Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@aimirin Mně se zase líbí víc ta první... :-) Hele, já si ten PayPal ani nijak nezařizovala, prostě jsem nakoupila a rovnou přes něj, bez žádné "testovací" platby, nebo jak to tady někdo psal. Asi týden na to mi přišlo, ať se tam ještě zaregistruju, tak jsem se zaregistrovala a bylo. A fakt v pohodě. Štěpán si teda dělal srandu, že se těší, až mi někdo vyluxuje kartu (dobrák ;-) ), ale bylo to v klidu, platba prošla a hned druhý den mi vyexpedovali zboží.
Odpovědět
@punk no tak ted babo rad, jakou koupit :-)) No musím ten paypal prozkoumat, určitě se to hodí :-)
Odpovědět
@bodik Vítej! :) Gratuluju k svatbě... :) Změň si v profilu datum svatby - máš tam, že byla v r. 1999. Dej si červen 2012 :) Už máte nějaké plány?
Odpovědět
@aimirin To určitě!!! Kolikrát takhle budeš nakupovat, zvlášť když to tam mají tak levné... Jo, to znám... Vždycky to nechám pár dnů "odležet" a pak vyberu to, co mi nejvíc utkví... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bodik ahoj, vítám tě tu a přeju hezké plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bodik ahojky a vítej... Holky dneska sem si byla vyfotit ty moje botky...jestli je najdu v tel dám sem fotky,jsou božské :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak to už se těším !!! jsem moc zvědavá :-) Určitě máš radost, viď?
Odpovědět
@aimirin To je to samé, bývá to formou paušálu z konzumace předem. Spropitné se pak může dát, ale povětšinou jen v případě, ž by pro vás třeba udělali nějaké překvapení nebo něco extra. @punk To taky znám, ale už si zvykl, že experimentuju často :-D Zítra budu dělat bio chřest, tak se těším! Holky, já normálně usnula! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tu už mám víc jak týden,teď mám konečně i fotečky :-)
Odpovědět
@xpila Jo aha, takže když nic extra neudělaj, tak nebudu vypadta jak debil, když dám jen to? To fee máme stanovené na 7% z veškerý konzumace, předpokládám i teda nápoje
Odpovědět
@aimirin Standardně se nic navíc nedává, ale samozřejmě záleží na tom, jak budete spokojení. Celkem se divím, že to mají takovouhle formou, setkala jsem se s tím jen v zahraničí (na cruise), u nás málokde, tedy hlavně ne u soukromých akcí, maximálně tak u firemních. A 7% je si myslím zcela adekvátní (tip by měl být 5 - 10%).
Odpovědět
@xpila Tak jo, děkuju...já se s tím právě ještě nesetkala...Tak jsem nevěděla, co to je. V zahraničí vlastně taky ne, my spíš jezdíme Turecko a tak a tam dáváme bakšiš všude a je to
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin Nemáš zač, ono je to fakt málokde.
Odpovědět
Profilova fotka
už jsou ve fotoblogu,jukněte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no na noze budou vypadat luxusně!!! ;-)
Odpovědět
@xpila Hm... Chřest mam ráda. A nebo řapíkatý celer, to můžu furt. ...he, jsem ho dělala zrovna před čtrnácti dny, koupili jsme rybu, tak jsem jí upekla se zeleninou, a aby mu to neprovrtalo bříško, tak pro něho i s brambory. Vyjedl brambory, ale co čert nechtěl, zbyla mu i ryba, tak druhý den pěkně baštil jen rybu se zeleninkou! :-D
Odpovědět
@punk To my ryby můžeme často, nejradši ale čerstvé. To on naštěstí sní to, co mu dám na talíř :-D
Odpovědět
@xpila No, čerstvé jsou nejlepší, ale k našemu řezníkovi vozí čerstvé jen dvakrát týdně, tak se nedá nic dělat a vezmeme i tu "starší" :) Tak to on taky, jen se v tom nípe... Ale stejně je mu to kulový platný! :-P :-D
Odpovědět
@punk To já je kupuju v Kauflandu a pak na trhu (tam mají živé pstruhy, měli jsme v sobotu, mňam). To on se naštěstí moc v jídle nenípe, ví, že bych mu to jinak sebrala a neměl by nic :-D
Odpovědět
@xpila Hm, tak to asi taky zavedu... ;-) Jenže on je schopný se pak narvat čokoládou a je to!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jojo,jako od chvíle co jsem je objednala sem si nebyla jistá,moc peněz a kdesi cosi,ale jak jsem je viděla a obula je,věděla jsem,že sou ty pravé na náš velký den...jdu v nich i když bude -20 :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak je pravda, že spousta bot vypadá na fotce úplně jinak než pak na noze...a v reálu většinou bývají hezčí. Aspoň já mám takovou zkušenost...a když to pak sladíš s krásnýma šatkama....pane jo, Peti, budeš princezna 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím... teda holky vy jedete.... tohle je snad nejakčnější forum... :-D dneska mi břišel balíček z dekoru... a dneska jsme byla u nás v |ostravě nakupovat v jednom velkoobchodě clanea...nakoupila jsme tam hromadu věcí.... a jakmile jsme vybalovala věci z balíku od dekoru tak jsem zjistila, že oni nakupují taky v clanei... :)))) :-D :-D :-D nicméně... o víkendu budu tvořit..... zkusím vytvorřit srdíčka na auto jen at vím, zda to zvládnu :-D :-D :-D holky co budete dávat do koláčů... máte nějaký originální nápad??,
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun v to doufám,děkuju...já je viděla live ale to jsem ještě nevěděla,že se budu vdávat...žádost přišla až 4 dny po botičkách...ty jo,3měsíce sem je sháněla...ale uteklo to :-) ale dneska mi zvedli náladu v tom po.. dni (že to tak musím říct)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila @punk U nás se ryby moc neužijou,já na ně mám alergii a Jirka je sám jíst nechce @petrajavor Přesně stejný pocit jsem měla já s těmi svými šaty :-) už aby byly doma
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no vidíš :) asi sis to přivolala :-) Takže takový prima pátek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no v salonu mi paní dneska ukazovala nové šaty co si nevěsty objednaly z Madory i z nových materiálů a úžasné... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun no prave ze ani ne..dneska je to jedna velka hruza...ale tohle mi zvedlo naladu...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Už se těším. A bylas tam už?jako v Madoře?moc ráda bych už měla ty šaty doma,slyším na Madoru samou chválu :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Já mam alergii na mořský plody a ryby, ale když toho nesním moc, tak je to v pohodě :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?