Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@aimirin Ta je hezká, taková vintage :) Já teď našla krásné věci na Fler, trochu jiný styl, než v jakém je ta tvá brož, ale líbí se mi to: http://www.fler.cz/zbozi?uid=103728
Odpovědět
@punk ta jantarová je nádherná! Já mám strašně ráda jantar, mám v něm už jednu soupravu :-) No akorát je blbé že ta brož je s bílýma perličkama a já chci kytku do krémova. Ale krémový perličky nikde nemaj
Odpovědět
Profilova fotka
@punk To mi přijde fakt trapný, když si vezmeš, že by byly jen věcné dary, tak co asi pěkného by mohli dát za 250 Kč. Naopak u těch, co vím, že moc peněz nemají, si člověk váží snahy, i když dají méně.
Odpovědět
@aimirin :-D :-D Ještě že sčítá sám, co?? :-D No, asi tam nechám těch Kč 500,-- nejlevnější dar (příbory z IKEA, moc se mi líbí, už jsem je kupovala rodičům, když máma nemohla nic jiného vymyslet, co chce k Vánocům :-) ). Záhadným způsobem se nám pořád strácí vidličky a lžičky - podezřívám Štěpána, že po jídle si jako dezert dává příbory!!! :-D Takže se nám 100% budou hodit.
Odpovědět
@jipe Je to tak! Když vím, že někdo prostě fakt nemá, tak jsem ráda za to, co dá a hlavně za ten nápad, i když je to opravdu nízkorozpočtové. Já jsem z toho od včerejška taková rozčarovaná a furt to ve mě hlodalo, tak jsem si řekla, že se Vás musím prostě zeptat, jestli jsem jako divná, že mám takové představy...
Odpovědět
@aimirin No a co je přebarvit lakem na nehty?? Stejně to nebudou pravé perly, a když koupíš krémový lak s perletí...
Odpovědět
@punk :-D :-D No tak u nás to samý, ale já podezřívám sebe. Obvykle nestíhám snídani, tak beru rychle jogurt se lžičkou z lednice do kabelky a cestou nějak zmizí oboje :-D
Odpovědět
@punk no o tom uvažuju :-D Sice mám ruky gramlavé, ale tohle bych snad dokázala :-) Ale zatím ještě zkusím koukat po českým obchodech. Nějak jsem z toho nakupování taky naštvaná, reklamuju platbu u Irů za naušnice :-D Neobtěžovali se zaslat zboží.....A to ani nevím, jak to zboží v reálu vypadá....
Odpovědět
@aimirin Když jsem chodila do školy, tak jsem furt baštila přesnídávky. Holky, co měly doma malý prcky, se mi smály, že mi budou nosit ty, co jejich špunti nesní - fakt jsem měla pokaždé tu broskvovou, ale jen tu, co má na etiketě Rumcajse nebo Manku - jiné mi nejedou. No a do školy jsem šla s lžičkou a ze školy už bez lžičky!!! ...jim určitě v kuchyňce, kde jsme si půjčovaly hrnky a vařily si čaje, přibily nějaký lžičky, ale fakt nevím čí! :-D :-D Ještě že mají v IKEA ty sady 6 ks lžiček už od Kč 59,-- ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ta je moc hezka,taky jsem uz na ni koukala...a ta cena,je to vubec mozny?:)
Odpovědět
@aimirin Koukni se do mého alba na můj dnešní příspěvek ohledně těch látkových ubrousků z USA - už nemám sílu to přepisovat!!! Zkus tuhle slečnu na Fler, prý ráda tvoří na míru dle přání zákazníka a věcičky má krásné. I ze stříbra: http://www.fler.cz/r-t-design
Odpovědět
@punk no právě, u nás už okolí ví a když jdou na návštěvu, hned nějaký lžičky přinesou :-D Jakože třeba máma bez nich nejezdí :-D Bohueš mě považovat za prase, ale já jedla ve škole takový ty dětský slaný jídla. Prodává se to ve skleničkách jako přesnídávka, je v tom třeba maso se zeleninou a tak...a mně to děsně chutnalo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@punk Á to jsou hajzlové :-( Zavolala si tam, ať pohnou zadkem? Prej pomůže zajít osobně, pokud máš čas a je to v Praze. Mně to posílali z ameriky DHL a z nějakýho důvodu mi na to nenapařili ani clo, ani dph....Nevím čím to je, asi o funguje jinak než česká pošta
Odpovědět
@aimirin Jj, vím co - párkrát jsem ochutnala od neteře, ale broskev s Rumcajsem je broskev s Rumcajsem... :-) No, nevolala, poněvadž nevím, KDE to je. Na US Post, přes které sleduju tu zásilku, jen stojí, že je to na celnici. Kdybych věděla kde, už jsem tam volala...
Odpovědět
@punk jo tak...no podle mě to bude na pražským celním úřadu podle místa tvého bydliště.... Taky mám ráda tyhle komplikace s poštou :-(( Ale aspoň ti to přišlo, já jsem o dva tácy chudší a kde nic, tu nic 8-( Jinak přesnídávky taky likviduju :-D I ty sladký, máme ve špajzu zásoby
Odpovědět
@aimirin Ještě týden vydržím, a když nic, tak to zkusím přes kamarádku, která dělá na ČP (na ústředí), aby mi alespoň zjistila, kde to leží... Tam už je seřvu sama! :-D ...a oni samozřejmě nekomunikují, že? Přidej je do diskuse "podvodní prodejci", nebo jak se jmenuje, ať další holčiny nekupují od nich... My zásoby nemáme - jak nějaké udělám, Štěpula to zblajzne... :-| :-) :-)
Odpovědět
@punk Jo jo napíšu :-(( Chtěla jsem jim údělat tóčo a kontaktovala jsem úřad EU, jenže ti mi pochopitelně řekli, ať nejdříve vše zkusím vyřídit s bankou. Tak se jim nemohu pomstít :-D No to jestli někdo likviduje sladké tak jsme to spíš já. Včera jsem si kupovala sukni a když jsem se koukla do zrcadla, tak jsem se docela vyděsila. Musím se asi začt hejbat. Ale sukně pěkná, normálně konfekce, ale je z pravýho hedvábí! To je něco, ta látka, furt se jí dotýkám a koukám, jak se zvláštně leskne. Teď jsem si uvařila oběd a nejspíš jsem to přehnala s chilli papričkama :-D Asi mi shoří pusa
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jojo vím co myslíš :-) No já pořád přemýšlím jestli si půjčit nebo koupit.. Ale koupě je podle mého zbytečná..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak to nezní vůbec jako špatný nápad....a radši si dám dva, ať pak nekulhám :-D
Odpovědět
@aimirin Miluju pálivý! :) A taky to občas přeženu... :) :) No, o tom ani nemluv - právě jsem zblajzla Milky Way... :-D ...a jak krásně šustí, když se v ní pohneš, viď? Hedvábí je úžasný! @blaufik Tak já si je budu nechávat šít. Kdybych chtěla klasiku, tak 100% půjčit, ale protože chci něco netradičního, nechám si je ušít... Stejně jak se znám, tak ty, co by se mi líbily, by byly ty nejdražší!!! :-D
Odpovědět
@punk no furt tady s tou sukní jakoby machám ve vzduchu a pozoruju ty odlesky :-D Přítel na to kouká a nechápe, srovnával tu látku s takovou umělou tenkou hadrou, kterou zakrývá tiskárnu před prachem!!! Grrr Určitě mě to přesvědčilo z toho i nechat šít a vůbec mi to ani nepřijde křehký, zatím :-D A kdy si ty šaty necháš šít? Jako kolik tak měsíců před svatbou? To jídlo nakonec nebylo tak zlý, když se smíchalo s rýží :-D Já mám plnou mrazničku papriček a holt jsem tam hodila hned dvě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk tak jasně, jelikož chceš něco netradičního, a budeš to pak používat i na další akce, tak mi to příjde rozumné :-) To já jsem nedávno viděla v obchodě TY šaty :-D , a byly úplně za pakatel, což jsem se divila, tak ty bych si třeba i koupila.. ale jinak si myslím, že v případě klasických dlouhých šatů vystačí si půjčit :-)
Odpovědět
@aimirin No, tak to nápodobně. Štěpula navíc pálivé nerad, takže je to vždycky boj... :D Tak čtyři. Marcelka říkala, že to bude stačit, tak jí budu věřit!!! :) Do hedvábí jdi, je nádherné!!! @blaufik A máš někde foto? (Z netu, vyblejskla jsi mobilem...)
Odpovědět
@punk Tak já asi taky dám ty čtyři, třeba do tý doby nějak shodím :-D Budu plavat s pejskem, pokaždý každý den dáme třikrát rybník a ono to půjde dolů hned :-) Jo tak Luboš nejí toto: houby, ryby, špenát, zeleninová jídla, kuřecí jídla, vařené brambory, kuskus, rajčata, tvarohový dezerty, hrášek, brokolice...a tak bych mohla pokračovat. Musím říct, že já to moc nerespektuju a kupodivu mi sní ito, o čem tvrdí, že to jíst nebude. Jeho matka je pak naštvaná, že mu vařím tyhle "blivajzy" Ale u nás v rodině si prostě děti vymýšlet nebudou, tak manželé taky ne a basta :-D
Odpovědět
@punk Jo asi by bylo kratší říct, co jí - hovězí biftek a opečené brambory s omáčkou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, znáte někdo v Praze nebo v okolí třeba někoho, kdo hraje na housle? Nemyslím teď nějaké tria.. duo by bylo taky fajn, ale spíš mi jde o cenu.. někoho, kdo to dělá jako koníček..
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun i dva, ale trochu se bojím, jestli vychytám míru. zrovna na své svatbě vypadat opile a hned dopoledně, to by bylo něco :-D
Odpovědět
@aimirin Hm, bifteček, mňam! :)
Odpovědět
@aimirin Štěpán zase nenávidí bylinky a klíčky, takže vždycky, když to dávám do jídla (a je to často, protože já naopak klíčky a bylinky miluju), vydávám to za pórek, případně libeček! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk zas aby to nevypadalo, že nějak předem myslím na dary nebo je dokonce přepočítávám apod. jen když vidím, co to všechno stojí, přišlo by mi fakt divné dostat takovou částku.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?