Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@blaufik A svatbu tedy plánujete do červena?
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěli by jsme tak ten květen -červen, uvidíme, jak pochodíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik Ty šatičky jsou moc pěkné, uvidíš,jak ti budou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děláte některá svatební noviny nebo plánujete to?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Ahoj Peti, já je mám v plánu, ale zatím jsem nic tvořit nezačala....
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no já zjišťuju,že největší problém je program...
Odpovědět
@petrajavor určitě plánuju, aspoň vyplní prázdná místa, kdy se budeme fotit a tak, takže určitě :-) mám takovou nějakou "hrubou" představu, co tam dát a co ne, ale zatím netvořím, času dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor toho se taky bojím....zatím člověk ví takové ty body "obřad, jídlo"...ale co pak? :-D To bude oříšek to poskládat....nebo to napsat jako "volná zábava se spoustou překvapení" a nespecifikovat nic konkrétního :-N Napsat jen čas obřadu a pak jen tak všeobecně "těště se na krájení dortu, rautík, překvapení svatebčanů (pokud chystáte takový ten zábavný první tanec)" atd....ale nepsat žádnej přesnej časovej harmonogram....
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No tak celkem úspěch :-) :-) :-) Prstýnky jsou v jednání, nějaká inspirace se zdobení stolů, a líbí se ti stejná značka šatů co mám já doma :-) :-) Do toho piňa koláda a krásný výlet :-) :-) Tak ti tiše závidím...já jsem byla v rachotě a o nějakých výletech si můžu nechat tak akorát zdát!!! ;-( ;-( Jo v bazárku na beremku mají botky strašně podobné těm co chci, ale bohužel velké!!! Sakra, já si snad ty boty nepořídím, nebo co !!! :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs představu mám taky...dokonce mám napsaný i úvod,drahý se vytáhl,ale mám problém s programem...nevím v jakém to psát někdo říkal corel nebo aby to bylo v pdf...každopádně to budu muset stáhnout,sem tady na to úplně levá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no já myslela program v kterém to napíšu,jinak to co dám do nich už vím...líbilo by se mi něco takového jako jsou tyhle noviny http://www.beremese.cz/fotoblog/cecil... a nebo něco jako je na obrázku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám malou radu pro studentky :-p Nevybírejte si vedoucího diplomky/bakalářky flegmatika, co vám k tomu nic neporadí. Já jdu ve čtvrtek na obhajobu a kdyby moje konzultace byly přínosnější, určitě i posudky by byly lepší. Ale co, hlavně, když to projde.. Trochu mě to rozladilo, tak jsem mimo téma :-) Svatební noviny zatím neplánuju, ale co není, může časem být.
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor uj, no to už je pěkná práce.. jako jestli se jedná o Corel Draw (což předpokládám), tak to nevim nevim. Je to podobný prográmek jako Photoshop, a tam se teda amatér nevyzná ani náhodou.. Takže tam to vytvoří opravdu jen aspoň trošku znalý člověk.... Já je teda plánuju udělat klasika ve Wordu, sloupečky, úpravy, fonty, to není žádný problém. Pokročilejší grafiku (jestli něco takového vůbec budu mít), tak tu pak dotvořím ve Photoshopu. Ale přiznám se, že asi to bude vypadat trošičku jinak, než klasické noviny... :-D to bych ani nechtěla.. spíš to bude tak napůl noviny a napůl jen tak nějaké to listování :-)
Odpovědět
tak my meli mit svatbu letos v cervenci ale bohuzel z rodinych duvodu a kvuli rekontrukci az pristi rok v cervnu takze rok 2012
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no já bych chtěla by to vypadalo hodně jak normální noviny i když na hl. straně bude naše fotka a pod ní úvod...jen jsem zvědavá jak si poradím s programem....ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor aaaaha :) tak to jsem Tě jen špatně pochopila, hihi :-D
Odpovědět
@petrajavor no já jsem snad někde i narazila na firmu, která se zabývá tvořením těch novin, ale to předpokládám, že bys za to nechtěla platit.. Jinak fakt neumím říct, jak to udělat jednoduše, aby to vypadalo jako klasické noviny... ty programy jsou fakt složité, na to, aby si to tam každý zvládl udělat sám... ale zkusit to můžeš, jestli na to máš čas a náladu ;-) bude to chtít pročíst hodně tutoriálu a hodně si pohrát.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no času mám dost a tak se v práci aspoň zabavím :-)
Odpovědět
@petrajavor no snad třeba ten Corel najdeš volně ke stažení, bude to asi makačka, a těžko říct, jestli do něj seženeš i češtinu, ale mohlo by to vyjít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs můj ex je počítačovej génius,tak sem mu psala ať to nějak pořeší...sice se zase pohádáme,ale noviny mi za to stojí :-)
Odpovědět
@petrajavor ále, proč byste se hádali, já myslím, že to pro tebe moc rád udělá ;-) :-) stačí správně poprosit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs už sme se do sebe zase pustili,ale hledá...už mi posílá odkaz :-D
Odpovědět
:-D tak to je dobře :-) pak dej vědět, jak se ti v tom pracuje :-) docela by mi tenhle prográmek i zajímal, ale nemám čas se v něm učit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to jsou ony,podobné těm tvojim,ale jiné...ty mám ve skříni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak ty jsou taky dost dobré... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak všechno fotil Petr, prý pro ostatní nevěsty, takhle na vás myslí :-) a ty s kontrastní výšivkou jsme fotili vyloženě pro tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak to jste se úplně trefili do mého vkusu :-) :-) :-) Tedy ten tvůj nastávající je zlatíčko :-) :-) :-) No a Rýdla jste tedy pořešili ;-) ;-) Tak to jsem opravdu zvědavá, jak ten váš snubáček bude vypadat..evidentně to bude originál :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jen na těch vystavených je výšivka červená, ne černá. mně a Petrovi se líbily hned ty (tady na fotkách) první, přes prsa jsou vyšívané křišťály Swarovski a jinak jednodušší. zlatíčko to je, teď zase váhám, jestli ten jeho koupit v bílém zlatě, nebo kombinaci. Jedna drážka uprostřed zůstane. na místě si zkoušel kombinovaný s tím, že nám vyrobí celý z bílého, abychom měli stejné. jen si teď říkám, že by barevný byl možná zajímavější, když nebude mít kameny jako já. hlavní zádrhel je se mnou, protože jsem si vymyslela neobvyklé zasazení briliantů :-N každopádně do konce května se objednají a přes léto vyrobí x-) boty se shánějí špatně, ale přece jen můžeš být zatím v klidu. pokud projíždíš bazar, určitě se něco objeví. spousta nevěst z této sezóny bude dávat určitě časem inzeráty, to bych se nebála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika JJ, teď mi svitla naděje na aukru jsem objevila takové hezoučké lodičky...mám je v albu...zítra končí aukce, tak doufám, že mě nikdo nepřehodí :-) :-) :-) Zatím jsem první :-) :-) Ale znáš to, botků není nikdy dost :-) :-) A ty šatičky se tam daly zkusit??? Jo a co říkali o trendech pro příští rok?? A byl to hezký výlet, že?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jasně, nikdy jich není dost ;-) výlet pěkný, stánky vystavovatelů byly v komnatách hradu.. teda, ani jsem nějaké trendy nezjišťovala, pádili jsme hned pro prstýnky, pak to nějak narychlo prošli a pak obsadili bar, než začal svatební obřad naživo :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?