Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor ne, to rozhodně ne :-D královská svatba byla sice hezká, ale šaty se mi líbily jen pro tuto událost, normálně bych si je asi nevzala.. a navíc já bych v takovýchto šatech vypadala tak matrónovitě, až hrůza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no já bych asi taky byla víc široká jak dlouhá...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor hi hi hi, tak držím palečky, aby měl drahý pravdu :-) :-D :-D A pak šup sem s novinkama, ať máme důvod slavit s tebou:-) A chápu, že to čekání je hrozné...To mě čeká až po svatbě :-) :-D
Odpovědět
@petrajavor právě :-D oni taky říkali, že se dost Kate zhubla, právě tím stresem atd... ty šaty fakt podtrhovala ona, než naopak.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to máš pravdu... @olinkak to čekání je přímo úmorné,dneska za mnou byla mamina a kámošky na kávičku,nahodily tohle téma a já se musela smát...jelikož oni nic neví...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,královská svatba se mi líbila,bylo to pěkné a dojemné :-) my dneska tak trochu slavili,zítra máme rok od zasnoubení a jedeme na svatbu do Lysic se podívat, strašně se na to těšíme,jsme zvědaví,jaké to bude a já už vidím,že se mi odtamtud nebude chtít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zas uvažuju o svatební agentuře, znáte agenturu Originel?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím při večeru.... dneska jsem očekávala poštáka s fontánou ale nic... tak v pondělí....snad... dneska jsem si vybrala i náhrdelník.... moc krásný... :-)
Odpovědět
@sylvestra2 ahooj :-) a kde jsi vybrala náhrdelník? máš někde fotku? :-) já asi žádný mít nebudu, protože mám dost výrazné náušnice.. a o té fontánce taky uvažujeme, můžu se zeptat, na kolik tě vyšla? akorát se bojím, že si od ní zašpiním šaty, jsem čuně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ náhrdelmíkm ntady ten... a objednala jsem to tady na bazaru beremku... 450+50 pošta... a fontánka mne vyšla na 860 i s poštou na MMb... už mám zaplaceno jen čekám, až dojde... zvažuji koupit ještě jednu že bude jedno na mléčnou a jedno na bílou... pak to prodám a jednu nechám dětem na akce.. že se zašpiním jsem taky řešila.. hůavně i to, že děti skypou ubrus ale to vyřešíme papírovým bílým ubrusem na klasickém ubrusu takže když se skype vymění se... dneska jsou i hezké jednorázové ubrusy...
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ jinak k tomuhle náhrdelníku už mám objednán i náramek stejný... jne dvouřadý,... a sháním k tomu náušnice...
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny.. budete chodit před svatbou na solárko.?? 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sylvestra2 ahoj, tak miláček dneska navrhnul, že můžeme použít svatební agenturu a možná bych tak byla víc v klidu. taky se mi ozvala velice dobrá vizážistka. na neděli máme objednanou kytku pro mámu a zítra skočím pro láhev pro tátu. ofiko žádačka se blíží 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak to je super... mítn agenturu je bezva... u nás taky je jedna kousek.. vím že je schopná...velmi....ale chci si nhdoně věcí nudělat sama, tak by to asi nebylo to nej... ale je to pomoc .. mají nápady většinou dobré... určitě si to hezky užiješ.... to ti moc přeju... a je superrr že už bude žádačkaaa užíj si to hezky... jsem zvědavá, až napíšeš jak to dopadlo... :-) :-) :-)
Odpovědět
@sylvestra2 ten je krásný, miluju třpytivé věci :-) tak to je parádní cena za tu fontánu, já jsem viděla i takovou, která je na jedné straně na bílou a na druhé na tmavou čokoládu.. já bílou čokoládu ráda nemám, ale přítel zase jo, tak uvažuju, že bychom pořídili tuhle.. a s tím solárkem nevím, moc se mi za to nechce vyhazovat peníze a ani to nebude asi moc zdravé :-) budu spoléhat na to, že se do konce června opálím aspoň trochu na normálím sluníčku :-) ty máš solárko v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ já právě taky koukala na tu pulenou fontánu... je to moc krásné jak je to napul... jenže je o mnoho drahší.... dokonce více drahší než koupit dvě levnější... a přitom si myslím , že ta levnější splní stejný účel... takže jsem zvolila tuhle... já taky moc bílou nemusím.. kousek a dost... příjde mi o dost sladší... ale pro efekt.. když už tak už ha haaa když tmavou tak i světlou to bude vypadat super... i když se přiznám, že to nebude nikdo moc jíst kdo ví... bude všeho dost... no uvidímeee.... s tou světlou se doma ještě domluvíme... tmavá je jistá... stejně chcem tu fontánku nejprve vyzkoušet... no tak solárko není nejzdravější to je jasné... ale hlavně ne pro ty co chodí fakt často... a dlouho... ale takov opálení před svatbou stačí jen zlehka... první týden 3x a další tři týdny jen 2x týdně.. to určo neublíží... a barvička bude hezká...... my máme svatbu na začátku června.. myslím že se asi opálit nestihnu... hlavně ten dekolt a ramena a ruce.. je třeba... obličej a krk... mám solárko určitě v plánu... u minulé svatby jsem špla taky a cítila jsem se hezky v šatech... a modelky jsou většinou taky snědší.. proto na nich šaty krásně vyniknout..
Odpovědět
@sylvestra2 no právě ta cena.. nechce se mi za to dávat tolik peněz, když nevím, jestli to vůbec bude někdo jíst :-D jako nad tím solárkem taky celkem uvažuju, ty šaty určitě líp vyniknou na opáleném těle.. já se opaluju celkem dobře, minulý týden jak bylo hezky, tak jsem se učila venku a chytla jsem už i celkem hezkou barvu, tak uvidím, jak to bude vypadat příští rok :-) jinak jsem četla, že si chceš vyrábět spoustu věcí sama, to já taky a už se na to těším :-) a co všechno máš v plánu vyrábět? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 díky, po žádačce napíšu určitě :-) já jsem se do toho taky položila, ale využít zkušené pomoci není na škodu :-) doufám, že pokud se rozhodneme pro koordinátorku, přijde s výhodnými tipy. nevidím právě žádné reference na tu, co by mě zajímala, tak asi projedu aspoň vlákno týkající se agentur v Brně. opálení bych určitě trochu chtěla, asi nějaký nástřik.. solárko už ne. hlavně to nepřehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ no jelikož já si myslím že jsem celkem zručná... doma vyrábím lidem co si řeknou vyrábím dorty z ručníků... nebo kočárky a košíky z plínek jednorázových... nebo ruzné kytice... uzeninové a jakékoli originální co si kdo řekne... tak myslím že i tohle zvládnu.... chci si udělat květiny na stul.... květiny na auto... vývazky a oznámení... napeču si i cukroví.... a chci si udělat i sama svatební kytku.... chodím nakupovat do velkoskladu květin... jak dělám ty kvítka... a už jsem se tam s paní bavila že v červnu uvidíme co bude možné sehnat fialkové... a když tak si chci letos jedno kvítko udělat nanečisto... at vím zda to dám.... jinak z dekoru jsem si naobjednala už hromadu věcí na zdobení... na výrobu... a ještě zajedu tady u nás v Ově do jednoho obchodu nakoupit zbytek a pak začnu tvořit a uvidímeeee jak to pujde...
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no je možné, že některé věci ti agentura sežene levněji... ale zas ona si vezme za to takže se to vyrovná... a nemáte někdy u vás svatební veletrh?? u nás je každý rok v březnu... letos jsem nešla... ještě se o svatbě nevědělo... příště pujdu... a dělám nehty jedné kadeřnici, která dělala na svatebním veletrhu účesy, takže spolu už pomalu něco diskutujem.... jinak na veletrhu většinou člověk sežene krásné věci levněji... jinak ten nástřik si určitě předem zkus... jak to na tebe sedne a zda tam kde pujdeš to dělají kvalitně... protože tam jde hlavně o to jak je dobrá ta která nástřik provádí... protože musí správně zvolit barvu a dobře rovnoměrně natříkat.. jinak muže být problém... ale když to předem zkusíš, tak uvidíš... jak jsi spokojená.... já se nebojím solárka za tak krátkou dobu... kdysi jsem chodila dost.. ted už nechci.. spíš jen před tou svatbou... nejhorší to je pro ty co chodí často a dlouho a smaží se do černa --- vubec jim nedochází, že je to už hnusné ta barva...když to přeženou...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 na veletrhu jsem ještě nebyla, protože dřív mě to nezajímalo, tak si musím počkat do začátku příštího roku a uvidím. nedochází, viděla jsem fotky známé ze svatby a byla jsem v šoku. rysy v obličeji nebyly na fotce rozeznatelné, jak byla opálená a k čistě bílým šatům to vypadalo i dost vulgárně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jo přesně prostě žena musí znát taky míru opálení... aby nevypadala hrozně... stačí jen jemně a ne hned do černa... jak se říká... někdy méně je více... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc nevěsty... přeji hezký víkend... :-) :-) :-)
Odpovědět
Holky já teda v solárku nikdy nebyla a ani po tom netoužím, opravdu nesnáším to žluté opálení, vypadá to strašně!
Odpovědět
@ivet1987 Mně se to líbí, ale zkus poslat ještě nějaké fotky, ať můžeme porovnat, co Ti sluší nejvíc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co máte nového? Já už udělala ve fotolabu svatební oznámení, i když nebude ve stejné barvě do které ladím výzdobu. Ale bohužel růžová se vůbec nehodila do toho co jsem chtěla, ale tak co, mě se to líbí i příteli :-) jen začínám být trošku zoufalá, nevím co všechno mám chtít na výzdobu. Vidím tu tolik inspirace, že už nevím co se mi víc líbilo. Tolik šikovný a zručných nevěst tu je, kdybych si troufla, taky bych něco vyrobila :-| Přemýšlím o mašlích na žiclích alespon, ale nevím kde mám to jít koupit, jestli do galanterie a nebo do nějakého textilu s látkama. pak se to dá koupit na netu, ale zajimala by mě cena v kamenném obchodě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko kočky,tak já opět makám a kolem asi před 20min projela první svatba :-) i slza mi ukápla ;-( jinak to je jediná výhoda oken na hlavní cestu,jsem zvědavá kolik jich dneska ještě bude...
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 na mašle je nejlepší si kupit organzu a pak ji kolem židlí ovázat a udělat mašli,ono to výjde asi cenově líp než kupovat mašle hotové ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 rozhodně ne. Já jsem nějak na tu přirozenost, takže pokud se přes léto neopálim nějak venku při sekání trávy nebo koupání, tak to rozhodně nebudu nikde dohánět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Joo to jsem taky měla namysli, ale kde ty organzy koupit, viděla jsem je na netu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?