Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr zatím nijak, odřekla mi vizážistka :-| a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jinak co se týká toho požádání o ruku,tak sem čekal na okamžik kdy si budu jistý,že mi řekne ano. Nechtěl sem čekat na další den aby si to nerozmyslela. Co se týká příprav zeptej se Peti. Já vím,že máme zaplacenou zálohu za fotografa,vybrané místo,Peťka boty a to nejdůležitější snad budeme tři. Jo a ve veřejném hlasování jste přehlasovaly šaty co se mi líbili,takže má asi vybrané šaty. Její rozhodnutí já uvidím až v ten den.
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr že by si to do dalšího dne rozmyslela? :-D přeju Vám, aby vše klapalo a na svatební hostině jste byli trojčlenná rodina x-) hlavní stejně bude, jak jí šaty budou sedět, podle fotky moc nepoznáme. šaty, co se líbily mně, vypadly už v předchozím kole.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak jestli budeme v té době 3 chce ukázat bříško,teda tak sem to pochopil. Ono je to vlastně jedno,hlavně,že si mě vezme. Jinak ona mění názory jak dubnové počasí a jak si něco usmyslí,tak přesto vlak nejede,beran. Takže si člověk nemůže být nikdy jistý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,všem přeju krásný Velikonoce! @davidhamr Takže vy ještě nejste zasnoubení?to už teď máte zaplacenou zálohu na fotografa?na to my máme ještě čas,v létě budeme dělat předsvatební fotky.Můj nastávající taky uvidí moje definitivní šaty až v den svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr Můj nastávající je taky Beran a já Kozoroh,takže se ty rohy občas srazí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak já jsem rak a ona beran. Jinak zasnoubeni jsme,řekla ano. Ale jak sem pochopil,čekala větší romantiku. Předsvatební fotky asi budeme mít taky,teda aspoň o něčem takovém mluvila když byla platit u Verči zálohu.
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr Jak u Vás proběhlo zasnoubení?můžu vědět kdy?my budeme 30.4.zasnoubení rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no zeptal jsem se 14.2. večer a jak tady už psala Peťa večer v posteli,dostala pusu a otázku. Já bych se zeptal dřív,ale ona říkala,že řekne ne. Ten den byla ve svatebním salonu a to nadšení z ní úplně zářilo,už přes telefon. Tak sem se zeptal,zda už je připravená,ona řekla ano. Večer sem se zeptal,zda bude mou ženou a řekla ano. Neměl sem ani prstýnek. Ten si koupila až 3 dny potom a já ho zaplatil. Nemohla si vybrat a já bych vybral blbý a nechtěl sem poslouchat to reptání. A 20 sem to řekl já doma a 21 to řekla ona,dala to své mamce k svátku.
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr Děkuji, ano přesunuli, tak doufám že to vše dobře zvládneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr teda teda, to nám lezou na povrch pěkné věci. snad bude v den svatby příznivě naladěná :-) ale myslím, že se na svatbu hodně těší. máte tu fotku zásnubáku? že bych taky nahrála svůj?.))
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak je to jak kdy,někdy se těší,pak jsou dny kdyby se vdávala hned,protože chce vždycky všechno hned a pak jsou dny kdy se vdávat nechce. Ale já si myslím,že všechno bude perfektní. Fotku má tady http://www.beremese.cz/fotoblog/petra... a další fotka je prstýnek na její ruce. @monako3 určitě ano. Vy ženské na to máte talent.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@davidhamr wow, moc pěkný.)) trošku mi připomíná můj první zásnubní, ale jen trošku.. měla jsem jiný tvar i barvu kamenů. takže tenhle si vybrala Petra dodatečně? myslím, že na tom vůbec nic není, spousta párů kupuje prsten dodatečně a ostatním to může být šumák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr No v to doufám :-D Nevíte někdo jestli se dá helium koupit někde zvlášt a levněji? Chci si objednat balonky, ale mají tam jen helium s balonkama barevnýma, které nechci a stojí to dost peněz. Tak jsem uvažovala jestli se to nedá sehnat někde jinde a levněji. Ono je lepší mít to helium aby balonky šly nahoru co? Jo a nevíte kde mám objednat bublifuky? Chtěla bych toho tolik, ale zase mám strach at to není kýčovité...
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 ty bublifuky jsou bohužel kýčovité všechny. takže pokud uvidíte nějaký umírněnější, děkuju za kontakt :-) možná ty tyčinky nejsou tak hrozné, když pomineš srdíčko na rukojeti..
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr To je moc pěkný. Já si zkoušení svatebních šatů taky užívám a přípravy obecně taky, příteli se to líbí,jak si to užívám a ještě jsem od něj neslyšela,že by se mu něco nelíbilo,naopak vždycyk říká,jaké hezké věci vymyslím :-) My doma oznámili zasnoubení hned druhý den,co přijeli naši k nám na návštěvu, bylo to moc hezký. teď v sobotu jedeme na námi vybraný zámek Lysice podívat se na svatbu,už se moc těšíme :-) Přítel se prstýnkem trefil,jen byl o číslo větší,ale to se spravilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak ona vždycky ví co chce a já se málo kdy trefím do jejího vkusu,chtěl sem ať si vybere sama něco se jí líbí,ale vybrat si něco jí trvalo 3 dny,teď ho myslím ani nesundává a já budu muset malovat znovu zeď vedle postele.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika celkově uvažuju jestli vůbec toto objednávat. Na fotky nám chci koupit číny a mám takový puntikovatý deštník, pak kdyby byli ještě balonky a bublifuky to by bylo asi moc, tak bud jenom fotky s balonky a nebo jenom bublifuky.
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 my máme vybrané bublifuky ve tvaru svatebních dortů,nepřijde mi,že by to bylo tak kýčovité
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak vím,že v kapli sv.Kříže má být nebo byl den otevřených dveří,vlastně na celém hotelu ale nešli jsme,jelikož byla láska v práci. Já bych vybral prstýnek jiný,nemyslel sem,že by si vybrala něco takového.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se přítel s prstýnkem trefil ve vkusu i ve velikosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji vám krásné Velikonoce a já jdu domů,ať vám neruším babinec a láska se může dívat na film. Mějte se
Odpovědět
@monako3 já jsem taky nechtěla klasickej svatební bublifuk, tak jsem našla ve tvaru šampusu, podívej se ke mně do alba ;-) a mají u toho i napsané, že prý nedělá fleky na šatech, tak snad to bude pravda :-)
Odpovědět
@monako3 my máme tyčinkový bublinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr :-D to je pěkné, po pár dnech nošení.. já se zase bojím o nádobí a nábytek, že je odřu kamenem. to je trápení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@davidhamr a tys měl jakou představu o prstenu? ještě ji můžeš uplatnit při výběru snubních prstenů ;-)
Odpovědět
Tak jsem si koupila - objednala - naušnice. Hned dvoje, protože fakt nevím, které nakonec budou vypadat k šatům a účesu líp. Tak jsem zvědavá. Doufám, že s nima nebudu váhat stejně jako se vším ostatním. Mušli stále hledám jinou a svatební knihu prodávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Take jsem to uz nevydrzela a vcera si koupila sadu sperku- nausnice a nahrdelnik na krk:-)
Odpovědět
@lucie_ a máš ji v galerce?:-) No když já jsem takovej váhač, bojím se, že nakoupím a za půl roku sháním něco jiného
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika nesmis mu vsechno verit :-) jinak snubni prstynky vybral on a ta zed neni tak dodrena... @lucie_ jakou sadu sis koupila? @aimirin a jeee...a jake sis objednala? @monako3 to drahy mel predstavu o prstynku plne jinou...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?