Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta :-) ;-) Neboj vyjde, držím pěsti :-) ;-)
Odpovědět
@jipe tak to ale na pořádnou! však si to zasloužíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak to já asi přijedu na brigádu, mňam !!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun :-D :-D Tak už se mi začíná rozjíždět podnikání :-D :-D :-D :-D Jsem nemyslela, že to bude takové terno... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Musí,pokud to chci letos doděĺat. a díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jsi nečekala, že se Ti do otrokářství budou hlásit dobrovolníci, co? :-D :-D Kdyže mám nastoupit do roboty? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun :-D :-D :-D To jsem fakt nečekala, nástupní měsíc je červen a konec...těžko říct :-D :-D :-D To budou galeje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak No a pak že do šatů nezhubnu :-D 8-)
Odpovědět
@lennii :-( jono, ale teď k tomu kostelu. :D možná že to změníme a budeme to mít tady u nás v bydlišti, protože je to tady levnějš a budou tu hezčí fotky:-) představ si to, jdeš zralým obilým, jdeš kolem rybníčka s labutěma nebo jen uzkou uličkou kamenou na který se odráží sluneční svit. to se ti v brně nestane. leda nafotit umělecké foto u nějaké dopravní značky:-( alternativa byla v tom parku u toho kostela, ale to mi přijde moc omezené
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @olinkak a my co přijedem makat sekat zahradu dostanem taky příděl jahod?? za doměnu? :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem teď hltala jedno svatební album nádhera !!! http://www.beremese.cz/fotoblog/dadam...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @sylvestra2 Jasan příděl jahod v rámci dietního programu :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarriku Teď koukám,že jsem tě ještě nepřivítala,tak ahojky :-) kde bude svatba a do jaké barvy?
Odpovědět
Profilova fotka
@punk to je dobrý nápad, zatím nevím jaké budou požadavky restaurace, ale určitě bych měla ráda domácí slivovici x-) seznam hostů zatím nemáme, rodiny, fotograf apod. jsou pozvaní na hostinu a kamarády budeme teprve řešit. kapacita restaurace, kterou moc chci, je okolo šedesáti hostů, tím je to celkem vyřešeno :-) @lennii to mě mrzí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak To album je náádherný! stejně se těším,až si tu budeme prohlížet a komentovat naše alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta JJ, také se těším na naše alba, ale z těch fotek jsem fakt nemohla, naprosto úžasné!!! ;-) ;-)
Odpovědět
Holky, je tu někdo z Brna???:-)) Potřebuju vědět spoooustu věcí. Třeba kde kytky, jaká je dobrá kapela a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No částečně sice z Brna jsem,ale nevím,jesti ti budu co platná :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika U nás je kapacita 54, ale 60 se nás tam vejde v klidu... :) My už i přesně víme, koho pozveme, takže paráda. Teď jen jestli všichni přijdou! :)
Odpovědět
@stastnanevesta ahojky:-) děkuju. no svatba bude v srpnu, nejspíš v Třebíči(na moravě) nebo v brně. uvidíme. celá bude laděná do limetkové, to je taková světlezelená až skoro do žluta :D a do bíla budu mít zelenobílou kytičku a zelený botičky a učes bych chtěla nic upjatého spíš něco romanticky rozevlátého:-) jsem mladá, takže žádné roky navíc:-) opravdu nechci.
Odpovědět
@aimirin A nechceš si to zařídit přes agenturu Naive? V Pze pouze půjčují šaty, ale v Brně mají i svatební agenturu (závidím). www . svatebni-saty-naive . cz
Odpovědět
@stastnanevesta A jak to máš s termínem? Kdy ho zamlouváš?:-) A kytičky víš, kde jsou krásné?:-D No já to vidím tak,že to aspoň částečně udělám přes agenturu no...ale uvidím
Odpovědět
@punk jo jo asi to tak dopadne, nechce semi s tím mordovat -) Jak ti jdou přípravy? U nás změny, jak je vidno :-D Ale myslím, že budu hodně spokojená, jsem fakt happy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku Do limetky?to zní pěkně :-) já už v Brně žiju 6 let :-) můžu vědět,kolik ti je?ze zvědavosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Zamlouváme ho až v lednu, bohužel to nejde dřív. S kytkami zatím nevím,taky hledám
Odpovědět
Profilova fotka
@punk určitě zvete ty nejbližší, tak to by měli přijít všichni x-) pokud teda neřešíte nějaký problémek, jako třeba my, ségřin exmanžel je schopen pozvat se sám a pokud ne, je možné že ségra bez něj nebude chtít jít. takže je možné, že na svatbě nebude ona ani její synové a to by mě hodně mrzelo. no, nemá cenu to tu zase probírat, časem uvidíme. mám takové cukání, že bych nejradši hostinu chtěla taky na zahradě, jako bude obřad, jen je mi blbé jim tu zahradu zdupat, určitě bude týden po nás další svatba..
Odpovědět
@aimirin Pořád stejně! :) No, já koukám, že ohromná změna. Jen kvůli penězům, jak jsi tady psala? Já bych šla určo do agentury, máš to bez starostí, obzvlášť když odtamtud nejsi... A jelikož je znám tady z Phy (ségra si tam kupovala šaty na spol. akce), můžu doporučit :)
Odpovědět
@cibetka_veronika Tak jí zdupe další svatba... :) Klidně to udělejte na zaradě. Krom toho třeba bude pršet, tak budete uvnitř! :) Problémek nemáme - musím zaklepat, ale tak nidky nevíš, že... ;-) Ježiš - jak to tady čtu, já jsem snad jediná výjimka, kde máme dobré vztahy v rodině!!! Toho si musím teda vážit!!!
Odpovědět
@punk taky jak to tady čtu, tak si říkám, jaké mám štěstí, že mám takovou rodinu, jakou mám.. a vlastně mně stačí, když se podívám do rodiny přítele, tam to taky jiskří... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jedem se na zahradu podívat za dva týdny, můžu se zeptat, pokud bychom se vůbec vešli i s hostinou, když na ní bude i obřad.. obřad chci totiž venku každopádně :-) no, my máme rodinu skvělou, jen tenhle šášula to komplikuje, i když se to naši snaží udržet pohromadě. @aimirin taky Brno..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?