Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @petrajavor promiň, už by to mělo jít emoticon

Jinak už jsem vymyslela dárek pro maminky. Furt jsem si lámala hlavu no a pak to rozsekla sestra, že má máma ráda čokoládu (a tu má ráda i druhá) Tak jim dáme nejlepší čokoládový pralinky na světě (vyhrály nějakou prestižní cenu) A bude emoticon Vymalováno. K tomu ten šampus a daj si do nosu
7. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krejci1510
11
Registrovala se 4. června 2010 na beremese.cz. Přidala 548 příspěvků. Má 37 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
krejci1510
11
Registrovala se 4. června 2010 na beremese.cz. Přidala 548 příspěvků. Má 37 přátel. Region Praha.
 Ahoj, jsem tu taky nová. Předběžně se s přítelem taky bavíme o svatbě v červnu 2012, ale jelikož mě zatím oficiálně nepožádal, tak to ještě není jisté. Sice už mám taky zhruba vizi, jak by naše svatba (ať už bude kdykoliv) měla vypadat, ale zatím jsem ještě nazačala nic zařizovat (třeba si to s tou žádostí rozmyslí a já nerada dělám zbytečné věci emoticon
Ale ohledně těch jmen...už se docela těším, že bych se mohla zbavit svého obojetného příjmení... emoticon
7. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @aimirin Ahojka, pilná studentko emoticon emoticon Jsi tady chvilku nebyla emoticon emoticon Co u tebe nového??
7. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak Ahojky....furt studuju, je to strašný. Za měsíc mám státnice, ale je toho tolik a tak komplikovanýho, že už to ani neřeším a jdu to jen zkusit...

A svatba nic speciálního, teď si od ní dávám načas úplně pohov, protože to nestíhám. Akorát v úterek jdu dohodnout vizážistku emoticon

A co ty?emoticon
7. kvě 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @krejci1510 Ahojky a vítej mezi námiemoticon taky máme v plánu svatbu v červnu, ale termín bude jasný až v září po schválení na matrice emoticon Takže čekám emoticon emoticon
7. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin Sákryš už za měsíc státnice...hmmm tak to se nedivím, že makáš...u mě prozatím nic nového, jen jsem se nechlala napálit v sbazaru, mají inzerát, který nejspíš vůbec není aktuální...ale tváří se tak...No a máš něco nového ze zahraničí?? Něco origoš?? emoticon emoticon
7. kvě 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak a jak napálit? Já jsem si koupila naušnice z Irska, no penízky si vzali, zboží neposlali. Tak jsem dala platbu v bance k reklamaci. A mezitím si je koupila jinde, doufám, že nebudu mít dvojnásobnou smůlu emoticon)

Jinak mi přišly druhé naušnice, jsou moc krásné a stály jen 150 Kč, ale jak jsem se bála, jsou trochu malé.

No přišly mi také konečně ty stojánky na jmenovky ve tvaru houslových klíčů...

Jinak se asi ještě mrknu po nějaké broži na kytku, ale to je tak poslední věc, jinak už nemám moc co kupovat emoticon

Už sis vybrala bižu??

7. kvě 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin Jó tak naušničky emoticon tak platbu vyreklamuješ a bude to v pohodě emoticon A máš ty naušničky v albu??Bych mrkla, nebo je hoď sem emoticon emoticon No já už mám o bižu jasnou představu, teď už to jen pořídit, teď mi dala Peťka tip na bižu ve Zlíně, tak tam zajedu na kukačku a třeba něco koupím emoticon Jinak jsem to zadala jedné bižu šperkařce, tak uvidím, jak se jí to povedeemoticon a když i to selže, tak objednám jedny z netu emoticon emoticon Jo napálit, jelikož pro přihlášení do toho bazaru potřebuješ aktivační sms za 6kč a oni to nejspíš dělají tak, že tě nalákají na nějaký zajímavý inzerát, ty ten poplatek zaplatíš, má aktivaci jen jeden den a pak zjistíš, že ti na odpověď na nabídku nikdo nereaguje a přímo ta věc koupit nelze, ale čekáš a aktivuješ se druhý den, třetí atd...Já už nečekám...nevěřím jim a myslím, že je to opravdu podfukemoticonAle ty botky jsem opravdu chtěla...škoda
7. kvě 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak Naušničky budu mít tyto a pak se rozhodnu, jaké spíš. Ale zatím to vidím na ty větší, protože to bude vlastně jediná bižuterie, kterou na sobě budu mít - nebudu mít ani nic do vlasů či tak.

Ty větší jsou vlastně kopie naušnic, které měla na sobě Audrey Hepburn. Taky jsem přiložila obrázek

Mně se právě líbí moc ta bižu co máš v albu...a kterou z toho si vybrala, nebo nakonec úplně jinou?emoticon
7. kvě 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 Téda, ty jsou moc krásné emoticon No právě jsem chtěla, ty co se ti líbily, jenže jsem zjistila, že mají tmavěmodré kamínky a ne černé emoticon emoticon emoticon Tak je mít nemůžu neladily by...Tak jsem to zadala té šperkařce, aby mi udělala stejné, ale s černýma kamínkama...Tak čekám, jestli to zvládne... emoticon Pokud ano fajn, pokud ne tak budu hledat dál...Já chci mít ještě kamínek na struně na krku, stejný, jak je ten středový v těch naušnicích, ale uvidíme emoticon emoticon emoticon
@aimirin
7. kvě 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak ty jo a kde jsi na ni natrefila? To ani nevím, že existujeněco jako šperkařka emoticon

Joo vlastně kdysi, když jsem dělala historický tance, tak jsem si chtěla nechat vyrobit historický šperky k renesančním šatům a to jsem snad i o někom věděla, ale to už je dávnoemoticon
7. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin Přez kámošku, ona kdysi donesla šperky na trenál, jestli se nám něco z nich nelíbí, bylo jich spousta krásných, tak jsem neodolala a cosi málo pokoupila a kámoška říkala, že to má od známe, která ty šparky vyrábí...Tak jsem si na to vzpomněla, poslala Móně(spolutrenérka)foto, aby to poslala oné šperkařce, ať se na to mrkne, jestli to zvládne, a teď čekám na odpověďemoticon
7. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodik
Registrovala se 26. února 2010 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 30. června 2012
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
bodik
Registrovala se 26. února 2010 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 30. června 2012
    Region Litoměřice
 @janina_sun
Děkuju moc za typ emoticon
Svatbičku chceme příští rok v červnu,3,nebo 4 víkend a jelikož jsme z Litoměřic,tak obřad bych si moc přála na zámku v Ploskovicích a hostina?Máme vlastní-nebo spíš pronajatou hospůdku s krásným a obrovským společenským sálem,tak v tomto ohledu nemáme co řešit emoticon
7. kvě 2011 v 16:19  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak jo takhle, tak to je nejlepší, mít kontakty emoticon
Ta firma, o jaké jsem mluvila já, je tato http://www.graciella-cz.com/?historicke

A co trénuješ?emoticon
7. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin Mají moc hezké věci emoticon Já trénuji sportovní gymnastiku už cca 9 let emoticon emoticon Máme 30 holek (svěřenek) a věkové rozpětí 4 - 17 let, takže masakr, od bulících až po pubertu, jsem kolikrát říkala, že je mám místo vlastních dětí emoticon emoticon emoticon prostě moje druhá rodina emoticon emoticon emoticon
7. kvě 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak Fakt a neodrazuje tě to od vlastních dětí?emoticon

Já jsem dělala ve školce a teda nemůžu si stěžovat, i když někdy tam byly případy...ale pokaždý jsem z toho dne byla utahaná jak po maratonu
7. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin Taky se dnes léčím po včerejším tréninku(bylo to náročné,přístí víkend máme další závody), jo dává mi to zabrat a od vlastních dětí mě to neodrazuje...spíš si neumím představit, že bych měla mít chlapečka... emoticon emoticon Jelikož v gymně trávím veškerý volný čas, tak by tam byl chudák jak kohout mezi slepicema emoticon emoticon
7. kvě 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak Já jsem vždycky chtěla chlapce,ale poslední dobou už nevím. V mém okolí se nikomu výchova chlapců nepovedla, ty holčičky jsou takové poslušnější asi od přírody nebo co....

Ale zase pro chlapce mám vymyšlené jméno Teo (Teodor) a pro holku žádný emoticon Líbí se mi Tamara, ale přítel to jméno nesnáší.

7. kvě 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin emoticon emoticon tak to já mám vybrané obě varianty, teda u holčičky Patricie nebo Terezie(mě se víc líbí to první drahému to druhé jméno, tak máme zatím obě) a u chlapečka Daniel emoticon emoticon (tady jsme se vzácně shodli emoticon)Ale já bych jednoznačně raději holku, už kvůli tomu, že by mohla(když ji to bude bavit)po mě převzít žezlo v gymně emoticon emoticon emoticon
7. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak Patricie se mi také líbí více emoticon

Mně osobně se líbí Ingrid. Aleasi je to trochu tvrdé
7. kvě 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @olinkak Terezií si mě moc potěšila, je to moje druhé jméno, teda vůbec ho nepoužívám, ale i tak emoticon
7. kvě 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @olinkak Daniela máme taky,ale až jako druhou variantu, jinak chceme Marka a pro holku Kristýna
7. kvě 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kaarina
6
Registrovala se 7. května 2011 na beremese.cz. Přidala 805 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
 Ahoj, tak já se přidám, snad to nevadí. emoticon Jsem čerstvě zasnoubená a svatba bude pravděpodobně za rok. emoticon O svatbě už jsme mluvili i dřív, ale konečně je to oficiální. Jsme spolu šest let, z toho dva roky spolu bydlíme (včera jsme měli výročí kdy mě přítel, vlastně už snoubenec, požádal o ruku) Budeme chtít asi úplně jednoduchou a malinkou svatbu hlavně o nás dvou. Nechceme nic velkého a drahého taky proto, že oba ještě studujeme, příští rok budeme končit Bc. Ale určitě tady nasbírám inspiraci. Každopádně jsem hrozně nadšená a šťastná, tak mi to nedalo a musela jsem se k Vám přidat. emoticon
7. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @kaarina tak vítej mezi námi!!! A moc gratuluju k zasnoubení emoticon a máte už nějakou představu o místě? emoticon
7. kvě 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @kaarina Vítej u nás a gratuluju k zasnoubení! já končím Bc.letos a přítel příští rok Ph.D. emoticon žádost o ruku byla určitě romantická,že jo? emoticon
7. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @kaarina Ahojky a vítej emoticon emoticon JJ, inspirace je tady víc než dost...Pak se nebudeš stačit divit a předpokládaný rozpočet ti zvolna poroste, protože si řekneš je to je hezké a to je dobrý nápad... emoticon emoticon emoticon Tak ti přeji příjemné plánování a gratuluji k zasnoubení emoticon
7. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs JJ, terezka je pěkné jméno, tak jsem přemýšlela, že aby jsme se s drahým nehádali, tak jí dáme obě, to bude mít holčina radost emoticon emoticon emoticon
7. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @olinkak no proč ne emoticon pak záleží na ní, které bude používat emoticon mně se teda líbí (a dle mně to jde i pak k příjmení) Natálie, Kristýna... ale přítel je proti, prý že by holčička měla být Hanka po mně... no já z toho nadšená moc nejsem, moje mamča je taky Hanka a občas je to boj - o poštu, když na nás někdo volá, když nám někdo telefonuje a tak emoticon no a klučina by měl být zas po příteli Honza.. bude to bordel jednou emoticon
7. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @aimirin juknu...

Jinak jsme s drahým udělali přepadovku v práci @olinkak a nějak sme se tam na 2 hod sekli. Drahého z nás bolí hlava,ale bylo to super...je fajn mít nevěstu z beremka taký kousek emoticon emoticon
7. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor Tak to je paráda!emoticon No to já se ještě kvůli beremku neskamarádila, ale mám takhle kamaráda díky angličtině na webu emoticon Z Prahy

Koukám, že máš vybráno....no já se teda absolutně nemůžu rozhodnout...maličko vítězí ta první
7. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš