Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je perfektní našla jsem přímo ukázku novin a je to zajímavé srandovní.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 To je super a koho máte?
Odpovědět
@blaufik no zatím jen tak zhruba vím, co tam dám... možná i trošku, jak by to mohlo být zformátované, ale jinak moc konkrétního nemám a zatím ani netvořím, to budu dělat asi až za dlouho :-) @sylvestra2 budu tisknout určitě na normální papír. Novinový se dá určitě taky sehnat, ale moc si s tím hlavu nelámu, hlavní je spíš pro mě ten obsah, než ten papír :-) beztak si to asi málokdo nechá... :-) a kolik bude stránek? Tak to nemám vůbec ani nejmenší tušení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Mame Lukase Potucka, libi se mi jeho fotky a je z Plzne stejne jako ja. Takze zadne starosti s dopravou.Happydays :-) . Jinak dobre ze te vasi nezabili kvuli statnicim :-) . ja nikdy nezapomenu jak reagovali nasi, kdyz jsme jim oznamila, ze chci skonci s vysokou. To byl masakr
Odpovědět
@stastnanevesta a proč by tě prosím tě zabíjel? Jako že sis je odložila, či co? :-) @kris88 tak to gratuluju! Potůčkovi mají hezké foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs dekujeme. V jakem programu budes delat ty svatebni noviny? Ja nad tim porad premyslim, ale musela bych to delat i v anglictine, tak nevim..Jeste ze zbyva do svatby tolik casu, alespon je cas si vsechno promyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No on je perfekcionista a člověk nikdy neví,jak bude reagovat. ale je fajn,že je to v pohodě @kris88 Cos studovala?mě to zase baví a nechci to nechat jen tak Ty jo,já se tak těším v létě do Irska...
Odpovědět
@kris88 přesně, času je vcelku dost. No já to zkusim klasicky ve Wordu, tam jdou dělat zázraky :-) no pár nějakých grafik ve Photoshopu, a když to dobře půjde, tak jenom tyhle dva programy, nechci se učit (a nemám na to hlavně čas) v nějakém novém programu... @stastnanevesta aha, no o mně taky říkají, že jsem perfekcionalista :-N :-D ale já spíš kárám sama sebe, když něco, než že bych se zaměřovala na ostatní, naštěstí pro ně teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ja jsem studovala ekonomku se zamerenim na cestovni ruch. Me vzdycky skola bavila, ale vysoka proste nebyla pro me. Nebavilo me se tak hrozne ucit teorii, ktera ti je vetsinou v praxi uplne k nicemu...To verim, ze se tesis. Jen doufej, ze bude pekne pocasi. Momentalne tady prsi uz 10 dni...nonstop... :-|
Odpovědět
@kris88 Jaká to bylo škola?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ja jsem poslala pritele do hospody, at mam taky chvilku klidek :-) nejsem ja to dokonala pritelkyne :-D Jsme totiz spolu kazdy den 24 hodin, tak je super byt na chvilku zase sama
Odpovědět
@xpila kriss88 je další "cesťačka", co? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@xpila Ekonomka v Chebu, ale patri to pod Plzenskou ekonomickou fakultu
Odpovědět
@kris88 Jo jasně, vím. Já mám totiž taky ekonomku se zaměřením na CR, ale na VŠE.
Odpovědět
@hannnahs No jo, právě jsem si říkala, že je nás nějak hodně a přitom nás bylo v ročníku jen pár :-)
Odpovědět
@xpila no je to zvláštní, já si taky připadám jako "ohroženej druh", co se oboru studia týče, ale asi je to omyl :-N a že se nás tolik sejde zrovna tady... neuvěřitelný :-)
Odpovědět
@hannnahs no to jo, z těch několika málo jsme tu tři!
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak to jo :-) . Me vzdycky cestovni ruch zajimal a bavil. Ale tak nejak ve skole me to nechytlo...a hlavne predmety jako mikroekonomie a makroekonomie...fuj... Nasi treba byli hodne zklamany, ze jsem skoncila. Ale myslim si, ze za tu dobu co jsem v Irsku, jsem se naucila vic nez ve skole...Zacinala jsem tu jako pokojska, servirka, recepcni a ted jsem manager jedne restaurace.. takze nasi uz jsou spokojeni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs @xpila Holky vy jeste studujete, nebo uz mate dokonceno?
Odpovědět
@kris88 Tak já jsem na tenhle obor šla jen díky tomu, že už na gymplu jsem pracovala v Hiltonu, takže jsem k tomu měla vztah. A VŠE právě proto, že to je kombinace o ostatních ekonomických předmětů, ne jen čistě CR. Já už jsem 3 roky Ing. :-) Letí to hrozně rychle...
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 Prší 10dní v kuse?ty jo,no jsem svým způsobem na Vaše počasí zvyklá,ale prostě si tam přijdu jak doma,moje druhá vlast :-) Kamarádi o mě říkají,že jsem poloviční Irka :-) Teda,tomu říkám kariéra,ale je fajn,že se Ti daří. Naši by mě přetrhli,kdybych toho nechala,ale kdyby mě to nebavilo,tak se tam nehlásím znova. teď jsem mluvila s miláčkem, má se dobře,jsem ráda,že si to užívá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs děkuji za komentář k fotce... ještě popřemýšlím... určitě tam ale pak budou živé květy... ale není to vůbec těžké vyrobit ten podnos na prstýnky... :-) máš představu jak to dáš do kupy ty noviny?? do jaké vazby...
Odpovědět
@kris88 no to mi povídej, mikro a makro taky nejsou moje nejoblíbenější předměty, ale překousnout se to musí (teď z toho akorát budu státnicovat a nemám z toho ale vůbec radost :-S ), zbytek mi zase naopak baví hodně, takže se to jakžtakž kompenzuje :-) takže ty si vlastně pořád v oboru :-) Jinak já studovala CR na střední v Benešově a teď jsem na VŠO, obor management cestovního ruchu.
Odpovědět
@sylvestra2 tak to mně budou bohatě stačit i umělé květy :-D plánuju max. jeden kvítek (asi růže), takže to nějak neřeším. No a noviny asi jenom prodirkuju klasickou dirkovačkou a svážu oranžovou stuhou po okraji, taková ta klasika, podle toho, co jsem viděla u holek tady z beremka v albech...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila ten cas hrozne leti, vid? :-) a nez se nadejeme tak i ten rok do svatby utece jako voda. A muzu se zeptat, zda jsi po skole nasla uplatneni v oboru? My se chceme jeste pristi rok stehovat do Cech, mam z toho uplnou hruzu. Ale rikala jsem si, ze bych mozna jeste nejakou skolu zkusila...Uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to je parádaaaaaaaaaaaaa dobrý nápad s tou děrovačkou
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 no a kdepak chystáte svatbu ? Prvně jsme uvažovali nad Hradcem nad Moravicí, ale nakonec to vyhrály Beskydy,no.. Jinak barvičky celkově jsou fajn, takže se nebráním ničemu a je fakt,že ta oranžvá se zelenou vypadají dost luxusně, hlavně na té fotce to bylo fakt boží :-) @hannnahs no já jsem taky zatím spíše přemýšlela jen jestli by to u nás k něčemu bylo, ale jako nápad se mi to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to ti budu drzet palce..joo to byly dva predmety, ktere me naprosto nicily
Odpovědět
@sylvestra2 je to asi nejjednoduší... kroužková vazby a nebo jen secvaknutí mi přijde takové, jak to říct, "nevkusné" pro tu svatbu... a tohle vypadá i docela hezky :-)
Odpovědět
@blaufik no ty noviny u nás asi budou "povinnost", páč se půjdem po obřadu fotit, tak aby svatebčané měli co dělat. A navíc my budeme mít i svatbu rozdělenou, oběd jen pro rodinu a pak raut pro všechny, takže na to nějaké vyplnění prostoru... aspoň něco no :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?