Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku ahojky vítej...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku, @kalkulka vítejte mezi námi :) jinak jak jste se tu bavily o dortech, tak mně se moc líbí ten fialkový, co mám v albu...v horním patře jeden velký ovál, jinak malé minidortíky...je to praktické a nebude se muset pořád krájet...jen to horní patro a pak si každý vezme dle svého :-) Milujeme marcipán, tak bude dort potažený marcipánem a uvnitř asi nějaký čokoládový krém....o náplni ještě uvažuji...ale "vnějšek" je celkem rozhodnutý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jo dneska jsem viděla v albu žluťáskovi tvé svatební figurky,slečna je koupila v KIKu určitě za pár kaček..ale nevím kdy tam tu akci měli...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor juuu, no vidíš...u nás je taky KIK, tak to se tam asi zajdu mrknout :) Moc děkuju za tip !!! :)
Odpovědět
@lennii Přesně!!! Krom toho moje rodina na sladké vůbec není... V restauraci, kde to budeme mít, ale dělají výborný cheesecake, takže si ho od nich nechám udělat a komu se to nebude líbit, má smůlu. Jako dezert pak plánujeme plněná pečená jablka - takže taky nic extra sladkého. Jestli tam bude nějaký závislák na sladké, tak bude mít smolíčka :) :-D
Odpovědět
@sarriku Ahoj a vítej... :)
Odpovědět
@carpatia Ahoj všechny,tak já taky plánuju.Koukám,že s chlapama to máte všechny stejné. :-D Ale přípravy se nesmějí oddalovat!! Chci,aby všechno klaplo na 1.Přítel může říkat co chce... x-) píšeš,že máš vyhraněný vkus.Tak se zkus podívat na fotografa radim kulhánek. Jsou to velmi osobité fotky a já si ho už zajednala.
Odpovědět
Profilova fotka
@klaraklara1 taky Tě vítám :)) no super, ten Radim Kulhánek vypadá taky skvěle - tedy fotky :-D Děkuji za tip :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny , tak konečně nás čeká zvrat ,dostala jsem novou práci ve firmě pro kterou jezdí přítel s kamionem, budeme se stěhovat, budeme více spolu a bude víc času na plánování, i když je to u nás víceméně jasné , ale přeci jen jsme si řekli, že nekteré body pozměníme, přeci jen jsme o něco chytřejší a vážně to má něco do sebe plánovat svatbu na podruhé , i když ty nervy na začátku zato určitě nestojí ;-) Takže jsme změnili už místo hostiny a i fotografa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Tak to je spousta změn! :) gratuluji a držím palce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Také vítám nové nevěsty. Co se dortíku týče, také bych chtěla nějaké lehčí náplně, přece jen v červnu už může být dost horko a asi každé patro jiné. Jinak my určitě budeme mít koláčky (to asi upečou maminky) a něco drobného na zobání a do výslužek, ale tam jsem fakt zvědavá, jak odhadnu množství. To budu muset přečíst příslušné diskuse, až začne být aktuální doba objednávání.
Odpovědět
Irové nepíšou! Nevím, mám-li se děsit nebo ne, maj moje prachy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin Možná bych se lehce znepokojovala, ale dej tomu čas
Odpovědět
@jipe no už se tu nervozně potím, jak jim napíšu cosi od plic a budu vyhrožovat, že je udám. Zatím se ale držím, třeba to pošlou.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vypadám aspoň trochu normálně? http://www.beremese.cz/fotoblog/ivet1... Pořád jsem chtěla jen obyčejné šaty, ale tak nějak mi připadá že to není ono. Jsem totiž malá a drobná, tak myslím že nějaké zdobení a krajky a nadýchané... že bych se v tom ztratila. Ještě bude závoj a korzet se nahoře upraví od podpaží co vede za krk, ale prostě nevím no :-D Asi si nakonec pořídím přece jen nějaké princeznovské šaty a bude :-) Jo a odmyslete si můj ksicht na fotce :-D
Odpovědět
@ivet1987 Musíš se v tom dobře cítit.Myslím,že je to OK. I ksycht (jak píšeš) je vpořádku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klaraklara1 Což o to, připadala jsem si v tom hezky, ale vy tady všichni máte tááák krásné šaty že si připadám jak chudá příbuzná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Nejsou špatné, ale taky se mi zdá, že to není úplně ono. Záleží, jak se v nich cítíš ty, kdyby nebyly bílé, jsou to spíš plesovky. Zkus vyzkoušet ještě něco a uvidíš, co ti bude vyhovovat nejlépe.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Brát si na sebe "šlehačku" jen proto, že to mají všichni, by určitě nebyl dobrý nápad a jako chudá příbuzná si určitě připadat nemusíš. Pokud jsi si připadala hezky je to ok, pokud zkusíš ještě jiné, třeba si budeš připadat ještě lépe a třeba taky ne.
Odpovědět
@jipe to je fakt.V jiné barvě by to bylo jako na ples.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun není zač ;-) @klaraklara1 vítej a hezké plánování... :-) @hannyy tak to je fajn,gratuluju @aimirin slečna začíná být na pár facek,drž se a třeba brzo napíše... @ivet1987 mě osobně nepříjdou hrozné..není to teda můj styl,ale myslím si,že je to o tom jak se v nich cítíš ty...je to tvůj den...
Odpovědět
@ivet1987 mně se na těch šatech hodně nelíbí ten šev vepředu (nebo co to tam je, možná jsem jen slepá). To je co, toto? =-) A taky korzet se mi zdá málo vyztužený, pod prsama se ti úplně zařezává (ale to dělá hodně šatů to je fakt). Ještě bych se podívala někde. Jinak že jsou jednoduché, to mi nevadí, mně se to líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Jo to je šev, tak sukně je taková :-( No jako asi budu shánět ještě jinde no :-) Jestli se zařezává pod prsama nevím, je to bez podprsenky a asi jsem si to možná jen mos utahla :-D Děkuji všem za názory :-)) Já si původně představovala možná něco jiného, tak prostě budu shánět dál, možná si nechám ušít šaty. Ale nechejte si ušít šaty když nevíte jak v tom budete vypadat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 zkus zajít do pár půjčoven tam zkoušej a foť to při rozhodování pomůže ;-)
Odpovědět
@ivet1987 jj zkus obejít půjčovny a uvidíš. Ale podle mě máš krásnou postavu, tak co bys vypadala v něčem blbě?:-)) Já si šaty nechám šít...
Odpovědět
No tak jsem holky vyměkla, už mě to s těma Irama nebaví...napsala jsem jim, ať mě okamžitě kontaktujou nebo vrátěj prachy. Jinak kontaktuju komisaře EU pro ČR...nebo tak něco. :-D To jsem si teda vycucla z prstu, ale ať si nemyslej, že si se mnou můžou zaqhrávat. Myslím si, že už mi stejně nic nepošlou, tak ať vrátěj prachy a koupím ty naušnice jinde no
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No děkuju :-) Asi si taky nechám nakonec ušít nějaké krááásné :) Díky moc holky, časem vyrazím do salonů zkoušet :-D Naštěstí ještě čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 myslím, že máš hezkou postavu a mohla by sis dovolit mnohem odvážnější šaty...odvážnější myslím v tom smyslu, že tyhle mi na Tobě přijdou až moc obyčejné...zkus jich vyzkoušet víc, obejít pár půjčoven, zkusit různé střihy. Vše si nafoť (pokud to půjde - v některých půjčovnách to nedovolují), to při výběru hodně pomůže a podle toho, co Ti bude nejvíc sedět a v čem se budeš cítit nejlépe, tak podle toho bych si pak nechala ušít ty svoje na míru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěsty... nestíhám dočítat, tu chvíli co mi děti dají klid to nedávám... tak aspon kousek... @ivet1987 mi se ty šaty líbí... máš krásný pas tak ti sednou... jen mi se nelíbí ty rukavičky... spíš bych volila nějaký hezká náramek .. něco na krk a připadl by mi tomu hezký závoj... ale to je otázka vkusu.. a každý má jiný... je třeba zkoušet a v čem se budeš cítit dobře to ber... @aimirin jasné pěkně do nich,... deržím pěsti.. hlavně at ti to vrátí...... holky chtěla jsem na svatbu holubice... a včera jsem se před jednou zákaznicí zmínila..a ona mi pravděpodobně sežene.... takže to bude nádheraaa. jak výjdeme ze zámku... tak na nás budou čekat dvě holubičky v klícce... a my je vytáhnem a pustíme.. jupíííí jen sehnat nějakou hezkou klícku...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs hm, toho jsem se bála no, hold za služby se musí platit:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?