Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@olinkak neboj, už jsem ho dotáhla na zahradu pod jabloň a dostala jsem pořádnou velkou a opakovanou pusu! :-D huráá neuschnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 makám v sázkovce....zavřené máme jen 2 dny v roce 24 a 25 prosince, jinak je otevřené stále..no prostě max. služba pro klienty... :-) :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no já jdu celkem 11,z toho mám 7 za sebou,pak 4 dny doma a 6nočních...se mě fakt chce... :-p do toho utěšuju jednu těhuli a obdivuju fotky od Mlýnkovích na fcb :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :-D :-D :-D :-D Tak to má být :-D :-D A co to bylo za strom??? U nás třešně už odkvetly kvetou jen jabloně :-) Ale mají teda bohaté květenství, to bude zase kalvádosu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Ty bláho, tak to jsi víc vpráci než doma...Tak já naštěstí dělám krátký dlouhý týden, tak když je krátký si libuju, teď mám ale zrovna dlouhý....ble ble ble :-p :-p :-p Práce v pohodě, ale zabitý celý den !!! :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak to joooo tak ať ti to uběhne.... :-)
Odpovědět
@olinkak právě že ta jabloň :-) jinak tu máme v obci takové nááádherné obrovské stromy úplně obalené květy, ani nevím, jak se jmenujou, ale ty už skorem taky opadaly... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs se ptám na strom a čtu jabloň už mi fakt asi drbká :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Já vím,že to strašně uteče a fakt je,že to nejdůležitější máme doma a o to jde :-) @sylvestra2 Uvažuju,ale vůbec nevím,jakou čokoládu a jak to bude,ale času ještě dost
Odpovědět
@olinkak z toho si nic nedělej, já tu píšu práci do školy, a mám naprosto stejnej pocit.. tak se jdu vždycky juknout sem, abych se odreagovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak my děláme týden a týden jsme doma,krátký a dlouhý jsme nechtěl,ale kolegiňka je na dovolené a já makám za ni (ona za mě dělala v březnu)...už se těším jak bude ten týden volna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Děkuji, ale dnes se to fakt táhne jak nelibý zápach.... :-S :-S Asi to bude tím, že se fakt těším domů...Dáme šampíčko a jahůdky...mňam mňam...už aby to bylo... :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs Taky mám ten pocit, že když tady s váma klevetím, tak nesleduju hodinky a rychleji to ubíhá...Tak ať se ti ta seminárka(nebo něco jiného) daří !!! A pak i obhajoba :-) Musím tedy konstatovat, že do školy už bych se vrátit nechtěla...sice mám na ni hezké vpomínky...ale znova zkoušky a to učení ...no už nee..A myslím, že už by mi to ani hlava nebrala tak jako dřív... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No tak to to volno bude sakra zasloužené!!! Já vím, když u nás se vybírají dovolené..to jsme kolikrát také 2 týdny v práci a to je pak masakr....Lepší je když jede napřed kolega na dovku, to si to odkroutím s vidinou svého volna, horší je, když je to opačně, po dovči do toho kolotoče zpět :-| :-S :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jééé vidíš, te´d jsi mi připoměla, že mají kluci v lednici jahudky.... u nás bez šampíčka... no tak to je jasné, že se těšíš... na romantiku.... ale neboj to sletí....
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jojo..vy tam máte sázkovku? sem ani nevěděla...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor A kde mě tedy tvůj kámoš viděl?? Jasan, jsme u Pec. už rok...a já pracuji jen tam, neobsluhuji hosty...Jen klienty sázkovky... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 No ony jahůdky i tak rozhodně přijdou k chuti, třeba se šlehačkou...Jejda už slintám :-) :-) Nebo namočené v čokoládě, nebo jen tak...miluji jahody :-D :-D :-D
Odpovědět
@olinkak děkuju.. nj, na mě se to teď sype.. mám 4 týdny do zkouškového, x projektů z toho ještě pár nedokončenejch :-( no a za chvíli abych začla dělat na diplomce :-| a pocit, že už mi to hlava nemůže pobrat, je taky dost silnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak on i sází...jen to právě nějak nedefinoval,říkal,že tě z tama zná a dál sme to nějak nerozebírali....to máš celkem v pohodě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Neboj ty to všechno zmákneš, ikdyž to teď vypadá, že je toho mega moc a není šance. Držím ti všechny 4 palce co mám !!! Ty to DÁŠ!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak to nevím, pro mě jako nekuřáka, kuřácké prostředí hospody zrovna není top :-S :-S :-S Jsme měli před tím krásnou nekuřáckou pobočku..to byly časy...A stejně tady končíme do konce května a pak jdu jinam...
Odpovědět
@olinkak jéé, děkuju za psychickou podporu, to je milý :-) no jak já říkám "dala sem se na vojnu, tak musim bojovat!" :-D už mi zbejvá jen rok a kousíček, tak musim máknout a snad to dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak nedělej mi chutě :-) @hannahs My končíme za něco málo pod 3 neděle :-) a už to chci mít za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs není vůbec zač :-) Určitě to dobře dopadne :-) Tomu věř !! :-)Když už jsi to dotáhla až sem, tak už tu pomyslnou třešničku na dortu prostě zmákneš !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak já taky nekouřím,ale tak je fakt,že tady je zahuleno jen při pokeru...už víš kam půjdete? mám pocit,že v poslední době se předělává všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Co tobě, ale jak mě se sbíhají sliny....Dala bych si to hned..a ne až za 3 h....To čekání mě zabije !!! :-S :-S :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, taky mi přijde tento rok plný změn...Už nám řekli kam nás přesunou...no není to taky nic moc, ale prostě práce je teď fakt těžko sehnatelná...Tak musí být člověk rád za to co má...ikdyž to zrovna není to co by chtěl... :-S :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to jo,sem si tento týden připadala jako úřad práce asi 5lidí se mě ptalo zda nevím o nějaké práci...jinak co ta tvoje spodnička?
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Co ty tvoje šaty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?