Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Já o tom Zámečku vím jen tak letmo, kdysi dávno se tam někdo vdával a vychvaloval si to. A tak jsem si na to vzpoměla, když chceme ten Mlýn, že bychom to měli kousek a koukli jsme na stránky a Lukimu se to moc líbilo. A tak ho ještě napadlo, že by bylo supér, kdyby to bylo venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a no já jsem sama zvědavá kde to budeme mít, ale zatím to nehrotím, čekám co Libor :-|
Odpovědět
@monako3 :-D Já ted čekám na ten den D a pak si řekneme teda co z toho co jsme vybrali vyberem at už pak neměníme a máme aspon tohle z krku. Libor Tě napíná a pak se rozmluví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a jako on mluví, ale takové věci chce asi řešit na jaře si myslím...uvidíme....myslíš, že bude den D na Valentýna?:-)
Odpovědět
@monako3 Jo no, taky to chceme řešit na Jaře, ale pokud ten Mlýn je tak dlouho dopředu obsazený, tak se musíme pořádně domluvit jestli to bude tam a zajít tam na tu schůzku a rezervovat si místo. No to nevím Moni, přímo v ten den na Valentýna určitě né, to bude před výplatou, ale je to možné, nevím on beztak bude vědět, že na to budu čekat, to máme i výročí a tak naschvál to na Valentýna nebude at to nečekám si myslím. Uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 @m.o.n.i.k.a Děkuju moc holky,mám z toho ohromnou radost a pořád mi to ještě nedochází,že jsme se vlastně domluvili :-D a profi kameramana určitě,ať to má kvalitu a nemusíme se o to starat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevesty:) takže tiež sa pridávam, svatbu chystáme 05/05/12..mala byť loni, ale bohužial, možno našťastie sa presúva..dnes sme boli i na matrike, ale tam nám povedali, že termín si máme prísť zapsať až v listopadu, xjoo:(
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Uvidíš,já si myslím,že to třeba udělá jindy,abyste to neměli všechno v jeden de. Podle mě nejde o to,který den se to udělá,pamatovat si to budete stejně napořád. My třeba máme výročí 7. a zásnubyli byli 30.
Odpovědět
ahojky vsem,taky se k vam pridavam,my mame v planu svatbu taky pristi rok asi 16.6.2012 sice sem jeste prstynek nedostala,nebot pritel me nechava napjatu a taky se mu to dari :-D ale ted nekdy v unoru si uz pujdem objednavat obrad,bohuzel se to musi tak brzo,nebot tam byva plno uz rok dopredu,ale moc se tesim na planovani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a však uvidíš :-)... @katryn VAhojky tak další nevěsta se stejným datumem, to mám radost :-)...jak to, že jste přesunuli svtabu? @lucysek Vítám tě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 aale segra ma svatbu dva mesiace predo mnou, no nasi nam to zacali rozmlouvat, ze aj kvoli financiám a tak..no našťastie sme ešte nemali nič zaobjednané, len teraz sme to šli oficiálne oznámiť našim, a bum..takže tak..
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn Takže budete mít příští rok doma veselo co? :-) a ted už jsou rodiče v pohodě?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@monako3 teda takto, ja som to zle asi napísala..segra má svatbu v tomto roku, takže my sme to presunuli na ten budúci..no hej, sú už pokojnejší, i moji i jeho..páč on je docela mladý(20), takže mu to hodne rozmlouvali..no tak ja dúfam, že už tedkom bude všetko fajn..no a ty už máš niečo zajednané?termín, šaty a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn Ahá, možná já to blbě pochopila. tak to si budete se segrou pomáhat alespon :-).... My zatím toho moc nemáme, dohodli jsme se zatím jen na termínu, ale ještě nic zamluvené neí, jen už mám polštářek pod prstýnky tot vše :-D A vy už něco máte?
Odpovědět
Profilova fotka
hej, no ved tak, šak si ideme navzajom za svedkyne..no mne bude šiť šaty mama-krajčírka..takže si budem asi priebežne pozerať po látke..no a začínam rozmýšľať, že pomaly kúpime prstýnky..ale bojím sa, ze nahodou otehotnim a zmeni sa mi hrubka prstu, ked priberem:) ty mas miminko, myslis, ze je to možné?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn @lucysek Vítám nové nevěsty,je hezké vidět,jak se tu scházíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn ano je to možné otékají ruce i nohy :-D takže radím radši neotěhotnět ještě :-D... já se mohla vdávat v těhu ale radši jsem to odmítla, bylo mi hrozně zle první 3 měsíce a ted čakám až malý vyroste trošku i když zítra už máme rok :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Ani se nedivímže jsi to odmítla se vdávat těhu,já bych se s břichem vdávat nechtěla.Ale my ještě děti neplánujem,až časem.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tAK TO BY MI JEŠTĚ BŘICHO NEŠLO VIDĚT, ALE MĚLA JSEM NA TO DVA MĚSÍCE, ABY JSME VŠE ZAŘÍDILI A TO BY BYL JEN STRES, TAK JSEM ŘEKLA, ŽE RADŠI POZDĚJI A VKLIDEČKU.
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 No jasně,já taky říkám,že na co stresovat víc než člověk musí.Včera jsem taky říkala,že kdybychom si to byli zařídili,tak jsme se taky mohli brát letos,ale nebylo by to ono a do toho ještě konec školy,byla by to spousta stresu,radši si to všechno zařídíme v klidu,ono to neuteče,co má být,to bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 no doteraz som si hovorila, ze keby som mala otehotniet tak svajbu okamzite presuvam, kym by malo dieta aspon dva roky..no ale teraz, uz bych ju asi nepresuvala:)som rada, ze bude jak bude..no ale zatial nic neplanujeme..naopak moj ma dost kroti..ale tak dufam, ze buduci rok, po svajbe uz povoli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta však jo v pohodě se vše zařídíte a pak si to užijete... @katryn No ze své vastní zkušeností vím, že není kam na dítě spěchat, zítra je tomu rok co jsem rodila a mě to příjde jako chvilinka, tak strašně to letí a roste, že tomu sama nedokážu uvěřit :-| ...
Odpovědět
vítám nové nevěsty x-) @stastnanevesta já si taky myslím, že budou jindy, on si určitě myslí, že mylím na to naše výročí a tak to bude jiný den a přesně jak píšeš, prostě ten zážitek atd. bude určitě nádherný i když to čekám, ale budu beztak bulet :-D před chvíli mi volá a říká mi, chtěl jsem ti jen na rychlo říct (je v italii,tak je drahé volání) , že toho 7 jak se budem brát víš co to je? Co to má za význam? Říkám né, že je to pěkné datum a sedmičky jsou čísla štěstiny nebo co? A on né, že př. rok budem spolu 7 let a berem se 7.7 , že to je pěkné, tak mě to zas dojalo, že na to pořád myslí a že se strašně těší. A pak mi říká, furt na to musím myslet a kdyby na to bylo, beru si Tě hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díku dík za privítanie ;-) baby tam ma napadlo, že bych se vdávala v zámku v Kroměříži, ibaže termíny vyvesia bohviekedy..to je naprd pak plánovanie..xjaj... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a To je krásný :-D Ten můj mi taky říká,že kdyby bylo na něm,tak by si mě vzal hned zítra :-D já jsem moc ráda,že to vidí podobně a že se taky moc těší a občas přijde s nějakým nápadem,co by se mu líbilo nebo tak,no prostě je to moje zlatíčko a já se nemůžu dočkat,a budu jeho manželka :-D Zásnuby jsou nádherný,já jsem si vždycky představovala romantiku,v létě jsme byli na dovolený v Řecku a večer jsme se procházeli po pláži za svitu měsíce,nikde nikdo,bylo to úžasný,ideální místo na zásnuby a vůbec mi v tu chvíli nevadilo,že už zasnoubená jsem... To máte pěkný,že vám to takhle hezky vychází,my budeme spolu o svatbě 2,5roku,tak proto jsme tohle datum chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn Včera jsem mluvila s jednou,co se berou na zámku v Kroměříži,ale v zahradě.My to máme v Lysicích a tam budou termíny až příští rok v lednu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn My už toho máme vymyšleného docela dost,zařízené skoro nic,ale včera jsme se dohodli na termínu aspoň předběžně s naším fotografem,takže velká spokojenost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 není kam spechat, sa ti hovori, ked uz prcka mas :-) ja som taká stará škola v tomto..vdávať som sa chcela už v 19, a dieťa by som tiež mala už čo najskôr..ale tak musím počkať noo..a čo to vaše dieťa, bolo plánované?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no prave, že oni vypíšu termín v lednu, a pak honem aby si si vybavila, kde budeš mať hostinu, a tie ostatné veci..noo, ja rozmyslam nad kupami obrucok v najbližšej dobe..oblek pre mojho budem riešiť asi až budúci rok, páč ten môže ešte pribrať, abo naopak schudnúť..takže to nechcem riskovať :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn My budeme šaty řešit taky příští rok,necháváme si je šít. Ale prstýnky chceme koupit už letos,moc se těším :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?