Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Zámeček je nádherný,en vjezd do zahrady vypadá super. a děkuju, už se nemůžu dočkat, až budu mít t šaty na sobě
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @stastnanevesta děkuju moc.. to potěší... dneska jak jsem to viděla, tak se mi už chtělo vdát hihhh v Šilheřovicích je možnost i objednat si kosnký povoz s kočárem, pro svatby krásně vyzdobené.. uvažujem, jen zatím netuším kolik to stojí... tak jsem zvědavááá :))) ale mám dojem, že bych toho chtěla moc... ale co už... hihh máme děti.. určitě by taková projíždka byla fajn pro svatebčany... něco co nemají každý den...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Ty jo, povoz s kočárem?ten jsme chtěli v Lysicích taky,ale tam nikdo není,museli bychom to objednat z Brna a to by nebylo ono
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 To Ti věřím...musí být fajn, když už máš něco konkrétnějšího...my se chystáme začátkem května taky obhlídnout místa, která by se nám líbila, tak doufám, že budu pak taky mezi těmi šťastlivci, kteří budou mít místo jasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta je to moc moc krásnéé ten povoz... najdu a zkusím uložit fotku do albíčka... @janina_sun neboj určitě něco fajn najdete a pak uvidíš, jak se začneš těšit.. když už to budeš mít v hlavě to místo.. tal začneš plánovat jak to tam bude přesně vypadat... až si te´d říkám, že to rok nevydržím hihhh už tak jsme dneska posunuli termín místo září na červen... takže o sto dní dříve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 je pravda, že jak ještě nemáme žádnej pevnej bod, tak mám pocit, že je času dost a že svatba je ještě za dloooouho...ale jak budu mít rozhodnuté místo nebo potvrzený termín...tak se to začne teprve pořádně otáčet :-D Ale ono to uteče a za chvíli to bude za náma a budeme si říkat "jeeee, už??? :-| " :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta uložila jsme si do složky mé představy ten povoz koukni,,
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun přesně tak.. sletí to.... a je fakt, že pak se to bude hýbat... škoda že si nemužu už koupit šaty bojím se, zda budou za rok k sehnání... jestli třeba je někdo nezruší...ale musím po dětech hodně shodit takže ted fakt nemužu koupit... chjooo jinak b\ch je vzala hned ať je mám doma.. chci ty samé pro dceru tak doufám, že se nic nezmění a ty šaty budou...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Budu moc držet palce, ale věřím, že šatičky budou a třeba si nakonec ještě vyhlídneš nějaké v nové kolekci na 2012 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun právě že ne... zamilovala jsem se do těch fialových.... a díky nim chci svatbu do fialova
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jj, jsou krásné. Taky plánuji vše do lila....tak uvidím, zda si to ještě nerozmyslím. Holky tu sice psaly, že příští rok bude IN žlutá, ale žlutá ani podobný typ barev mi nesluší, takže asi zůstanu u fialkové...ta se líbí i Michalovi...ještě se mi líbila meruňkovo-stříbrná...to měla kamarádka a bylo to úúúžasný, ale nechci jí kopírovat a ta lila je moje oblíbená barva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun já si taky myslím, že je to krásná barva.... a budeš to ladit s nějakoub barvou? nebo jen lila
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sylvestra2 zatím mám rozhodnuto jen lila...možná se stříbrnou...ale výraznou další barvu (jako tyrkysovou, růžovou, apod.) asi neplánuji...i když někdy mám pocit, že se moje názory ohledně svatby mění ze dne na den, takže za své výpovědi neručím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 fontánka funguje tak, že tam dáš čokoládu, která se rozehřeje a protéká a doufám, že to nemusí být jen ta speciální.. i když, možná koupím i tu speciální, protože na pečení používám Lindt a u té si nedovedu představit, že bych jí koupila několik kilo, možná s množstevní slevou :-N ani nevím, jestli pronajmout nebo koupit, možná ji koupím a pak prodám :-) pro hračičky ideální na svatbu. budeme mít obojí, trio a dje. nebo kamaráda dje, který bude tu hudbu aspoň občas kontrolovat, nerada bych plnila přísloví o kovářově kobyle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 nebo možná v kombinaci s tmavší fialovou...ale celkově prostě fialová....aspoň prozatím ;-) Ty plánuješ jakou kombinaci?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 hm, u nás určitě foto, kamera, dj, hudba, všichni budou jíst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Jo přesně jak píšeš... názory se mění... u mne tomu tak je.. a tak\y díky tomuhle webu... protože některé věci mám jasně v hlavě a pak někdo řekne nějaké negativa které mne třeba fakt vubec nenapadly... .. a je to fajn že se vše mění.. o to je to zajímavější.... no právě že bych chtěla jen tu fialkovou... uvidíme... nad tabulí jsem uplně moc ještě nepřemýšlela... moc jsem toho ještě nepokoukala... určitě to nechci mít nějak brutálně barevné... i s tou fialkovou to nechci přehnat.. uvidíme... @cibetka_veronika to jsem netušila, že jde i pronajmout... no kouknu na to na webu... a budeš mít tu dvojbarevnou? a budeš k tomu kupovat i jahody?? a kam to vlastně máš v plánu postavit... na té svatbě nějaký spešl stoleček??
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 koukni na to, jedny stránky se jmenují přímo nějak takhle: pronájem fontán, zkus to dát s www, nebo ten vyhledávač.) moc se v tom nevyznám, ale tak hlavně aby se ta čokoláda rozpustila a aby měla nějakou chuť.. ovoce si nechám připravit restaurací, ve které budeme svatbu mít. bude stát na nějakém stole :-N pojedeme se fotit sami s manželem, tak tam necháme připravit stůl s občerstvením a fontánu, aby svatebčané nečekali dvě hodiny na suchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika super nápaddddd :-D :-D a pojedete se fotit před obědem jo? kolik myslíš že času bute to focení trvat... hodinku?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak jsem koukala že nové 990 ... a pujčení skoro 400.. to už je lepší koupit a bud prodat, nebo nechat... jistě se to využije i jindy... na narozeniny akce ruzné... no trochu mne vyděsilo.. že jsem koukla na nějaké videa na netu a teda měli kolem toho pak hezký bordel.. pokypané čokoládou... faktem je, že někdo asi kypne... kor jak se do toho pustí děti... no asi pokud to objednám... asi k tomu objednám i nějaký hezký papírový či igelitový ubrus... aby se mohl průběžně bud otřít nebo vyměnit... bylo tam psané že se dá použít jakákoli čokoláda... no uvidíme.. vypadá to ale fakt dost dobře a mít u toho hromadu ovoce a ruzné tyčinky...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 mám to v plánu, i když po obědě bychom vypadali o něco spokojenější nejspíš :-D na focení počítám tak dvě hodiny, náš fotograf mi poslal pár tipů na vhodná místa..
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 koukni, myslím že za trochu čokolády okolo to stojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika a na kolik plánuješ obřad... v kolik hodin...
Odpovědět
Profilova fotka
plánuju obřad tak na druhou nebo na třetí odpoledne, nerada bych začínala nějak moc brzy, ať nejsem jak nevyspanej angorák (co si to namlouvám, noc před svatbou neusnu vůbec).
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika takže nebudeš dávat už oběd vubec... pak až večeři jo?
Odpovědět
Profilova fotka
no to budu, ale oběd bude takový spíš pozdní, až po obřadu a focení. máš pravdu, asi by to se dalo líp pojmenovat jako časná večeře, po ní bude program a pak grilování. vy to máte jak?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no já si představuju obřad kolem 11ti a oběd kolem 13ti... jelikož máme vše po ruce, myslím že hodina na focení bude stačit to se domluvím s fotografkou jak to dělá běžně na svatbach.... pak kolem 15ti krájení dortu a čtení přáníček.... a pak už jen program... pak bude bud kolem 17ti večeře a pak takový menší raut,.. už nic šíleně velkého a nebo místo večeře to prasátko... grilovačka... pokud to bude za dobrou cenu... tak se domluvím s lidma kdo jdou na svatbu zda raději uvítají klasik veču nebo grilovačku...podle toho se rozhodnem... určitě vím, že ten den uteče tak šíleně rychle a já pevně doufám, že bude zábava super. musíme se svědkyní vymyslet nějaké vzrušo... /jsem v tomhle poučená z mé první svatby.... bylo teplo.. málo mladých.... nebylo kdo by rozjel zábavu... svědkyně byla na prd... seděla jak pecka... a byla nuda... pak jak přišli známí kamarádi po večeři pak se zábava rozjela..ale už to pak ry\chle sletělo..../ ted to chci vše napravit.. vychytat chyby z předešlé svatby... a chci si to vychutnat... nevadí mi, že pak padnem vyčerpaní a že nebude žádná romantická noc... tak i tak člověk je unavený už těma přípravama atd... je jasné, že jsou lid co mají raději zábavu kratší dobu... dokážou si to užít na maximum i za pár hodin... já jsem ale živel... :)))) já potřebuju akci... :))) a myslím že Ráďa i děti taky... jen zvažuju zda nesehnat si někoho na hlídání dětí.... kdo na ně bude dohlížet kdo tam bude právě jen od toho..
Odpovědět
@aimirin No to je dobrý to mě nenapadlo, že by se to tímhle mohlo zkomplikovat, to jsem teda na to zvědavá. Paní říkala, že tam oddávají každou sobotu a když jí 1.11. napíšu svůj vysněný termín, tak ho budu mít... Což je dobrá zpráva pro mě, ale pro tebe to může taky znamenat, že se oddává všude, co? Mám jí zkusit ještě napsat??? @janina_sun Tak střídačka svateb je ale v Praze pokud to nemáš třeb azarezervovaný na celý den, bych řekla všude, hlavně v těch zahradách, ty jsou úplně vyhlášená na to. Taky doufám, že budu mít svého fotografa a jestli mi tím chceš říct, že to nejde, no tak to teda potěš :-D @stastnanevesta Mě se tam právě hrozně líbí, nechci nic přezdobeného a právě většina obřadních síní na zámcích by zase nebyla pro mě. navíc jsou tam varhany a ty se teda dost těším :-) Každopádně ještě je ve hře pořád ten viniční altán, jenže tam je špatný přístup, nedá se am dojet autem a pokud by zrovna pršelo, tak už vidím, jak se tam strhne bitva v bahně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak No, s fotografem nevím, jak to tam chodí...já jsem se z Prahy odstěhovala už loni a teď jsem v jižních Čechách...ale máš asi pravdu v tom, že v Praze je to s těma střídačkama asi běžné...je tam pár míst, které jsou hodně oblíbené, tak se s tím asi musí počítat...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Nebyla jsi včera s přítelem na brněnské přehradě? ;-) Seděli jsme s mojím U Kosa na zeleným a mám pocit, že jsi šla okolo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?