Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@punk Tak to máme stejný fígle, já taky občas něco vydávám za něco jiného a on to nepozná :-D Naštěstí my oba jíme de facto všechno. On měl sice ze začátku tendence tvrdit, že něco nejí (třeba koprovku), ale to bylo tím, že to jeho matka neuměla uvařit :-D :-D :-D
Odpovědět
@punk :-D :-D Jasně.....známe..."am ale vůbec nejsou rajčata, to je paprika" :-D Já mám strašlivě ráda bazalku Líbí se ti víc tato http://www.fashionjewelryforeveryone.... či tato? http://cgi.ebay.co.uk/Stylish-White-P...
Odpovědět
@aimirin Ta druhá se mi líbí víc. Taky zrovna projíždím britský e-bay :-D
Odpovědět
@xpila děkuju :-) No já nemám paypal :-((( To asi nejde bez něj co
Odpovědět
@aimirin Naprostá většina prodejců akceptuje jenom paypal :-| A proč si ho nezřídíš? Vždyť je to otázka pár minut, než vyplníš žádost a pak cca 3 dny, než proběhne ověřovací platba. Já na to musela nedávno čekat taky, protože mám novou kartu a blbci mi nenechali stejné číslo.
Odpovědět
@xpila já už to snad i měla zaplacený kdysi a nějak jsemse nedokopala to zařídit právě...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si v rámci diety udělala na dnešní večer likér z ledových kaštanů....Michal jde s bráchou na hokej, tak si udělám likérový dýchánek :-D MŇAM !!!
Odpovědět
@aimirin Aha, tak to je škoda. Já teda kdybych neměla paypal, tak se radši na ebay ani nedívám :-D @janina_sun Tak to je dobrá dietka :-D My máme v lednici taky domácí čokoládový likér, ale je to z vysokoprocentní čoko a s hnědým cukrem, tak se to ještě dá. Já to teda ani nepiju (radši domácí vaječňák), ale přítel ho upíjí a myslí si, že to nepoznám :-D :-D :-D
Odpovědět
@xpila no já na ebay vlastně ještě nikdy nic nekupovala, vždycky takhle na netu kartou. Ale jestli si vyberu tu brož, tak asi někoho poprosím ze známých :-) Uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila to mi kdysi vyprávěla mamka, že když byla malá, chodila babičce do špajzu na domácí vaječňák a aby to babička nepoznala, tak to dolejvala mlékem :-D
Odpovědět
@aimirin Já snad všechno, co jsem kupovala ze zahraničí, mám z ebay. Jen kartou bych se asi celkem bála, přece jenom u Paypalu jsi mnohem víc chráněná - když je nějaký problém, tak ti ty peníze vrátí a řeší to už s prodejcem sami.
Odpovědět
Já jsem babičce jako malá chodila na rozinky v rumu. Jsem jít to pokaždý vychlastala i s rumem a ona se mohla picnout :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@janina_sun Ha ha, tak to věřím :-D To on to ani nedolejvá a pořád si myslí, že to nevidím, i když nedávno tam byla plná flaška a teď je tam na dně :-D Já dělala vaječňák na Vánoce jako dárek - nejdřív tomu svému a mámě a když to zjistila ségra, tak jsem musela i jí, připadala jsem si jak v nějaké fabrice :-D Ale byl teda výborný, zmizel za pár dní, teda vlastně hodin :-p :-D
Odpovědět
@aimirin Ha ha, to mi něco připomnělo. Prý jsem si ve třech letech vytáhla z lednice pivo, vzala brčko a schovala se pod stůl, aby mě nikdo neviděl :-D :-D :-D
Odpovědět
@xpila jo jo, jsme malí ochlastové :-D Mně pivo dával děda a máma pak z toho měl infarkty :-D
Odpovědět
@aimirin To mně ho dával táta běžně, měla jsem dovoleno mu upíjet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila To jsi šikula :) taková domácí manufaktura je k nezaplacení :-D
Odpovědět
@xpila Mně vlastně dodnes pivko ani nechutná. Pila jsem ho sem tam v pubertě, protože má prej nejmíň KJ :-D Jenže mi po něm pokadý bylo zle. Chutná mi leda k pořádnému obědu, třeba jehněčí s knedlíky od babičky. Fakt jsem nějaký exot, neznám nikoho, komu by pivo nesedlo. Národní nápoj ne?:-) Já mám strašně ráda rum, nebo vodku a vínko taky
Odpovědět
@janina_sun To jo, pěkně jsem si mákla a hlavně ségra ho od tý doby po mně chce pořád :-D no @aimirin Tak já už pivo taky nemusím, jako kdysi jsem jich klidně vypila za večer 8 :-D A teď sotva jedno. Přesně jak píšeš, k nějakému takovému obědu si třeba malý dám, ale jinak už ne. Teď jsem oblíbila růžové víno a nebo pak koktejly, ty mám fakt ráda (kamarádka má bar, tak je kde experimentovat, navíc mám i barmanské kurzy).
Odpovědět
@xpila jé já tak miluju koktejly, pina coladu, bloody mary a mojito :-) Taky mám ráda růžový a nebo bílý, toho vypiju hodně, ale hodně rychle se z něj opiju. A kde má bar?
Odpovědět
Ahojky,také plánujeme svatbu na rok 2012-červen :) Neměla byste nějaká typ na hezké snubní prsteny? Díky moc a všem dopředu přeji lásku a štěstíčko :)
Odpovědět
@aimirin Je to taková kavárna/bar na Spořilově, jen maličký, ale máme to tam rádi :-) @bodik Ahoj, záleží na tom, jaké prsteny hledáš, já mám oblíbené Mogati Diamonds.
Odpovědět
Profilova fotka
@bodik ahojky, vítáme Tě tady!! :) hezké prstýnky má Rýdl...a nebo zkus soutěž: http://www.rotaxcz.com/majova-soutez-... A na kdy a kde plánujete svatbu? :-)
Odpovědět
@xpila a co nejraději piješ?:-)
Odpovědět
@aimirin Z těch koktejlů těžko říct, hrozně to střídám a zkouším pořád nové :-) Z těch klasických mám třeba ráda Caipirinhu.
Odpovědět
Profilova fotka
@bodik ahoj, Lukáš Rýdl a pěkný má i Mogati, záleží odkud jsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vlastně jak už @xpila a @janina_sun psaly :-D
Odpovědět
@xpila prosím tě, co je to service fee? Očekává se pak ještě spropitný nebo ne?
Odpovědět
@cibetka_veronika No tak jasný - to snad nikdo nepřepočítává, aby se mu to vyplatilo. No, někomu to holt nepřijde, jak vidno...
Odpovědět
@xpila :-) :-) Tak u nás je to spíš tak, že to nikdy nejedl, ale už předem ví, že mu to nebude chutnat!!! :) :) :) A pak je mile překvapen! :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?