Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@alusak Aha :-D To nevadí! Hlavně, že svatba bude a dohodnete se na datumu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Třebovická mlýn je fajn, taky jsme o něm uvažovali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Moni no, ale tu žádost o ruky jste nějak přeskočili ne? že už planujete :-D :-D :-D
Odpovědět
@monako3 Moni to je supér tam, je to kousek a je to tam fakt dobré. I to hřiště, že se tam děcka vylblnou, jinde co jsme se dívali, tak byla jedna klouačka nebo pískoviště, že nic moc. Tak se nám to fakt líbí, Luki tam taky volal, ale nikdo to nebral tak zavolá přes týden a poptá se co a jak, curkoví povolují své a ještě musím zjistit co stím alkoholem :-)
Odpovědět
@monako3 Moni to proběhne neboj a jak to proběhne, tak se jde zamlouvat ten termín a oznámí se to i rodině :-)
Odpovědět
Luki tím, že přestoupil k Té jiné firmě bude mít málo času, přišel v sobotu k ránu a dnes už zase jede :-( Takže obřad a hostinu už vybíráme tedka, protože je toho dost a chceme vybrat dobře. Bude hodně pryč a přes tel. to sním nevyřeším, tak jsem ráda jak jsme tohle tak trochu vyřešili. Ted už čekám tiše na zásnuby a pak se bude plánovat dál. :-D Zásnuby budou prý netradiční, tak jsem zvědavá co Tím myslel, co má na mě vymysleno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Jojo tam je to fajn :-)...my chceme tu zámeckou izbu, Liboruv kamarád tam má známeho a budeme si moct vzít vlastní alkohol, kolače atd. a asi nebudeme platit za nájem pokud si nechám u nich výzdobu. uvidíme, ještě jsme se neptali, to budeme chodit až bude datum. Máme nějaké požadavky a podle toho vyhraje místo...
Odpovědět
@monako3 Jaká zámecká izba? To neznám :-D
Odpovědět
@monako3 Dneska příjde kámoška co byla na svatbě Té druhé kámošky co se vdávala v tom Mlýně, tak ona dost info ví, tak se jí budu vyptávat jak je to stím alkoholem, stím cukrovím atd. tak je to to samé, můžeme si přinést své. Tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a to co mám ve albumu je to na náměstíčku v Paskově, navíc jsme si říkali, že to budou mít od nás všichni kousek domů. Ale říkám 100% to není, zaleží jestli přistoupí na naše požadavky, podle toho se bude vše odvíjet.
Odpovědět
Profilova fotka
Pardon, Zámecká krčma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono i ta výzdoba toho sálu tak to je u nich co mám v albu....
Odpovědět
Článek se načítá
@m.o.n.i.k.a tak to musíš být napnutá jak kšandy :-D
Odpovědět
@monako3 Však jasné, pokud máte nějaké požadavky, tak uvidíte co Vám na to řeknou. :-) Výzdobu mají taky moc hezkou, nám se hodně líbí červená nebo oranžová, tak pak uvidíme jak se rozhodneme. @alusak Jo to jsem , takže asi nějaká večeře a klasika neproběhne, fakt nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Tak já mám doma schválenou růžovou, tak mám radost x-) ... ale trápit ho nebudu košili ani kravatu mít růžovou nemusí, jen kytičku :-D ...a samozřejmě vyzdoba budee ružovoučka :-D
Odpovědět
@monako3 Tak to je supér, joo kytička úplně bohatě stačí :-) Taky kdybychom měli růžovou bych mu neřekla at si vezme růžovou kravatu a ty budeš mít růžovo bílé šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a néé to ne, já nechci aby byla na šatech žádná jiná barva, chci čistě bílé šatičky a k tomu kytičku růžovou a max doplnky růžové :-) už mám nějakou představu, pak hodím do albíka :-)
Odpovědět
@monako3 ok, tak pak hod, jdu pokračovat v úklidu, než příjde návštěva :-) Pak sem nakuknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a už jsem si tu něco zkopírovala :-D...taky musím jít douklízet, dneska oslava nanovo :-)
Odpovědět
@monako3 kytičky jsou moc krásné. Nevěděla bych kterou si vybrat x-)
Odpovědět
Holky, tak hostina bude asi v tom Mlýně. Luk tam pak ještě volal a oni volali zpět, že tam mají přes 60 svateb ročně, takže bychom se tam měli zastavit a řeknou nám co a jak, tak tam půjdem jak dojede z cest. Je to mazéc, prý je to obsazené i rok a půl dopředu, tak snad nám to nikdo nevyfoukne, a je to ještě pěkné datum prý říkal, tak musíme co nejdřív, to jsem teda nečekala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Ještě budu mít času vybírat kytičku, chtěla bych ty pivoňky, ale bůh ví jestli budou mít takovou barvičku... Moni no ještě, že jste zavolali, takhle to budete mít jistější. Já taky stále čekám až bude datum budu řešit, snad toho 5.5. nám to výjde :-) Holky uvažuju o oznámení a chci říct kamarádovi, že až tu přijede v létě, aby nás vyfotil, ale nevím jestli máme být na oznámením jen my dva a nebo jestli můžeme být i s malým....Co myslíte?
Odpovědět
@monako3 já myslím, že to bude krásný, když ho tam budete mít. Ten už k vám patří a nikdo vám ho už "neodpáře". Navíc kdo dostane to oznámení, tak o něm stejně ví ;-) Bude naopak krásný a až prťous vyroste, bude mít ještě hezčí vzpomínku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Taky si říkám, že by to bylo krásné, uvidíme jak se domluvíme s kamarádem, ale moc by se mi to líbilo :-)
Odpovědět
@monako3 tak jestli tan kamarád přijede až v létě, tak máš dost času na rozmyšlení, ale já bych pro něj fakt hlasovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak nevím kdy přijede, bydlí ted v Praze a my jsme v OV a jezdí tady jen na návštěvy. Ale představuji si to v přírodě bud na jaře nebo v létě. Podle toho kdy přijede, ale na jaře by se mi to líbilo více, když svatba bude na jaře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Gratulace k termínu, 7.7.máme taky :-D je to krásný termín @vartacka Vítám novou nevěstu. My zatím ještě nemáme jasné místo na hostinu. Holky,dneska jsme byli a veletrhu,bylo to moc pěkný, z tomboly jsme nic nevyhráli,ale nevadí,hlavně jsme si předběžně ZAMLUVILI fotografa a kameramana,máme od něj i fotku z veletrhu a v létě si necháme udělat předsvatební fotky.Mám z toho ohromnou radost a už teď se těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Netradiční zásnuby,jo?tak to jsem zvědavá.Pak dej vědět,.Holky,já mám takovou radost z toho zamluveného fotografa!!!
Odpovědět
To mám právě dilema fotografování a kamera, vůbec nevím koho...nemáte někdo dobrý tip?Jižní Morava, okres Břeclav?
Odpovědět
@monako3 Moni supér nápad na fotečku. @stastnanevesta Jéé, tak to se budem vdávat ve stejný den x-) Já také, dnes jsme nad tím přemýšleli s kámoškou a napadlo nás plno věcí, tak jsem taky zvědavá :-D @vartacka zkus kouknout na seznem, nebo někdo z Břeclavi snad poradí, nebo skočit na koně a do diskuse Břeclav, jestli tam je někdo vdaný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?