Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a kurnik ten Lukáš se nějak činí :-) @katryn No tak vím, o čem mluvím :-D...my právě malého neplánovali, chtěli jsme se první vzít a potom dítě, osud to chtěl jinak, ale já toho nelituji, miluji malého a určitě bych to nezměnila. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,o víkendu bych se měla vidět se svým budoucím svědkem, chtěla bych mu o naší svatbě říct,myslíte,že mám? na jednu stranu bych chtěla,aby to věděl a pak si říkám,jestli to není moc brzo...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jee, ja budu mit taky site saty:)
Odpovědět
@stastnanevesta tak to má taky svůj symbol :-) To je dobře, že se zapojuje a má zájem, Luki je to samé a jsem taky ráda, protože na to mají být dva a taky se zapojovat co a jak zařídit a poradit Té nevěstě a říct jí taky jak si to představuje atd. , ale já jsem fakt překvapená, že on na to myslí. :-D @monako3 Moni jo no, bylo na čase :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Pokud se budete brát 100% tak proč né. Luki ten už svému bráchovi oznámil, že se budeme brát a že chce aby mu šel za svědka a tak říkal, že určitě, je z Londýna, a taky si plánují hodně dopředu dovolené, tak prý aby to už věděl a počítal stím, moje ségra to ještě neví, řeknu jí to až budu mít papír a na tom potvrzené, že se bereme, protože oni si beztak myslí, že máme na hubě a nevezmem se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn A už máš představu,jaké bys chtěla? @m.o.n.i.k.a Překvapení chápu,většina chlapů se o to dneska moc nezajímá. Jirka mi pořád říká,jak je na mě vidět,že si ty přípravy užívám a jak je vždycky zvědavý,co hezkého jsem vymyslela :-D Jak bys mi poradila s tím svědkem,mám mu to říct?já si myslím,že tím nic nezkazím,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a To byla telepatie,já napsala otázku a tys mi odpověděla předtím :-D Jo,svatba je jistá,tak si myslím,že není nic proti ničemu.To je fajn,že Tvůj už má svědka vybraného,Jirka se zatím ještě nerozhodl úplně,koho za svědka,ale je čas. Takže jsem rozhodnutá a těším se,co na to bude můj nejlepší kamarád říkat :-D Budeme mít za svědky tím pádem dva chlapy :-D
Odpovědět
@stastnanevesta určitě mu to řekni, to je jedno jestli se to dozví ted, nebo za půl roku, stejně se to dozví :-) A lepší dřív než později :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta joo, predstavu uz mam..hodne predstav :-D ale budu se muset prispusobovat podle latky jakou sezeneme a tak..urcite chci v predu kratke a v zadu dlhe:)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a ty vies ake? a kde ides zhanat material?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Máš pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn Mám fotografii v albu,jen vršek chci spadlé rukávy místo korzetu a bez závoje :-) Látku nechám na švadleně
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hmm. tak tie su krásne..mne sa paci ten zavoj hlavne..take nieco by som chcela:)
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn Ten závoj je krásný,ale já závoj nechci,radši živé kytky do vlasů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no to ja chcem tiez..ale i zavoj urcite aspon pri obrade:)bože ked ja chcem tolko toho..no ešte, že sa mi ta svadba posunula, aspon mam cas si utriedit myslienky, ze v akom duchu to bude:)
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn To máš dobré,já mám někdy pocit,že to mám promyšlené docela dost na to,že to máme až příští rok,ale bohužel se to nedá dřív udělat a aspoň to pak bude takové,jaké to chceme :-D
Odpovědět
to jsem děvčata myslela,že jsem jediná která už plánuje příští rok,všeci mně říkali že to je brzo už teď plánovat,ale já chci svatbu pod altánkem a tam se aspoň víc jak rok dopředu musí objednat,takže myslím že teď to bude akorát,jen čekat na ten prstýnek,já byla loni v listopadu s mojim Lukem 5let tak sem čekala na prstýnek a on to věděl,ale ta potvora moja mě schválně napíná abych to co nejméň čekala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek Tomu nejak nerozumim...ty planujes svatbu a jeste te tvuj pritel nepozadal o ruku?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek Ty ještě nejsi zasnoubená?taky bych radši měla termín už teď,ať máme klid. A já myslím,že je logické plánovat svatbu až po zasnoubení,ale promýšlet si to můžeš i tak :-) držím palce
Odpovědět
@carpatia to ne plánujeme společně,už víme i místo a datum,on mně dá prstýnek až prej o tom nebudu mluvit,každý den čekám a ono nic,sem holt nedočkavá,ale mám pocit že to nechává na valentýna :-D
Odpovědět
@stastnanevesta on už prstýnek má,to vím,ale ne a ne dát mně ho,mosím o něm přestat mluvit :-D když já sem tak nedočkavá,ale kamarádka to měla stejné,měla už zajednané datum na svatbu a prstýnek dostala až po 14dnech od objednání datumu :-D
Odpovědět
No to by mě teda štvalo:-D Já dostala prstýnek hned druhý den po vyslovení, radši ho nekoupil sám, protože se nikdy netrefí ( mám mini prstíky). Dala jsem mu pak míry a druhý den ho šel vybrat a dal mi ho při slavnostním obědě:)
Odpovědět
@parajan proto už musím přestat mluvit o zasnubách,prej se mám nechat překvapit a nemluit o tom,jenže já sem nenapravitelná,prostě se na to těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan No,tak to ten muj se nejakym zahadnym zposobem trefil...doted moc nechapu,jak to dokazal:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek Já jsem o tom mluvila taky pořád,ale nakonec to udělal krásně a nečekaně :-D a dostat prstýnek až po objednání data svatby by se mi nelíbilo,to už by nebylo ono @parajan Ten můj se trefil taky,jen jsem si prstýnek musela pak nechat o číslo zmenšit
Odpovědět
@stastnanevesta no to já káždopádně pudu datum objednat až bude prstýnek,tak třeba do valentýna se dočkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek Radila bych Ti nečekat to dopředu a moc se netěšit,abys nebyla zklamaná,když to nebude a bude to jindy.Taky bych objednávala termín teď,kdyby to šlo...
Odpovědět
Profilova fotka
Normálně mi dneska začalo definitivně docházet,že se vdávám. Věděla jsem to i předtím,ale asi tím,jak jsme rezervovali toho fotografa,se to posunulo zase o kus dál :-D
Odpovědět
@stastnanevesta no jestli ne na valentýna tak už nevím :-D hlavně o tom nesmím už před ním mluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek Počkej si,ono to přijde :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?