Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak to je krásnééé gratuluji
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Díky moc,ještě to není jisté,kdy to bude a navíc si uděláme výlet přes republiku,protože my jsme z Brna a kamarádka z Plzně. ale i tak se těším
Odpovědět
@sylvestra2 já spíš nechci závoj :-) uvidím, jaké budu mít šaty nakonec. Ale jinak k tomu účesu, který chci, tak mi přijde, že se závoj moc nehodí a mně se ani moc většina závojů nelíbí, takže spíš ne :-) @aimirin jako k "tomu Šulovi"??? =-) Jsem ho párkrát viděla v nějakém pořadu, už ani nevím, jak se jmenoval :-D Ale je fakt,že tam nikdy žádnej společenskej účes nedělal... Tak jedině reference od kamarádek / známých, jinak netuším, podle čeho vybrat.. :-| @stastnanevesta tak budeš mít takovou "předpremiéru" :-) jako svědek do toho ještě budeš perfektně vidět, jak to chodí v zákulisí, tak to pořádně očíhni :-)
Odpovědět
@hannnahs no do jeho salonu, ale ne přímo k němu, k jedný slečně, mám ji už pár let ozkoušenou, je super :-) A právě ty společenský účesy jdem nikde neviděla, třeba budou super, ale zkoušet na svatbu to nechci...:-(
Odpovědět
@adelka206 a proč ne?:-) udělej si to jak, chceš....slyšela jsem o svatbě, kde podávali jen dezerty a nealko a určitě byla moc krásná a navíc originální :-) tím, že by si platili pití, si myslela jen tvrdý nebo všechno?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ráno se rozejdeme určitě :-D , maximálně půjde se mnou ke kadeřnici, ale na jeho vlasech asi nebude co upravovat a střih bude mít předem. takže asi jedno auto pofičí na místo obřadu a já budu tvrdnou ještě několik hodin v brně.. @hannnahs tak to je pěkný. a fotograf nic neříkal, když se mu tam motali cizinci mezi svatebčany? :-)
Odpovědět
@aimirin tak se jí zkus optat, třeba bude mít nějaké foto. Nebo ti rovnou řekne, že účesy nedělá. I když by mi to přišlo asi divné, že by kadeřnice neuměla vytvořit společenskej účes..
Odpovědět
@cibetka_veronika vůbec, ten měl co dělat, aby chudák něco vyfotil... Furt za náma běhala koordinátorka a odevšad nás vyháněla, že je za náma další svatba, že oni se chtěj taky fotit apod... Hrůza.. Tam bych se fakt vdávat nechtěla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to zní doopravdy hrozně, najít vhodné místo není jen tak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Dneska jsou krásné takové ty zapleten vlasy atd tam se závoj moc nehodí... tam spíš ta květina nebo čelanka nebo nic.. já se obávám že mi někdo udělá to co se mi líbí...ale prá se dávají i nějaké příčesky..ale bojím se, že by to bylo nepřirozené... asi si nechám poradit uvidíme... chce to jen dobrou kadeřnici...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Jo,bude to taková předpremiéra,ale až někdy v létě,teď máme generálku příští víkend na našem vybraném místě a už se nemůžem dočkat!! už se vidím,že budu brečet. Já závoj původně nechtěla,ale k těm šatům to docela jde, zajímavější to pak bude s účesem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se domluvili, že si příští měsíc uděláme čas a zajedeme si na oběd do restaurace, kde by měla být hostina. snad to vyjde, uvidím, jak bude zahrada a okolí vypadat v měsíci naší svatby x-)
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs ne ona určitě nedělá, ale nějací další kadeřníci z toho salonu snad jo.....
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak to vám držím pěstičky.. ať jte moooc spokojenííí
Odpovědět
@sylvestra2 přesně tak, chce to "jen" dobrou kadeřnici :-) ta umí zázraky, a i z mála udělá hodně, nebo vybere takovej příčes, že to ani není poznat. Tady spíš jde o pocit nevěsty. Já bych teda nic takového nechtěla. Chci být zas na jednu stranu přirozená, žádné umělé nechty, řasy, vlasy... ale nikdy neříkej nikdy, že? :-) Jinak ty zapletené vlasy jsou opravdu krásné, ale obávám se, že ke mně by asi nešly. Já jsem spíš na ty úplně stažené vlasy, což ale taky není až tak ono, nebo ty polorozpuštěné, zvlněné. Což mi zas ale bohužel dlouho nevydrží, za chvíli mám vlasy zas rovné :-| @cibetka_veronika jj, ta Staroměstská radnice je fakt jak na běžícím páse.. @stastnanevesta opravdu máte generálku? Tak to pak napiš, jak to vypadalo :-) já to znám jen z těch americkejch filmů, jak se tam vždy sejde nevěsta, ženich, farář a svědkové a trénují, jak co bude :-) @cibetka_veronika taky bych už chtěla jít na oběd do naší restauračky, ale ještě není otevřená, tak si musíme počkat :-D @aimirin tak zkus jen zkoušku účesu a uvidíš, jak se ti to bude zamlouvat.. ;-)
Odpovědět
@hannnahs no to by šlo.....ještě jsem napsala jednomu vizážistovi a kdyby cenově šel, tak ho vezmu a někoho mi doporučí...ale asi bude nad moje finanční možnosti
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 děkuju mockrát, snad nás pustí na zahradu, abychom se podívali na místo obřadu x-) taky by si ženich měl obhlédnout terén, já to tam už celkem znám. @hannnahs mám podobnou představu, všeho s mírou. řasy jsem teda chtěla nalepovací, tak možná zkusím spíš to prodlužování, co se teď dělá.. ale jinak manikúra, ovšem bez dlouhých gelových omalovánek :-N
Odpovědět
@aimirin a kolik tak plánuješ dát max. za vizážistu?? @cibetka_veronika manikúru si nechám udělat jen francouzskou, bez ozdob, ta se mi líbí nejvíc, žádný zdobení, nic takovýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Ne,to není naše,ale jdem se podívat do Lysic na obřad,prostě jak to vypadá a tak, my u toho budem pasivně :-) i když obřad na zkoušku bych brala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika určitě vás pustí.... ukážou vám co a jak tam chodí na svatbách...
Odpovědět
@hannnahs no, já nevím.....dohromady s líčením? No tak představovala jsem si max 6 tis. Víš co, ale mě to štve. Já jsem si našla sice jména dobrých vizážistů, ale oni vůbec nemají weby!!! Ani se na ně nedají sehnat kontakty, evidentně jsou pro ně důležité spíš velké zakázky a lidi "z ulice" nechtějí. No. Tak našla jsem web akorát Claudie Marčeové a pak Simony Bártové. Bohužel se cítím jak blbeček, protože já líčení nerozumím, vůbec nevím, co je dobré a co ne...obvykle mají ti vizážisté na webu ukázané jakési extravagantní líčení na modelce, jak si z toho mám udělat představu, jak dobře by nalíčili mě na svatbu a ještě konkrétně to, co chci? Nijak ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin zkus třeba http://www.vizazistka-lucie.cz/ je to moje dobrá kamarádka a je moc šikovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jeee, a koukám, že tam má na webu i jednu fotku se mnou :))) na té s družičkama v meruňkovém, co foukají bublifukama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a tady je přímo odkaz na stránku, kde jsou dole malinkým písmem napsaní ti, s kterými spolupracuje...http://www.vizazistka-lucie.cz/svatby/nabidka.htm a ten harfenista je dokonalý...slyšela jsem ho na vlastní uši a přemýšlím o něm!!! dobrá varianta pro ty, co chtějí svatbu venku a nebudou mít možnost doprovodné hudny ;-)
Odpovědět
@janina_sun děkuju!! já strašně váhám, tohle je fakt těžký vybírat.... :-( ale říkám si, že nic složitýho nechci....
Odpovědět
@janina_sun harfa je překrásná, taky bychom rádi živou hudbu na obřad :-) Hehe, třeba zazpívaj čumící Japonci :-D
Odpovědět
@janina_sun a která jsi z nich? to je ze skutečné svatby?
Odpovědět
Přidávám se k vám. My plánujeme svatbu na červen,červenec, záři nebo říjen (no zatím je času dost, to se ještě upřesní :-D ) Máme v plánu se vrátit do Čech (momentálně žijeme a pracujeme v zahraničí). Taky asi bude trošku problém s výběrem místa pro obřad (naše rodiny bydlí od sebe 100 km, ale už vybíráme vhodné místo tzv. "na půl cesty" :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta víš co ale tak je to vždycky...ale nějak to bude a bude to krásné ;-) :-) @cibetka_veronika tak tyhle akce se plánují dlouho dopředu...jako kdyby jste to chtěly hóóóódně vědět zavolám Mirečkovi (navrhuje svatební šaty u vás v Brně) a on to bude vědět s jistotou,protože na těhle akcích dělává přehlídky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulii ahojky vítej mezi náma...jinak už jsou tady nějaké holky co se vdávají u nás a žijí jinde,takže ti určo poradí. Můžu se zeptat kde je to vaše na půl cesty? Jinak ti přeji hezké a pohodové plánování :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?