Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ já 24. 5. - šibeniční termín
Odpovědět
@lennii no hlavně ani to si člověk nepamatuje! Vždyť co já jsem měla předměty, kde profesoři bazírovali na nějakých přesných definicích atd., tak jsem se to jednou naučila a za týden dva už jsem nevěděla, která bije! :-D @janina_sun děkuju :-) na jednu stranu si říkám, že už to chci mít za sebou, ale na druhou si říkám, co pak budu dělat, jestli seženu místo, atd. :-N @jipe tak držim moc pěsti!! Hlavně, ať se ti vyhnou nervy a nemáš žádný okno! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs díky
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik Ahojka, tak já budu mít jenom jednu družičku, co mi ponese vlečku:-D Moji 4letou neteř:-D Tak doufám, že se nezakouká někde bokem a nezakopne a nepojede na vlečce až k oltáři :-) Ale už se na to málá moc těší...už se jí i zdál sen, že se vdávala a 2x, to brzy ve 4 letech :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Tak to držím palce, ať to do hlavy naskáče samo :-) A za měsíc už budeš Mgr a ani pak už se tomu budeš jenom smát a nejednou budeš mít tolik času, že nebueš vědět co sním...to se ti bude plnit album :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii To máš pravdu...někdy je lepší si to udělat sám...pomaleji, ale precizně, než s řemeslníky...je potřeba je prostě hlídat, kontrolovat, stát jim za zadkem a neustále říkat "takhle jo, takhle ne" :-D A ta historka s romantickou koupelí...no to bych měla infarkt :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Ahojík taky děkuji za přivítání :-) No krása je to do té doby, než si představím jiný scénář, a to buď nehoráznou zimu (jako byla třeba teď, poslední dva dny, nevím, jak u vás, ale u nás sněžilo), a nebo déšť, ale uvidíme,snad se všechno vyvede jak má :-) Jinak jako družička mi taky půjde jedna kouzelná slečna, které v té době bude necelých pět let, a přesně jak říkala @janina_sun bude mít košíček a rozhazovat okvětní lístečky :-) I když teda nevím, jestli se tato funkce pořád nazývá družička, snad jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe držím palce!!! :) HOLKY, TO DÁTE!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Neboj, určitě to bude dobré. Opadne stres a pak člověk bude řešit vše s větším klidem a ono to postupně všechno půjde...aj ta práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik No to je právě to co si nesmíme připouštět, prostě na náš svatební den, bude nádherné počasí, bude svítit sluníčko a zpívat ptáčci a všechno pokvete prostě ideál...o počasí žádné katastrofické scénáře :-) :-D :-D :-D Ségra když měla svatbu 2 víkendy před tím pršelo, bylo naprosto hnusně a ona říkala, na můj svatební den bude nádherně uvidíš a opravdu bylo, svítilo jim sluníčko a bylo úžasně a pak další víkend už zase pršelo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Tak to měla doopravdy štěstíčko :-) A co ty ? Kde se budeš vdávat ty ? Nějaký zámeček, hrad, nebo na radnici ?
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik No nejspíš na radnici, máme to 3 min. od baráku, většina hostů pochází z našeho města, nebo z okolí tak to máme vysmáté i s noclehem:-) Půjdou všichni spinkat k sobě domů:-)Jen zajistím rozvoz:-) Kámoš dostane naše auto s plnou nádrží a bude na tel. kdyby někdo potřeboval odvézt... :-) :-) Původně jsem chtěla zámek, také u nás, ale po tom jak se chová majitelka, jsem od toho upustila...Naše radnice je moc pěkná i uvnitř, tak proč ne :-) a hostinu taky předpokládáme, že bude někde poblíž...Nechci přejíždět nikam daleko a z místa na místo:-) Prostě chci mít všechno jak se říká u nosu :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@olinkak teď mě napadá nemáš náhodou Mlýnkovi na fcb? Teď jsou tam fotky co fotili svatbu o víkendu u vás v Napa a úúúúžasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Tak ty jsi to vychytala úplně nejlíp se mi zdá, mít všechno tak krásně blízko, hned máš o pár starostí míň :-) A radnice vypadá opravdu hezky a pokud je pěkná jak říkáš i uvnitř, tak bych v tom neviděla problém :-) A kolikpak budete mít hostů, už jsi přemýšlela ? Všimla jsem si, že holky tady počítají vesměs kolem třicítky hostů, ne-li více, což je úplně šílené :-) My počítáme se šestnáctkou lidí, včetně rodiny, no ale zase je fakt, že ne každý má rodinné vztahy u bodu mrazu, jako je náš případ..
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor nemám neviděla jsem... :-| :-| :-| A říkáš hezké, jo??? A kde fotili???
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak různě já to u vás moc neznám...pošlu ti odkaz do IP
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik No tak my bohužel také počítáme s třicítkou a to je jen rodina !!!! My jsme oba ze tří sourozenců a moje maminka ze 4 ono se to pak naskládá, ještě že taťka je jedináček :-) A to ještě nepočítám na večer s pozvanými kamarády a kamarádkami. Jo a ještě máme v kovárně bečky a guláš pro motorkáře, takže paralelně s naší svatbou ji budou slavit též, ale v jiné budově a teda jiným stylem :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, má někdo tip na místo v Olomouci, kde by byly kulaté stoly na hostinu? Uvnitř.. děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, díky mrknu na to, alepoň budu mít inspiraci, teda pokud se mi podaří vytáhnout drahého...ten se totiž odmítá přesunovat na focení a vůbec...Přijde mu blbé pózovat ]-( ]-( ]-( No ale on si na tu myšlenku zvykne, má na to celý rok :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak a dyž ne,donutím ho násilím :-D :-D :-D :-D co? 8-) no drahý se celkem těší,prej chce mít krásné fotečky,ať může ukazovat jakou má ženu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak My taky počítáme cca s 30 - vpodstatě jen rodina, drahý má 3 sourozence a jeho rozvedení rodiče mají nové partnery,..ono se to nějak nasčítá, ani nevím jak
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No násilím neeee :-D :-D :-D znám jemnější donucovací prostředky :-D :-D :-D Ty máš totiž normálního chlapa, já mám motorkáře, to je zvláštní sorta lidí, kterým všechno přijde trapné, sráčovské, nablblé, zbytečné atd. Ti řeknu jak by si představoval svatbu drahý...Dofrčet na motorce v oškubaných hadrech, s koloonou řvoucích strojů za zády, vjet rovnou na radnici (teda nevím, jak by vyjel ty schody), zhodit mě z mašiny, odšroubovat 2 šroubky, vytáhnout podložky, použít jako prstýnky, rychlé stručné ano, naskočit na mašinu a jet na sraz mezi jeho kamarády, tam se ožrat, jak hovado, zahulákat, zapařit, fotky, jídlo, hostina, rodina...atd. ho prostě neberou...takže asi chápeš, v jakém jsem postoji já...romantika, fotky(i ta kolona motorek může být), vystoupení mých svěřenkyň, já princezna v krásných šatech, ženich jako princ :-) :-) :-) a poklidný oběd, taneček, zábava, dortíky, cukroví...prostě každý jiná představa :-) ;-) :-) Ale to se poddá :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Taky mi přijde, že když chceš byť jen ty nejbližší, tak když má každý ještě 2 sourozence a ti mají partnery a partnerky, tak to sakra naskáče... ;-) ;-) A to jsem původně chtěla opravdu malou svatbu jen s příbuznými a ona je to střední svatba, jen s příbuznými.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak hej tak tak sem to taky měla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor co jsi měla, nablblého motorkáře??? :-) :-) :-) :-) Tjn těch po světě chodí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Tak je fakt že u těch větších rodin, ať chceš nebo nechceš, tak se na svatbě vždycky sejde dost lidí. Taťka má sice devět sourozenců, ale nějak se v rodině nestýkají, a celkově nemají nejlepší vztahy, takže u nás je to svým způsobem jednodušší
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Přesně, můj chce za svědka bratránka, fajn, ale bratránek má bráchu a bylo by blbé tam mít jen jednoho ze sourozenců, brácha má přítelkyni, a už to jede..Taky jsem měla představu max. 20 lidí..Mamka mi říkala, my jsme měli 14, tak doufám, že to budete mít podobné :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik JJ, mě vždycky fascinovaly naše rodinné oslavy jubileí, to byl rachot, bylo tam vždycky kolem 80ti lídí, některé jsem jako děcko ani neznala...A to byly vždycky průpovídky...vždyť to je kmocháček ten a ten, to je ostuda, že ho neznáš...a to je teta z 10tého kolena...Prostě spousta lidí, které jsem možná viděla 1x v životě a za dalších 10 let na další oslavě znovu, tak kdo si je měl pamatovat, že?? No a to právě na své svatbě nechci, chci tam jen lidi, s kterýma se opravdu stýkám, navštěvujeme se atd. Ne nikoho, koho jsem 5 let neviděla.... ;-) ;-) No a to se naštěstí vlezlo do 30tky..teda doufám, že ještě nebude nějaké změna.... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak to je přesné, sdílím tvůj názor.Taky mi příjde zbytečné zvát na takovou událost tetičky z desátého kolene. K čemu ? Navíc s taťkou moc nepreferujeme tyhle sešlosti i kvůli toho že v dnešní době, rodina nerodina, ony se kolikrát i ty tetičky z desátého kolene chovají jako ve třetím díle slunce, seno.. "když nemůžeš, tak si povol kalhoty, a žer, je to zadarmo", dejme si ruku na srdce, ale je to tak, proto si myslím, že když máš jen nejbližší rodinu, že se pravděpodobnost tohodle rapidně snižuje.
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik JJ :-D :-D :-D Právě takovému "příživnictví" se snad díky selekci příbuzných vyhneme :-D :-D Chtěla jsem to očesat ještě víc, kdyby bylo na mě...Ale to neprošlo :-D :-D :-D Tak ještě některé "vyvdané" příbuzné budu muset snést... :-| :-| :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?