Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@punk Já ti to napíšu soukromě radši :-) Jak si dopadla s celnicí??? Já s Irama asi tak, že teď reklamuju platbu u banky. Ale nedalo mi to a ty naušnice jsem hned koupila u jinejch Irů a už jsou na cestě :-D Bylo by ale hodně "vtipný", kdyby se to nezdařilo a já šla do banky s další reklamací :-D
Odpovědět
@hannnahs Tak přítel už má jen tatínka po mrtvici a dvě dospělé děti :) (15 a 20 let)
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak kdyžtak ránu do hlavy, snad se vzpamatuje! :-D
Odpovědět
@aimirin Snad ne, ty už musí přijít!!! :) No, pořád čekám, snad to už brzo prověří, že tam nic nezávadného není!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak právě si u mě kupovala kredit Bětuška Kolečkářová s maminkou ;-) ;-) Stejně si myslím, že ty hlasy špatně sečetli ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
@punk tak přítel má naštěstí ještě celou rodinu, ale jeho rodiče jsou rozvední a on bydlel s otčímem a mamkou, tak to tam občas neklapalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@punk to spíš on je takovej, že by rány rozdával klidně pořád. @olinkak ježíš, vůbec nevím, kdo to je?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No přece superstar z Napajedel :-) :-)
Odpovědět
@punk Třeba je ty ubrousky pokoušou a budeš mít utrum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak aha, ten televizní pořad? :-) jako bych to neříkala, máme v české republice víc celebrit než normálních lidí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika JJ, jenže Bětuška má zlato v hrdle :-) :-) A je od nás :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak to o ní určitě ještě uslyším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika To 100% :-D :-D :-D Ta holčina se neztratí :-D :-D :-D A co to tvoje speciální vsazení briliantu, prošlo??? Už se ti Rýdl ozval???
Odpovědět
@hannnahs To tak bývá... Holt není vlastní... :-(
Odpovědět
@cibetka_veronika ...ale jeho asi jako malýho málo řezali. Nikdy není ale pozdě na nápravu!!! :)
Odpovědět
@aimirin No, nebo na ně vypadne antrax! :-D
Odpovědět
@punk jj, přesně tak... teď už spolu vycházejí líp. Jak se přítel odstěhoval ke mně, tak je to o 100% lepší. Ale je škoda, že já znám taky jen tak strašně málo rodin, kde to klape. Dokonce já mám snad mamku jako nejlepší kamarádku, za což sem strašně vděčná, a to už vůbec kolem sebe nevidim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak domlouváme se s paní/slečnou ze salónu, ještě se sice neozvala, ale jsem v klidu. minulý týden odpovídala velice rychle a o víkendu se mi omlouvala, že to bude pomalejší, že bude mít domluvené nevěsty na zkoušky apod., takže jsem v klidu a naopak jsem ji ujistila, že je s nimi skvělá domluva. mají skvělý přístup, kdybych se vdávala v okolí Litovle, vyberu si tuhle agenturu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika :-) tak to je fajn :-), Nezavěšujte jste v pořadí :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jsme probrali nejrůznější varianty, co by šlo a co ne, ale měli jsme se dohodnout s Petrem na rytině, což stejně nemáme ještě vymyšlené, tak do konce měsíce není kam spěchat :-D
Odpovědět
Máte někdo Májka nebo Čulíka - video?:-) Nebo ještě úplně jiného člověka?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Aha tak to jo :-) :-) Máš štěstí, že se s drahým shodujete...to bohužel není můj případ :-S :-S Jinak už bych měla prstýnky dávno vybrané :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ten tvůj chce úplně jiný prsten?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jo, chce ocel, naprosto obyč., nebo damaškovou. Mě se líbí kombinace bílé a žluté zlato, v tomto máme opravdu hodně rozdílný vkus.Asi bych to přirovnala, muj by stačil uříznout kus nerezové trubky a mě se líbí složitost tvarů a kombinací, rytiny zlata...Pro představu, první on..druhý já...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak :-D a nenechá se ukecat k jednoduchému z bílého zlata? ale teda podle mojí zkušenosti nevypadá ve skutečnosti ten můj vysněný jednoduchý pro Petra tak dobře ve skutečnosti, jako na fotce. proto jsme vybrali ten s rýhou uprostřed, mnohem hezčí ve skutečnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika @olinkak je pravda, že prstýnky vypadají jinak na fotkách a pak jinak ve skutečnosti (ostatně je to tak i s šatama....)....jsem zvědavá, co vybereme my...naštěstí styl se nám líbí stejný, tak snad nebude takový problém...jen už se vidím, jak se nám líbí víc jak dva, tři prstýnky a nebudeme se umět rozhodnout...to bude taky veselo :-D
Odpovědět
@olinkak odkud je ten druhý? fakt krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no myslela jsem, že zkusíme oba co nejvíc vzorů a pak si vyberem. ale zabrala jsem se do zkoušení prstene Petrovi natolik, že jsem sama měla na prstě jen jeden :-D ale nevadí, u mě šlo jen o určení šířky a vybírala se jen velikost kamenů k zafasování do rámečků. třeba si je zkusíte na ruce a bude hned jasno :-)
Odpovědět
@hannnahs Tak to máma byla vždycky autorita, ale je fakt, že co jsem dospělá, jsme spíš jako kamarádky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Tak to už bohužel netuším, jen jsem si ho schovala, byl pro mě top, ale mít ho nebudem, bude nejspíš ocel.. :-( :-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?