Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk tak to já nesmím ryby ani ořechy nebo tak vůbec
Odpovědět
@stastnanevesta Kamarádka zase nemůže žádné ovoce původem z Čech, takže třeba jablka i hrušky si kupuje ze Španělska a jiných zemí. Má totiž alergii na pelyněk a ten je všude v ČR a nějakým způsobem (nevím jakým) se dostává právě do toho ovoce...
Odpovědět
Profilova fotka
@punk no já nesmět ovoce, tak asi umřu...to je mi jí líto...
Odpovědět
@janina_sun Já jsem spíš na zeleninu... Ale třeba nemoct si dát meruňku ze stromu, to by mě taky dralo! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@punk já zase miluji broskve a nektarinky...jednou jsme takhle byli s bandou kamarádů v Itálii...jeli jsme dodávkou a večer na noc vždy zajeli někam do pole nebo sadu, kde jsme vytáhli spacáky a spali pod širákem...projeli jsme takhle celou Itálii až do Kalábrie...nádhera...ale co chci říct...jednoho večera jsme zajeli v noci do nějakého sadu...roztáhla jsem spacák a usnula jak špalek...ráno mě probudilo horko a sluníčko...otevřela jsem oči a nade mnou obsypaný strom nektarinkama!!!!! No holky, já byla v ráji...chtěla jsem tam zůstat :-D Taková snídaně do postele :-D Jen ležet ve spacáku a nektarinky trhat rovnou ze spacáku ze stromu....nádhera :-D
Odpovědět
Já můžu cokoliv a sním cokoliv, jsem totiž prasátko :-p Jediný, čemu se vyhýbám je sulc, aspik a vlastně jakákoliv želatina, tu prostě nesním, brrr :-D
Odpovědět
Ahoj zdravím všchny tady ....jsem tady nova asi 5 minut :-), takže trochu zmatek. S přítelem plánujeme svatbu taky na rok 2012, ale není to z důvodu, že musíme dodělat tituly ale jen proto, že já osobně chci svatbu v červnu. aletos už bych nestihla nic zařídit teď od dubna jsme totiž zasnoubení.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzickaopicka vítej :-) a už máte nějakou představu? třeba o místě? tady pochytíš určitě spoustu inspirace a je tu fajn parta, takže doufáme, že se Ti tu bude líbit ;-)
Odpovědět
@janina_sun Tak to je fakt sen! :) @aimirin To mi povídej, občas si přijdu jak Monika z Přátel z toho dílu, kdy tam ukazovali, jak byla tlustá. Donesli 3/4 dortu a povídají: Moniko, nedáš si tenhle kousek, co zbyl? V ledničce už není místo... ;-) @zuzickaopicka Tak to je dobrý důvod! :) Vítej!
Odpovědět
@punk to je krutý :-)) No přítel furt říká, jak budeme cvičit.....takže po zkouškovým se budu nejspíš mordovat v posilovně, bazénu a v září i v tanečních :-p Teď nedávno si lehl k televizi a začal mi tam s hekáním dělat kliky :-D Tak jsem se mu smála a on se pak urazil a šel pro čokošku :-D
Odpovědět
tož jasné všecko už mám vymyšlené jen to třeba zrealizovat:-) svatbu chci do oranzova a to je zatim asi tak všechno :-D všechny mé kamošky chtějí být družičky takže jich budu mít asi deset.......jo a ještě moje milovaná fenečka bude mít taky šatičky......je to ujeté ale be ní by to nešlo jo místo zatím řešíme ale určitě chci svatbu venku proto v červnu
Odpovědět
@aimirin Tak jsem se konečně rozhoupala k přidání nějakých foto do alba... :)
Odpovědět
Článek se načítá
@zuzickaopicka Teď jsem tady někde četla, že svému psovi nechávají šít kravatu, tak proč ujeté?! A místo? Podle toho, jak píšeš, tipuju někde na Moravě, ne? Takhle tady píše @petrajavor a je ze Zlína... Proto tak tipuju! :)
Odpovědět
@punk huráá jdu na to :-))
Odpovědět
jojo jsem z Moravy.Bydlím v Kopřivnici je to Kousek od Ostravy.....
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzickaopicka Zdravim susedu Moravacku, ja jsem puvodem od Frydku:)
Odpovědět
@punk Jo to znám, ten můj sní i čokoládu na vaření :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ne nebyla a ani tam nepojedu...mě to všechno zařídí paní ze salonu a pak mi šaty z Madory doveze ta paní,ony dvě spolu spolupracují už mnoho let...a teď co jí takhle šaty prodává to tak normálně dělají a nebo šaty jen pošlou a když jsou nutné úpravy paní přijede...navíc sem teď viděla v salonu hodně podobné tem co chci právě z madory tak jak tam půjdu s olinkak tak je asi zkusím :-) @zuzickaopicka ahojky a vítej,to máš k nám na Zlín co by kamenem dohodil... @punk ty jo si dobrá :-) @aimirin to bych měla taky,ale naštěstí všichni budou čekat,že budu kulatá...ale můj než mě poznal,tak dal dolů 30kg...do svatby chce dalších 6kg...toš su zvědavá,když oblek budeme kupovat už v létě...
Odpovědět
Ahojda holky my máme předběžně termín 2.2.2012:)).Já zatím vejšku projíždím,ale teď jsem ve 4 ročníku na magisterským peďáku(mám to na pět let) a teď docela záhul...ale i přes to budu mít už nové jméno. Teda k jménu, my jsme se pohádali páč se příjmením jmenuju Pateliotisová:D a přítel Ledvinka, chci si nechat své příjmení Denisa Ledvinka Pateliotisová,příteli se to nelíbí :( ale má smůlu:D! Stejnak budu určo používat jeho ...
Odpovědět
Profilova fotka
@dr2da ahojky a vítej...pár holek je tu taky ještě na škole a jsme tu minimálně 2 co chceme obě příjmení....
Odpovědět
Profilova fotka
@dr2da ahoj, někdy to s našimi jmény není jednoduché :-D taky si asi chci nechat obě a jen vymýšlím, jestli zní líp přechýlená nebo nepřechýlená podoba příjmení přítele. jo a gratuluju ke svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika @dr2da Ja nad tim taky premyslela, ale prijde mi to silene dlouhe,ze bych se pak nevesla do zadnych kolonek. No uznejte Pavlina Sebesta Jochcova...nebo Sebestova Jochcova,to je jeste horsi... :-|
Odpovědět
No a já Ledvinka Pateliotisová :D co nevejdu se tam i tak:D
Odpovědět
jéé holky díky za gratulaci a přivítání:)... doufám nám to všem vyjde podle našich představ:)
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia to první bude asi lepší, u delších jmen asi není moc na výběr..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No,me prijde skoda se uplne vzdavat sveho jmena, je celkem ojedinele,ale zase doma se na me urcite budou divat jak na exota a vyslechnu si k tomu tisic kecu,tak nevim,jestli to fakt podstupovat,kdyz stejne budu asi vsude pouzivat pritelovo..
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia mně se taky nechce vzdávat svého příjmení :-) ty řeči nějak zvládnem, né? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Uvidim,jestli nakonec neustopim tradici a prakticnosti:)
Odpovědět
@dr2da ahoj, vítej mezi námi! :-) ty tvoje dvě jména by každopádně zněla zajímavě :-) já teda plánuju jen jedno, je to asi praktičtější a u mě by to neznělo nijak zajímavě, tak si vezmu manželovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dr2da ahojky, taky vítám :) Máte holky zajímavá příjmení a jestli si chcete nechat svoje, tak se na kecy vykašlete...možná bude začátek krušnej, ale oni si všichni zvyknou...budou muset 8-) Takže pokud to tak chcete, nedejte na řeči...kdyby bylo po našich starších generacích, tak se všichni jmenujeme Boženky, Růženky, Andulky atd.. ;-) Ono je to stejné s výběrem jmen pro děti....někdo dá něco exotičtějšího a hned je v rodině vzpoura :-D Ale zvyknou si všichni, uvidíte x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?