Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jj, taky doufám :-) :-) kdybych čirou náhodou ještě zhubla :-) :-) pokus o ftip :-D :-D Spíš si myslím, že budu mít opačný trend :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak já už mám všechno promyšlené,teď to "jen" sháním...jenže jak furt kukám na všechny ty věci nevím nevím :-p je toho moc... @aimirin to máš pravdu
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jo a některé věci co chci nejdou sehnat, nevíš náhodou, kde bych sehnala tyto srdíčka co mám na fotce...už jsem to zadávala ve vše možných tvarech a nejde to sehnat...A já je tak chci!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no a na fler.cz nejsou??? nač vlastně jsou? jinak na fleru mám kontakt na holku z Napa ta by ti je mohla vyrobit...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No já bych řekla, že nemají konkrétní využití, jen se mi líbí, jak dotváří tu dekoraci...prostě tak bych to chtěla mít nazdobené a ty srdíčka jsou krásné...Kdyby mi je někdo vyrobil, bylo by to super..je to z umělé hmoty myslím...Mrknu na ty stránky..ty jsem ještě neobjevila... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak pošlu ti profil slečny do IP a pošli jí fotku a napiš jí co bys a kolik bys toho chtěla a za kolik by ti to udělala
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Mozna nekoho s plotrem, mozna bych i vedela
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Děkuji jsi hodná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d :-) :-) :-) Tak sem s tím :-) :-) Já bych to udělala i sama, kdybych věděla jak na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak nemáš zač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) ten trik s dortem bych zkusila, jestli si na to vzpomenu. řeknu, že je na oslavu, ale zatajím svatbu. pokud nejsou zásadní rozdíly v surovinách, nechápu takový rozdíl v ceně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika já jo,jsou to zloději,jako svatební dorty se pečou stejně jako ty normální..ten rozdíl chápu,když je větší,ale když jsou stejné,tak je to zlodějina,fuj ]-( Jinak máte přehled jaký byste chtěli dort a kolik tak stoji?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak mě napadá a co závoj?? Jaký?? Krátký dlouhý....Jsem nad tím nepřemýšlela??Co vy preferujete??
Odpovědět
@olinkak žádný :-D Ale jinak se mi moc líbí takový ten dlouhý až na zem. A nelíbí se mi ten krátký, co trčí dole z drdolu
Odpovědět
Profilova fotka
já chci ten čokoládový žebrovaný, co mám v albu a ještě jsem nezjišťovala, zda a za kolik jsou cukrárny schopné mi ho vyrobit. zkusím cukrárnu adina, ale ta je zrovna známá poctivostí i co se týče cen. napíšu do některé brněnské a použiju tenhle fígl 8-)
Odpovědět
@petrajavor no já bych chtěla dvojpatrovej, bílej kulatej, na horním patře (u jeho základu) jen černá stuha a na spodním motiv kláves. A cena si myslím, že bude cca 6 tis., ale dělají mi to v tom hotelu, jinak by to nebyla taková pálka. Někde jsem četla, že u Erharta mají dorty asi za 500/kilo a ty jsou fakt úžasný, mňam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No jaký...to asi představu mám...ale kolik bude stát to netuším...Ale mám známou cukrářku, zajdu vysondovat s fotkou :-)Když jsem posledně u ní nechala péct jednopatrový(středně velký) s marcipánovým potahem tak mě vyšel na 400,- tak bych si to asi vynásobila třema a tak nějak...Bych tipla kolem 2000tis. i víc podle toho z čeho to bude...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ona je od vás? dala bys mi na ni kontakt? jinak já si závojem nejsem jistá a když ano,tak ten co mám v albu(nevěsta) @aimirin no mě taky jedna slečna říkala 5000 od cukrářky,ale to mi příjde moc..u tebe tu cenu chápu... @cibetka_veronika ten je krásnej... mě se líbí snad všechny dorty...a co náplně?my se doma nemůžeme dohodnout..není blbé mít každé patro jiné? a dort na sobě nebo na stojanu?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/fotoblog/cibet...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor máš to v IP :-)
Odpovědět
@petrajavor já byhc brala pudinkovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika samá čokoládka, ten je k nakousnutí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jo, mám nejradši sachr, ale ostatní by víc ocenili dort s nějakým krémem uvnitř :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak díky @cibetka_veronika ten by chtěl můj @aimirin to taky není špatný nápad...přemýšlela jsem nad šlehačkovou,jsou takové lehké,máslovou nechci
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Sachr je mňam mňam, a teď mi mega chutná marllenka :-) :-) A taky mám ráda lehčí s ovocem...no prostě asi každé patro bude jiné... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Sachr budu dělat tátovi k narozeninám a už vidím synovce, zase bude zklamanej, že uvnitř není krém :-S
Odpovědět
@petrajavor máslovej taky nemusím.....mně by nejvíc chutnal nějaký vanilkovo-pudinkový krém třeba s broskvema. Ale asi budeme mít čokoládovej, ten asi chutná nejvíce lidem
Odpovědět
teda furt nevím, zda mít po večeři dezert a pak ještě dort, nebo mít jako sladký jen ten dort a během večeře mít ještě něco slanýho
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No já myslím pokud budeš mít na stolech koláčky a drobné cukroví, tak jestli někdo nevydrží na dort, může si zakousnout to. A dort bych dala jako dezert později...Slané mít můžeš, ať si dají podle chuti co budou chtít... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, zatím se holky mějte a zítra mi držte palce. Pak dám vědět, jak to dopadlo, pokud dobře budou i foto :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?