Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) @sylvestra2 nene, školu jsem dodělala loni v květnu...teď jsme v podnájmu a porozhlížíme se po něčem, co bychom mohli koupit, abychom byli ve svém...do toho šetříme na svatbu...tak miminko plánujeme po svatbě...příští rok na podzim (nebo už v létě bychom se začali snažit)...uvidíme...chceme ještě něco našetřit, abychom měli do začátku...jinak není překážka žádná...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 to máš pravdu jsem zvědavá kdy se budu vdávat já....
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak to je parádaaa to ti moc moc přejuuuu a doufám, že s e vám pak zadaří hned...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Budu držet palce,ať se Vám zadaří. U nás je dítě v plánu tak za 5let nejdřív
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 @stastnanevesta Holky, děkuju...taky doufám, že se bude miminkou chtít hned...někdo straší, že to bude trvat dlouho kvůli tomu, že beru delší dobu antikoncepci...a moje kamarádka i přes to otěhotněla napoprvé...tak uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, začínám si na vás tak zvykat, že už se tomu dá říkat "slušná závislost"...já nevím, co budu dělat, jestli se mi všechny vdáte a rozutečete se :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun To mi povídej,taky jsem si tady na Vás zvykla :-) je to super odreagování od stresu ve škole
Odpovědět
@xpila víš, jak se to říká na těch odvykačkách? Uznat si závislost je první krok k napravení :-D ale myslím, že na profesní deformaci to neplatí :-D já ani nejsem ještě pořádně v praxi, ale už některé věci pociťuju taky... hrůza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já si před časem objednala tady z beremka vínové plesové šaty,jsou fakt úžasné a už mi je paní/slečna poslala,tak doufám,že zítra přijdou,už se na ně těším :-) hodím foto do alba
Odpovědět
@janina_sun @stastnanevesta přesně, tohle je dobré odreagování mezi skvělými lidmi :-)
Odpovědět
@hannnahs Tak to jsi ještě v pohodě, uvidíš, že bude hůř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra jdu odpoledne k té kadeřnicí,otevřela si tu vlastní kadeřnictví,původně byla v jiném a to pak zrušili,byla jsem tam jen jednou,ale je moc šikovná,tak se těším,že budu vypadat k světu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janina_sun My taky obě děti ihned.... v prvním týdnu... neboj zadaří se... :))) @stastnanevesta to jsem zvědaváá pak vy\fottt.. šaty... @hannnahs souhlasím... sice občas nemám čas příjdu a vy máte moc napovídáno a nestíhám dočítat... pořád tady do mne někdo kecá ha haa ale chodím tady za vámi ráda.. poradíte... potěšíte a máme momentálně stejné zájmy ha haa
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta hezky se rozjíždíš,první ozdoba na auto,teď šatičky a kadeřník... ;-) taky bych se mohla pohnout,už se těším na příští středu,to se snad o kousek posunu... :-)
Odpovědět
@xpila bohužel si to myslim taky :-D :-D nebo bohu dík? :-D :-D @sylvestra2 já už to ani nedočítám, páč to neni možný :-D to by bylo jako kdybych týdně přečetla 200 stránkovou knihu :-D
Odpovědět
@hannnahs No jako jak kdy, občas je to fakt děs a hrůza, třeba když rovnáš v restauraci příbory po celém stole :-D
Odpovědět
@hannnahs Tak to já mám tu ségru! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs přesně nejde to.... teď jdu vařit... na zítra mám dvoje nehtíky tak musím vařit teď večer za hodinku jsem tu u vás zas.... :))))) /těch závislých je tady víc... ha haa /
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Můžu hodit foto,co bylo u toho inzerátu a pak to doplnit až jebudu mít na sobě @petrajavor No jasně,dělám si radost :-) navíc šaty využiju na promoci nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to je potřeba,určo sem hoď fotku aspoň z inzerátu... ;-) ať vidíme co si pořídila...jelikož já osobně sem ženská zvědavá :-D
Odpovědět
@petrajavor A která ženská není zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila no já mám kámošku a ta je hotovej salámista jak by řekla moje sestra :-D té je všechno šumák...a já jsem oproti ní jako stará Kelišová :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jasné ukaž ted a pak...
Odpovědět
@petrajavor Fakt? Tak takovou ženskou tedaneznám! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pro všechny zvědavé
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila buď ráda,si připadám někdy jak Keliška :-D
Odpovědět
@xpila no tak to já s oblibou sleduju průvodce :-D a pak taky teda to stolování a čistotu v restauracích (což je mor, páč někdy je lepší nevědět :-S ... ) :-D ale hele, jsme na tom ještě dobře. Přítel je IT technik, a když jsme byli na dovče na Slovensku, tak se jim v hotelu nějak připojil extra na wifi a konstatoval, že to tam mají nějaké pokažené a začal jim to opravovat, no já sem z toho byla hotová :-D @punk to já jsem právě jedináček... takže na tohle leda nej kámoška, ale problém je v tom, že jak sem zvyklá doma a vůbec být "sama", tak nemám až tak ve zvyku všechno sdílet, takže se občas užírám sama a zbytečně možná..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak ty jsou krásné.. na ples fakt superrrr
Odpovědět
Profilova fotka
jdem spát dneska vyjímečně brzo... dobrou všem.... :)))) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sarriku Ju, to je moc hezká představa. Můj přítel právě taky z tohoto důvodu řekl, že svatba v Brně ne, že by tam nebylo to pravé prostředí...Tak nakonec to ai bude někde v lednicko-valtickém areálu. Máme pro něho slabost, krásné vzpomínky a lužní les je prostě nádherný...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?