Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika oni se musí přizpůsobit však je to vaše svatba a nikde není dané kdy musí svatba začínat a kdy končit... :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jo,mě se právě zdá,že říkala,že si jej udělala sama ale bavila jsem se s Jančou a ona by ho zvládla udělat..i když ona má zlaté ruce a zvládla by asi všechno...ty jo já si neustále všechno rozmýšlím,sakra,měla sem začít plánovat měsíc před svatbou...furt se mi něco líbí..
Odpovědět
@petrajavor a kolik si účtuje za to půjčení? Mně flortistka taky bude půjčovat asi květináčky a svícny a zajímalo by mě, kolik to tak stojí... @sylvestra2 no já to nebude mít úplně takhle vintage :-) Ale je to nádherný. Ten nádhrelník je paráda a ta kytička překrásná. Škoda, že ty nejkrásnější kytky kvetou na jaře - pryskyřník, sasanky, pivoně....to jsou kytky, co se mi líbí nejvíc, ale na podzim by mohly být asi nekřesťansky drahý
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 my máme oba rodiny dost v pohodě, jediný zádrhel nastal zatím u ex manžela mojí mladší sestry, kterého na svatbě vážně nechci. nedomlouvám fotografa rok a půl před svatbou, abych pak celý život koukala na fotky se sestřiným osudovým omylem. ovšem nejmíň se přizpůsobuje matrika, která má do času obřadu dost co mluvit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor přesně tak mně takyyyy šílěně se mi líbí kde co... a nemohla by jsi prosím jen tak zjistit kolik by to vyšlo kdyby jsem si něco takového nechala udělat??? budu mít šaty do fialova
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ano, z nás všech budou svatební koordinátorky, to kdybych věděla, nejdu na vš :-D
Odpovědět
@aimirin :-D :-D já zase, jak vypadá Tabasco, co je to bazalka a jak funguje Facebook! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jé to ještě nevím,ale co takhle vím kolik lidi platili tak je levná....takže z ceny od ní nemám strach...výjde to líp než kdybych to měla kupovat a pak třeba prodávat,tím sem si jistá @sylvestra2 jak to myslíš že by sis něco takové nechala udělat? jako to kolem krku? můžu ti dát na ni e-mail a můžeš jí napsat,protože nejsem schopná říct kdy se k ní do obchůdku dostanu...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no vidíš to je taky pravda... to co si vybírám kdo ví kdy to kvete chjooo musím zjistit hihhh jinak holky děsně mne tam zaujal ten stolek s cukrovinkama ... to mne mooooc zaujaloooo
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to bych byla moc rádaa děkujiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika já už sem uvažovala že bych se tím začala živit kor když se po mateřské nebudu moct vrtit do práce,nevím co budu dělat :-( mám oděvku a jako návrhářka bez VŠ si neškrtnu kor v naší republice,to bych musela být malej číňánek...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 máš to v IP ale teď jsem našla ještě její stránky http://www.duhovajesterka.cz/ tak kukněte
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor děkujiii
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 vůbec není zač aneb jak už sem tu psala každá rada i nápad jsou dobré a pomůžou :-) takže rádo se stalo :-D Teď okukuju ty fotky co má v albu na rajčeti a zase nevím co chci...tolik pěkných věcí.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jako malej číňánek bys měla dobrý odbyt i ve svatební branži, to máš pravdu. po mateřské je to obtížné, tak to zkus. zatím můžeš sbírat kontakty. pak se vyskytne známá, která si ráda nechá zařídit svatbu, doporučí tě dál... krásné by to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to ano...jelikož do kasina se po mateřské vrátit nechci,je to příliš nebezpečné i když celkem fajn pracovní doba :-) uvidíme jak to bude...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor každopádně je dobrý uvažovat nad možnostmi dopředu a předpoklady k tomu asi máš, jinak bys tu nebyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak já si myslím,že každý kdo má trochu organizace v krvi a není úplně blbej by to zvládl :-D a myslím,že by to šlo nám všem tady ;-) asi tady navrhnu společné založení takové agentury,co kraj to jedna agentka :-D 8-)
Odpovědět
@punk u toho FB to nevím dodnes :-D Jé bazalka je dobrá, tu můžu i samotnou :-)) @petrajavor to se bojím, že nic neprodám.....možná byhc pak mohla zkusit prodat po svatbě ty houslové klíče na jmenovky, ale myslím, že lidi si je odnesou jako dárky @sylvestra2 jestli ti jde o cenu (teda mně jo :-D ) tak na to raději mrkni....já mám smůlu, mě v září nekvete skoro nic, možná jiřiny, ale ty jsou taky krásné....U té svatební kytky je mi to jedno, ale chtěla bych, aby stejné kytky měly i družičky atd. a to se pak docela nasčítá. Ale prý jsou pryskyřníky dost levný, takže pokud mi sežene ještě v září pěkný a ve stejný ceně, jak růže, tak jdu do nich!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no jak se znám chtěla bych si všechno nechat :-) a furt bych argumentovala tím,že to určitě využiju :-D proto je jistota v půjčení...
Odpovědět
@petrajavor :-D no to já nebudu mít jinak nic, co si nechávat.....teda uvažovala jsem nechat si třeba svatební kytku zmrazit mrazem, ale já chci jen jednodruhovou bílou, takže zase to není takový klenot na zmražení....a ani nevím, kde to dělají :-D Budeš mrazit/sušit?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nevím jestli celou kytici,ale kvetu urcite a kvet draheho...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jejda to za ten víkend se zase rozjelo, jsem skončila někde u 147 stránky a ejhle o 20 víc....Jsem měla o víkendu docela frmol, závody a tak, ale máme 1. a 2. místo a dva poháry a postup na finále do Prahy, tak jsem spokojená jak želva :-D :-D :-D Příští týden ve čtvrtek jedu pro ty šatičky, tak doufám, že to bude fajn :-D :-D :-D Se docela těším :-D :-D Nevím co teď šlo za témata se asi těma 20 stránkama neprokoušu, ale přibyl nám někdo nový?? :-) :-) Teď jsem ani neměla čas něco nového hledat....tak třeba dnes :-) :-) Uvidím, jelikož se průběžně všechno mění, tak nějak se na to začínám dívat s nadhledem a přestávám řešit... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem zde uuuplně nová. Jmenuji se Iveta, jsem z Brna a svatba bude v květnu 1212 :) Já teda nevím, jestli se pouštět do čtení těch 167 stránek :-D Lidičky, chci se zeptat, jaký máte názor na ocelové svatební prstýnky. Četla jsem, že ze zlata se dřív ošoupají atd... A dále - jaký vymýšlíte program na svatbu? Prostě obřad, oběd, nějaké tancování, ale co dál? :) Přeji všem hezký den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Ahoj Ivet, vítám Tě :) Jinak milý překlep v datu svatby...to už jsi asi svatební den prošvihla ;-) Já osobně jsem zatím ve fázi "okukování"...co se týče programu, tak zatím máme nápad jen na první manželský tanec, který bude takovým překvapením a trochu to roztančíme...jinak spíš sbírám inspiraci a zatím nic konkrétního...jen plnou hlavu nápadů a ve skutečnosti nic ;-) :-)
Odpovědět
@ivet1987 vítám tě mezi námi!!! :-) no těma 167 stránkama se asi neprokoušeš :-D Jinak my taky máme vybrané ocelové prstýnky ;-) viz naše album. Myslím si, že je to dobrá volba (teda aspoň pro nás s přítelem ta nejlepší) :-) jinak o chir. oceli je tu přímo diskuze, tak zkus najuknout tam ;-) Jinak náš program: obřad v 11, focení, oběd, chvilka klidu, krájení dortu, začnou chodit přátelé, pak teprve hudba, pak večerní raut a tak nejpozději o půlnoci konec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Ahojky, já řeším momentálně stejný problém s prstýnkama :-/...a program by mě taky zajímal, nemám tušení co se tak za program vymýšlí. My to měli mít také příští rok v květnu, ale nečekaně jsme to přesunuli na letos :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 vitám tě...my budeme mít ocelové prstýnky právě z toho důvodu že víc vydrží kor když já jej budu nosit každý den a zlato se dle mě rychle šoupe...jinak co se týče programu,my jdeme na pozdní oběd/večeři a pak jen pouštět lampionky a domů,jelikož budu celkem kulatá/těhotná...holky ti určitě poradí...jinak variant je hodně a třeba ten tanec je úžasný... @olinkak ahojky,mrkni se do bazaru,prodávají tam jedny bilo černé šatičky ;-) jinak gratulace k tomu umístění...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím,že se tady řeší škola :-) Mám ten samý problém. Bakalář už jsem a dělám si Mgr. Přítel se chce ženit tenhle rok,ale já až příští,až po státnicích. Je ale fakt,že bude spooousta práce s diplomkou :-S a ještě do toho příprava an svatbu. Jenže tenhle rok už by to bylo velmi narychlo,kupujem byteček a na svatbu už moc penízků není. :-( Co myslíte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 ahoj,vítám tě tady. koukám,že jsi taky z Brna,my taky,i když úplně původně ne,ale žijeme tu. @janinha když to všechno dobře dopadne, tak se budu vdávat před páťákem, dodělávám si Bc.a snad to konečně teď dodělám,trochu se mi to protáhlo. ale člověk si má prodloužit mládí,ne? :-) a co se týče svatby,tak si myslím,že se to nemá uspěchat,taky bychom se nejradši vzali letos,ale bylo by to narychlo a nebylo by to takové jaké to chceme mít,takže si radši počkáme, i když mi to někdy přijde hodně dlouho a nechce se mi čekat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?