Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já se taky těším,až budu mít ten stres za sebou.I když se ani tak nestresuju státnicema jako hlavně tím,aby mi uznali bakalářku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak dneska jdeme spolu domů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak to je fajné :-) :-) :-) Za chvilku začneme střihat metr...Venku tak krásně ještě pořád svítí sluníčko a my musíme tvrdnout v práci....co je to za spravedlnost??? ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak je tam zima,buď ráda,že jsi v teple... :-D
Odpovědět
u nás je krásně, zrovna jsem se byla provětrat na tenis a hurá zpátky k učení :-D dneska jsem tady zahlédla na fotoblogu krásné jednoduché šaty, ale u nás nejsou k sehnání :-| jsem zvědavá, jaké nakonec vyberu, protože se mi každou chvíli líbí neco jiného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-) :-) Zimaaa, tak to přez okno vypadá teda líp :-D Ještě hoďku a půl a padla...už aby to bylo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Tady je taky krásně,ale docela zima,já jsem zahrabaná v učení a psaní celý den,ale mám docela dobrý pocit z toho,tak to snad přetrvá i dál. o víkendu si uděláme výlet k Olomouci,máme možnost slyšet jednu kapelu,co nám možná bude hrát na svatbě :-) a v úterý mi miláček odjíždí do Španělska do soboty na konferenci od školy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ JJ, to ti věřím, že nevíš...já jsem taky nevěděla a teď už nehledám...abych se zbytečně nedráždila.. :-D :-D :-D Už hledám jen doplňky a to je taky dost fuška....ještě k tomu, když toho není moc, co by se mi hodilo... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to tak spachtím svůj blog a pak uklidím tady ten čurbes a půjdu domů :-D
Odpovědět
@stastnanevesta já se právě taky pořád učím, tak jsem aspoň na chvíli vypadla :-D jee, tak ať se vám kapela líbí! :-) @olinkak já budu mít jen náušnice, ty už mám, takže tohle už řešit nemusím :-) ale ty šaty ti tak závidím! nejradši bych je už taky měla doma :-) a chodíš na ně nahlížet nebo se držíš zatím? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-) :-) :-) JJ taky mě čeká úklid a chystání pro kolegu na zítra... :-S :-S Se mi nic nechce...už jsem delší dobu nepřidala nic do fotoblogu, bych to měla napravit :-) :-) :-) Ale hledám a zatím jsem nenašla nic nového a hezkého co by mě nadchlo... :-| Poslední dobou žádná inspirace....Jsem nějak zabředla ve věcech co už jsem našla a nějak se nemůžu dál odpíchnout :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ No zatím jsem na ně načumla jen jednou :-) (ale dává mi to práci), ale snažím se držet,A také chci mít výraznější naušnice a jen kamínek na stuně na krku, naušničky už jsem sice našla styl co se mi líbil, ale bohužel kamínky nebyly černé, ale tmavě modré...:-( což na fotce nebylo poznat a po dotazu zklamání...Tak já ti zase můžu závidět naušničky a jaké máš??? Hoď foto :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@olinkak tak to jsi šikovná, já bych chodila načumovat pořád, jak se znám :-D tak to je smůla s tím kamínkem, ale určitě narazíš ještě na nějaké krásnější :-) náušnice mám tyto, jsou dost výrazné, tak už nic jiného nechci, aby to nebylo zas přeplácané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Tyyyy brďoooo, to byla opravdu moje první bezprostřední reakce, ty jsou úžasné, kdyby v nich byly černé kamínky tak to by bylo ono....Já jsem už tady fotku těch "mých" dávala a už jsem k nim měla i přívěše a ono ejhle, tmavě modrá...sakra !!! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@olinkak snad na nějaké narazíš, já jsem našla něco takového :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak já už nic nehledám,momentálně nevím co bych chtěla ani jak to všechno udělat...v poslední době mám myšlenky všude a je to hnus...jejda,já ten svět mám dneska ale černej 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Jo tak ty jsou bomba, pošli mi prosím odkaz do IP....Takové bych si představovala...Jen jsem asi špatně hledala.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Moje oblíbená barva :-D Nevěš hlavu bude líp, uvidíš, zase vyjde sluníčko !!! :-) :-) :-) A vůbec náš společný sedánek to jistí a pohár taky :-) :-) :-) :-) Už trošku vysvytlo??? :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak :-D jasně,už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Já taky...tak už jdu ale fakt makat... :-p :-p :-p zase nestíhám..klasika :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak se musíš stavit na kafe někdy máš to po cestě dom ;-) a já su ty dycky dýl..
Odpovědět
@olinkak no já nevím, mně se jednou stalo, že těsně před prázkama mi na brigádě oznámili, že mi jakože nepotřebujou, že tam dosadili "šéfovu známou", takže jsem trávila pár týdnů doma, a ona to taky neni žádná sláva, když nemáš občas co dělat :-| Takže ono to chce tak nějak rozumně :-) @olinkak ty náušnice jsou pekelně krásné! :-) já jsem dneska byla očumovat v SIXu, a tam toho taky měli... mít neomezenej rozpočet, tak toho tam popadnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny jak se daří??? dočítat nestíhám... bohužel. děti dávají zabrat... dneska jsem dostala balíček s nádherným náhrdleníkem, myslím, že jsem koupial dost dobře je moc krásný..... a zítra už mi snad konečně příjde balíček z dekoru... už se nemůžu dočkat... a co vy nějaké novinky???zkusím dočíst aspoň kousek... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje, tady máte ode mě takový malý dáreček :-) Třeba bude mít některá štěstí :-D http://www.rotaxcz.com/majova-soutez-...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Bc universita Karlova 3. LF
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Děkuju za krásné komentáře k fotkám :-) novinky asi ne,mám doma ozdobu na auto a našla jsem cylindr na auto pro ženicha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak to máte s tradicema? Ať už s těma tradičníma nebo méně tradičníma ? Které by jste chtěly mít, nebo plánujete na svatbě ?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mně už z toho silně hrabe :-D Dnes se mi zdálo o naší svatbě....šaty nádherný, počasí pohádkové, hosti dorazili...ALE :-D ...taťka mě vedl k oltáři strašnou rychlostí, takže písnička ani nestihla skoro začít a už jsme byli v půli cesty k oltáři...říkám "tati, ne tak rychle, hrozně chvátáš :-D "...tam si najednou taťka sedl mezi ostatní a ani mě nedovedl až k ženichovi..říkám "taťko, musíš až k ženichovi a předat mě :-D "....tak se zase zvedl, že mě dovede až do konce a tam stál ženich v šedém "poloobleku"...měl sako a košili s vestou, ale místo šedivých kalhot měl jen šedivé trenky :-D :-D ...tak se ptám "kde máš kalhoty?"...a on "jsem si je zapomněl, to zvládneme i bez nich, ne? :-D " pak když matrikářka měla proslov, tak to neustále nějak vtipně komentoval a mně to vůbec vtipné nepřišlo.... :-D :-D :-D tak doufám, že takhle to nedopadne.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přikládám slevu na půjčení svatebních šatů :) http://www.vouchery.cz/detail-voucher...
Odpovědět
@janina_sun to je fakt krásnej sen :-D :-D no v těch trenkách by to fakt bylo trošku moc.. :-D ještě, že se mi nic takového nezdá :-D @blaufik no tradice... určitě bude společné jedení polívky, ale nevim, jak s talířem na rozbití :-) jinak já bych chtěla dodržet to "něco modrého, starého, nového, půjčeného" :-) ale to je asi tak všecko, nic jiného mi zatím nenapadá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?