Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 no paní píše, že to asi nejsou přímo me to you a myslíš, že je to dobrá cena?... No jo pejskové, náš je taky pěkný lump :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 No mám spoustu dekoračních věcí (organzu,ubrousky,krystalky), podvazek,bryndák,fotoalbum,svícínky na čajové svíčky,šerpy na auto, svatební listy (jak se tam žádá o příspěvek na domácnost,svatební cestu,apod),podvazkový pás a punčochy,pytlíčky na dárky hostům,sadu na dort,dokonce mám někde snad i vývazky,no je toho dost,různě posbírané od kamarádek nebo tady přes inzeráty.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tyy jo, tak toho máš fakt hodně :-D
Odpovědět
@monako3 Já je mam sice velký 28cm ale byli za 820Kč takže si myslim že ta cena je fajn...
Odpovědět
@stastnanevesta Tak to máš už hodně věcí... Můj nastávající se nebyl ani schopen vyjádřit jestli chce teda zelenou nebo fialovou, takže nakupovat ještě nemůžu, a to mam občas hodně velký chutě neco obědnat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Nějak si říkám,že se to bude hodit a neztratí se to. Někde mám i knihu hostů,je toho fakt dost,všechno takhle z hlavy nevím. ale nedá mi to se nedívat po zajímavých věcech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 My jsme se dohodli v pohodě,takže s tím problém nebyl,jen občas docházím na to,že na to všechno nejsou prostředky a musím postupně.V únoru by mi měly dojít boty,tak jsem zvědavá, mám objednaný i obal na šaty.
Odpovědět
@stastnanevesta To se máš, já mam svoje vysněný botičky(mam je i v albu) a když sem zkusila nadhodit že by mi je moh Jenda kupit k narozkám(který mam v dubnu) tak se od něj automaticky ozvalo tak fajn, ale až k těm za rok jo a bylo po radosti :-( Snad se mi to povede ukecat aspoň na vánoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 já si fakt připadám,že mám doma asi bílou vránu,protože ho ty plány baví a ani nemá pocit,že je to brzo,spíš naopak,pořád mi říká,že to aspoň zařídíme bez stresu a tak. Já uvažuju,že bych mu koupila bordó kravatu,ale jenom aby to pak ladilo s tou vestou a tak,no uvidíme.A co ty myslíš,měla bych si ty šaty nechat ušít letos?
Odpovědět
@stastnanevesta Hmm, to je těžké, já osobně bych to asi nevydržela a šla bych tam už letos, ale zase na druhou stranu je fakt ještě čas a může se stát hodně věcí, třeba se ti začnou líbit jiný nebo tak....
Odpovědět
Holky nestíhám Vás. Moni no to auto jak mají vyzdobený se mi mooooc líbí x-) Ale já musím nejprve s Lukim pak vše probrat a taky se spolu kouknem na net a uvidím jak se zhodnem x-) Já jsem uvažovala na auto květinu, nevím, nebo panenku a ženich bude mít ženicha :D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Jasně,ale fakt se mi jiný líbit nebudou,když už je mám vyhlídnutý rok a něco. No uvidím,zkusím tam zajít a třeba do toho půjdu už letos!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a My právě květinu ani panenku nebo cylindr nechtěli a ty myšky nás uchvátily :-)
Odpovědět
A včera jsem četla dost zajímavé věci co by se mělo před svatbou dělat a pořadí jak a kdo ským půjde na obřad a ták a vůbec jsem nevěděla, že to tak má být, nebo jako mělo být :-D Že svědci by správně měli jet ve společném autě, můj tatka semnou , když mě bude doprovázet k oltáři, moje mamka s tchánem atd. jsem hleděla jak puk, někdo to dodržuje a někdo jede podle svého :-)
Odpovědět
@stastnanevesta jo jo no, každému se líbí něco jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a My to asi taky moc dodržovat nebudem,uvidíme,ale dneska už se na ty tradice nějak nekouká,záleží,jak kdo
Odpovědět
@stastnanevesta Já bych to taky nevydržela. Chceš vědět tajemství :-) Taky mam nutkámí jet pro šaty už teď prodávaj je v jednom salonu v praze sou ze starší kolekce koukala sem na ně už loni a chtěli za ně asi dvacet tísíc, a když sem se na ně koukla včera měli je tam v diamantový bílý, velikost 34/36, a už jen za 6000... Je to boj.... :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Kdyby ses na ně chtěla podivat: http://www.1-svatebni-saty.cz/Saty/10...
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a jo jasně, že se musíte dohodnout, já jen pro inspiraci :-) ...zatím koukám na věci, u které barvu nepotřebuju vědět :-) . @nika89 no ti mišani se mi líbí, ale nechce se mě ted tolik utrácet :-D @stastnanevesta Alespon už jsi připravená a zařídíš jen nejduležitější věci, ale aby jsi měla co dělat během roku :-D
Odpovědět
@monako3 To ti věřím taky sem hodně přemýšlela jestli je koupit, až pak přišel můj nastávající a řek tak je prostě objednej a máš je k narozenimám, a bylo :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Tak sem teď o těch šatech psala přítelovi a víš co odepsal? Prostě jen: Tak pro ně o víkendu sjedem. Asi je stejnej blázen jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Ty šaty jsou nádherný, takový jednoduchý,nic přezdobenýho,fakt moc pěkný. Ani se nedivím,že Ti padly do oka a máš na ně zálusk a ta cena je taky dobrá. Na Tvém místě bych neváhala :-) @monako3 To máš pravdu, ono to zařizování těch důležitých věcí dá taky ještě dost práce,tohle je všechno teorie.A kdy vy ostatní vlastně budete vědět termín?
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 To je super, vidíš to. Docela jsi mě inspirovala,já začnu uvažovat vážně o tom ušití letos :-D ať si říká kdo chce,co chce
Odpovědět
@stastnanevesta Ani sem nečekala že něco takovýho napíše, ta cena je fakt dobrá, původě sme byli domluvený s jednou paní že by nám taky jedny nechala za 6000 ale oproti temhle sou jak nic...
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 To je fakt super, oni nás ty naši chlapi překvapujou,co?Vážně jsi mě inspirovala a asi jsem rozhodnutá :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Já si taky nebyla jistá až když ses mě zeptala na to ušití, tý jo ještě víc mě to láká protože maj jen jedny jediný a bojim se že když se rozhoupem dýl tak je koupí někdo jinej, za tu cenu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 A to byste pro ně fakt jeli teď? to by bylo super,ne? já jsem se asi fakt vážně rozhodla pro letošní rok...
Odpovědět
@stastnanevesta Asi jo, koukám po nich už taky dlouho, a váhu mam stejnou už 5let...Sem docela napnutá co vypadne z toho mýho až přijde domu z práce...
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 To máš dobrý,já už mám váhu stejnou pár let taky,tak si myslím,že do toho půjdu,co myslíš?fakt pořád nevím,ale spíš asi jo :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Taky sem teď spíš přikloněná k tomu sjet pro ně, a jedna z nejdůležitějších věcí by byla odbytá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?