Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@xpila jo takhle, tak to mi nenapadlo.. No já hlavně nevim, jak bych to platila, to je potřeba mít nějakej ten paypal, a jemu podobný, ne?
Odpovědět
@hannnahs Jo, je to přes paypal, ale ten je opravdý jednoduchý zřídit, už jsou k tomu i čeké návody a je to hned.Ty ceny jsou hlavně neporovnatelné a mnohem větší výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte co bych měla zadat do vyhledavače Ebay abych našla stejný oblek, ale na ženicha? tenhle chceme pro malého a ráda bych aby měli stejné. Moc mě nadchl. vůbec to nemohu dohledat. Díky moc
Odpovědět
@xpila no já to právě nikdy nepoužívala nic, tak se toho trošku bojim, takhle objednávat ze zahraničí.. :-N ale to mi řekni, jak je možný, že to tam můžou prodávat tak za levno?? Já teda nevim, jestli jsem tak zvyklá či co, ale mně to přijde celkem reálná cena, za komplet kravata, kapesníček a manžetový knoflíčky cca těch 700-1000 Kč za nějakou značkovou věc... asi jsem fakt zvyklá na to nadsazený už :-D
Odpovědět
@mourovata Já bych zkusila "groom suit" a pak listuj, jestli bude takový...
Odpovědět
@hannnahs V ČR jsou "hadry" hrozně drahý... :-(
Odpovědět
@hannnahs Tak u nás si prostě na všechno dávaj velkou přirážku :-D Tak hlavně pokud platíš přes Paypal na Ebay a byly by případné potíže, tak ti Paypal ty peníze vrátí a s tím prodejcem si to už vyřizuje sám, je tam mnohem větší ochrana zákazníka, než bys to třeba kupovala i u nás. Já už takhle nakupuje spoustu let, od drobností až po foťák :-)
Odpovědět
@punk to jo no :-( ale zase nechci podporovat prodejce hadrů "made in China" apod., páč je mi líto, že tady u nás skoro všecko krachlo :-| @xpila aha, to já vůbec netušila, že to funguje takto! Že nemusíš složitě nějak komunikovat s tím prodejcem, dávat žaloby a bůh ví co, že se to dá vyřešit přes ten paypal... Tak to je moc šikovné :-)
Odpovědět
@hannnahs No právě, navíc tam jsou i na to dost vysoké limity, které normální člověk nemá šanci přesvihnout :-D Určitě se toho nemusíš bát, těch oranžových setů je tam spousty!
Odpovědět
@hannnahs Jj, to mi taky vadí... :-( Ale ono když si koupíš v poslední době i značkové zboží, tak pak koukáš "made in china" :-(
Odpovědět
@xpila tak teď si mi fakt navnadila :-) se tam jdu asi podívat :-D @punk já vim no.. já chápu, že na něčem si musej zvedat ekonomiku, ale když si vezmu ty podmínky, za jakejch tam lidi pracujou.. aspoň doufám, že v těch cizích výrobnách to funguje trošičku líp, mají tam nějaké závazná pravidla, jak pro šití, tak pro ty pracovní podmínky, ale stejnak.. Když už je to tak, že i ČR omezuje dovoz oblečení z Číny, tak to už je co říct..
Odpovědět
@hannnahs No to se určitě podívej! ;-) uvidíš, že tam najdeš ještě hezčí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@xpila nj, máš recht. Našla jsem tam přesně tu, co mám v albíčku (ta, kterou jsem sem dávala je jen podobná) a je přesně o polovičku levnější..
Odpovědět
@hannnahs No jo, já ti to říkala ;-)
Odpovědět
@xpila no a teď nevim, co dělat... abych si založila paypal :-D
Odpovědět
No to si založ a kup tam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jeee, no vidíš....taky jsem jí objevila, když jsem hledala fialkovou...u této paní v albu, je tam i ta Tvoje: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4...
Odpovědět
@janina_sun To tu cenu myslí vážně???? =-)
Odpovědět
@xpila no pokud je opravdu z hedvábí, tak bych jí chápala...ale 100% hedvábí dneska teda nic neznamená -D Může to bejt 100% umělý hedvábí
Odpovědět
@aimirin Jde o to, že na ebay jsou za třetinu ty samé, proto to nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,člověk tu chvíli není a už vás nestíhá ;-) učím se na úterní zkoušku,tak tu teď chvíli nebudu.
Odpovědět
@xpila jo takhle....no každej se něčím živí, ale já bych jim vydělávat nenechala :-D Takhle jsem taky viděla kosmetiku z Jahody o 400 dražší
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila no asi jo, když to tam píšou.....
Odpovědět
@aimirin No právě, je plno holek, co to tam koupí :-|
Odpovědět
@hannnahs Doufám, že mají, ale nějak tomu nevěřím... :-|
Odpovědět
@punk proto píšu, že jen doufám, páč tomu taky nevěřim.. proč nevyužít toho, že oni jsou na takové chování zvyklí a ještě tudíž ušetřit, že.. :-| Jo a ta cena na mimibazaru, proč ne? Páč na těch mých stránkách, co jsem našla tu kravatu, tak tam je za 1100 se slevou! Původní cena 1900, takže jestli paní prodává za 1450... :-D no ale je to hrozný, takový cenový rozdíly...
Odpovědět
@hannnahs No právě. Fakt chudáci holky, který si to koupí! Zlatej ebay :-D
Odpovědět
@hannnahs A to buď ještě v klidu, když kupuju skoromuži JEN kravatu, nechávám tam tak dvojku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dnes tu nikdo není? =-)
Odpovědět
@janina_sun já sem každou chvíli nahlížím, protože mám učící krizi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?