Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jsem tu na skok,večer jdeme na koncert Markéty Irglové Od zítra jsem slaměná vdova,Jirka odjíždí do Španělska na konferenci do soboty. Uvažuju mezitím zajít ke kadeřnici,chci zase červenou :-) mám objednaný ten bílý cylindr,těším se :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Teda Ty pořád někde lítáš. :) To je pěkné. :) Já jsem teď při praxích ráda že uvařim večeři a padnu do postele, ještě k tomu mě tenhle týden čeká praktická zkouška, blé. ]-( Tou kadeřnicí jsi mě navnadila, už o ní taky dobu přemýšlím, ale děsím se aby mi to nezkazila, naposled to byla katastrofa :/
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jak se daří?? já jsem dneska zkusila vyrobit tu ozdobu na auto.... a myslím, že se docela povedla... co myslíte.. mohlo by to být??? chci dát organzu a na kapotu přilepit toto zkusila jsem nalepit na světlé i tmavé.... doufám ale, že seženu tmavé auto...
Odpovědět
@sylvestra2 A jak to tam chceš přilepit?
Odpovědět
@stastnanevesta Já měla jet zítra do Paříže :-( Tvému mužíčkovi závidím!!! :) Jdi do toho a pak sem hoď fotky, jak vypadáš s novým lookem :)
Odpovědět
Profilova fotka
za chvilku znovu opakují na HBO Válku nevěst, kdo bude koukat? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila normálně přísavkama jak se lepí ozdoby na auto.. už to tam všechno mám dvě velké přísavky a jednu maličkou... a drží to .. te´d to mám přilepené na skříni... :)))
Odpovědět
@sylvestra2 tak akorát pořádně auto očistit, ať to drží fest ;-) ono už stačí to, že většinou jsou kapoty nerovný a tam to pak dělá binčus...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs a jinak myslíš že to vypadá hezky??? nikdy jsem to nedělala, zajímá mne názor ...
Odpovědět
@sylvestra2 Takže ne přilepit, ale přisát :-D Já se jenom bojím toho, že jestli pojedem naším druhým autem, tak mi na něj nedovolí ani ty přísavky :-p
Odpovědět
@sylvestra2 jj, líbí, je to moc pěkné, ale víc to rozhodně vynikne na té černé. Ale jinak je to rozhodně i hezčí než ta předloha a určitě i levnější ;-) hlavně, aby si z toho měla dobrej pocit ty :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika U nás už týden jede nekompromisně hokej. Říct cokoli mimo téma se trestá pohledem smrti. Do doby, než si od rodičů přivezu svou druhou TV (která má mimochodem větší uhlopříčku a je prostě lepší ;-) ), můžu na Válku nevěst zapomenout :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@sylvestra2 To jsi dělala sama? Klobouk dolů...
Odpovědět
Profilova fotka
@punk aha, tak to se nás naštěstí netýká, drahý píše report a na tv moc nekouká, možná si ji někdy pustí přes pc.. ale tu lepší televizi bych si určitě přivezla ;-) když nezaváháš, ještě stihneš reprízu, oni to teď docela točí..
Odpovědět
@punk U nás taky jede jenom hokej, on je schopný si kvůli tomu vzít i dovolenou :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Když než dojedu z jedný strany města na druhou, je hodina v čudu. Teď naložim TV a jedu zpět - to je druhá hodina :-( Naštěstí on kouká právě jen na ten hokej (proto ty vražedné pohledy, když ho ruším /ostatně já když koukám na nějakou bejkárnu typu Nothing Hill, taky schytává vražedné pohledy, když haleká od stolu něco v tom smyslu: "To je ale ptákovina, to tě to fakt baví?!/), jinak tráví večery prací, četbou nebo spánkem :-) , takže TV plánuji převést až při stěhování do většího, což by mělo být nejpozději v srpnu. Tam si jí dám do ložnice, a když budu nemocná, nebudu muset přenášet peřiny a polštáře na gauč, jen si dojdu pro čajík a zůstanu pěkně zavrtaná :)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila ano máš pravdu přisát... hih blbě jsem to řekla... :))) @hannnahs právě že mám super pocit, že jsme to zvládla.. na tmavé to vypadá rozhodně o mnoho lépe... a výjde to na nějakých 125 korun... @punk děkuji moccc
Odpovědět
@xpila :-D :-D Je fakt, že po hoooodně dlouhé době jdeme oba z práce v době, kdy nám skutečně končí pracovní doba, protože ON musí stihnout všechny zápasy, ne jen ty, kde hrají Češi. Je příjemné dojet domů a moct si sednout ještě na terasu, aniž by ti mrzla prdka ;-) :-D
Odpovědět
@sylvestra2 Není zač! :)
Odpovědět
@punk On taky musí vidět všechny zápasy a hlavně i sestřihy a komentáře :-D No to se nesměj, on si fakt minulý rok na olympiádu vzal dva týdny dovolené!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak myslíte,že by vypadala kombinace fialovo-zelená svatba? :-)
Odpovědět
@sylvestra2 o to je to lepší, že sis to dělala sama a máš z toho rozhodně větší radost, než kdybys to koupila a ještě za nějaké 3 stovky, což je předražený jak blázen... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé právě se mi dcerka postavila poprvé na nohy jupíííí @denulkaapavlik někde jsem to tu na beremku viděla.. a moc hezky... tmavší fialková a lehounce zelenkavá.... zaujalo mne to, protože mám svatbu do fialova
Odpovědět
@denulkaapavlik já myslim, že bezvadně ;-) teda dovedu si to představit asi nejlépe v kombinaci světle fialová a zelená. Obě tmavé by se asi tloukly a totéž asi světlé.. A nevím, jak by vypadala kombinace světle zelená a tmavě fialová, ale taky by to asi nebylo špatné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 fakt? My chtěli nejprve jen fialkovou, ale jak tady vidím ty kombinace barev, tak by se mi to taky líbilo..s něčím tu fialkovou zkombinovat :)
Odpovědět
@xpila Tak to mi teda taky sledujeme sestřihy a komentáře (ačkoli občas se mi podaří vysomrovat Simpsonovi ;-) ). Tak on je naštěstí "úchyl" jen na hokej a atletiku. Já vidím, že běží nějaký černoch a on ví jméno a jeho pořadí za několik let zpátky!!!
Odpovědět
@denulkaapavlik To je krásná kombinace!! A vůbec bych se nebála tam lehce říznout i krémovou x smetanovou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to bych právě chtěla..budeme mít barvu lila a k tomu nějakou tu světle zelenkavou .. díky moc, jsem ráda, že jste mi poradily holky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik škoda že nevím kdo to měl... vypadalo to super... mám dojem že tam bylo světlnouce zelenkavá organza a v ní fialová ale ne světlá trošku tmavší ale ne zas uplně moc.. ale prostě ta fialová byla tmavší odstín než ta zelenkavá ta byla spíš jen taková navíc.. a vím že ta, byly ubrousky fialový a vevnitř složený zelenkavý... vypadalo to jako lístečky... nevím jak to popsat... ale vím jak udělat zkusím najít jak to myslím... a vypúadalo to moc hezkyyy
Odpovědět
@sylvestra2 ...taky jsem to viděla a vypadalo to moc hezky!!! Ale taky nevím, u koho! :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?