Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@aimirin Neomlouvej se pořád! :-) Ne, ne - od jedné slečny, tedy paní :) A jej - on to vlastně doma ještě neoznámil, co?! Tak to držím palečky... Napiš, až to ze sebe vychrlí, co na něj máti vyjížděla...
Odpovědět
@punk :-D :-D no až to bude....tak především bude hlavní, jestli se po této události objevím na Beremku. Když jo, tak jsem přežila a z nejhoršího jsem venku :-D Můj táta taky vtipkuje na téma, zda to přežiju, to mi hodně pomáhá :-D
Odpovědět
@aimirin Tak snad to přežiješ. Ale asi to bylo "vostrý", když pořád nemluví. No, držím palce... Jééé, Štěpán otravuje s úklidem, na to mám opravdu v neděli odpo klid. Poslala jsem ho umýt nádobí, tak snad dá pokoj! :-D
Odpovědět
@punk Já musím uklidit, teď jsem tu byla o víkendu bez dozoru a všude je špinavé nádobí...tak musím zahladit stopy a ještě ho rozveselit nějakým žehlením :-D Nebo tak. Tak už promluvil, tak prej to nějak naznačil, ale ne konkrétně, jen že uvažujeme, že po škole...se....možná...vezmem. No tak si nevyslechl hezké věci.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,souhlasím s @monako3, člověk tu chvíli není a už vás nestíhá. Já jsem teď byla na návštěvě u babi,bylo to moc fajn,mám od ní dokonce nějaký příspěvek na svatbu,tak mám doocela radost, budu se snažit to do té doby neutratit :-)
Odpovědět
@aimirin Ježiš - a konkrétně ti neříkal? No, snad to kvůli nim neodvoláte, ne? Nejlepší by možná bylo, kdyby si o tom promluvili Vaši s jeho rodiči - přeci jen je to stejná generace, tak si o tom líp pokecají...
Odpovědět
@stastnanevesta To právě musíš utratit hned za něco na svatbu - třeba pěkné prádýlko nebo tak!!! :-)
Odpovědět
@punk no to ne, určitě se nic odvolávat nebude, to mě ani nenapadlo. Teda kdyby se jí nechal zviklat, tak asi jo, protože bych ho měla za mamánčina chlapečka, ale on naštěstí nechce :-D No naši se do toho nechtějí moc montovat, jsou spíš uzavřenější a tak....ale počítají, že nadhodí opatrnou řeč někdy u společné večeře....něco takového plánuji. Já si naštěstí myslím, že ta jeho máma je v pohodě. ona prostě bude jen kazit vzduch, ale že by přímo něco ničila nebo se urážela a nechodila na svatbu, tak to nehrozí... @stastnanevesta Přesně, honem, ať to nepadne na nějaký pochybnější výdaj, třeba na jídlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Noo a na co jste přišly? bublifuky ano či ne?? taky o nich přemýšlím. A spodní prádlo budu kupovat podle šatů, pokud si vyberu nakonec ty poslední, podprsenka do nich nepatří a tím pádem bych si koupila nějaké luxusní kalhoty a na večer nějaký komplet :-) @stastnanevesta Super, já taky doufám, že něco dostaneme. Kamošky mi nabídly, že mi jako svatební dar zaplatí služby kadeřníka, jak melír, tak uprava a účes na svatbu, že se prý složí, tak mě i to potěšilo a že už zařizují rozlučku se svobodou, tak jsem vážně zvědavá :-D. Zítra nebo ve středu musím donést na matriku vyplněné papíry a zařídit prohlídku toho sálu s kamarádem co nám bude vařit. A pak bych si měla domluvit se známou a probrat květiny, zjistila jsem že v každém oboru někoho znám :-D....jediné co mi ted dělá starosti jsou ty prstýnky, jestli koupit přes net a nebo raději osobně v obchodě.
Odpovědět
Profilova fotka
mělo tam být kalhotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 To jsem dostala jen tak,ale já to použiju na svatbu :-) to je hezký od těch kámošek,já asi nic takovýho mít nebudu,protože nemám s kým tu rozlučku se svobodou dělat a upřímně řečeno na to ani nějak nemám náladu,ale uvidíme. Taky pořád váhám,co se týče šatů,protože jsem se naprosto zamilovala do těch popelkovských,co mám v albu a chtěla bych si možná nechat ušít něco takového,myslíte,že bych do toho měla jít? Moni,fakt Ti závidím,že v každém oboru někoho znáš,já maximálně v oblasti líčení nebo focení,ale to je tak všechno. já už chci taky,abychom měli prstýnky doma,budeme to muset ještě pořešit.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Noo nás na rozlučce bude asi hodně, ale vůbec netuším co vymýšlejí, jen jsem zaslechla zahradní párty tak uvidíme :-).. Jinak budeme mít kamaráda fotografa, kamaráda kuchaře, kamarádku servírku, kamaráda řezníka, známou s květinami,pak kamarádku co mi upeče perníkové srdce, jako děkuji za syna atd., tchyně udělá svatební dort a ted už nevím kdo všechno :-D Jo jdi do nich ty jsou fakt krásné a jediné i fakt na tobě padly. Jsou takové výjmečné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já zase uvažuju, jestli dělat koláče, jestli to má vůbec cenu :-|
Odpovědět
@monako3 já určitě bublifuky chci, protože rýže ani nic podobného se v zahradě rozhazovat nesmí a nechce se mi ji celý večer tahat v podprdě nebo ve vlasech :-D Taky je to hezké na fotkách, asi se s nima pofotíme pak i s přítelem. Líbí se mi ty tyčinky, koupím je asi z ebay, vyjdou hodně levně. 24 i s poštovným asi za 300 a to mi stačí
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak rýži bych určitě nechtěla, to bud nic a nebo ty bublifuky, já spíš uvažovala jenom na ty focení, ale uvidím ještě. Zatím jsem si koupila na focení lucerničku :-D a ještě mám vyhlídnutý deštní růžový s puntikama.
Odpovědět
@monako3 já bych chtěla taky deštník a brýle...ten deštník hlavně kdyby lilo, ať ladí. Pak bych chtěla vyřezat velké noty. No a to bude asi celé:-D
Odpovědět
@aimirin Taky myslím, že by si to nenechala ujít - jak jí popisuješ, je to takový ten pes co štěká, ale nekouše ;-) Jsou spíš hotový z toho, že ještě pořádně neviděl svět a už se chce ženit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No já uvažuju, jestli koupit k deštníku holínky a nebo ty číny jestli by stačily :-D ..Kdo je hudebník u vás??
Odpovědět
@punk :-D no zase je chápu. On byl dlouho takový ten šprt, kromě pár kámošů, se kterýma někam vyrazil, jinak nikam moc nechodil. První holka jeho jsem byla já, tak je to ještě asi obecně hodně šokuje. Asi nečekali, že si někoho tak "rychle" najde. Navíc je pořád něčím šokuju. Jeho rodiče zásadně nevtipkují na choulostivější témata (kdžy jsem to zkusila zrudli a koukali do země). Nosí takové to oblečení, o kterém si po pěti minutách nepamatuješ, jak vypadalo, Když jsem přišla v mých strakatých květinových šatech a ověšená korálky, tak málem padli do mdlob...
Odpovědět
@monako3 jako kdo z nás? No spíš já, ale oba chodíme rádi na koncerty nebo opery a tak :-) Máme hudební svatbu :-D Teda doufám, že budeme mít
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Mně se líbily taky,ale zase bych tam nechtěla tu vlečku a na to si je nechávat šít je to docela hodně peněz,protože to nevyužiješ potom jinak a já jsem uvažovala,že bych si právě ty červený,co mám v albu,pak nechala jako plesový nebo něco takovýho a asi u nich zůstanu s tím,že si to nechám udělat za krk a bude to :-) my třeba děkovný dorty mít nebudeme vůbec,nelíbí se nám to,vybrali jsme si perníkovou dózu,je to takové originální a trvanlivé :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Já budu mít asi malou vlečku, ale po svatbě šaty nechám zkrátit na koktejlk, to je taky možnost :-)
Odpovědět
@monako3 my si je asi necháme udělat... protože při představě, kolik bysme toho musely udělat.. no nevim nevim.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin aha tak to budete mít fajn :-) @stastnanevesta to nebudou dortíky, ale perníkové srdce místo kytek co se většinou dávají...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin aha tak to budete mít fajn :-) @stastnanevesta to nebudou dortíky, ale perníkové srdce místo kytek co se většinou dávají...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs a co si necháte udělat? :-) Holky líbí se vám některý pro mě??
Odpovědět
Profilova fotka
ted koukám, že ten jeden je stejný jen v jiné poloze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 mně se líbí ten poslední :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin To zní zajímavě :-) ale já stejně asi zůstanu u šatů bez vlečky,původně jsem vlečku nechtěla a závoj taky ne,ale závoj k těm vybraným šatům budu mít nakonec :-) @monako3 Tak to jo,to není špatný.Já začínám uvažovat,že bych na svatbu pozvala i kamarádku fotografku,co mi fotila ty portrétní fotky,abychom měli víc fotek od profíka,nebylo by to špatné,ale uvidíme,jak se na to taky bude tvářit přítel a náš fotograf
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 mně se líbí ten první
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?