Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin určitě dalo... no přiznám se, že kdybych neměla děti..asi bych to nekupovala jen tak... ale takhle to využijem... a děti bublinky milují... určitě si ale koupím i tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4... omotám ho nějakým saténem nebo nějakou hezkou látkou přidělám mašličky...... aby to nevypadalo takto... a rozdáme to pár hostům at dělají bublinky... tu mašinku bych asi stejně použila až na hostině při nějaké zábavě a nebo na focení...
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 jsem rada,ze nejsem sama...jsem zvedava kdy se tady zacnu zase orientovat..
Odpovědět
@sylvestra2 to je super pro děti! :-) No my žádný děti mít nebudeme, nejmladší člověk bude asi můj přítel :-D A to vlastně poloviční dítě je....no takže jedno mít budeme :-D Tak mu navrhnu, jestli nechce bublinky :-D V tom našme hotelu je super, že mají vlastní malé kino a pro děti pouští pohádky a tak
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ahojky ty se budeš vdávat těhotná?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 asi ano :-) když to dobře půjde budu v 8měsíci,proto naše pevně dané datum teď není jisté...
Odpovědět
@petrajavor teda já tomu nerozumím tolik, ale není lepší to otěhotnění maličko posunout? V tom osmém už je docela velké riziko, že místo na obřad pojedeš do porodnice, ne? :-)
Odpovědět
@aimirin Tak to děláme totéž!! :-D :-D Mně naštěstí poslali číslo balíku, tak aspoň můžu na webu US pošty sledovat, kde právě je... Teď je ještě stále na lodi! :-D Ale jinak s tím prohledáváním souhlasím, to je jak za socíka, když se cestovalo k Jadranu! :-D
Odpovědět
@punk No to já taky číslo dostala,ale nikdy to nesleduju, já jsem fakt úplně nechutně líná, že si to ani nevyhledám :-D Ale knížku už mi odeslali a stojánky ne...ale je víkend, tak nečekám žádnou akci. Jo, v té knize je na každý stránce nadepsáno guests :-D No tak nevím zda to přelepovat či ne. Kde plánuješ koupit spodní prádlo? A chceš mít podvazkový pás?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin my bychom chtěli konec 7 a začátek 8....celou svatbu sem kvůli tomu přeorganizovala,takže se budeme fotit my dva s drahým,obřad,oběd pustíme lampionky a šup domů :-) možná to bude večeře místo oběda to se ještě uvidí...i kvůli doktorovi a vůbec jak se budu cítit..."manžílek" i přesunuje datumy,jen aby sme to nějak udělali...no jo,ja to nikdy nemůžu mít jednoduché,to bych nebyla já :-D
Odpovědět
@petrajavor Jo jo, tak to je pak asi v pohodě, když to není třeba konec osmého :-) Hele já myslím, že to je v pohodě. Chodím často na plesy a po pěti hodinách jsem echt utahaná. A to na svatbě je kromě té zábavy ještě i obřad a předtím ty přípravy a líčení a focení....Já si takové ty celodenní svatby prostě nedovedu představit....a kor jako těhotná, to budeš určitě hodně utahaná. Podle mě je to fakt v poho :-)
Odpovědět
@aimirin No, já už taky dlouho nekoukala, možná už to přistálo u evropských břehů... :-) To nech - přelepování dá hrozně práce a bude to blbě vypadat. S prádlem mam problém - málo co mi sedí. Buď La Chaton nebo Etam - tam si vždy vyberu, i když to dá zabrat a prodávající ze mně šílí!!! :-D Uvidím podle sukně. Abych se pak nepředklonila a celý mi nevylezl. Jinak samodržky 100%, jiné nenosím... Ale musím říct, že by se mi líbil!!! :)
Odpovědět
@punk No já bych potřebovala asi nejlíp bezešvou hladkou bílou podprdu bez ramínek, aby fakt dobře držela. Ale nevím, zda ji kupovat už teď, protože ty moje šaty mají tak zvláštně vykrojený to podpaží, že se skoro bojím, aby mi z něj nelezl bok té podprsenky...Nebo by byla lepší tělová? Ta je skoro neviditelná :-D Tak Le Chaton bych ráda, v Etamu spíš já šílím z nich :-D No já se bojím, aby mi ty samodržky právě nelezly dolů, jednou se mi to stalo, sice stokrát předtím nic, ale mám od té doby panickou hrůzu :-D Tak jsem uvažovala o tom pásu, že to asi i bude pohodlnější, jenže opět mám hrůzu, že uprostřed obřadu mi punčoška efektně vystřelí dolů :-D Aspoň bude legrace, ale radši bych ji měla jinou formou :-D Našla jsem pás se čtyřmi podvazkovými pásky na každé noze, ale nevím, jestli to je vůbec ješě hezký? http://www.timea.cz/luxusnipuncochy/e... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor tak to je krásné... těhotná nevěsta... máš tam v albu moc hezké šaty...pro těhulky...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin určitě je to hezké a nepadá ti to... protže i ty samodržící punčochy padají... rolujou se.... většina je po obřadu stejně pak sundá,.. a s těma podvazkama pokud na ně nejsi zvyklá mohlo by ti to vadit... já teda s tím zkušenosti nemám , ale slyšela jsem že když nebyly zvyklé tak jim to vadilo... a pod šaty se ti bude stejneě koukat jen manžel... takže je to spíš pro tvuj pocit... a pro něj si to mužeš dát pak večer... i když... co vím tak většina páru si svatební noc neužije... většina je utahaná a padnou za vlast... :)))
Odpovědět
@sylvestra2 no to já právě nechci bejt moc utahaná a mít ještě pěknej večer v soukromí :-)) Podvazkový pás jsem ještě neměla, ale myslím si, že to líp luftuje jak u punčoch :-D A zase ty samodržky trochu řežou tam, kde jsou uchycený :-D Nevím :-D
Odpovědět
@aimirin Tak to už mi přijde tak trochu sado maso... :-) Já bych se nebála, že by to dva neudržely... Čtyři mi přijdou už moc!!! :-) Dobrou podprdu bez ramínek jsem sehnala v Debenhams, tak to kdyžtak zkus tam - měli hrozně střihů a barev. Ale chce to na jaře, protože v létě jsou už vyprodané a v zimě čekají na kolekci... :-( Já teď projížděla fotky různých šatů a jsem šíleně nerozhodná!!! :)
Odpovědět
@punk A co tři? To by mohl být dobrý kompromis? Prej ty dva jsou leda do postele a nic neudrží, tak nevím . A mezi čím se rozhoduješ? :-) Jaké máš volby?:-)
Odpovědět
@aimirin No spoustu - na netu jsem si našla kolekce Armani, Dior, Westwood... Mám toho mraky!!! :-D Hele, co jsem tu našla u jedné slečny v albu - pěkné, ne? http://www.beremese.cz/fotoblog/mandi... Já s tím nemám zkušenost, tak to jsi mě překvapila... Tak tři. :)
Odpovědět
@punk Ty jo to je fakt hezké. Na tebe mi to přijde moc tradiční, ale nevěděla jsem, že se v Čr dají sehnat pěkné černobílé šatky :-))) http://i-weddingdresses.com/black-and... tyhle jsou dobrý http://i-weddingdresses.com/black-and... ty dole, ale ta výšivka je asi mastná http://luxuryweddingdress.freeblog.hu... ty jednoduchý dole, to je přesně můj vkus (nevím zda tvůj :-D ) http://specialweddingdress-13.blogspo... aty celé černé s dlouhýma rukavicema...
Odpovědět
@aimirin Já spíš myslela inspiraci pro tebe... :-) Ta sukně na těch druhých se mi líbí - tak něco bych chtěla, ale krátké... :) Ty třetí jsou krásný. A na tom čtvrtém odkaze jsou úžasné ty se vzorem MM a ty předposlední - líbí se mi, stejně jako u těch třetích, jak je to geometrické! :-) Mně se hrozně líbí tohle (viz obrázek), ale pod tím ne žlutou, ale červenou (když to budu kombinovat k restauraci s červenou x šedou x béžovou a krémovou), ale jinak střih - nahoře korzet, dole balonová sukně, sukně napojená až od boků, aby mě to prodloužilo. No ale mám ještě asi patnáct dalších fotek, z kterých jsem paf... :-D
Odpovědět
@punk tohle je fakt paráda, kde na to chodíš?:-)) Strašně krásné šatičky! No já bych moc chtěla ty svoje z obrázku, ty ala šedesátky. Nevím ale, zda půjdu do těch puntíků. Chtěla bych mít spíš krémové a to by vypadalo blbě. Vlastně ani nevím, zda krémové, i když mi sluší víc. Nějak se k těm šatům víc hodí bílá, nevím :-D Mně se strašně líbí ty šaty s výšivkama, ale to bych se nedoplatila :-p Taky se mi líbily ty od anne barge, ale prý stojí skoro 200 tis. :-D :-p
Odpovědět
@aimirin No ale ty si je necháš ušít, tak jakých Kč 200 tis!? :-D K černým puntíkům mi fakt jde spíš bílá... A nechceš raději s notičkama?! :) Hele, googlim to! :)
Odpovědět
@punk To jsou takové puntíky ve stejné barvě, jako zbytek látky, jen mají trochu jinou strukturu. Schválně na to mrkni ke mně do alba, je tam detail těch šatů. Já mám pěkný výčitky, že takhle kopíruju, jenže co mám dělat, fakt se nedaj koupit a lítat do Barcelony, tak takový nadšenec nejsem a tak bohatá taky ne
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je fakt síla, byla jsem pár hodin venku a vy jste toho teda zase nakecaly :-D...to se vážně nedá stíhat :-D
Odpovědět
@monako3 můžeme zavést nějaké celodenní souhrny :-D Te´d se tu probraly bublifuky, spodní prádlo a šaty :-))
Odpovědět
@aimirin Dneska kopíruje každý. Jo tak - tak to bych šla klidně do krémových...
Odpovědět
@monako3 Souhlasím! Vždycky přijdu a je o sedm stran víc!!! :-D
Odpovědět
@punk no právě, tak mám dojem, že kdyby byly krémové, tak puntíky už ne. A já mám šílenou žlutou kůži, takže bílá na mě vypadá děsně :-p :-p :-p Já mám skoro dojem, že by za mě mohla do těch svatebních šatů vlézt nějaká pěkná dublérka :-D Jo tak přítel přijel a je úplně rozhozený z mámy...to je teda taky něco
Odpovědět
@aimirin Ale já myslím, že krémové s puntíky budou dobré!!! :) No, tak to místo mě taky, jen se bojím, že máma by to poznala! :-D :-D Kvůli tomu obleku, nebo něco dalšího??
Odpovědět
@punk jo tak, promiň :-D Tak uvidím, zda seženu látku, musí to být hodně specifické :-D Podle mě stejně nebudu mít na výběr. Ale líbí se mi ty šaty i bez puntíků. Tak by to nebyla trága.Oboje má něco do sebe. V bílé by se s puntíky asi shánělo lépe ale já tu bílou nemůžu mít na sobě.....Ty budeš nechávat šít u Klíra? Já ti vůbec nevím, v tomhle stavu na něj nemá cenu mluvit, akorát bude na všechno naštvaný. Já ho pokaždý musím nechat mluvit samotnýho, až se lehce uklidní. Ale je nějakej vytočenej a říkal, že doma to byla síla. Tak nevím, zda už to mámě nenadhodil, že se žení. Tak dovedu si představit, co mu řekli....že je pako. :-D Jinak mám dojem, že moji příbuzní by to možná ani nepoznali :D Byl by ot zajímavý experiment.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?