Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @aimirin my bychom chtěli konec 7 a začátek 8....celou svatbu sem kvůli tomu přeorganizovala,takže se budeme fotit my dva s drahým,obřad,oběd pustíme lampionky a šup domů emoticon možná to bude večeře místo oběda to se ještě uvidí...i kvůli doktorovi a vůbec jak se budu cítit..."manžílek" i přesunuje datumy,jen aby sme to nějak udělali...no jo,ja to nikdy nemůžu mít jednoduché,to bych nebyla já emoticon
17. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @petrajavor Jo jo, tak to je pak asi v pohodě, když to není třeba konec osmého emoticon

Hele já myslím, že to je v pohodě. Chodím často na plesy a po pěti hodinách jsem echt utahaná. A to na svatbě je kromě té zábavy ještě i obřad a předtím ty přípravy a líčení a focení....Já si takové ty celodenní svatby prostě nedovedu představit....a kor jako těhotná, to budeš určitě hodně utahaná. Podle mě je to fakt v poho emoticon
17. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @aimirin No, já už taky dlouho nekoukala, možná už to přistálo u evropských břehů... emoticon

To nech - přelepování dá hrozně práce a bude to blbě vypadat.

S prádlem mam problém - málo co mi sedí. Buď La Chaton nebo Etam - tam si vždy vyberu, i když to dá zabrat a prodávající ze mně šílí!!! emoticon

Uvidím podle sukně. Abych se pak nepředklonila a celý mi nevylezl. Jinak samodržky 100%, jiné nenosím... Ale musím říct, že by se mi líbil!!! emoticon
17. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk No já bych potřebovala asi nejlíp bezešvou hladkou bílou podprdu bez ramínek, aby fakt dobře držela. Ale nevím, zda ji kupovat už teď, protože ty moje šaty mají tak zvláštně vykrojený to podpaží, že se skoro bojím, aby mi z něj nelezl bok té podprsenky...Nebo by byla lepší tělová? Ta je skoro neviditelná emoticon Tak Le Chaton bych ráda, v Etamu spíš já šílím z nich emoticon

No já se bojím, aby mi ty samodržky právě nelezly dolů, jednou se mi to stalo, sice stokrát předtím nic, ale mám od té doby panickou hrůzu emoticon Tak jsem uvažovala o tom pásu, že to asi i bude pohodlnější, jenže opět mám hrůzu, že uprostřed obřadu mi punčoška efektně vystřelí dolů emoticon Aspoň bude legrace, ale radši bych ji měla jinou formou emoticon

Našla jsem pás se čtyřmi podvazkovými pásky na každé noze, ale nevím, jestli to je vůbec ješě hezký? http://www.timea.cz/luxusnipuncochy/eshop/5-1-Podvazkove-pasy/0/5/272-Podvazkovy-pas-SHQ-Classic-s-8-podvazky-a-krajkou emoticon
17. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @petrajavor tak to je krásné... těhotná nevěsta... máš tam v albu moc hezké šaty...pro těhulky...
17. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin určitě je to hezké a nepadá ti to... protže i ty samodržící punčochy padají... rolujou se.... většina je po obřadu stejně pak sundá,.. a s těma podvazkama pokud na ně nejsi zvyklá mohlo by ti to vadit... já teda s tím zkušenosti nemám , ale slyšela jsem že když nebyly zvyklé tak jim to vadilo... a pod šaty se ti bude stejneě koukat jen manžel... takže je to spíš pro tvuj pocit... a pro něj si to mužeš dát pak večer... i když... co vím tak většina páru si svatební noc neužije... většina je utahaná a padnou za vlast... emoticon))
17. dub 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 no to já právě nechci bejt moc utahaná a mít ještě pěknej večer v soukromí emoticon)

Podvazkový pás jsem ještě neměla, ale myslím si, že to líp luftuje jak u punčoch emoticon A zase ty samodržky trochu řežou tam, kde jsou uchycený emoticon Nevím emoticon
17. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Tak to už mi přijde tak trochu sado maso... emoticon Já bych se nebála, že by to dva neudržely... Čtyři mi přijdou už moc!!! emoticon

Dobrou podprdu bez ramínek jsem sehnala v Debenhams, tak to kdyžtak zkus tam - měli hrozně střihů a barev. Ale chce to na jaře, protože v létě jsou už vyprodané a v zimě čekají na kolekci... emoticon

Já teď projížděla fotky různých šatů a jsem šíleně nerozhodná!!! emoticon
17. dub 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk A co tři? To by mohl být dobrý kompromis? Prej ty dva jsou leda do postele a nic neudrží, tak nevím .

A mezi čím se rozhoduješ? emoticon Jaké máš volby?emoticon
17. dub 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin No spoustu - na netu jsem si našla kolekce Armani, Dior, Westwood... Mám toho mraky!!! emoticon

Hele, co jsem tu našla u jedné slečny v albu - pěkné, ne?
http://www.beremese.cz/fotoblog/mandilek/album/pripravy/6560578/

Já s tím nemám zkušenost, tak to jsi mě překvapila... Tak tři. emoticon
17. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Ty jo to je fakt hezké. Na tebe mi to přijde moc tradiční, ale nevěděla jsem, že se v Čr dají sehnat pěkné černobílé šatky emoticon))

http://i-weddingdresses.com/black-and-white-wedding-dresses/ tyhle jsou dobrý

http://i-weddingdresses.com/black-and-white-wedding-gown-dresses/ ty dole, ale ta výšivka je asi mastná

http://luxuryweddingdress.freeblog.hu/archives/2011/03/23/Black_and_white_wedding_dresses/ ty jednoduchý dole, to je přesně můj vkus (nevím zda tvůj emoticon )

http://specialweddingdress-13.blogspot.com/2009/08/sexy-white-black-color-wedding-gown.html aty celé černé s dlouhýma rukavicema...
17. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Já spíš myslela inspiraci pro tebe... emoticon

Ta sukně na těch druhých se mi líbí - tak něco bych chtěla, ale krátké... emoticon Ty třetí jsou krásný. A na tom čtvrtém odkaze jsou úžasné ty se vzorem MM a ty předposlední - líbí se mi, stejně jako u těch třetích, jak je to geometrické! emoticon

Mně se hrozně líbí tohle (viz obrázek), ale pod tím ne žlutou, ale červenou (když to budu kombinovat k restauraci s červenou x šedou x béžovou a krémovou), ale jinak střih - nahoře korzet, dole balonová sukně, sukně napojená až od boků, aby mě to prodloužilo. No ale mám ještě asi patnáct dalších fotek, z kterých jsem paf... emoticon
17. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk tohle je fakt paráda, kde na to chodíš?emoticon) Strašně krásné šatičky!

No já bych moc chtěla ty svoje z obrázku, ty ala šedesátky. Nevím ale, zda půjdu do těch puntíků. Chtěla bych mít spíš krémové a to by vypadalo blbě. Vlastně ani nevím, zda krémové, i když mi sluší víc. Nějak se k těm šatům víc hodí bílá, nevím emoticon

Mně se strašně líbí ty šaty s výšivkama, ale to bych se nedoplatila emoticon Taky se mi líbily ty od anne barge, ale prý stojí skoro 200 tis. emoticon emoticon
17. dub 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin No ale ty si je necháš ušít, tak jakých Kč 200 tis!? emoticon

K černým puntíkům mi fakt jde spíš bílá... A nechceš raději s notičkama?! emoticon

Hele, googlim to! emoticon
17. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk To jsou takové puntíky ve stejné barvě, jako zbytek látky, jen mají trochu jinou strukturu. Schválně na to mrkni ke mně do alba, je tam detail těch šatů.

Já mám pěkný výčitky, že takhle kopíruju, jenže co mám dělat, fakt se nedaj koupit a lítat do Barcelony, tak takový nadšenec nejsem a tak bohatá taky ne
17. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
Registrovala se 6. března 2009 na beremese.cz. Přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
Registrovala se 6. března 2009 na beremese.cz. Přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Region Ostrava
 Holky to je fakt síla, byla jsem pár hodin venku a vy jste toho teda zase nakecaly emoticon...to se vážně nedá stíhat emoticon
17. dub 2011 v 16:36  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @monako3 můžeme zavést nějaké celodenní souhrny emoticon Te´d se tu probraly bublifuky, spodní prádlo a šaty emoticon)
17. dub 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Dneska kopíruje každý.

Jo tak - tak to bych šla klidně do krémových...
17. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @monako3 Souhlasím! Vždycky přijdu a je o sedm stran víc!!! emoticon
17. dub 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk no právě, tak mám dojem, že kdyby byly krémové, tak puntíky už ne. A já mám šílenou žlutou kůži, takže bílá na mě vypadá děsně emoticon emoticon emoticon Já mám skoro dojem, že by za mě mohla do těch svatebních šatů vlézt nějaká pěkná dublérka emoticon

Jo tak přítel přijel a je úplně rozhozený z mámy...to je teda taky něco
17. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Ale já myslím, že krémové s puntíky budou dobré!!! emoticon

No, tak to místo mě taky, jen se bojím, že máma by to poznala! emoticon emoticon

Kvůli tomu obleku, nebo něco dalšího??
17. dub 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk jo tak, promiň emoticon Tak uvidím, zda seženu látku, musí to být hodně specifické emoticon Podle mě stejně nebudu mít na výběr. Ale líbí se mi ty šaty i bez puntíků. Tak by to nebyla trága.Oboje má něco do sebe. V bílé by se s puntíky asi shánělo lépe ale já tu bílou nemůžu mít na sobě.....Ty budeš nechávat šít u Klíra?

Já ti vůbec nevím, v tomhle stavu na něj nemá cenu mluvit, akorát bude na všechno naštvaný. Já ho pokaždý musím nechat mluvit samotnýho, až se lehce uklidní. Ale je nějakej vytočenej a říkal, že doma to byla síla. Tak nevím, zda už to mámě nenadhodil, že se žení. Tak dovedu si představit, co mu řekli....že je pako.

emoticon Jinak mám dojem, že moji příbuzní by to možná ani nepoznali :D Byl by ot zajímavý experiment.
17. dub 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Neomlouvej se pořád! emoticon

Ne, ne - od jedné slečny, tedy paní emoticon

A jej - on to vlastně doma ještě neoznámil, co?! Tak to držím palečky... Napiš, až to ze sebe vychrlí, co na něj máti vyjížděla...
17. dub 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk emoticon emoticon no až to bude....tak především bude hlavní, jestli se po této události objevím na Beremku. Když jo, tak jsem přežila a z nejhoršího jsem venku emoticon

Můj táta taky vtipkuje na téma, zda to přežiju, to mi hodně pomáhá emoticon

17. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Tak snad to přežiješ. Ale asi to bylo "vostrý", když pořád nemluví. No, držím palce...

Jééé, Štěpán otravuje s úklidem, na to mám opravdu v neděli odpo klid. Poslala jsem ho umýt nádobí, tak snad dá pokoj! emoticon
17. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Já musím uklidit, teď jsem tu byla o víkendu bez dozoru a všude je špinavé nádobí...tak musím zahladit stopy a ještě ho rozveselit nějakým žehlením emoticon Nebo tak.

Tak už promluvil, tak prej to nějak naznačil, ale ne konkrétně, jen že uvažujeme, že po škole...se....možná...vezmem. No tak si nevyslechl hezké věci.....
17. dub 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 Holky,souhlasím s @monako3, člověk tu chvíli není a už vás nestíhá. Já jsem teď byla na návštěvě u babi,bylo to moc fajn,mám od ní dokonce nějaký příspěvek na svatbu,tak mám doocela radost, budu se snažit to do té doby neutratit emoticon
17. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Ježiš - a konkrétně ti neříkal? No, snad to kvůli nim neodvoláte, ne? Nejlepší by možná bylo, kdyby si o tom promluvili Vaši s jeho rodiči - přeci jen je to stejná generace, tak si o tom líp pokecají...
17. dub 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @stastnanevesta To právě musíš utratit hned za něco na svatbu - třeba pěkné prádýlko nebo tak!!! emoticon
17. dub 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk no to ne, určitě se nic odvolávat nebude, to mě ani nenapadlo. Teda kdyby se jí nechal zviklat, tak asi jo, protože bych ho měla za mamánčina chlapečka, ale on naštěstí nechce emoticon No naši se do toho nechtějí moc montovat, jsou spíš uzavřenější a tak....ale počítají, že nadhodí opatrnou řeč někdy u společné večeře....něco takového plánuji. Já si naštěstí myslím, že ta jeho máma je v pohodě. ona prostě bude jen kazit vzduch, ale že by přímo něco ničila nebo se urážela a nechodila na svatbu, tak to nehrozí...

@stastnanevesta Přesně, honem, ať to nepadne na nějaký pochybnější výdaj, třeba na jídlo emoticon
17. dub 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš