Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@janina_sun tohle jsem řešila taky. Proto chceme mít vše na jednom místě. Kamarádi, co přijdou na obřad, tak zatímco my budeme jíst, tak si můžou dát buď obídek, nebo si projít park, juknout na miniatury a tak, věcí je tam vcelku dost, tak snad jim to na tu hoďku a půl vyjde :-)
Odpovědět
Já to moc chtěla mít na jednom místě, ale ted to docela padá, protože ti čumilové, to je něco. Ale je to nejlepší, bez přesunů.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já určitě taky tak 30-35 lidí na hostině... a pak pár známých myslím že nad 45 se nedostanem... / a kolik vás výjde cca to prasátko grilování...a co když bude pršet?? bude se grilovat??? vývazky myslíš voničky?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 No, my máme možnost si prasátko sehnat sami (tchán ho sežene a umí ho parádně naložit, to bude ňamina) a když bude pršet, tak to neva, protože na to mají specielně udělaný krytý "gril" (nebo ho máme i my, kdyby bylo potřeba to zajistit)....případně raut se dá udělat i uvnitř na stolech...taky se bojím počasí...v srpnu to většinou dost kolísá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika S tím rozložením výdajů souhlasím,asi to tak taky uděláme. Můj skoromanžel teď přišel s tím,že se taky půjdem podívat po tom jeho fraku,jaké jsou střihy a podobně,tak jsem ráda,že se tak angažuje :-)
Odpovědět
@sylvestra2 no co sem našla ceny na netu, tak bych to tipla tak 5 tis. + nevím, co si ještě třeba řekne pán za to samotné grilování. Jinak, když bude pršet, tak je tam myslím možnost dát to pod terasu a my můžeme být uvnitř, takže to by neměl být problém. Na to se ještě musím optat, nemám všecko ještě do detailů. :-) jj, myslím voničky.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak to je superrrr jako praasátko grilovanéé to by se mi moooc líbilo... kor jak to bude DOUFÁM v Radimově vesnici rodné...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Ahojky,tak jsem tady veca byla supr,jen me drahy tak vytocil,ze me malem svihlo..ale napravil to krasnou kytici (ve fialovo-ruzove barve) a obrazem co nad nim slintam uz vic jak pul roku..jinak u vas da Hlodyna :-) dneska nas obsluhovala,uplne sem zapomnela,ze tam dela taky,my se kamaradily na zakladce (jen mi bylo trane sem si nemohla vzpomenout jak se jmenuje) =-) :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no teda to budete mít bezva... a asi hodně lidí se z toho nají co,?? zkusím se jen tak pro zajímavost zeptat na to.. třeba mne měkdo překvapí ne velkou cenou hihh uvidíme..přece jen má Ráďa velkou rodinu tak by mohli přijít na prasátko hih / voničky ještě uvidím... vyrábím doma takové originální dárky.. a používám stuhy a mám moc krásné saténové... a za dost dobrou cenu... 3 kč na metr... takže myslím, že vyrobit si je by levnější určitě bylo.. ale zas ne o tolik.. takže se uvidí podle času.. ale pokoukám co kdo má.... jestli mne zaujme něco co se nebude dát sehnat tak si určitě vyrobím... @stastnanevesta my jsme kousek od polska a tam mají fakt super obleky... moc hezkéé strašně veliký výběr... a za hooodně dobré ceny.... určitě klukum koupím tam... takže na tom taky nebude veliká palba... v obchodě stojí jen sako 2000 tady u nás v ově...
Odpovědět
@sylvestra2 to prasátko je opravdu podle mně lepší, než nějaká studená mísa, která by možná stála jen o trošku míň :-| no a večeře, to jako vůbec.. to by bylo nejmíň dalších 30 tis. navíc, a to fakt jako ne :-S
Odpovědět
Ahoj, taky plánujeme svatbu v roce 2012 a tak teď vybíráme místo. Líbí se nám zámek na Mělníku, nemáte někdo zkušenost z nějaké svatby tady? Díky za odpověď!!
Odpovědět
Holky máte nějaká svatbu na místě, který je přístupný i během obřadu pro turisty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin to je palba..ja doufam,ze my se do 100 vlezeme i s kocarkm pro miminko (i kdyz to neni svatebni vydaj)...jinak do toho pocitame vsechno,saty,oblek,boty...proste vsechno co nejak souvisi se svatbou a kupuje se to na ten den i kdyz to pak jeste pouzijeme... @janina_sun prasatko,tak to je super...
Odpovědět
@petrajavor no třeba ten oblek bude už pořizovat teď, dostane ho od rodičů i kvůli plesům, promoci a tak...tak nevím právě.. A já si chtěla na promoci šaty kupovat a takhle nebudu? No nakonec je ale v reálu jedno, do jaký kolonky to přiřadím :-D Spíš že člověk takhle v začátcích sepisuje ten rozpočet a tak ho to zajímá. Já mám strašně podrobnej v excelu :-D
Odpovědět
@aimirin přítel taky dostane od rodičů oblek, hlavně teda kvůli promocím..ale oni ještě neví o svatbě.. no prostě půjdu s ním, vyberu mu, který by se mi líbil i na svatbu, a pak tam vezmeme i skorotchýňku, která nám to jistě odsouhlasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to je bezva, ale nepočkáte ještě? ušití tak dlouho trvat nebude.. ale když je tak iniciativní, nemusíš mu třeba tajit, že sama objíždíš svatební salóny, jste sehraná dvojka ;-) @hannnahs jako večeři jsem samozřejmě myslela to grilování, ještě nevím, jak to bude se sháněním masa, ale restauraci bych nechala připravit zeleninové saláty a tak. grilovat se bude v krytém altánu, ale určitě bych měla ráda nějaké stoly na té zahradě. s lucernami, svíčkami apod. by to mohlo vypadat moc dobře, k tomu hudba připravená ženichem x-)
Odpovědět
@verunka_ on dostane oblek HLAVNĚ proto, že jeho máma ještě o svatbě neví :-D Páč ona mě moc nemusí a pak by nemusela bejt tak ochotná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak já jsem "stará" a miluju tužku a papír,takže furt něco spisuju...i rozpočet mám takhle v sešitku :-) jinak oblek co mu zaplatí rodiče bych nepočítala,počítám jen věci co platíme my,jenže my platíme všechno...a nebo jestli to počítáš do toho přičetla bych částku k sumě co máte našetřeno...
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ nejlepší je dohromady to vůbec nesčítat :-N
Odpovědět
@aimirin :-D :-D tak přítelova maminka je úplně super, strašně hodná :-) a kdy jim to plánujete oznámit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor cože jsi to psala s tou starobou, drahá? 8-)
Odpovědět
@petrajavor já mám taky nejradši tužku, dokonce dřív jsem ani nedokázala psát třeba básničky na počítači :-D Tohle je dobrý, že tam hodím nějaké funkce a že se mi to automaticky příčítá a odečítá a nemusím to sama přepočítávat. Já ten rozpočet prakticky furt měním, tu škrtám, tu přidám a tak @cibetka_veronika přesně :-D
Odpovědět
@verunka_ až se ušije sako....?:-D:-D ba ne...no asi v létě po zkouškovým, až bude "klid" :-) Pravděpodobně nebudou nadšeni
Odpovědět
@aimirin kdepak, u nás by v ceně mělo být to, že zahrada se po dobu obřadu uzavře. No a v sále, kde bychom to chtěli mít, tak ten normálně přístupnej neni, pokud vim, takže tam by problém s čumilama taky být neměl. @cibetka_veronika jůůů, taková romantika :-) no já bych to taky měla ráda venku to grilčo, ale nějak to zdobit asi nebudu... Max. ty svíčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jojo chápu... @cibetka_veronika no já se hodím do muzea ale nevím do kterého buď miluju věci móóóóóc staré a nebo úplnou modernu :-D jinak tužku a papír,věčná láska..jo a v poslední době i bělítko :-D
Odpovědět
@hannnahs to je nejlepší no...furt nevím, k čemu se přiklonit, k tomu,co se mi líbí víc, nebo k tomu, kde nebudou čumilové svíčky jsou nejlepší, podle mě když je dost svíček, není třeba vůbec nic jinýho
Odpovědět
@aimirin no přítelovi rodiče jsou v pohodě, ale nedokážu odhadnout, jak to vezmou :-D doufám, že nezačnou něco o mém mladém věku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs taky není nutný to přehánět, k venkovní romantice svíčky fakt stačí.. pokud vše půjde jak má, budeme mít ozdobenou zahradu už kvůli obřadu, jinak bych taky nic nevymýšlela. a co uděláme s hmyzem? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor bělítko, ano ano, taky si všechno píšu na papír ;-)
Odpovědět
@verunka_ no to oni určitě začnou, že jsme mladí, blbí...a já nevím co. Můj táta mi nejdřív furt vnucoval, že se máme vzít jen ve dvou, a to sám říkal (!!) že by ho mrzelo, že nebude na mý svatbě. No chápeš to. Pak jsem ho uzemnila, proč teda s mámou měli 80 lidí na svatbě minimálně? Prostě mám pocit, že všichni rodiče maj v hlavě speciální program, který se jim zapne, kdež uslyší slovo svatba, a ten jim přikazuje, aby říkali co největší pitominy. Jinak táta přítele mi přijde správnej,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?