Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No zatím nic, ještě jsem neměla den volna abych mohla zajet do bonetky a taky ještě čekám na bazárek, že bych někde ukořistila pěkný úlovek, ještě jsem si našla něco na netu, ale poř. cena je kolem 1000,-kč. Já totiž nechci kruhovou, chci jen takovou s těma volánama a musí být áčková...a hodně bohatá, aby mi to ty šaty pořádně nadzvedlo..nechci zkracovat, dám vyšší podpatek a snad to bude v poho jde o nějakých 5cm...to není takový hrůza.... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Už je mám dané v albu ( co už mám), mrkni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak 5cm nic není...no já do bonetky razím 9 či 10 nebo někdy v tom týdnu....mám tam odložené ty botičky...paní je zatím nevěsta ukazuje a ty tiše závidí bo je má jen jedny :-D i když ta dobrá duše je ještě někomu objedná...už se těším jak bude první opravdová svatební věc doma :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Jsou nááádherné!! ohromně Ti sluší, budeš kočka! tiše závidím, už bych chtěla mít ty svoje doma taky
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak to věřím :-) :-) :-) Já už jsem přišla o troje botičky co se mi líbily, jsem tupec, jsem zaváhala a než jsem se rozhoupala byly fuč...No prostě smůla...A který den se tam chystáš??? Nemohla bych se přidat?? :-D :-D Bych omrkla závoje a ty spodničky:-) A aspoň bych nešla sama... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuji :-) Jsem ráda, že i ta netradiční kombinace může vypadat takto úžasně :-D :-D(a že mi sedla, paní v salónu říkala, že mnohým nevěstám se líbily ale stylově nesedly) jsem měla štěstí. A ve skutečnosti jsou fakt ještě mnohem krásnější....A hlavně jsou moje a jsou doma !!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jo jasně domluvíme se a můžeme jít spolu,ona je tam každý den od dvou...no já je tam musím zaplatit aby mi je náhodou neprodala,to by mě klepla pepka,když sem na ně tak dlouho čekala...chci se s ní domluvit na šatičky a říct ji konečnou představu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Fakt Ti závidím :-) kolik jsi za ně dala?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Wau tak to už se moc těším :-) :-) A já prubnu nějaký závoj a spodnici, mám představu jak moc bohatá musí být, jsem totiž pod těmi šaty měla dvě takové nic moc bohaté... :-) :-) A to prostě musí s jednou naducanou vypadat mnohem líp :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Překvapivě nebyly vůbec drahé...za cenu půjčovného jsou moje :-)
Odpovědět
@olinkak a co plánuješ se šatama udělat po svatbě, necháš si je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jojo já taky :-) Normálně už magořím byl tu můj a furt opakoval v kolik se má večer stavit a já na něj čumím jak z jara a až odházel,došlo mi,že se máme lůbat abych neuschla...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs No to právě nevím :-| :-| Z takového melancholického hlediska, bych si je chtěla nechat a z ekonomického bych je asi chtěla nabídnout...Ještě jsem se nerozhodla... :-| :-S Uvidím podle situace...A kdo ví, jestli by byl o ně zájem, jsou netradiční...Asi se tak lehce neprodají jak ty klasické...Nabídnout je můžu a když nebude zájem, tak si je nechám... :-) :-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-) :-) Už by sis měla dát volno:-):-) Ráno tady rozkvétáš jak se těšíš na lůbanec a teď už ani nevíš :-):-)Tě ta práce úplně zbavuje romantiky :-) Už aby byl konec a šla jsi domů :-D Já ještě 1h 20min.... Mi to s váma nějak uteklo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak já ještě 3,20.... :-p ty jo ale frajer tady je pořád :-) budu se muset začít i usmívat ať z toho taky něco mám...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Njn, dýška se vždycky hodí :-) :-) :-) 3.20, to taky uletí jsem to před chvílí měla taky za tolik:-) A ejhle už je zase o 10min. míň. Zajdu napsat tabule a ta poslední hoďka už uletí a pak šampíčko a jahůdky, juchůůůůů:-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta také podávám ruku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun No jsem sama zvědavá, hlavně nevím odkud to vše začít...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no to se šikne,páč sme po včerejšku nějak v mínusu :-p ale to se nějak smázne... :-D jinak se už těším jak tu drahý bude :-) nesnáším neděle....ty jo příští týden dojde tchýně na obídek,to musím vymyslet něco mňam ať si neuříznu ostudu,drahý furt chválí mou kuchyni tak ať to jde někde vidět...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a je to dokonce už jsme i na datu...Takže to vypadá že 7.4.2012..No jsem zvědavá..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj @kcvrcekz koukám,že tay z Brna?hezké datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Hmm, tak návštěva tchýně :-) :-) to si mušíš dát záležet, ale aby jsi ji zase nezahambila, když tě drahý tak chválí, tak kdo ví jak vařila ona :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta JJ Brno a kdy vy to máte mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz Na zámku v Lysicích :-) v červenci
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz Ahojka, tak to je výborný první krok :-) :-) My jsme se stále ještě nedomluvili :-) :-) Předběžně máme to co jsem napsala, ale spíš to vypadá, že se to posune na 23.6.2012 ale nic ještě nevíme, až v září po matrice...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak ona vaří dobře,já se na ni těším...snad ji budu moc říct,že budeme tři a že sme posunuli termín svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak tam je to krásné..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ještěže se vdávám až za rok, už teď mi jde hlava kolem ze všech těch věcí a příprav:-( o Atlantisu se tady moc nepíše, tak váhám:-(. Tolik stráveného času na netu, tolik informací a možností, navíc jsem hrozně nerozhodná a pokaždé mám jinou představu nebo jiný nárok, jak tohle dopadne fakt nevím, jisté je to, že že svatba bude:-))), dobré reference má hotel harmonie a kozí horka, santon atd.ale pořád ne a ne si vybrat, nějaké další návrhy nebo tipy, rady a zkušenosti z Brna?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Fakt držím moc palečky!!! :-) :-) Radostných novinek není nikdy dost!!! ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak No tak nějak to budeme mít i my..Prý musím volat na matriku přelom září - října...No jsem zvědavá času je tedy pořád dost...ale...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?