Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-D :-D :-D hi hi hi, tak se na ně musí !!! Nic si nenechat :-D :-D Jen ať se kaje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak do naschválu bych nešla, je to matka přítele přece jenom.. ale zas těžko soudit, mně nikdo takové naschvály nedělá z rodiny.. @olinkak tady nejde o moje šaty, ale o tvoje a tyhle navíc mi přijdou v klidu. bižuterii zatím nevím, kdyžtak ti pošlu fotku, až na něco narazím, nebo budeš muset přijet i s šatama do Brna 8-) :-D
Odpovědět
@olinkak ona vůbec ještě o svatbě neví!! Všichni se jí bojej, páč nám asi vynadá do debilů :-D U ní je spíš divný, že na mě vůbec nemluví....jo řekne poznámky, ale pak odkráčí středem. Vůbec se o mě nezajímá....že by se zeptala, jak se mám atd. Absolutně neexistuje. Nechápu no.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jasan foto přikládám...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak já sem hroznej flegmoš,ale jak mě někdo prudí či mi sahá na někoho koho mám ráda popřípadě na mé názory zabíjela bych :-D jinak sem učiněnej anděl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku noo, obojí má plusy a minusy. jen teda vybrat, jestli je ti bližší kostel v Brně nebo příroda v Třebíči. ubytování na zemi nic moc, ale možná lepší než ty lidi vůbec nepozvat, aby se ušetřilo..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika mě naštěstí taky ne,ale nebrala bych to jako naschvál...Petra tehdy dávala všem ženám jako dárek zrcátko a mužům takovou tu láhev na alkohol,krásné dárky.... @olinkak tak ty má v albu capaja jukni http://www.beremese.cz/fotoblog/capaj... potkala jsem ji na Čepkově,je moc fajn,tak ji napiš,jestli ti je neprodá,má to za pár..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No já jsem si zakázala na ně načumovat a vůbec, si je na sebe oblékat až do 2 měs. před svatbou, tak můžu jen odhadovat, co se mi k nim bude hodit, jako představu mám...Vím, že jde o moje šaty, ale cením si každého názoru....A můžu ti říct, že negativní komentáře by mě nechaly ledově klidnou....Jsem strašně šťastná, že je už mám doma!!!:-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor myslíš placatku? to mě napadlo jako dárek do tomboly, jak jsme se bavily nedávno.. není to ještě jisté, tak to moc neřeším.. ale měli bychom třeba jeden hodnotnější dar a pak menší, končilo by to třeba u čokolád :-) takže většina svatebčanů si nějaký dar odnese.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Ty co má ona stojí kolem 400,- a nejsou tak hezky vyvedené a hlavně mají sportovní motorku, to by drahý nechtěl, schodli jsme se na tomhle modelu...vyčkávám, třeba se dočkám :-) a s capajou jsem také v kontaktu, teda ne osobně ale tady... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jojo,tu myslím...to je dobrý nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no já ji potkala na tom svatebním dnu co tam byl... :-) toš to si budeš muset počkat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@olinkak bych se nebála výraznějšího šperku, zase aby vůči kontrastním šatům vynikl, mně se černobílá kombinace líbí a můžeš mít i výrazné doplňky. já bych načumovala ostošest 8-) x-) ale jo, já ti klidně řeknu negativní, lepší než ti nakecávat nesmysly, ale zrovna fakt nemám žádný po ruce :-D
Odpovědět
Tak už jsem dala do alba stojánky-houslové klíče i mušli :-) @petrajavor @cibetka_veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika :-) :-) Je fakt, že od té doby co jsem si je dovezla, jsem ještě ani očkem nekoukla, zatím se držím, uvidím, jak dlouho budu mít vůli :-) Výraznější šperk, aby to zase nebylo příliš...s náhrdelníkem asi vím, ale ty naušničky...jsou oříšek...A soupravu asi stejně neseženu...fakt nevím mě se líbí tyto, ale není k nim náhrdelník...:-(
Odpovědět
@olinkak musím říct, že ty s těmi černými detaily jsou naprosto boží!! Jsou samy o sobě dost výrazný, klidně bych je vzalabez náhrdelníku
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, nebo to nevydržím a koupím je i za tu cenu.... nevíte náhodou, čeho všeho se má týkat to zvýšení DPH, aby jsme si nakoupily to nejdůležitější letos...aby to po novém roce nestálo např. o 10 % víc... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin krásné.. @olinkak mě se líbí ty 2 a 3... Teď mi sem musela smazat album na modrém koníkovi ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak to jsi dobrá, já i na zásnubák pořád koukám, jestli je kámen na místě :-N z těch náušnic se mi líbí první a druhé a tobě bych vybrala ty první a už bych asi k nim nedávala nic na krk. pokud ti to přijde málo, tak třeba ještě náramek, ale krk bych nechala volný.
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak já mám pocit,že snad všeho zloději...výhoda,že se snad vdám letos :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedá se nic dělat, já se toho zvýšení bojím u snubáků, ale stejně chci počkat s objednávkou na veletrh. Petr teď hraní v Praze odřekl a klubová sezóna přes léto nefunguje, tak se k Rýdlovi dostaneme stejně na podzim nejdřív, počítám.. se bojím kupovat věci už teď, co když změním názor na styl apod.? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Njn, ještě ti všechny budeme závidět,až budeme navyšovat už tak vyšroubované rozpočty ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Hmm, to by chtělo vyzkoušet, naštěstí ta bižula není extra drahá a unosím ji i mimo svatbu :-) Volný krk...není špatný nápad popřemýšlím :-)...ještě nevím jak budu mít vlasy...no prostě to bude ještě mazec všechno krásně sladit.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a platí teda konec prosince?
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak @cibetka_veronika hlavně si už začínám říkat ať je to za náma :-) jinak prosinec bude potvrzený tento týden..dneska sem začala uvažovat o listopadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Já jsem si to říkala taky, jestli jsem se se šatama neukvapila, ale jak se znám, budu chtít za rok přesně tyto a pak bych srovnávala s jinýma a říkala si, já hloupá, že jsem si je nekoupila, tyhle jsou sice hezké, ale tamty byly mnohem hezčí... :-S :-S To je u mě tak se vším dlouho váhám a pak mi to někdo vyfoukne...tak jak už dvoje boty... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jo tak ještě dřív bys chtěla, no toto :-) :-) :-) Ikdyž já bych se taky klíďo vdala už tuto sobotu, šaty mám, tak co :-) Ale zase vzhledem k tomu, že to chci mít tip ťop, tak je dobré, že mám ještě tolik času :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor chachá! no pěkný, to abys chodila i do diskuse k roku 2011 8-) @olinkak já myslela spíš ty detaily jako šperky a dekorace, šaty jsou i dost drahá záležitost, tak aspoň rozložíš výdaje, o tom žádná.
Odpovědět
Profilova fotka
mně začíná připadat, že nejhorší vymýšlení bude okolo programu.
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak už sem se ptala,ale jaké ty botky si to chtěla? no uvidíme co mimíšek...záleží to na něm..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?