Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Mají moc hezké věci :-) Já trénuji sportovní gymnastiku už cca 9 let :-) :-) Máme 30 holek (svěřenek) a věkové rozpětí 4 - 17 let, takže masakr, od bulících až po pubertu, jsem kolikrát říkala, že je mám místo vlastních dětí :-) :-) :-) prostě moje druhá rodina :-) :-) :-)
Odpovědět
@olinkak Fakt a neodrazuje tě to od vlastních dětí?:-D Já jsem dělala ve školce a teda nemůžu si stěžovat, i když někdy tam byly případy...ale pokaždý jsem z toho dne byla utahaná jak po maratonu
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Taky se dnes léčím po včerejším tréninku(bylo to náročné,přístí víkend máme další závody), jo dává mi to zabrat a od vlastních dětí mě to neodrazuje...spíš si neumím představit, že bych měla mít chlapečka... :-) :-) Jelikož v gymně trávím veškerý volný čas, tak by tam byl chudák jak kohout mezi slepicema :-) :-)
Odpovědět
@olinkak Já jsem vždycky chtěla chlapce,ale poslední dobou už nevím. V mém okolí se nikomu výchova chlapců nepovedla, ty holčičky jsou takové poslušnější asi od přírody nebo co.... Ale zase pro chlapce mám vymyšlené jméno Teo (Teodor) a pro holku žádný :-D Líbí se mi Tamara, ale přítel to jméno nesnáší.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin :-) :-) tak to já mám vybrané obě varianty, teda u holčičky Patricie nebo Terezie(mě se víc líbí to první drahému to druhé jméno, tak máme zatím obě) a u chlapečka Daniel :-) :-) (tady jsme se vzácně shodli :-))Ale já bych jednoznačně raději holku, už kvůli tomu, že by mohla(když ji to bude bavit)po mě převzít žezlo v gymně :-D :-D :-D
Odpovědět
@olinkak Patricie se mi také líbí více :-) Mně osobně se líbí Ingrid. Aleasi je to trochu tvrdé
Odpovědět
@olinkak Terezií si mě moc potěšila, je to moje druhé jméno, teda vůbec ho nepoužívám, ale i tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Daniela máme taky,ale až jako druhou variantu, jinak chceme Marka a pro holku Kristýna
Odpovědět
Ahoj, tak já se přidám, snad to nevadí. :) Jsem čerstvě zasnoubená a svatba bude pravděpodobně za rok. :) O svatbě už jsme mluvili i dřív, ale konečně je to oficiální. Jsme spolu šest let, z toho dva roky spolu bydlíme (včera jsme měli výročí kdy mě přítel, vlastně už snoubenec, požádal o ruku) Budeme chtít asi úplně jednoduchou a malinkou svatbu hlavně o nás dvou. Nechceme nic velkého a drahého taky proto, že oba ještě studujeme, příští rok budeme končit Bc. Ale určitě tady nasbírám inspiraci. Každopádně jsem hrozně nadšená a šťastná, tak mi to nedalo a musela jsem se k Vám přidat. 8-)
Odpovědět
@kaarina tak vítej mezi námi!!! A moc gratuluju k zasnoubení :-) a máte už nějakou představu o místě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Vítej u nás a gratuluju k zasnoubení! já končím Bc.letos a přítel příští rok Ph.D. :-) žádost o ruku byla určitě romantická,že jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Ahojky a vítej :-) :-) JJ, inspirace je tady víc než dost...Pak se nebudeš stačit divit a předpokládaný rozpočet ti zvolna poroste, protože si řekneš je to je hezké a to je dobrý nápad... :-D :-D :-D Tak ti přeji příjemné plánování a gratuluji k zasnoubení :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs JJ, terezka je pěkné jméno, tak jsem přemýšlela, že aby jsme se s drahým nehádali, tak jí dáme obě, to bude mít holčina radost :-D :-D :-D
Odpovědět
@olinkak no proč ne :-D pak záleží na ní, které bude používat :-) mně se teda líbí (a dle mně to jde i pak k příjmení) Natálie, Kristýna... ale přítel je proti, prý že by holčička měla být Hanka po mně... no já z toho nadšená moc nejsem, moje mamča je taky Hanka a občas je to boj - o poštu, když na nás někdo volá, když nám někdo telefonuje a tak :-D no a klučina by měl být zas po příteli Honza.. bude to bordel jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin juknu... Jinak jsme s drahým udělali přepadovku v práci @olinkak a nějak sme se tam na 2 hod sekli. Drahého z nás bolí hlava,ale bylo to super...je fajn mít nevěstu z beremka taký kousek :-) ;-)
Odpovědět
@petrajavor Tak to je paráda!:-) No to já se ještě kvůli beremku neskamarádila, ale mám takhle kamaráda díky angličtině na webu :-D Z Prahy Koukám, že máš vybráno....no já se teda absolutně nemůžu rozhodnout...maličko vítězí ta první
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak tohle je druhá nevěsta z beremka kterou znám a obě jsou super :-) jinak já mám asi vybráno,je úžasná...no počkám a uvidím...
Odpovědět
@petrajavor počkej ještě chvíli až se definitivně rozhodnu, ty brože jsou ze stejného webu, tak bychom se pak mohly šábnout o poštovný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jojo,to by bylo super,já budu jen ráda když počkáme...aspoň si to rozmyslím... :-)
Odpovědět
@hannnahs Děkuju :) Představu už máme, ale ještě není rozhodnuto, chceme se tam nejdřív zajet podívat, je to totiž dál odbydliště našich rodičů, ale zase v místě kde bydlí se nám žádné místo moc nelíbí, takže ještě uvidíme. :) @stastnanevesta Děkuji :) Žádost byla velmi romantická, byla jsem hrozně dojatá, krásně nám to vyšlo, až to bylo neuvěřitelné. :) Nad námi nad stromem dvě hrdličky a ještě k tomu zvonily zvony. :-) Přítel ještě pak bude studovat Mgr., ale já už půjdu do práce, u mého oboru Bc. není. Můžu se zeptat co studuješ? A hodně štěstí letos u státnic! :) @olinkak Taky moc děkuji. :) No, myslím, že s tím rozpočtem to nebude tak žhavé, asi totiž vůbec nebudeme dělat hostinu a po obřadu "utečeme" do nějakého penzionku abychom si užili sami sebe. :)
Odpovědět
@kaarina Vítám tě :-) Já taky studuju, akorát u mých oborů to není rozdělený na Bc a Mgr, tak holt musím bojovat dál :-p Takhle bez hostiny to bude určitě skoro zadarmiko, akorát vybrat šaty a prstýnky a máte to :-)
Odpovědět
@kaarina tak šťastnou ruku při výběru :-) a hlavně taky pevný nervy při zkouškách a státnicích :-) si tady rozšířila "naše řady studentek" :-)
Odpovědět
holky nevíte na jakých stránkách mají hezké a levn é závoje?
Odpovědět
@dr2da Já si objednávala z ebay.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina španělštinu na fildě v Brně. Jak jste dlouho spolu? to muselo být nádherný, u nás byla taky romantika :-) máš představu o šatech nebo jak byste svatbu chtěli?
Odpovědět
@carpatia a na kdy plánujete svatbu?už máte nějakou představu?
Odpovědět
@stastnanevesta Jé jazyky, na to já jsem úplně blbá. :D Jsme spolu šest let, od začátku střední(respektive od mého prváku na střední a přítelovi devítky, jsme sice stejný ročník, ale přítel měl odklad, takže byl rok pode mnou. Já pak prvák na mé první VŠ nedodělala- špatný výběr školy, takže jsme se srovnali a teď jsme oba ve druháku). Jak dlouho jste spolu Vy? :) A Jak jste se poznali? To je dobře že jste taky měli romantiku, jak dlouho jste zasnoubení? Doufám, že nevadí že tak zpovídám, mě hrozně baví se o tom bavit a bohužel v mém okolí je hrozně málo párů. :( Šaty bych chtěla jednoduché, splývavé (ale ještě bych potřebovala trochu zhubnout, ale za rok to snad stihnu :D ), možná mi je ušije mamka, umí krásně šít, jen nevím jestli se jí bude chtít a jestli bychom sehnali látku, líbila by se mi krajka přes satén, nebo tak něco. A svatbu bychom chtěli asi malinkou, možná úplně bez hostiny jen s obědem pro rodiče a svědky, spíš důraz na místo obřadu a obřad samotný a pak už si užívat jen spolu. :) Pokud se budeme brát na jaře před státnice, tak by byli líbánky až pak v létě a né hned po svatbě, ale to by nevadilo. :) Jak to máte Vy? @hannnahs To jsem ráda že je tu víc studentek. :) Holky jak vzali rodiče oznámení o zasnoubení?
Odpovědět
@kaarina hehe..moji dobře...jeho to neví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Jsem ráda,že ses rozepsala. Vůbec nevadí,že zpovídáš,ráda si o svatbě a všem kolem taky povídám moc ráda a taky nemám tolik lidí kolem sebe,co by si to tak užívali,proto jsem ráda,že jsem tady :-) To máš super,že Ti šaty ušije mamka,závidím :-) kolik Vám je? Já dodělávám Bc, protože jsem o rok protahovala a pak nedala opakovaný předmět,takže mě vyrazili a musela jsem se tam dostat znova a nechat si předměty uznat,takže teď píšu bakalářku,potřebuju ten jeden předmět dát a odevzdat práci v červnu a státnice v září. Přítel dělá Ph.D. na VUT (elektroiženýrství) a končí příští rok. Je skoro o 3roky starší než já. Jsme spolu 16měsíců (právě dnes), poznali jsme se přes seznamku na netu a dali to dohromady hned první večer :-) a po měsíci jsem se k němu nastěhovala,takže spolu bydlíme od začátku :-) Teď jsme slavili rok od zasnoubení, zasnoubili jsme se loni 30.4. Jsme spolu moc šťastní a nemůžeme se dočkat,až se vezmeme. Chceme se brát příští rok v červenci a líbánky by byly potom,rádi bychom na Maledivy,ale uvidíme,jak to všechno vyjde Na svatbě bude tak do 40lidí, měli bychom se do toho vejít v pohodě.definitivní termín budeme mít až v lednu :-| dost závidím každému,kdo to má letos,už bych taky chtěla. Našim jsme oznámili zasnoubení hned druhý den po zasnoubení, naši nás přijeli navštívit a poznali přítele poprvé osobně :-) ze zasnoubení měli radost, tchýně reagovala " ještě aby řekla ne", nikoho jsme v podstatě nepřekvapili. Odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vrátili jsme se z hradu 8-) a dojmy napíšu zítra, teď pádíme ještě na mejdan..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?