Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor Ahojky, tak jak to jde? :) Dloooouho jsem tady nebyla - mám teď plnou hlavu plánování nového bytu, vypadá to totiž, že se budeme stěhovat už do dvou měsíců!!! Jupí!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jako jak jestli tam něco nafotím? :-D Jako jen si to tam vyfotím jak to tam vypadá, ale producírovat a pózovat asi nebudu :-D Ale tak uvidíme :-) už se těším. Za dva týdny jedeme na výročí na víkend na Šumavu, a potom teda musíme na Janohrad :-) @janina_sun No tak to já si běžně vařím v 22 hodin, když je hlad, tak je hlad, tomu neporučíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk tak to je super,to gratuluju...ty jo,sem ráda,že my se stěhovat nebudeme :-) jinak asi jsme vybrali dort,teda není to jisté...změnili jsme datum svatby (ještě zjišťujeme zda nás oddají) takže se asi budu vdávat letos :-) a co ty,co byteček a svatba?
Odpovědět
@petrajavor Už letos, jo?? Pane jo!!!! :) Závidím... :) ale zase vzhledem k tomu, že budeme ten byt rekonstruovat, nezbyly by letos na svatbu penízky :-( A který termín jste vybrali?? Já jinak pořád čekám, až mi lodí z Floridy dorazí ubrousky :-D , mám část svíček (musela jsem je objednat, protože tu kolekci stáhli z prodeje, tak na poslední chvíli... :-) ) no a teď se chystám v IKEA pořídit zbytek - vázy, polštářky, kamínky. :-) A co vy? Jak to jde s přesunováním na letošek? Co šatičky a tak?
Odpovědět
@aimirin No já zrovna včera měla k obědu taky pizzu :-D Ale to proto, že jsem byla pracovně mimo, jinak si obědy poctivě nosím v krabičce :-p :-D :-D Mně taky nejde o váhu, ale o cm, teď jsem zhubla asi jen 2 kila, ale na cm už dost. U mě to fakt je jen o pohybu.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ ne myslela jsem fakt luxusní... prostě máš vymyšlené věci, ke kterým by se takové postavičky ani nehodily... :)) no když se tak zamyslím myslím že by se nehodily skoro nikam,, určitě ne na hlavní dort... pokud by to bylo levnější... tak já bych to asi brala... ale určitě ne na hlavním dortu... @petrajavor no já mám velké dilema... mám vybrané šaty\ taky z netu... ale je možné si je jet zkusit do brna.. což je docela daleko.. tak uvidíme jak se rozhodnem...ale jsou to šaty kde je korzet zvlášt a sukně zvlášt a myslím že to by šlo... chápu jak to myslíš... ale stejně jsou každé šaty jinak šité.. no jo je to těžko.. kdysi se jen pujčovaly a vše se to zkusilo, dneska lákají na nové levnější... já při první svatbě měla šaty pujčené za 7500 na tři dny... ted mi příjde mnohem lepší mít šaty koupené... za 5000 a zustanou mi... taky se trochu bojím to koupit jen tak...ale jsou nádherné a u nás v Ostravě jsem je nikde neviděla ani v salonech nikde... chjoooo švagrová si normálně koupila šaty jen se poměřila a padly jí super... a mnoho dalších známých... chjooo ještě uvidíme.. možná že si fakt zajedem do Brna je přímo zkusit a objednat...
Odpovědět
Profilova fotka
@punk no jelikož došli špatné výsledky od doktora,tak se snažíme o miminko a posunuli jsme termín na 30.12. to má můj svátek :-) Jinak jsme i zmenšili svatbu a jsem ráda,že nic z těch věcí co teď kupuješ nic nepotřebuju...všechno nám půjčí :-) Jinak šatičky mám vybrané dvoje jedny těhu a druhé netěhotenské... :-)
Odpovědět
@punk Ahojky, a kde byteček bude?:-) Gratuluju! U mě nic novýho, akorát se z nějakých Irů blbečků snažím vytřískat náušnice, co jsem po netu koupila. Prachy si samozřejmě vzali :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@punk na iDěsu je online-zpravodajství :-) @ivet1987 tak aspoň Janohrad, ať můžeme kouknout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 pokud sis zkoušela aspoň podobný střih tak to jde..jinak bych to neriskovala...a do Brna je to sice kus,ale je to lepší než aby pak mít doma šaty,které nesedí a být z nich nešťastná,protože svatební šaty se špatně upravují a někdy úprava pak vyjde dráž než šaty...jinak je fakt,že je lepší mít doma šaty,které jsou jen tvoje...já si taky nechávám šaty šít...jinak šaty jsou sice šité každé trochu jiné,ale když je střih podobný velké rozdíly tam nejsou...
Odpovědět
Já si chci taky nechat šaty šít, ale určitě si půjdu vyzkoušet podobný styl, abych věděla, jestli mi vůbec padnou. Bez vyzkoušení byh to fakt neriskovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no je to fak... no přece jen je času dost musím do nich pořádně zhubnout, tak třeba je do té doby budou někde tady mít... a když tak si uděláme výlet to Brna zkusím a hned si tam poměří Sabinku... a bude to.. a nemyslíš si třeba, že by ty šaty byly nějak šmejdsky udělané? nějaký nekvalitní matroš nebo tak??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor jinak při prvné svatbě jsem měla korzetové šaty a byly super... asi bych nešla do jiných... kdybych měla 50 kilo tak asi jo ale takhle ne.. korzetové jsou pro mne lepší... minule jsem si zkoušela víc jak 50 šatu... a vrátila jsem se k prvním které jsem zkoušela korzetovým... tak teď vybírám opět automaticky korzetové
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 tak člověk nemůže čekat,že příjdou kvalitní látky za málo peněz,látky jsou drahé kor na svatební šaty...proto si třeba nechávám šaty šít u nás,látky si sama vyberu a osahám,což je fajn...a když už jsou látky kvalitní tak může být chyba pi šití...i když je prodejce odzkoušený člověk nemá nikdy jistotu...navíc svatební šaty jsou jedny z nejsložitějších na šití....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím všechny budoucí nevěsty...:-) My se shodli na dubnu..Přítel by klidně i za půl roku, ale nějak nevidím důvod kam spěchat a tak jsme to nechali na duben...:-) času dost na vše a tak si můžu v klidu vše promyslet a vymyslet..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz ahoj, letošní duben naznačuje, že to je dobrá volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No kdyby bylo za rok takové počasi jako letos nevadilo by mi to ..:-) Bylo by to fajn..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz taky si to v těchto dnech často říkám. my máme květen a chtěla jsem kvetoucí stromy, tak uvidíme :-N už máte místo?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Květen je moc fajn, ale já jsem pověrčivá, takže u nás duben vyhrál..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz Vítej mezi námi! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Děkuji, jen jak tak koukám, je toho tolik co je potřeba zařídit, že se začínám bát....A jelikož u nás malá svatba nehrozí bude to asi pěknýýý hukot...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz měla jsem ze začátku stejný pocit, ale jak jsem tady s holkama, tak to ze mě najednou tak spadlo...protože se tu můžu podělit o obavy, holky poradí, pošlou inspiraci a tak nějak to tady prostě sdílíme spolu a jak se říká "sdílená starost, poloviční starost", takže člověk tu pochytí co a jak...a pak se ta obava trochu zmírní :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne :-) :-) :-) Pro mě po včerrejšku rozhodně je !!! :-) :-) S radostí musím konstatovat šaty jsou doma !!! A byly mnohem krásnější než na fotce!!! Prostě to byly ONY a teda hlavně musím říct, že jsem se v nich úplně báječně cítila, přesně jak mi říkala Peťka, jako princezna :-) vím, že to není zrovna moc obvyklé, mít na svatebních šatech černou, ale já se prostě zamilovala a teď už je mám doma a budou na mě rok čekat...Já bych v nich nejraděj hned někam vyrazila. Šak jsem také drahému na spáteční cestě říkala, že šaty už mám, tak se můžu vdávat klidně hned :-) :-) :-) Jenom se usmíval:-) a hlavně byl šťastný se mnou, ještě jsme si udělali výlet na Karlovu studánku, krásně svítilo sluníčko, prostě paráda. Jo a fotky dělal drahý a pomáhal paní v salonu držet křížky na mé šněrovačce, šaty na mě viděl asi 5 min. udělal ty fotky a šel si do cukrárny na něco dobrýho :-) :-) :-) Prostě po 8mi letém vztahu, už to všechno člověk vidí trochu jinak :-) Ujeli jsme nějakých 280km, ale stálo to za to!!! Nádherný výlet se šťastným koncem...Jen jsem se svámi o to chtěla podělit :-) :-) :-) Přála bych si, aby vám všem to všechno probíhalo také tak hladce... :-) :-)(A pro sebe doufám, že všechno bude i dál O.K. :-) :-)klepu na zuby, ty nezhoří :-))
Odpovědět
@xpila přesně, naprostej souhlas :-)
Odpovědět
@aimirin to ty jsi psala, že by si chtěla na video objednat Čulíka, viď??? Už si mu psala?
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Olinko, to moc gratulujuuuu !! všechny jsme tu na Tebe netrpělivě čekaly ! ;-) Mám radost, že se zadařilo!!! Musí to být super pocit...a Karlova Studánka, tam je nádherně, takže věřím, že těch 280 km bylo pro dobrou věc :-)
Odpovědět
@olinkak Musím Ti říct, že když jsem četla, co jsi napsala, tak jsem se začala z ničeho nic usmívat :-D :-D :-D @hannnahs Ještě jsem se dívala na tu Madoru, že bychom si třeba udělali výlet do Mikulova, tak uvidím, jak to nakonec dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Jo a to jsem ještě zapomněla říct jeden špíček, paní v salónu mou drahou polovičku nazvala mým bratrem :-) :-) Jestli by jí pan bratr mohl jít trošku vypomoct a držet křížky :-) Což mě na úvod docela dost pobavilo :-) A pak otázka a vám nevadí, že vás uvidí(když jsem vysvětlila, že to není bratr, ale budoucí ženich)??? Já mám za to, že za rok, těch 5min. co mě viděl zapomene, jak jsem vůbec vypadala, fotky mám jen já :-) :-), tak po roce to pro něj bude stejně milé překvapení :-) :-) Teda doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Moc děkuji, nenapínala jsem úmyslně, jen jsem včera byla tak ucaprtaná, že jsem po příjezdu něco zhltla a skočila do peřin :-) :-) Děkuji, že to prožíváte se mnou, ta radost z toho se mi díky vámi 1000x násobí !!! :-) :-) :-)
Odpovědět
@xpila no co jsem zatím viděla ty různé fotky z Madory, tak opravdu šijí moc pěkně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?