Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @aimirin tak tohle je druhá nevěsta z beremka kterou znám a obě jsou super emoticon
jinak já mám asi vybráno,je úžasná...no počkám a uvidím...
7. kvě 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @petrajavor počkej ještě chvíli až se definitivně rozhodnu, ty brože jsou ze stejného webu, tak bychom se pak mohly šábnout o poštovný emoticon
7. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin jojo,to by bylo super,já budu jen ráda když počkáme...aspoň si to rozmyslím... emoticon
7. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 @hannnahs Děkuju emoticon Představu už máme, ale ještě není rozhodnuto, chceme se tam nejdřív zajet podívat, je to totiž dál odbydliště našich rodičů, ale zase v místě kde bydlí se nám žádné místo moc nelíbí, takže ještě uvidíme. emoticon
@stastnanevesta Děkuji emoticon Žádost byla velmi romantická, byla jsem hrozně dojatá, krásně nám to vyšlo, až to bylo neuvěřitelné. emoticon Nad námi nad stromem dvě hrdličky a ještě k tomu zvonily zvony. emoticon Přítel ještě pak bude studovat Mgr., ale já už půjdu do práce, u mého oboru Bc. není. Můžu se zeptat co studuješ? A hodně štěstí letos u státnic! emoticon
@olinkak Taky moc děkuji. emoticon No, myslím, že s tím rozpočtem to nebude tak žhavé, asi totiž vůbec nebudeme dělat hostinu a po obřadu "utečeme" do nějakého penzionku abychom si užili sami sebe. emoticon
7. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @kaarina Vítám tě emoticon Já taky studuju, akorát u mých oborů to není rozdělený na Bc a Mgr, tak holt musím bojovat dál emoticon

Takhle bez hostiny to bude určitě skoro zadarmiko, akorát vybrat šaty a prstýnky a máte to emoticon
7. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @kaarina tak šťastnou ruku při výběru emoticon a hlavně taky pevný nervy při zkouškách a státnicích emoticon si tady rozšířila "naše řady studentek" emoticon
7. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dr2da
16
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 7 přátel. Region Děčín.
  • Svatba byla 2. února 2012
    Děčín, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
dr2da
16
Registrovala se 18. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 7 přátel. Region Děčín.
  • Svatba byla 2. února 2012
    Děčín, Region Ústí nad Labem
 holky nevíte na jakých stránkách mají hezké a levn
é závoje?
7. kvě 2011 ve 20:59  •  Svatba byla v únoru 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 @dr2da Já si objednávala z ebay.
7. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @kaarina španělštinu na fildě v Brně. Jak jste dlouho spolu? to muselo být nádherný, u nás byla taky romantika emoticon máš představu o šatech nebo jak byste svatbu chtěli?
7. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzickaopicka
Registrovala se 6. května 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zuzickaopicka
Registrovala se 6. května 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @carpatia a na kdy plánujete svatbu?už máte nějakou představu?
7. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
 @stastnanevesta Jé jazyky, na to já jsem úplně blbá. :D Jsme spolu šest let, od začátku střední(respektive od mého prváku na střední a přítelovi devítky, jsme sice stejný ročník, ale přítel měl odklad, takže byl rok pode mnou. Já pak prvák na mé první VŠ nedodělala- špatný výběr školy, takže jsme se srovnali a teď jsme oba ve druháku). Jak dlouho jste spolu Vy? emoticon A Jak jste se poznali? To je dobře že jste taky měli romantiku, jak dlouho jste zasnoubení? Doufám, že nevadí že tak zpovídám, mě hrozně baví se o tom bavit a bohužel v mém okolí je hrozně málo párů. :(
Šaty bych chtěla jednoduché, splývavé (ale ještě bych potřebovala trochu zhubnout, ale za rok to snad stihnu :D ), možná mi je ušije mamka, umí krásně šít, jen nevím jestli se jí bude chtít a jestli bychom sehnali látku, líbila by se mi krajka přes satén, nebo tak něco. A svatbu bychom chtěli asi malinkou, možná úplně bez hostiny jen s obědem pro rodiče a svědky, spíš důraz na místo obřadu a obřad samotný a pak už si užívat jen spolu. emoticon Pokud se budeme brát na jaře před státnice, tak by byli líbánky až pak v létě a né hned po svatbě, ale to by nevadilo. emoticon
Jak to máte Vy?

@hannnahs To jsem ráda že je tu víc studentek. emoticon

Holky jak vzali rodiče oznámení o zasnoubení?
7. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @kaarina hehe..moji dobře...jeho to neví emoticon
7. kvě 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @kaarina Jsem ráda,že ses rozepsala. Vůbec nevadí,že zpovídáš,ráda si o svatbě a všem kolem taky povídám moc ráda a taky nemám tolik lidí kolem sebe,co by si to tak užívali,proto jsem ráda,že jsem tady emoticon To máš super,že Ti šaty ušije mamka,závidím emoticon kolik Vám je? Já dodělávám Bc, protože jsem o rok protahovala a pak nedala opakovaný předmět,takže mě vyrazili a musela jsem se tam dostat znova a nechat si předměty uznat,takže teď píšu bakalářku,potřebuju ten jeden předmět dát a odevzdat práci v červnu a státnice v září. Přítel dělá Ph.D. na VUT (elektroiženýrství) a končí příští rok. Je skoro o 3roky starší než já. Jsme spolu 16měsíců (právě dnes), poznali jsme se přes seznamku na netu a dali to dohromady hned první večer emoticon a po měsíci jsem se k němu nastěhovala,takže spolu bydlíme od začátku emoticon Teď jsme slavili rok od zasnoubení, zasnoubili jsme se loni 30.4. Jsme spolu moc šťastní a nemůžeme se dočkat,až se vezmeme. Chceme se brát příští rok v červenci a líbánky by byly potom,rádi bychom na Maledivy,ale uvidíme,jak to všechno vyjde Na svatbě bude tak do 40lidí, měli bychom se do toho vejít v pohodě.definitivní termín budeme mít až v lednu emoticon dost závidím každému,kdo to má letos,už bych taky chtěla. Našim jsme oznámili zasnoubení hned druhý den po zasnoubení, naši nás přijeli navštívit a poznali přítele poprvé osobně emoticon ze zasnoubení měli radost, tchýně reagovala " ještě aby řekla ne", nikoho jsme v podstatě nepřekvapili. Odkud jsi?
7. kvě 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 ahoj holky, vrátili jsme se z hradu emoticon a dojmy napíšu zítra, teď pádíme ještě na mejdan..
7. kvě 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @kaarina no jo, je nás tu vcelku dost emoticon což mi i docela překvapilo na začátku, teď se pořád říká, jak se lidi neberou, děti až po třicítce... Ale jsem ráda, aspoň si tu můžeme o to líp pokecat o všech aspektech života emoticon emoticon
7. kvě 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 Holky, zjistila jsem, že mě strašně baví všechny záležitosti ohledně pánského oděvu.

Mám pocit, že toho už o pánském formálním odívání vím víc, než většina mužů emoticon Je to strašně zajímavé, protože narozdíl od ženského oblečení je tolik speciálních variant a všechny mají zase speciální střihy a provedení, které má různé stupně formálnosti a různ význam. No strašně zajímavé je to emoticon Asi jsem cvokemoticon
7. kvě 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin ne,jen víš tolik co prváci na střední oděvce emoticon jenže ve škole tě to většinou nebaví...jinak je akt,že je to zajímavé a co teprve šití svatebních šatů...to má úplně jiná pravidla a postupy než všechny ostatní oděvy... emoticon
8. kvě 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
Registrovala se 20. března 2011 na beremese.cz. Přidala 261 příspěvků. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
Registrovala se 20. března 2011 na beremese.cz. Přidala 261 příspěvků. Má 16 přátel. Region Kladno.
 teda holky začínám být mírně nervózní... my máme termín až 30.6.2012, ale když to tady tak čtu a dívám se na vaše profily a zjišťuju, že už máte zamluvená místa obřadu, místa hostiny, nebo dokonce už i šaty doma, tak začínám být opravdu lehce nervózní... nám na matrice i v hotelu, kde bychom chtěli svatbu řekli, že bohatě stačí, když si to přijdem zajistit až začátkem roku 2012... :( tak nějak nevím jestli se vykašlat na jejich rady a prostě si to tam jít zarezervovat a nebo vyčkat jejich rad, ale nerada bych pak zjistila, že to ten den nepůjde, protože už mají plno.... navíc my bychom chtěli konkrétní hodinu v 11:00 dopo:(
8. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @petulkab Myslím,že není potřeba být nervózní,my si budeme zamlouvat termín na matrice až v lednu emoticon Hodina je nám jedno, ale čím později ( obřady se na zámku dělají od 10 do 13h), tím lépe emoticon
8. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
 @stastnanevesta Zrovna jsme v období roku kdy jsem starší než přítel :D takže mě je 22 a jemu 21. emoticon Jejda, to máš to studium docela komplikované, ale snad už to teď půjde. emoticon Můj přítel zase dělá na ČVUT, ale je "ajťák", i když má obor zaměřený trochu do elektra. emoticon
Tak to jste spolu docela chvilinku. emoticon Ale ono je to úplně jedno, myslím, že jde spíš o to jestli spolu ty dva bydlí, tak se poznají nejlíp. emoticon My spolu ani ze začátku bydlet nemohli, jako puberťáci :D Ale už od začátku druhého roku co jsme byli spolu, jsme střídavě přebývali u jeho rodičů nebo mojí mamky, takže jsme spolu v podstatě bydleli už mnohem dřív, ale teď ty dva roky máme už svojí domácnost, tak je to o něčem jiném. emoticon
My se poznali v tanečních (takových těch klasických pro mládež) a na věnečku už jsme byli spolu, takže naše první společné fotky jsou z doby co jsme spolu byli jeden týden. emoticon A teď v tanci pokračujeme, od září chodíme znovu do tanečních a ještě na salsu. emoticon
My jsme spolu taky hrozně šťastní, mohly bychom být pořád spolu, spíš si hrozně chybíme, když jsme ve škole nebo já teď na praxích.
Tak to máte pěkně poplánované. emoticon Já bych se taky klidně vdávala už letos, ale asi by to byl trochu divné, protože nás oba živí rodiče a být rok manželé a nechat se živit od rodičů by bylo zvláštní. Za rok to bude ideální a já si myslím, že si ten rok budu skvěle užívat jako zasnoubená.
Já jsem to akorát včera volala mojí mamce a přítelovým rodičům to oznámíme až o víkendu osobně. Akorát moje mamina to tedy mohla vzít trochu líp, než jak to vzala, trošku mě tím zklamala. U nás to sice taky není žádné překvapení, po šesti letech, ale mamka by radši abychom ještě počkali, ale to my nechceme. Tak jsem zvědavá jak to vezmou přítelovi rodiče.
@petulkkab My nemáme ještě vůbec nic, a ještě nějakou dobu mít nebudeme(a to plánujeme svatbu na začátek května), tak se neboj, určitě nejsi jediná. emoticon
8. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
 @kaarina No jako jediný co teďka řešíme, je rozpočet na svatbu a jak na to našetřit... takže sme si udělali takový miniplán, kolik měsíčně bychom měli ušetřit. Původně jsem chtěla miniaturní svatbu, ale přítel řekl, že ani omylem, že chce pořádný mejdan a musím říct, že sem se s tím až moc rychle ztotožnila :D takže sem si usmyslela krom svědkyně 2 dospělé družičky a samozřejmě i dětičky s kytičkama - v rodině máme hodně malých dětiček, tak to bude roztomilýemoticon no jako zařizovat asi tak nějak začnem cca v září, že bychom zašli na matrikuemoticon to by snad mohlo stačitemoticon a vy chcete velkou svatbu nebo malou?
8. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
 @petulkkab My právě chceme malinkou, bez hostiny, takže takové ty největší výdaje nám odpadnou. emoticon Uvidíme jak to všechno bude, jsme úplně čerstvě zasnoubení a teď náš čeká zkouškové, takže to pořádně začneme řešit až v červenci, objedeme si místa, která by se nám líbila na obřad, to budeme určitě řešit jako první a to další, na to pak bude času dost. Miniplán na šetření je dobrá věc jak začít. emoticon Aby se pak člověk nedivil, že na to nemá peníze, to by mrzelo. A malé družičky, to bude kouzelné, to by se mi taky líbilo! emoticon
8. kvě 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
 Z hotelu, kde bychom chtěli hostinu nám poslali excelovský soubor, kde se ti vypočítají náklady na hostinu a následný raut. Stačí jen zadat počet porcí a tak... No a vzhledem k tomu, že budem mít oběd jen pro rodinu a odpo se pak k nám přidají kamarádi tak to bude celkem náročnéemoticon My jsme zasnoubený už 3 roky, ale kvůli mé škole jsme to odložili až po ukončení studia. No a teď v březnu, když sme byli na víkend v Římě, tak sem toho svého požádala o ruku, když předtím žádal on mě. Původně sem teda ani nečekala, že by s tím souhlasil, ale mile překvapil a hned se mě ptal na datum :D no a vzhledem k tomu, že 30.6.2012 budem spolu 5 let tak je to krásný termín pro svatbuemoticon
8. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
 @petulkkab Tyhle výpočty jsou super, aspoň pak má člověk jasnou představu kolik to bude stát. emoticon
Tak to jsi hezky vymyslela, že jsi ho teď požádala Ty a hlavně že on souhlasil. emoticon My se budeme brát pravděpodobně 6.5. 2012 taky na výročí, to spolu budeme 7 let a nám se ta sedmička líbí. emoticon
8. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @kaarina O zkouškách mi nemluv, doufám,že to všechno dobře dopadne. Jsme spolu sice chvíli,ale zažili jsme toho hodně, loni jsem byla dlouho v nemocnici a bylo to docela vážný, dneska říkám,že toho nebýt,tak jsem se prstýnku jen tak nedočkala,ale kdo dneska ví.
Být zasnoubená je krásné,dlouho mi to nedocházelo a občas mi to nedochází ani dneska. Nejradši už bych byla vdaná,moc se na to těším. Každý mi říká,že si mám to období příprav užívat,že pak to strašně uteče. Ale někdy mám takový stavy,že se mi nechce čekat. My taky tancujeme,věnujeme se irským tancům,já všechno,co se týká Irska,miluju. Taky se nám stýská a stačí,když se nevidíme půl dne. V úterý letí do Španělska na konferenci od školy,bude tam do soboty. Já družičky nechce,neměla bych si ani koho vzít,v okolí malé děti nejsou.
8. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @kaarina Sedmička je dobrá, proto se chceme brát 7.7, taky na výročí, to spolu budeme 2,5 roku. Já nikdy tak dlouhé vztahy jako Ty neměla,ale o tom to není,jde spíš o to,co ti dva spolu zažijí. My už jsme si na sebe tak zvykli,že už nám to přijde jako manželství teď. Odkud jsi?
budu tu večer, teď jedeme na výlet k Olomouci
8. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carpatia
115
Registrovala se 28. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 16 inzerátů. Má 114 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
carpatia
115
Registrovala se 28. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 16 inzerátů. Má 114 přátel. Praha, Region Praha.
 @zuzickaopicka jj, uz mame i datum a zarezervovany hotel. Bude to 22.9.2012. A co vy?
8. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
 @kaarina Tak to držím palečky, aby vše klaplo jak máemoticon
8. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @petrajavor Byla to velice příjemná přepadovka...klidně bych ji brala častěji emoticon emoticon emoticon Mi ta směna pak tak uletěla...ani nevím emoticon emoticon emoticon emoticon
8. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @cibetka_veronika No tak to jsem napnutá, už abys tady byla a povídej přeháněj co tam měli, jaké to bylo, co jsi koupila atd.....atd...atd... emoticon emoticon emoticon emoticon
8. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš