Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No jo, to jsou dárky, na které člověk bude vzpomínat hoooodně dlouho. Kamarád co tam byl, tak si to tam taky nemohl vynachválit
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik no to je fakt,zážitky jsou vždycky nejlepší dárky,když si to ten člověk přeje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no a když už jsme u těch dárků tak jak to máte se svatebními dary ?
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik peníze, peníze, zase peníze, pokázky do Ikea a pak seznam několika užitečných věcí do domácnosti (např. kvalitní ložní prádlo bych i ocenila nebo friťák a sodastream ;-) ) Hodlám vyčlenit na hostině stoleček, kde bude truhlička na přáníčka a místo pro případné věcné dary.
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik jelikož na pozdní oběd jde jen rodina a pár přátel,všem sme řekli a říkáme,že chceme peníze...uvažovala jsem o kartičkách kde je text,že chceme peníze a né dary,ale pak mi to přišlo na malou svatbu trapné,mít hodně lidí,tak je k oznámení přidám,ale takhle ne...navíc si myslím,že když se nám to miminko povede stejně by všechny napadlo dát něco pro mimíška či peníze...naštěstí v naší rodině se překvapení nepěstují :-) a vy chcete co jako svatební dar?
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe tak vidím, že prachy jsou fakt na prvním místě, ale tak na druhou stranu, v dnešní době, když už člověk všechno má,tak proč ne,že.. taky se kloním k téhle variantě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe co bys to chtěla friťák s čím? jinak jestli dostaneš dva friťáky jeden koupím :-D taky by se mi hodil:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor http://www.sodastream.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik tak myslím si,že když dva spolu nějakou dobu žijí tak mají domácnost vybavenou,my teda krom friťáku máme všechno :-) a máme malilinkatý byteček tak nevím kam bychom to dali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor zatím mám k dispozici navíc jen toastovač nebo topinkovač nebo jak se to oficiálně jmenuje, který nepoužíváme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no u nás bude taky pár lidiček, takže nějaké seznamy se svatebními dary se mi zdají zbytečné, no, a jelikož ví, že vesměs co potřebujeme máme, tak předpokládám, že je samotné napadnou penízky,..já jsem zase typ člověka, který rád překvápka, takže když tam bude i něco věcného zlobit se nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe jo to vím co je,kamarádka to má...taky to dostali darem,používali 2měsíce a pak toho přepitá a nadšení odpadlo,tak to hodila na dno skříně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor ale tak ty prachy bych teda ocenila především :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik jj,tak když to máš kam dát tak je to super..navíc my v našem bytě budeme ještě tak rok a pak tam půjde sestra :-D a my se posuneme buď do domečku a nebo do většího bytečku..teď bojujeme kam půjdem...
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe ten sem měla taky,ale udala jsem to po rodině :-D teď nic navíc nemáme... Holky co byste za polívku uvařili k plněným žampiónkům (plním je sýrem) za polívku? Sem si říkala,že udělám brokolicový nebo česnekový krém,když příjde ta tchýně...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no jo to je fakt, ono se ne nadarmo říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat :-D Mi stačilo jen to stěhování od rodičů, tak k dalšímu, poslednímu stěhování máme ještě nějaký ten čásek, naštěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor já bych volila spíše česnekový krém, ale nezapomeň na žvýkačky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor @blaufik My jsme jednou měnili podnájem (stále 1+1) a chystáme nabrat směr do vlastního a většího, uvidíme, možná se to stihne ještě letos. Nechápala jsem, kde se za rok nahromadilo tolik věcí. Peti, hlasuju pro brokolici
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik jo to mi povídej,první sem stěhovala drahého do domečku,pak z domečku na víkend k našim a pak nás dva do našeho bytečku,jako nervy mám ještě teď když na to myslím...jenže máme fakt mini byt (ale jelikož tam věčně nikdo není tak je to ideál) ale tři tam dlouho byt nebudeme moct....
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe no my máme taky 1+1 a jako vím,že naši se mnou v takovém bytě žili 3roky a šlo to,ale my bychom chtěli do většího...navíc všechny byty i dům jsou v rodině,takže je naštěstí kam se stěhovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe @petrajavor Tak my máme svým způsobem štěstí, že máme dvoupokojový byteček, takže zatím pohodička. No, ale když se rozhlídnu kolem, a vidím tolik věcí, tak mě mrazí při pomyšlení dalšího stěhování.Je fakt, že časem se doma vždycky nahromadí spousty věciček.., proto vždycky když mám náladu a chuť tak povyhazuju všechny zbytečnosti, ale musím to stihnout během jednoho dne,kdy mi to není líto vyhazovat
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik tak kdybys viděl náš byt před naší a po naší úpravě nevěřila bys,že si ve stejném bytě...navíc všechno jsme dělali my,takže ta lítost tam je,ale co už...jen by mě zajímalo jak dám dolů ten obraz ze zdi anebo kdo rozmontuje tu postel :-D ale to jsou drobnosti...nesnáším stěhování,ale miluju zabydlování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No, taky zrovna řešíme bydlení...jsme v podnájmu 2+1 a chceme do svého...teď koukáme po inzerátech, zda domeček nebo byt...je to mazec...a jestli vzít hypotéku letos nebo příští rok...rozhodně chceme dřív, než půjdu na mateřskou, tak uvidíme...jenže je to bída s pozemkama, takže asi vyhraje byt...moc se nám líbí jeden 3+kk (zatím se staví barák v rámci bytového projektu a byty budou hotové ke konci roku), ale na metry se bojím, že to nebude stačit :-(...pak ještě 4+kk, ale zase problém metry...tak nevím...uvidíme...zatím se rozkoukáváme... Jinak Peti, jsem taky pro brokolici :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak byt co mám já,je 3+1 a má kolem 80metrů,takže celkem pohoda...rekonstrukci by asi chtěl taky,ale tak zatím bychom udělali co by šlo a pak zbytek...hlavně mimiško by mělo svůj pokojíček,což by bylo super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak v tom s tebou sohlasím, zabydlování je určitě příjemnější stránka věci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik Jo,ty se mi líbily na první pokus,ale pak jsem našla ještě jedny,ty princeznovské a ty se mi líbí o dost víc,takže budou :-) co se týče stěhování,tak jsem se ve svém životě stěhovala už 4x a stačilo :-) Holky,dneska jsem si donesla ty myšky na auto,hodím foto do alba. A drahý začal uvažovat o cylindru na svoje auto,tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám stopnuté album,že prý obsahuje reklamu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jo to se mi taky stalo, že mi smazaly fotky, protože tam byly vidět nějaké loga atd. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Já ty fotky vymazala,kde byly loga nebo tak,tak doufám,že to bude v pohodě.Rok to vydrželo a najednou tohle
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nenarazili jste někde na takové botečky? http://www.beremese.cz/fotoblog/ivet1...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?