Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lilinka89 jazykovku nebo bc. můžeš zkusit i při práci, pokud si vybereš obor, v kterém i pracuješ nebo podobný, tak si myslím, že to určitě zvládneš a když ne, tak se nic neděje. Ale dneska to ve výsledku určitě není o tom, kdo jaký titul má, ale kdo co umí.. vš bez praxe je horší jak sš s praxí často :( Pokud dodělám školu, tak počítám, že budu chodit fňukat, že mě nikde nechtějí.
Odpovědět
Profilova fotka
@lilinka89 Nám pokud nevypíšou datum, které chceme, tak to dáme týden před nebo po, nebo nějak poblíž..
Odpovědět
@jipe @lilinka89 no my jsme nakonec udělali skok z května na září, že bude ještě o trochu víc času vydělat nějaké peníze a rozkoukat se v tom "dospěláckým" světě...
Odpovědět
@lilinka89 jak píše jipe, školu můžeš zkusit i při práci a kdyby to náhodou nevyšlo, tak se nic nestane.. já doufám, že za dva týdny už budu aspoň bakalář, no uvidím, jak to dopadne :-D my jsme se seznámili 17.3. 2007, to snad není ani možné jak to letí :-D a můžu se zeptat na jméno fotografů? my budeme mít snad Chvílu, je ze stejného města, fotí krásně a za super cenu :-) jee, na hradě to musí být krásné! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lilinka89 Tak to byste měli týden po nás v červenci :-) doufám,že nám ten termín vypíšou @jipe Díky moc, ono s touhle pletí musím začít něco dělat,aby to v ten den D vypadalo dobře :-) a budu mít brýle určitě
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Jo tak to máš pravdu... S tou praxí je to opravdu hrozné, měla jsem štěstí, že mě známa našla perfektní místo, takže jsem spokojená, ale ... je to vždy na volební období, takže se ukáže co bude za 3,5 roku, protože nynější starosta už nebude chtít dál pokračovat ve funkci... A jak to tak bývá, tak když příjde nový starosta, tak si ve většině případů doplní personál ze svých známých, takže já se pak můžu jít klouzat ... Ještě mě dost láká policie, sestřenka tam je a závidim tiše |-|
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je den šokujících zjištění. nejdřív mě někdo přesvědčuje, že diamanty jsou v podstatě šmejdy, které nemá cenu kupovat a teď zase babička přítele, která se právě dozvěděla o svatbě, rezolutně prohlásí že určitě nepřijede.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ U nás mamka prstýnek nedostala,naši se spíš na svatbě dohodli, táta na tyhle romantický věci moc není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Určitě budeš BC. ;-) jj letí to strašně rychle :-| Na hradě to musí být úžasné, ale nevím asi z toho sejde, za prvé finančně a za druhé nevím jestli by se chtělo svatebčanům cestovat 30 km od domova nevěsty :-S Jsem z městečka Unhošť u Kladna, takže jména fotografů ti budou asi nanic :-(
Odpovědět
@stastnanevesta no mamka ten prstýnek s brilianty nedostala jako snubní, v té době na něho taťka neměl :-D dostala ho až několik let po svatbě jako takové poděkování za všechno :-)
Odpovědět
@lilinka89 mně to pořád připadá jako kdyby to byl teprve rok :-) no 30 km není zas tak hrozně moc, to by snad zvládli :-) já jsem se chtěla jen podívat jestli nemají někde fotky, strašně ráda si je prohlížím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ To je hezký :-) Mně zase přijde,že jsme spolu o dost déle než jsme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lilinka89 U nás taky pojedeme 30km od místa obřadu na hostinu. Já budu snad Bc.v září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fákt? A myslíš, že by to nebylo nevhodné? Já právě nevim nu :-S Myslim si, že by pro všechny bylo pohodlnější vše při ruce, ale ... třeba se mejlim :-p
Odpovědět
@stastnanevesta Protože vy jste spolu tepvr chviličku oproti ostatním. To jako ne že bych to nějak snižovala, nebo tak, to bych si nedovolila, ale už jsi to tu přeci říkala ;-) Však vy se taky dočkáte těch 5, 8, 10, 20, 30,... výročí ;-)
Odpovědět
@lilinka89 my jsme jeli na svatbu 250 km :-D ale obřad a hostina pak už byli kousek od sebe, to už bych asi nezvládla další přejíždění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýjo :-) Tak aspoň jste si udělali výlet ;-)
Odpovědět
@lilinka89 no ani ne :-D ženil se brácha od přítele, tak jsme jeli i s jejich rodiči a babičkou.. a jejich taťka nás druhý den vzbudil v 7 ráno!! že už chce jet domů! no naposledy jsem s ním někam jela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D taky dobrý ... máš vzkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.. tak jak se daří??? my jsme včera byli na úřadě a máme rezervovaný termín jupííí... ale teda je to síla... opbřad nás býjde bezmála na 10 tisíc korun... 7800 cena za obřad na zámku, 1000 úřadu za to že se bereme jinde než na úřadě a 500 za to že nám tam bude hrát hudba.. varhany a housle... máme si vybrat skladbu... pokud by jsme to nechtěli tak si máme vzít cdčko a někoho kdo nám to pustí.. mazec... takže palba teda... jujj a včera jsem se podruhé narodila.. udělala jsem v autě na silnici velkou chybu... a málem byly děti bez rodičů... grrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Ahojky tak to jsi se hezky hnula :-)já jsem pořád tak nějak při starém, jen teď zápasím s jedním programem, ráda bych si udělala oznámení sama :-) Jinak auto není žádná sranda no, je potřeba dávat pozor.
Odpovědět
@sylvestra2 a kde ten obřad budete mít? tak hlavně, že to dobře dopadlo, mě se minule stalo něco podobnýho... Je to blbý, uvědomíš si tu chybu, ale kdyby to člověk věděl radši předem, co...
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Víš,ono zas nejsme tak dlouho,ale o to nejde,jde o to,co člověk zažil a jak to cítí,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Ty jo,hlavně že všechno dobře dopadlo. a jinak gratuluju k takovému pokroku a závidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím děvčata, po delší době jsem se sem zase koukla, tak co, jak jste pokročily s přípravami ? :-)
Odpovědět
@stastnanevesta ježiš, no vždyť to píšu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik A v jakém děláš programu to oznámko??? @alusak Obřad bude na zámku Šilheřovice.... jo jo stačí malá chyba a muže to mít hrozné následky...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Photofiltre a nebo gimp, mám to tak na střídačku, pár návrhů ;-)
Odpovědět
Holky, nevíte čistě náhodou o nějakým programu, kde se dá pracovat s notovým zápisem? Něco na to být musí
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Telepatie,no :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?