Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun není ani jeden to co by mi padlo, ale jiné stránky co koukám jsou hrůza. :-/
Odpovědět
@monako3 mně se líbí ten nahoře vpravo :-)
Odpovědět
@monako3 no jak si psala, že nevíš, jestli dělat ty koláče.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jojo... @sylvestra2 jo jsou uzasne...sice budu jine nez jsem touzila a vubec svatba bude jinak nez sem si vysnila,ale rozhodnuti padlo a tak sem zvedava kdy se nam drobecek povede...v mem okoli je ted tehotenska epidemie tak doufam,ze ji taky chytnu :-D @monako3 to mas pravdu ja jsem tak od starny 1čé totalne mimo misu :-p
Odpovědět
Holky, bude mít některá z vás obřad později odpoledne až večer?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.) @aimirin já bych si představovala začátek obřadu ve tři, ale ještě se poptám našeho fotografa, abychom se nefotili moc pozdě.. a zatím je to ve fázi mého plánování, matrika je schopna nám něco sdělit až v lednu a unitáře kontaktovat mi přijde brzy.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin my...planujeme to tak mezi druhou a treti...ale jelikoz bude brzo zapadat slunce planujeme tak od 11 foceni,ale jeste pockame co nasi fotografove... @cibetka_veronika ahojky...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jo ahá, já toho tolik napsala, že jsem nevěděla o čem mluvíš. No unás ani nevím kolik by toho bylo, mám rodinu i na SK a tam bych to určitě nevozila :-D @petrajavor jojo :-D @aimirin Já jsem chtěla odpoledne, ale nejpozději to šlo ve 12:30 8-(
Odpovědět
No já myslela později odpoledne až večer spíš v pět - šest :-D
Odpovědět
@monako3 no koukám, jak tu naskakujou příspěvky :-D no hlavně u nás bych to pekla jen já s mamkou, a to než bysme udělaly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 12:30 je pekny cas... Nevite kdo vymyslel ze svatbu budou dopoledne?Uz vim,aby byla vetsi trzba v hospodach :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@aimirin já plánuju obřad na 11, takže i klasickej oběd. Ty uvažuješ o nějakém pozdějším obřadu? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin Můžou být rádi, že si našel tebe a ne nějakou pipku, co si ho chce vízít kvůli penězům! :)
Odpovědět
@hannnahs no chtěla bych čtvrtou hodinu...možná i pátou. Pak asi nějaké občerstvení, co se budeme fotit, pak véču a pak dortík někdy. Ale zajímalo by mě, jak to plánují jiné :-)) @punk Podle mě by to nikomu za ty peníze nestálo, se s ním zlobit :-D To ho musím opravdu milovat, když mu vysvětluju, jak vypadá brokolice a jak to funguje na úřadech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak to držím pěstičkyyyy at se zadaří.... @cibetka_veronika ,@aimirin holky proč chcete obřad tak později...?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já právě včera slyšela, že nevěsta nemá vůbec být u pečení koláčů... prý to přináší smulu.. no kdo ví,.. měla jsem v plánu, že je upěčem... tak uvidíme....sice na pověry moc nejsem... no uvidímee..
Odpovědět
@sylvestra2 no já nevím co jinak dělat, když to máš dřív....a nechceš odcházet už v šest odpo. Protože tančit ti nikdo ve vedru okolo tří odpoledne nebude, hudbu bych taky od brzkého odpoledne až po večer nezaplatila...Mně to prostě přijde hrozně dlouhé....když není nějaký program třeba. Ideál je podle mě těch 7 hodin hostiny, klidně i méně...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 díky...
Odpovědět
@sylvestra2 těch pověr je tolik, že to by člověk snad tu svatbu ani udělat nemohl :-D no my bychom to asi fakt nezvládli, tak to necháme na jiných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak to jo... no já u první svatby večer nechápala , že to tak sletělo... určitě jsme ten typ, co si to užije od brzkého rána do dalšího rána hihhh a tentokrát právě naplánujem i naprosto pohodový program....zábavnýý znám ale dost párů, co měly svatbu pár hodin... nebo jen obřad oběd a domu... @hannnahs to je fakt.. ha haaaaa já znám jednu paní a peče ty nejlepší koláčeeee.... už je ve svém věku.... a nevím jak na tom bude příští rok.. zda by mi je upekla... každopádně bych jí ráda pomohla... cukroví si chci napéct sama...
Odpovědět
@sylvestra2 tak já mám právě vyzkoušeno, že když jdu na ples, tak po pěti hodinách už jsem dost utahaná...a dyž si vezmu že k tomu ještě bude večeře a obřad a focení a líčení, tak myslím, že budu padat na hubu....a to si chci ještě něco užít o samotě s ním :-D přijde mi to super, že i člověk ušetří za oběd, myslím, že je zbytečné platit dvě denně jídla. takhle jsme si třeba mohli dovolit i ten náš hotel.. hrozně krásný to musí být po setmění, úplně to vidím, jak všichni drží svíčky a prskavky a tak. Jenže to je pak větší problém s focením a v létě se stmívá dost pozdě...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky říkala jsem vám o té naší holčině co dělá květiny,dělal výzdobu i tady na tu svatbu a pomáhala nevěstě s věcma co si dělala sama jukněte http://www.beremese.cz/fotoblog/misak... co na to říkáte? mě se to hrozně líbí :-)
Odpovědět
@petrajavor já už ji tam obdivovala...a tohle budete mít? Já ještě nevím vůbec, koho....na tabuli bych chtěla jednu paní, která dělala v minulost výzdobu, která se mi strašlivě líbila...a asi mě vyjde lépe si od ní objednat vše ostatní, ale zase aby neměla příliš vysoké ceny :-( Chtěla byhc po sarnách oltáře ty veliké kytice a nevím, kolik to tak může stát??
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor nejen květiny jsou tam nádherné.. ta paní měla nádhernou celou svatbu ona, manžel a to co měla na krku nádheraaa.. květiny nádhera fotky nádheraaa... opravdu krásaaa listuju jejíma fotkama a žasnu...
Odpovědět
@sylvestra2 ona si spoustu věcí vyráběla sama, fakt paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to jo já žasnu.... a ty girlandy to by bylo něco pro tebe co??? to by se k tobě hodilo... jako moc krásnm věci tam má dokonalost naprostá... mne šíleně uchválila svatební kytka a náhrdelník...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no dělala jí výzdobu Janča co u nás ve městě má prodejnu Duhová ještěrka a s ní mám domluvenou výzdobu do fialova. Všechny svícny a tak nám půjčí,tak to nebude tak drahé. Jsem zvědavá co pro nás vymyslí...chci něco jemného,něžného,romantického... @sylvestra2 jojo náhrdelník si Míša dělala sama a možná ji Janča pomáhala... ony obě jsou úžasné a mají krásné věci,teď na facebooku obdivuju fotky z letošní první svatby co fotili naši fotografové a pecka...jen slintám...už bych se i vdala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 protože mám líčení a česání v brně na místo obřadu to máme tak třicet kilometrů, navíc ani jeden nejsme s přítelem ranní ptáčata, určitě půjdeme spát pozdě, zvlášť pokud budu chtít vidět předem výzdobu. jinak toho samozřejmě chci stihnout co nejvíc, nechci mít svatbu nijak ochuzenou. a k pečení, taky jsem si nejdřív představovala, že si aspoň dort upeču sama, to byla asi bláhová představa.) ale je mi to trochu líto. kdybych pekla, budu mít víc pocit, že se účastním, než když mi ho upeče někdo neznámý. no a taky nechci ošizené cukroví, důležitý aspekt věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak asi myslím ejiný náhrdelník... ty asi myslíš večerní ale ona u toho co myslím já pslaa že ho má z řecka... a někdo jí tam psal, že by to jistě zvládla a ona že ne že to by nedala... já myslím ten svatební.... @cibetka_veronika to jo... je vidět že to máte promyšlené.. s aimirin... já jsme sama zvědabá, v kolik to budeme mít... asi plánuji nějak kolem 11 obřad...uvidíme... holky teď když vidím, kolik bych toho chtěla.. tak jsem ráda, že je svatba až příští rok... tolik nápadůů.. snad to pujde vše uskutečnit hihhh
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 promyšlené to je krásně, uvidíme jak se vše podaří zrealizovat a co na to svatebčané :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?