Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin To mě mrzí,ale uvidíš,třeba si to ten dotyčný ještě rozmyslí :-)
Odpovědět
@aimirin Takovéhle věci jsou občas k něčemu dobrý, třeba nakonec budeš mít někoho, kdo ti sedne ještě víc! A těch 9 hodin je fakt hodně...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,některý lidi jsou fakt divný,kámoška dneska přišla s tím " co když se rozejdete, co budete s těmi věcmi na svatbu dělat?" a já jí říkám, že se to teda fakt nestane a ona že se zná lidi,co o tom taky neuvažovali a stalo se to. Ale mně to fakt ani nenapadlo
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, taky se mi to občas stane, že se mě někdo takhle blbě zeptá...je smutný, že než aby člověk přemýšlel, jak případné vztahové nešvary vyřešit a překážky překonat, tak přemýšlí, co bude dělat, až se rozejdou... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já prostě takový lidi nechápu
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jejda to je teda divná kamarádka... normální kamarádka by se radovala a těšila se, že se blíží veselka... ale tohle??? raději to vubec neřeš... hlavně se tím netrap...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 No právě,já to taky nechápu,ale prostě to neřeším,nejsme si nějak důvěrné nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jej to je mi líto... určitě seženeš někoho kvalitního... ale je děs jak se fotografové hodní za penězi... já chvápu, že mjaí víc peněz z někoho komu udělají celou svatbu...ale o tom by to být nemělo... však i ti co mají kratší svatbu mají nárok na kvalitního fotografa... je to škoda.. já mám naštěstí zamluvenou fotografku... bude to na celý den za 5000 + 1000 na benzín.. nebo přijede až z Brna a ještě jí zaplatím noc v hotelu... aby tady byla od rána... není to profláklá super fotografka... ale fotí nádherně.. má super nápady... a je to kamarádka... takže se těším... a věřím... a ona je taky ráda, že nás bude fotit...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta víš co si říkám já když někdo je takový ??? když někdo je zlý nebo jedovatý nebo nepřejícný, nespravedlivý nebo falešný atd... prostě si říkám.. díky za to že taková nejsem já.... řekni si to taky a bude ti lépe... a na ni se vykašli.. takových nepřejícných lidí je dneska na každém kroku deset... bohužel... závist... to je jen závist nic víc.... mysli raději na ty, kteří to s tebou hezky prožívají.. přejou ti... a jsou prostě v pohodě... :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 To máš super,že máš zamluvenou fotografku,já tak částečně tayk,bude nás fotit kamarádka a ještě jsme chtěli hlavního fotografa,s tím jsme tak napůl domluveni taky,snad to vyjde
Odpovědět
Nj uvidím no...buď bude mít volno jindy v září nebo na to kašlu a jdu do Alasseura
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no spíš nevím kdo mne bude točit na kameru....snad někoho ne moc drahého najdu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@punk no v to doufám,můj říká,že si to nesmím tak brat,ale to nějak nejde @stastnanevesta no já si někdy říkám,že sme tu svatbu neměli posouvat a pak vidím jako dneska fotky ze svateb co byli včera a už bych šla k oltáři......jo ta tvá kamarádka s tou otázkou je divná... Jinak dneska jsem dostala krásný papírek s vyznáním lásky a večer se jdeme líbat pod třešeň a drahý mi slíbil,že bude recitovat první máj jako loni (jsem zvědavá jestli umí víc než jednu sloku)...jinak v práci je to ]-(
Odpovědět
@aimirin jéé, to je škoda.. Ale holky zas mají pravdu v tom, že něco špatného je vždy pro něco dobré. Takže třeba teď fakt vybereš ještě líp ;-) tak hlavně přeju už více štěstí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor To je krásné :-) my už máme třešňový polibek za sebou a jdeme obědvat. ani mě nemluv,taky bych šla k oltáři hned,ten svatební pochod na ten klavír byl náádherný :-) že sis ještě nezměnila termín svatby? @sylvestra2 já snad vizážistku mám taky,ale ještě nezamluvenou.spíš řeším kadeřnici,protože kadeřnictví,kam jsem chodila,zrušili,tak musím hledat něco jiného.ale času dost.teď v květnu se tu kousek od nás bude otvírat nové,tak to třeba zkusím :-) jinak ve středu si konečně jdu pro ty myšky na auta,tak se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak polibek pod roskvetlým stromem (myslím,že to byla jabloň)jsme zvládli už v nekřesťanskou hodinu v 7 ráno!!! Než jsem odjela do práce, ale byl sladký a NEUSCHNU :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta teď nevím jak to s tím termínem myslíš.... @olinkak tak to se máš,já si budu muset počkat,až půjdu z rachoty,dneska hnus šla bych dom hned...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, taky bych se vdávala klíďo hned :-D, ale zase to čekání je takové napínavé, člověk se může o to dýl těšit :-D :-D A může víc věcí pořádně promislet a poshánět...Jo a stejně to letí, se člověk ani neotočil a měsíc v tahu, nezdá se ti?? ;-)
Odpovědět
@olinkak taky se chystáme na pusu pod stromem, už se těšim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Psalas tady,že svatba bude letos v prosinci a máš v profilu pořád březen 2012 :-) @olinkak Ani m nemluv,letí to docela dost,čekání je to pěkné,ale prostě už bych chtěla aspoň příští rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jo aha,já jsem dneska úplně mimo v praci se mi všechno se.e... ]-( jinak změním termín až bude jistý a navíc čekám až tam bude číslo 300 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor @petrajavor Ahojka, no já jsem taky v práci a už jsem otrávená jako šváb....Chtěla bych už domů za drahým do pelíšku a nechat se rozmazlovat...Tady je to nekonečné a wifi je na .... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p furt to padá, napíšu to a už se mi to odpojí jako běs...to je kvalita..já už chci domů :-( Ještě 4 hodiny...fuj tajbl :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to se máš,jdeš domů dřív než já...jinak mě se to tu celé s... ]-( internet naštěstí funguje ať se ani neopovažuje spadnout,bo to rozkopu....sem měla tak krásnou náladu,romantickou a svatební a mám prd...co sem začala počítat,ještě mi nic nevyšlo...a to mě čekají ještě 4dny a po těch 7 už toho mám plné brýle :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @stastnanevesta Já už čekání nijak neřeším "nejdůležitější" část už mám doma :-D :-D A strašně se těším na den D a jsem i ráda, že je tak daleko, protože až "bude po všem" tak na co se budeme těšit...čím dýl se budeme těšit tím líp :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdo uvažujete o čokoládových fontánách tak našla jsem web kde je jich hodně jsou krásné za super ceny super ceny i za čokolády do fontány... fakt superrr zvažuju že koupím ještě jednu a budu mít i mléčnou i bud bílou nebo s příchutí.... mají tam všeho hodněěě http://www.pronajemfontan.cz/cokolado...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak to úplně chápu, já už jsem myslela, že stím taky šlahnu, můj noťásek za to nemůže, ale ta debilní wifi!!! Ještě když jsme připojení 3, tak je to teprve síla....Slabý signál skoro žádný a pak bác, než to dopíšu a odešlu...je to k vzteku!!! No ještě 3,5h ....Tak jak budu tady kecat a ještě mi to 3x spadne tak bude 18 ani nebudu vědět jak...Doufám, že nejpřijde moc prudičů, dokáží pokazit náladu a to těžce !!! Hůř než špatné výsledky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jj a ne jen jednu, pořádně si to pojisti, alespoň třema, když už tak už :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no já dneska až do 20 sem si říkala že bude klid,všechno teď bude hotové a prd...borec tu prudí,tak nemám hotovej úklid,teď počítám invent. a do toho spotřebu zboží :-p sklad hotovej teď ještě lednička...se mě fakt jako chce...a zítra zase poker ;-) drahý tu taky s obídkem od tchýně ještě nebyl...musím ho poslat do lidlu na čokoladu jinak mi slezou aj vlasy dneska :-S ]-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak a copak děláš za práci, že jsi v neděli v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, též jsem teď měla prudiče, nejlepší je takový, co sedí 2 h a pak dá za 5Kč to mě berou všichni čerti!!! Mám toho už dnes až až....a zítra na novo!!! Ale tedy vkuse 7 dní bych si teda asi hodila... :-S :-S :-p :-p ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?