Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Ať koukám jak koukám, datum jsem snad zadala správně :-D květen 1212 ne? :) No a ocelové prstýnky asi zvítězí, navíc to ulehčí rozpočet :) Svatba bude taky malá, 20 lidí, ale večer se pozve širší rodina. To je tak když má někdo spooouustu tetiček a sestřenic a všech :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Ahojky, vidím,že se tady taky řeší škola :-) Já už jsem bakalář a dělám si mgr. Přítel se chce brát tento rok,ale já až po státnicích. Jenže zase máte holky pravdu,že příští rok budem spousta práce s diplomkou :-S a do toho ještě plánovat svatbu,to si neužiju. Jenomže dokud studuji je výhodnější zůstat svobodná :-) Do toho ještě pracuji,tak bych manžela s našima směnama (zdrav.sestra a policajt) ani neviděla :-) Navíc kupujeme byt,tak na svatbu už nejsou penízky :-| tak je to všechno zapeklité.. Tak poraďte holky jak to řešíte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Jo jo, bydlíme v Brně, ale původně z Hodonína. Jo škola, to já příští rok končím magisterské, tak jsem zvědavá jak to skloubím dohromady, ale už snad dostanu diplom s novým jménem teda :-D
Odpovědět
@janinha no já bych měla taky končit, když vše dobře dopadne :-) proto už pár věcí zařizuju teď, abych měla čas jak na diplomku, zkoušky a státnice, tak i na to, nějak tu svatbu dořešit :-) jinak jsem na denním studiu, do toho taky pracuju, takže je to taky veselý :-) no a přítel je technik, takže taky víkendy, v noci vyjíždí apod. takže občas sem na všecko zařizování sama, ale zatím to jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No přesně tak, nechci to uspěchat :-) Ale je fakt,že už bych se taky ráda vdala. Jen škola je složitá, že :-) a prodlužuje mládí přesně tak :-D No tak budu připravovat už tento rok,ať se z toho příští rok nezblázním ze všeho :-D Teď ukecávám chlapa,že ženich má mít vestu :-D Neskutečný problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Krásně jsi řekla,když to všechno dobře dopadne :-) Nikde není psané,že nás připustí ke státnicím. :-) Ale tak snad jo. Já mám taky pprezenční a práci do toho,je to na palici,co? :-) Chlapa skoro nevidíš,tak pak něco plánuj :-D A kde studuješ?
Odpovědět
@janinha tak tak, nikdy člověk neví, co se může stát :-) takže já to radši říkám takto :-) nj, je to složité, penízky jsou taky potřeba, takže nějakou tu práci je dobrý mít, i když dohromady s tou školou je to občas taková sebevražedná kombinace :-D studuju cestovní ruch na VŠO.
Odpovědět
Profilova fotka
@janinha Já se měla vdávat příští rok, ale protože se budeme stěhovat se budeme brát letos, mám na to dva měsíce na zařizení a příjde mi to v pohodě, alespon nemám čas myslet na kraviny :-D Máme zamluvené datum, místo, snad už i šaty atd. neplánovala jsem to tak, ale nic nám nezbývá, bude to malá svatba, ale za to doufám, že krásná, taky není moc penízků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinha Já se měla vdávat příští rok, ale protože se budeme stěhovat se budeme brát letos, mám na to dva měsíce na zařizení a příjde mi to v pohodě, alespon nemám čas myslet na kraviny :-D Máme zamluvené datum, místo, snad už i šaty atd. neplánovala jsem to tak, ale nic nám nezbývá, bude to malá svatba, ale za to doufám, že krásná, taky není moc penízků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 to mi povídej,já doufám,že budu mít magisterský diplom taky s novým jménem,teď koukám,abych dodělala aspoň bakaláře,aspoň mít něco a pak se uvidí,co bude dál @janinha Ten můj si to vybral dobrovolně,že bude mít vestu a dokonce že chce frak,že se mu to líbí víc,jsem docela koukala,ale on celkově je do těch příprav taky docela zapálený a občas přijde s nějakým nápadem a tak,jsem ráda,že nejsem jediná já,kdo je z toho nadšený :-) ale zkoušku šatů jsem před ním naprosto utajila zatím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky já tu pár dní nebyla a vůbec vás nestíhám.. Taky jsem zatím studentka, když všechno klapne, tak v červnu dostuduju, ale bojim, bojim..Přítel by se nejraději ženil už dřív, ale vzhledem k studiu na to nejsou korunky a ani jsem tak "brzo" nechtěla. Protože budeme mít svatbu na druhé straně republiky, tak už pomalinku vybíráma co a jak, aby toho potom nebylo moc najednou, ale zatím teda nenakupuju. Jo amožná do svatby stihneme pořídit vlastní bydlení, když najdu rychle dobrou práci. Zatím jen brigádničím. Zatím jsme v 1+1 v podnájmu a chtěli bychom 3+1 někde v okolí Brna. Takže se hlásím k brněnskému srazu plánovaček.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale to půjde :) Já studovala bakalářské prezenčně, ale pak neudělala přijímačky na magisterské. Takže teď pracuji a zkusila se přihlásit na kombinované po roce, a vyšlo to. Takže bude makačka. Diplomka, státnice, chystání svatby. Ale už se moc těším :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin jo to jsou věci které mne vubec nenapadly... díky za rady... určo se zeptám... at pak nejsem překvapená... holky... a kdy říkáte svědkyním že by jste je chtěly za svědka... jakou dobu před svatbou to tak říct...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Já už to své svědkyni řekla :-)
Odpovědět
Tak jsem koupila mušli na svatbu...měli jen dvě, takže nic moc výběr, ale předpokládám, že jinde by ty mušle o moc jiný nebyly :-D až budu mít zase náladu, kooupím do ní písek. Byla jsem u reverenda, bylo to fakt super. Za něj mluvit nemůžu, ale mně hodně sedl :-)
Odpovědět
@sylvestra2 Tak my jsme to zatím nikomu neříkali :-)) Jednomu klukovi už jsem dřív řekla, že by to bylo super, kdyby mi svědčil, ale moc si na mě nevzpomene a když, tak většinou řekne něco, jakože ta svatba je daleko a bůhví, zda si to ještě nerozmyslíme, což mě pokaždý nakrkne a byla bych ráda, kdyby mi spíš svědčila nějaká družička.
Odpovědět
Jo a teda docela by mě zajímalo...je nutné se při obřadu podepisovat? Já totiž nechci...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Díky za tip jdu mrknout :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak vubec neni zac,projizdela jsem jej kvuli botickam a uvidela je...tak sem hned pomyslela na tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ja myslím,že musíš...pokud vím tak když je obřad civilní je daný i přesný slovosled a celý proslov,pokud by třeba oddávající na úřadě řekl něco jinak byl by obřad neplatný...teda to mi říkala jedna známá co dělá u nás na matrice,řešila sem že nechci naše oddávající.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jsi moc hodná, že na mě myslíš :-) :-) Jsou hezké, ale těm, co mám vybrané se asi nevyrovnají :-( :-( :-( Už počítám dny, až pro ně vyrazíme..A ty máš zálusk na jaké botičky?? Spíš kolikáté už :-x :-x jejda, teď nevím jestli můžu tak veřejně ;-) ;-) ;-)Prostě my botoholičky se nezapřeme :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte někdo šaty ze svatebního salonu EL v Brně nebo z Paulastyle Ostrava? :-) na obrázcích mají krásné šatky,tak jaké jsou v reálu ;-) Brno mám kousek a v Ostravě studuji,tak je to pro mě výhodné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jo a děkuji za gratulaci :-) :-) Ses mohla přijet podívat, bylo to na sportovní hale na štěrkáči :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun a jak jsi jí to řekla jen tak mezi řečí? nebo nějak zajímavě? @aimirin pročpak se nechceš podepisovat... no já nevím neslyšela jsem o tom že by někdo nepodepisoval..ale myslím že to říkají přímo u obřadu ne? něco o podpisu v té řeči je? ne? no aspon mám ten dojem hihh
Odpovědět
@petrajavor Né to určitě ne, neplatný kvůli slovosledu není :-) Ale právě v zákoně není, že by bylo třeba podpisů, ale je třeba souhlasného prohlášení a svědků...no zkusím to vyzjistit, pokud možno bych se tomu ráda vyhnula...
Odpovědět
@sylvestra2 nevím přijde mi to takový úřednický :-)) Řeč budeme mít nějakou, co si vymyslíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak takty fialkove nemaji na sklade,ted se vic koukam jinak priznani jsou to 5 boty,ale psssst...to se nedivim,to bych taky pocitala dny...ja o vikendu nemohla,byla jsem v ne na rodinne oslave a navic jsem az dneska rano koncila 7nocni,ted se tyden budu valet no valet,musim jit do rachoty,sundala jsem zaclony,ted prevlikam,musim uklidit vecer me k vam bere drahy na vecu..uz se tesim jak se nacpu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 Ahojky, no já jsem to ségře oznámila hned, že ji chci za svědkyni a drahý už to svému bratrovi oznámil taky...jelikož je to v rodině, tak v tom nevidím problém...alespoň budou mít delší dobu na vymýšlení skopičin :-) :-) :-) Takže jak dlouho před svatbou bych asi neřešila, bych tak nějak navedla řeč, že plánujete svatbu a přímo bych se jich zeptala, jestli je můžu poprosit, aby se zhostili role mého svědka(svědkyně) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 No, byly jsme u kafíčka v restauraci, tak jsem jí řekla, že bych jí chtěla něco říct. A pak jsem jí vyčetla, co pro mě znamená atd...že je pro mě osůbkou, které si moc vážím, že se mnou prožila všechny pro mě důležité události, ví toho o mě hodně a že je to moje nejlepší kamarádka, o které vím, že se na ní mohu spolehnout a že jsem moc ráda, že jí mám. A že bych si moc přála, kdyby mi šla na svatbu za svědkyni, jestli přijme. A ona byla moc šťastná a dojatá a řekla, že půjde moc ráda :-) Chvilku to vypadalo, jako když mě ten můj žádal o ruku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no príávě... si myslím, že bude mít více času na plány... hihhh chtěla bych kamarádku... tak to jo taky to tak udělám... :-D :-D :-D ona už to ví že bude svatba hend jsem jí to vyzvonila... ale naši rodiče to ještě neví těm to holdám říct co nejříve... :-D :-D holky jak jste to oznamovali rodičum dávali jste někomu kytku??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?