Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Tak Ty už jsi taky zasnoubená delší dobu, nám to dá přesně ten rok, což mi přijde akorát aby člověk neměl pocit že se nedočká. :) Já si teda taky říkala že se asi vůbec nedočkám, ale teď mám naopak pocit, že ten rok bude úplně super. :) A přítel tancuje taky irské tance? To je neobvyklé, to dělá hrozně málo chlapů. Já jsem šťastná že jsem toho mého dostala na latinu a standart a chytlo ho to tak, že jsme právě v listopadu ještě začali dělat salsu a teď už končíme třetí kurz latiny a standartu a zvlášť třetí úroveň té salsy. :) Mě úplně stačí jít na denní a už se na něj hrozně těším. :D Co já budu dělat až budu pracovat, to fakt nevím(dvanáctky a noční, fuj ho :D) Jinak já jsem teď už asi z Prahy. :D Studujeme tady a máme tu byt, ale původně jsme oba ze Severních Čech. Co se týče těch malých družiček, přítelova sestřenice je úplně malinká a hrozně roztomilá, teď jí jsou dva roky, takže adepta na družičku bych měla. :)
Odpovědět
@petrajavor on je super hubenej (doktor mu hrozil podvýživou, ale tu fakt nemá, živí se nadměrně :-D) a vysokej. Takže pohoda....ale něco pozkoušíme. Tak on má nějaký obleky doma, takže to jsem mu hned řekla, že tudy cesta nevede :-D Všechno hrozně veliké.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak hlavně aby mu seděl :-)
Odpovědět
@petrajavor no snad jo, chceme, aby mu to šili na míru, ale ještě uvidíme, jak to bude cenově...... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
TY jo, vy už to máte opravdu všechny dost naplánované! A koukám, že tady jsem jedna z mála nestudentek (nebo jediná? jsem tu od včerejška a neměla jsem čas přečíst celou diskuzi) a asi jediná ještě nezasnoubená, takže vlastně ani nevím, jak moc bych měla začít plánovat, když sice o svatbě příští rok mluvíme, ale ještě to není oficiální :-( Ale na druhou stranu budu muset celou svatbu kdyžtak zařídit a naplánovat já, tak abych pak stíhala...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Nemám žádné srovnání, byla to moje první svatební akce vůbec :-) Nicméně, málo vystavovatelů a málo návštěvníků. Nám to určitě nevadilo, jeli jsme tam s jasným cílem vybrat si snubní prsteny od Lukáše Rýdla, které tam se slevou nabízel svatební salón Váš den. A díky tomu, že tam jen občas někdo cournul komnatami, mohli jsme si v klidu vybírat hodinu, snad i víc :-N Mohli bychom hned podepsat objednávku, kdybych si samozřejmě zase nevymyslela něco, co zatím nedělali a bude to potřeba probrat ještě se zlatníkem :-) Péťovi snubáky moc slušely x-) Myslím, že pro ty naše chlapy (i pro mě vlastně) je takováhle akce na hradě, navíc s dobrou piňa koládou na baru, schůdnější než veletrh třeba na výstavišti. Docela se mi líbily ukázky výzdoby stolů, horší to bylo s šaty. Bohužel nemůžu říct, že bych nad nimi nějak skákala nadšením, ale já asi nebudu moc obvyklá nevěsta :-D Vlastně mě tam zaujaly jedny, stejné jako Péťu, zřejmě značky Maggie Sottero, jak teď koukám :-) No a nic jsem nedovezla, je mi líto.)) Sice jsem si cestou zpět všimla lístečku od nejmenované restaurace, která nabízí slevu 500 Kč, pokud u nich uděláte hostinu nad 30 000 Kč, ale to jsme brali spíš jako vtip :-D Možná už jsme zmlsaní..
Odpovědět
@krejci1510 tak si s ním o tom promluv, ne?:-) Kor když o tom už teda mluvíte. Však o svatbě nerozhoduje jen on, jste na to dva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 ahojky,né pracuje nás tady víc..jinak máš špatně nastavené datum svatby..co se týká žádosti a co kdybys požádala ty ho? ;-)
Odpovědět
@krejci1510 Jsme na tom stejně! Taky už jsem pracující a zasnoubená taky ještě úplně ne. Prstýnek má koupený dlouho (už 3 roky), už jsem ho i měla, ale pak byly nějaký problémy, tak jsem mu ho vrátila s tím, ať mi ho dá až tehdy, až to bude myslet opravdu vážně. O svatbě taky normálně mluvíme, i jsme se byli podívat na několika místech pro případný obřad, ale zatím to také není oficiálně. Takže jsme na tom stejně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci datum, :-| , to je matrika prostě nemůže vypsat,
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 my si máme taky dojít až po Novém roce, ale já na to nechci čekat. pokud bude v lednu problém, domluvím se s Unitáři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Ahoj, neboj se nic. Ja uz taky nejsem studentka...nejak me studovat vysokou nebavilo :-D . Ja si myslim, ze planovat svatbu muzes zacit uz ted. Neni preci potreba cekat na prstynek. Ten urcite driv nebo pozdeji dostanes :-) . My jsme se s pritelem bavili o svatbe uz hodne dlouho dobu a zasnoubili jsme se teprve pred 14 dny...Kdyz zacnes ted planovat, promyslet a porozhlizet se po tom co se ti libi, budes mit spoustu casu vsechno stihnout ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, znáte nějaké stránky, kde mají levnější výzdobu? např. organzy atd. ? nebo si myslíte, že to bude vesměs všude stejné? Docela ty ceny naskakujou, jak začinám házet do košíků :-D ted jsem akorát dodělala text, pozvánky ke stolu a pak tu básničku, kde je hezky řečeno, že místo darů chceme prachy :-D...a pak iniciály na čokoládky. a sirky, takže budu mít co dělat, abych si vše vyrobila. :-) A co vy nového? Máte už některé termíny?? Miláček má pro mě nějaké překvapení a myslím si , že to bude limuzína, něco takového jsem pochopila, když se bavil s tatkou :-). Tak uvidíme, jsem napnutá jako struna :-D
Odpovědět
@monako3 no já myslím, že ty internetové obchody jsou plus mínus cenově stejné... napadá mi jedině, že bys mohla něco sehnat tady na bazárku, to určitě bude levnější.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Já koukala v kamenných obchode, ale kde nic tu nic, fakt děs. Už jsem tady koukala, ale zatím neměli ty správné rozměry a stejně bych musela dokupovat, tak uvidím, budu ještě sledavat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Já koukala v kamenných obchode, ale kde nic tu nic, fakt děs. Už jsem tady koukala, ale zatím neměli ty správné rozměry a stejně bych musela dokupovat, tak uvidím, budu ještě sledavat :-)
Odpovědět
Ahoj holky. už jsem tady na diskuzi dloooouho nebyla:-D Já už začínám pomalu přemýšlet jak to všechno bude vlastně vypadat. A chytla mě ted nějaká depka:-) V mým okolí se totož ve vztazích neděje teď nic moc dobrýho - kamarádi se třeba snažili o dítě a hned jak ona otěhotněla tak on začal vyjíždět po známé a co jeho žena porodila tak se do toho vrhnul ještě víc. Do toho pár ženáčů taky pokukuje vedle a nevěra na spadnutí a kdo ví jestli už "nespadla":) Tak mám teď takový ten typický stav z amer. filmů o svatbě - "jéžiš, jednoho chlapa na celej život, a stejně se všichni rozvádějí..." atd. Asi není úplně košér to sem psát:-) Ale napadlo mě se zeptat jaký na to máte střízlivý názor...
Odpovědět
@parajan no tak snažím se na to koukat tak, že to nemusí být na doživotí... I když úplně na nevěru nemyslím, naivně předpokládám, že by to přítel neudělal. Spíš si říkám, že se může stát, že se třeba duševně naše cesty jednou rozejdou, kdo ví. Lidi se můžou hodně měnit.
Odpovědět
@monako3 no já třebas moc zdobit ani nebudu, tak počítám na výzdobu tak max. 4 tis (a to opravdu se všim všudy, i papír na oznámka, výzdoba všech aut, svatební tabule a tak :-) ) a to mi nepřijde až zas tak strašný... navíc to teda objednám ze 2 obchůdků, a nebudu muset nikde lítat a všecko shánět po různých kamenných... na to bych opravdu neměla čas :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak já doufám, že mě to taky více stát nebude, budu mít i věci půjčené a jiné věci si zase vyrobím. takže tak .-)...jediné co asi chci jsou balonky, vlizelín, ubrousky a nějaké vázičky.
Odpovědět
@monako3 přesně, já taky budu vyrábět některé věci a některé (asi jako cylindr na auto, srdce a tak) počítám, že snad po svatbě i prodám.
Odpovědět
@olinkak Bude seznam darů a basta! Alespoň dostaneme to, co potřebujeme - peníze bychom stejně utratili za kraviny! :-) :-)
Odpovědět
@carpatia uvažujeme nad 16.6. 2012 ale místo ještě nemáme vyřešené......zatímještě čas....
Odpovědět
Jak tu pomalu přibývá lidí, tak začínám mít regulérní úzkosti, že se to nějak rychle blíží :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Ahoj, rozhodně tady nejsi jediná nestudentka. Přidávám se do skupiny :) Nebo jak se to vezme :-)) Já pracuji a ještě dělám dálkové, ale škola je druhořadá, když to vyjde tak to vyjde. A jediná nezasnoubená taky nejsi, neboj :)) Já taky čekám :-))
Odpovědět
Tak sem si říkala, holky, že svatbu přesuneme do Nitry...nebo aspoň jen do Lednice. Ale máti mě poslala někam, že to je moc daleko :-D Tak mám smolíka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem ráda, že nejsem jediná nezasnoubená ;-) Přítel slíbil, že něco vymyslí, ale to slíbil už před rokem :-D My ale momentálně žijeme v Anglii a v létě se budeme trvale vracet do ČR a jelikož tady se brát rozhodně nechceme, tak proto si asi pořád dává na čas :-) Jen mám obavy, abych to pak všechno stihla, protože jemu je úplně jedno, jak jednou naše svatba bude vypadat, jen když to zařídí někdo jiný (já). Jediné, co zatím podotknul je, že by chtěl svatbu venku. A pak se asi neshodneme na výběru hudby.
Odpovědět
@krejci1510 to je normálka, naznač mu, že svatba se nezařizuje týden (jak si myslel i můj drahý) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak naštěstí už nějakou vizi mám....jako místo pro obřad, pro hostinu, šaty, fotografa...jen to přenést do reality. Jen si pořád nejsem jistá, do jaké barvy to sladit, mám vybrané tři barevné kombinace a ne a ne se rozhodnout :-S A taky se mi ještě nepodařilo najít na internetu fotku nějakého účesu, který by se podobal tomu obrázku, co nosím v hlavě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám všechny nově příchozí :-) Koukám, že nás tu pěkně přibývá, to už je slušný "babinec" ;-) My dnes byli na výletě v Budějkách...sedli jsme na náměstí na terásku, dali kávu a povídali si s přítelem o svatbě...počítali jsme lidi, diskutovali nad tím, jak to bude a nebude...a ze střední svatby to nakonec vypadá na velkou :-D :-D Jen rodina bude 35 lidí, pak řekl Míša, že chtějí přijet okouknout nevěstu a ženicha kolegové z práce (asi 10 lidí), dále chceme pozvat "pár" našich výborných kamarádů, kteří jsou prima a určitě dokážou rozproudit zábavu a postarat se o hry a zábavu...(to se bude hodit hlavně během našeho focení)...no a jak jsme tak počítali, tak nám to vychází tak na 60-70 lidí...uffff....je tedy fakt, že někteří se přijedou vyloženě podívat jen na obřad a někdo se možná zdrží...no ale dobrá zpráva je, že jsme si teď dohodli ještě oba brigádu, takže si měsíčně přivyděláme každý tak 8-9tisíc, takže na svatbu se našetří v pohodě. To máme radost !!! 8-) Juchuuu ;-) A uděláme to nakonec bez hostiny...budou klasické rautové stoly a můžeme si upéct vlastní prasátko. Místo, kde to budeme mít nemá problém s tím, když si přivezeme něco svýho, což je taky super :)...tak uvidíme...je to mazec...mám pocit, že se to neustále mění...nejdřív malá svatba, nakonec to bude velká párty...jednou je názor takový, podruhý makový...no jsem zvědavá, jak to bude za rok :-D Jinak jediný, co máme zatím jistý, je místo, datum a barva svatby...jinak nic...no to ještě bude adrenalin :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?