Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@denulkaapavlik Určitě by to bylo hezký! my plánujeme taky fialovou, ale nejspíš různé odstíny - převaha tmavě fialová (ta mi připadá elegantnější) + světle fialová. Nicméně zelenkavou mám hrozně ráda a taky jsem nad ní uvažovala. @punk Tak u nás neprojdou ani Simpsons, ačkoliv normálně na ně přepíná vždycky :-D
Odpovědět
@xpila ...on se mezi zápasy chodí vykoupat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Jéé děkuju moc, jsi hodná :) Zkusím najít něco na googlu, třeba tam nějaké obrázky budou
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik ubrousky byly složené tak jak tady na obrázku ty stojací jen uvnitř byl ještě jeden takže to bylo jakoby 4 obloučky a tady jsou dva vypadalo to superr
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Vypadá to hezky, já už to taky někde viděla takhle složené a líbilo se mi to :) Tak můžu jít dokupovat zelenkavou dekoraci :))
Odpovědět
@punk No on teď taky letěl do sprchy, protože nechce vědět, jak dopadl druhý zápas Kanada - Švědsko, chce se na to dívat ze záznamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik jáý viděla moc krásné dekorace zelenkavé koukni mi do albíčka co už mám.. a mám tam kamínky a květinky atd tady u nás je velkosklad a mají všechny možné bervy a zelenkavou měli krásnou.... bude to krásné třeba dolu do vázy na spodek...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Jeeee, moc gratuluji k prvním krůčkům !!!! ;-) Pamatuji si, když jsem byla malá a brácha (o 6 let mladší) slavil zrovna první narozeniny...jak viděl dort, sám se "rozběhl" a udělal dva první krůčky...tak ho ten dort motivoval :-D takže rukou sáhl po dortu a dort byl všude...ale ta radost, že chodí ;-) Tak si umím představit, jakou máš asi radost x-) @denulkaapavlik Jinak kombinace zelená, fialová by mohla být hezká, jen pozor na kombinaci odstínů..jak psala @hannnahs
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jo tal to muselo být i pro rodiče moc náherné vidět synka jakou má radost až z toho chodí... já Sabinku vyfotila... a naštěstíé jsme stihla vyfotit obě děti při prvním postavení ha haaaaa
Odpovědět
@xpila :-D :-D Pardón, že se směju, ale jsem ráda, že nemám doma jediná magora!!! :-)
Odpovědět
@denulkaapavlik tyhle kombinace barev to rozhodně "oživí" než ta jedna barva. Vypadá to daleko líp ;-) já teda zelenou k tomu neplánuju, moc mi to s tou oranžovou dohromady nejde v odstínech, takže já přidávám odstíny žluté či červené (nebo obě :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ty ubrousky jsou krásné, jen mému budoucímu se to zdá za ubrousky moc :-| No já se teď dívám na stránky dekoru a nikde se mi odstíny zelené moc nelíbí :-|
Odpovědět
Článek se načítá
@punk To teda nemáš, neboj! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs oranžová je krásná, taky jsme nad ní přemýšleli, ale nakonec vyhrála lila . Ani jsem to neměla v plánu s něčím nakombinovat,ale jak jsem viděla tady ty barevné kombinace , ta jedna barva se mi pak začala zdát smutná..tak jsem to právě chtěla něčím oživit, jen jsem si nebyla tou zelenou jistá :-) A jinak máš krásné botičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik
Odpovědět
@denulkaapavlik nj, přítel chtěl červenou, ale já jí moc ráda nemám, je na mě moc "tvrdá", tak jsme udělali kompromis :-) já myslím, že ta zelená je ideální kombinace. Ještě jsem fialovovu a lila viděla v kombinacích s růžovou, ale to je dost odvážné (teda aspoň po mě) :-D děkuju, z botiček mám ještě teď obrovskou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik ta kombinace barev bude vypadat fakt dobře :-) @sylvestra2 gratuluju,to je skvělé,že malá už chodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor děkujii zatím se ale jen postavila... chodit začne později... ted tady asi hodinu zkouším udělat si něco pod prstýnky.. tak nevím... jestli z květin a nebo polštářek... co vy holky budete mít??? máte už někdo aspoň částečnou představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Já přemýšlím o mističce, do které dám fialkový písek a nějakou krásnou kyti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jo to už jsem taky viděla... a jen je tam tak položíš že|? no to by\ch taky zkusit mohla at vidím, jak to vypadá v reálu...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila s tím hokejem buď v klidu u nás když se hraje nhl není problém pouštět Montreal či Sabres i ve 3 ráno a čučet na hokej 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak ani Řím nepostavili za den,to příjde :-D @janina_sun já jsem na fotce viděla fialový písek a na něm bílím pískem udělané srdíčko,uprostřed prstýnky..super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 No, buď se tam dají jakoby "vpíchnout" nebo mě ještě napadlo dát tam nějaké jakoby "špejle" ozdobné, na které je napíchnu...nebo tam dát třeba dvě malé růžičky, do těch zapíchnout špendlík s hlavičkou /nebo něco podobnýho/ a na ně dát ty prstýnky...variant je spousta...a nebo jak píšeš, jen je položit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to mohlo taky vypadat krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Něco takového ...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jojo byla tam i kytička,vypadalo to super...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun to vypadá hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina To víš,já jsem kulturně zaožený člověk,který je pořád někde,užívám si to :-) s tou kadeřnicí uvidím,ale šla bych do toho,pak hodím fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuji :-) Jako jak jsem říkala, zase nějak to nehrotím, do té doby potkám třeba ještě hezčí :-) Zatím mám jen konkrétní představu, ale u toho "zatím" taky končím.... snad :-D
Odpovědět
@janina_sun mističku bych taky na prstýnky chtěla, v jednom internetovym obchodě jsem narazila na krásnou srdíčkovou za 200 Kč. Tak jí nejspíš objednám :-) (jinak mám jí v albu).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?