhodlám, ale zatím vyčkávám :-)) No to datum je fakt blbé:-(( Držím palce, ať ti to vyjde a co možno nejvíc v klidu.....ale zase po tom všem ho budeš vědět. My ho na jisto budeme vlastně vědět až v lednu :-p ]-(
Odpovědět
@petrajavor ještě můžeš zkusit nějakého evangelického kněze, ti někdy oddávají i nevěříci
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin co se týče brože mám radost,protože má pro mě i citovou hodnotu i když není úplně taková jakou jsem chtěla...jinak úředníci mě prudí...snad to příští týden výjde :-) už chci vědět co a jak...vybrala jsem oznámení a chtěla bych je objednat ať na to už nemusím myslet...jinak kněze bych přežila jen normálního,jelikož ten nám bude dávat požehnání...snad...evangelický kostel je navíc daleko...kousek za centrem Zlína,což je pro nás z ruky...začínám myslet na svatbu v kostele...no uvidíme jaký je kostel a hlavně kněz v Malenovicích...vidím to každopádně tak,že to bude ještě makačka...samá starost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to je děs, tak držím pěsti, ať to vyjde co nejdřív. už mě varianta kostel taky napadla, jste oba křtění?
Odpovědět
@petrajavor ti evangeličtí by tě právě oddali kdekoliv, nejsou jako katolící vázáni jen na kostel.... jsem tea zvědavá, kdo bude oddávat nás nakonec :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jsme,ale stačí když je jeden z manželů pokřtěný... @aimirin to by babičku ranilo,kdyby nás oddával evangelický kněz a navíc ten normální by nám nedal požehnání...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?